PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل فوری در نصب گرافیک 1235 ee

elfy
19-03-2010, 13:28
سلام دوستان من یه لپ تاپ hp dv6 1235 ee دارم اول که روش ویندوز اکس پی نصب نمیشد به هزار فلاکت یه ویندوز

اکس پس روش نصب کردم و به هزار فلاکت دیگه درایوراش رو نصب کردم اما به هر دری میزنم نمیشه اول رفتم تو

سایت nvidia یه درایور دانلود کردم نصب کردم نشد بعد رفتم تو سایت ati که سایت خودش هست 10 تا درایور از انواع

اقسام ویندوز اکس پی 64 بیت 32 بیت همه جورش رو دانلود کردم نشد گرافیک من radeaon hd 4530 هست که توی

سایت ati نیست در اخر هم به برنامه driver magican رو اوردم باز یه درایور برای video controller داد اونم دانلود کردم

نشد در اخر به این جا متوسل شدم به ویندوز اکس پی نیاز مبرم دارم چون چند تا نرم افزار مهندسی هست که فقط

در اکس پی اجرا میشه و منم تحویل پروژه دارم هر که بتونه کار منو راه بندازه حاضرم حتی بهش پولم هم بدم ممنون

میشم به من بدبخت بد شانس کمک کنید لازمه اضافه کنم ویندوزم xp sp3 هست و تاکنون هیچ درایوری براش پیدا

نکردم که بهش بخوره ممنون میشم به من کمک کنید

elfy
19-03-2010, 22:02
کسی جواب نمیده ؟

elfy
20-03-2010, 10:33
ببخشیدا نمیخوام پست اسپم بزنم اما خدایی کسینیست یه راهی جلوی پای من بزاره؟

Dark_hesam
20-03-2010, 12:14
سلام
دوست عزیز اینو امتحان کن فکر کنم مشکلت حل بشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

H@mid-Vista
20-03-2010, 12:37
دوست عزیز جواب شما اینجاست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بگیر نصب كن مشكلت حل میشه

elfy
21-03-2010, 11:13
دوست عزیز جواب شما اینجاست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبگیر نصب كن مشكلت حل میشه

دوست عزیز باز هم دانلود کردم و نصب کردم و ارور داد که نمیتونه سخفت افزار مورد نظر روی سیستم عامل شما پیدا کنه و مثل بقیه نشد خواهشا یکی به من کمک کنه

elfy
21-03-2010, 21:55
کسی نبود منو یاری کنید الان هست که مدیر بیاد منو به جرم اسپم بن کنه لطفا کمک کنید

H@mid-Vista
22-03-2010, 10:51
دوست عزیز برخی سخت افزارهای جدید اصلا درایور اکس پی ندارن
احتمالا از شما در این دسته هست

REGISTERED-USER
24-03-2010, 12:34
دوست من

ببین اچ پی ها کلا سیستم خاصی برای نصب درایورهاشون دارن علی الخصوص گرافیک که حتما باید درایور توسط سایت HP تایید شده و به اصطلاح ساین شده باشه... شما می بایست درایور مشابهی برایش گیر بیاورید

و یا راه پیشنهادی HP را انتخاب کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید

REGISTERED-USER
24-03-2010, 12:37
البته اینم بم من خودم برای XP درایور مود نکردم بلکه از این سایت گرفتم جواب داده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]