PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال به شبکه وایرلس ازاد در ویندوز XP

smagoli
18-03-2010, 15:18
سلام
من به لپ تاپ ACER 5738ZG دارم که روش ویندوز xp نصب کردم.
میخوام بدونم چطور میشه در ویندوز XP شبکه وایرلس اطرافمو سرچ کنم و اگر ازاد بود بهش متصل شم؟؟؟

این کار تو ویندوز 7 و یا وبیتا خیلی راحته ولی تو XP بلد نیستم
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

hfj
18-03-2010, 15:44
سلام
من به لپ تاپ ACER 5738ZG دارم که روش ویندوز xp نصب کردم.
میخوام بدونم چطور میشه در ویندوز XP شبکه وایرلس اطرافمو سرچ کنم و اگر ازاد بود بهش متصل شم؟؟؟

این کار تو ویندوز 7 و یا وبیتا خیلی راحته ولی تو XP بلد نیستم
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

این کار احتیاج به نرم افزار خاصی نداره. خب، اول از همه باید وایرلس نوت بوک رو روشن کنی، بعد باید Wireless Network Connection رو از توی Network Connections فعال کنی. بعد منوی Start رو باز کن و Wireless Network Connection رو از منوی Connect to انتخاب کن. حالا می تونی گزینه ی Refresh network list رو بزنی تا شبکه های وایرلس اطرافت پیدا بشه. هر کدوم که Security نداشته باشه، میتونی بهش وصل بشی، در صورتی که خیلی ازت دور نباشه. (البته بیشتر اونها Security-enabled هستن)

smagoli
19-03-2010, 23:22
این کار احتیاج به نرم افزار خاصی نداره. خب، اول از همه باید وایرلس نوت بوک رو روشن کنی، بعد باید Wireless Network Connection رو از توی Network Connections فعال کنی. بعد منوی Start رو باز کن و Wireless Network Connection رو از منوی Connect to انتخاب کن. حالا می تونی گزینه ی Refresh network list رو بزنی تا شبکه های وایرلس اطرافت پیدا بشه. هر کدوم که Security نداشته باشه، میتونی بهش وصل بشی، در صورتی که خیلی ازت دور نباشه. (البته بیشتر اونها Security-enabled هستن)

چطوری Wireless Network Connection رو از توی Network Connections فعال کنم؟؟
میشه کامل توضیح بدین؟؟

hfj
19-03-2010, 23:57
چطوری Wireless Network Connection رو از توی Network Connections فعال کنم؟؟
میشه کامل توضیح بدین؟؟

منظور اینه که روی آیکن اون کلیک راست کنی و Enable رو بزنی تا فعال بشه. (یا اینکه روی اون دابل کلیک کنی). وقتی فعال شد، آیکنش دو تا مانیتور با صفحه آبی رو نشون میده. بقیه اش رو هم توی پست قبلی توضیح دادم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

smagoli
20-03-2010, 23:21
منظور اینه که روی آیکن اون کلیک راست کنی و Enable رو بزنی تا فعال بشه. (یا اینکه روی اون دابل کلیک کنی). وقتی فعال شد، آیکنش دو تا مانیتور با صفحه آبی رو نشون میده. بقیه اش رو هم توی پست قبلی توضیح دادم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیز مشکلم اینه که بلد نیستم کانکشن بسازم