PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمکککککککککک واسه دوربین (نارضایتی از Canon ixus110)

pantheia
19-03-2010, 18:15
یه روزه ixus 110 گرفتم و خیلی ناراضی ام میخوام بفروشمش. از برنده های دیگه بهم یه دوربین معرفی کنید که کیفیت عکسش عالی باشه .دور و بر 200 تومن

AliSub
19-03-2010, 18:20
یه روزه ixus 110 گرفتم و خیلی ناراضی ام میخوام بفروشمش. از برنده های دیگه بهم یه دوربین معرفی کنید که کیفیت عکسش عالی باشه .دور و بر 200 تومن

تو این قیمت ixus 110 دوربین خوبیه. دلیل ناراضی بودنت چیه؟

pantheia
19-03-2010, 18:44
نویز داره شدییییییدا ...هنوز زوم نکرده پر نویزه
فیلمش هم که hd هست افتضاحه

siavash66
19-03-2010, 20:54
canon sx120 چیز خوبیه الان فکر کنم 230 باشه

AliSub
19-03-2010, 21:33
نویز داره شدییییییدا ...هنوز زوم نکرده پر نویزه
فیلمش هم که hd هست افتضاحه

یا تنظیمات دوربین اشتباه یا واقعا از دوربینت ناراضی هستی.
اگه تنظیمات دوربین درست باشه تو این محدوده قیمت چیزی که اختلافش با ixus 110 زیاد باشه نمیتونی گیر بیاری باید بری دوربین های بالاتری بگیری با بودجه بیشتر.
اگه امکانش هست میتونی یه عکس سایز اصلی از دوربینت تو تاپیک زیر قرار بدی؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sastwhc
21-03-2010, 00:36

احتمالا تنظیمات دوربینت درست نیست اگر تجربه نداری با یه با تجربه یا حتی فروسنده تماس بگیر و بخواه تنظیمات دوربین رو چک کنند

pantheia
21-03-2010, 14:42
Download op 011.JPG for free on uploading.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این یه عکس اریجینال تو بعد از ظهر تو اتاقم
عکس هاش داخل خونه همه این طورین با این که خونمون خیلی پر نوره
اینم عکس بیرون تو نور زیاد
Download p 042.JPG for free on uploading.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من با تنظیماتش کاری ندارم که ! با حالت اتو عکس میگیرم اما انگار عکس از تجمع نقطه ها ایجاد شده.حجم عکس ها هم کمه ماکسیموم به 3 مگا بایت نمی رسه.عکس تو محیط بیرونش بهتره اما اونم با اولین زوم نویز هاش پیدا میشه.چه فایده گوشی جدید من نه فوکوس داره نه فلاش! اونم تو محیط بیرون عکساش خوب میشه....نسبت به ایکسوز 70 خیلی ضعیف تره.در حد گوشی قبلیم n73 است واقعا
فروشنده هم بردم گفت تو زیاد سخت میگیری دوربین اس ال ار که نبردی
تو رو خدا یه راهنمایی بکنید.بقیه دوربین ها هم همین اند؟

AliSub
22-03-2010, 12:56
Download op 011.JPG for free on uploading.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این یه عکس اریجینال تو بعد از ظهر تو اتاقم
عکس هاش داخل خونه همه این طورین با این که خونمون خیلی پر نوره
اینم عکس بیرون تو نور زیاد
Download p 042.JPG for free on uploading.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من با تنظیماتش کاری ندارم که ! با حالت اتو عکس میگیرم اما انگار عکس از تجمع نقطه ها ایجاد شده.حجم عکس ها هم کمه ماکسیموم به 3 مگا بایت نمی رسه.عکس تو محیط بیرونش بهتره اما اونم با اولین زوم نویز هاش پیدا میشه.چه فایده گوشی جدید من نه فوکوس داره نه فلاش! اونم تو محیط بیرون عکساش خوب میشه....نسبت به ایکسوز 70 خیلی ضعیف تره.در حد گوشی قبلیم n73 است واقعا
فروشنده هم بردم گفت تو زیاد سخت میگیری دوربین اس ال ار که نبردی
تو رو خدا یه راهنمایی بکنید.بقیه دوربین ها هم همین اند؟

عکساتو دیدم.
خب همون چیزی هست که از یه دوربین انتظار میره.
ببخشید/ ولی مثل اینکه انتظارت از یه دوربین معمولی در حد یه دوربین SLR ه.

behruz_godrat
29-03-2010, 23:56

عزیزم شما هم خدا رو میخواهید هم خرما رو
هم دور و بر 200 تومن باشه هم کیفیت بالایی داشته باشه با این قیمتی که شما میگید بیشتر از این انتظار نداشته باشین
اگه اهل عکس های با کیفیت هستید یک دوربین سونی کامپکت حرفه 400 تومنی بهت معرفی میکنم که توی یکی دو هفته وارد بازار ایران میشه که خودمم منتظرش هستم

عکستون رو هم دیدم دقیقآ مثه این میمونه که با N73 عکس گرفته باشی

Sony Cyber-Shot DSC-H55

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sastwhc
30-03-2010, 15:31
عزیزم شما هم خدا رو میخواهید هم خرما رو
هم دور و بر 200 تومن باشه هم کیفیت بالایی داشته باشه با این قیمتی که شما میگید بیشتر از این انتظار نداشته باشین
اگه اهل عکس های با کیفیت هستید یک دوربین سونی کامپکت حرفه 400 تومنی بهت معرفی میکنم که توی یکی دو هفته وارد بازار ایران میشه که خودمم منتظرش هستم

عکستون رو هم دیدم دقیقآ مثه این میمونه که با N73 عکس گرفته باشی

Sony Cyber-Shot DSC-H55

اصلا تایید نمیشه