PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی با رم 16 گیگ

omid-p30
18-03-2010, 00:00
سلام.

5320 دارم. رم 8 گیگ انداختم روش که باز کم هست و نمی دونم 16 رو ساپورت میکنه یا نه. اگر منفی باشه میخوام بدونم گوشی که 16 گیگ رو ساپورت کنه چی هست ؟

از پایین ترین قیمت ها بگید. تا حداکثر 250 تومن. ضمنا کل قضیه که حجم کم آوردم مربوط به موزیک هست. پس پلیر خوبی هم باید داشته باشه.

ممنون.

total_overdose
18-03-2010, 00:18
سلام.

5320 دارم. رم 8 گیگ انداختم روش که باز کم هست و نمی دونم 16 رو ساپورت میکنه یا نه. اگر منفی باشه میخوام بدونم گوشی که 16 گیگ رو ساپورت کنه چی هست ؟

از پایین ترین قیمت ها بگید. تا حداکثر 250 تومن. ضمنا کل قضیه که حجم کم آوردم مربوط به موزیک هست. پس پلیر خوبی هم باید داشته باشه.

ممنون.
بله ساپورت میکنه.
کلا گوشی های جدید 16 راحت ساپورت میکنن.حتی ان82 با اینکه قدیمیتره 16 ساپورت میکنن.
فقط پیشنهاد میکنن یه رم پدر مادر دار بگیر که کلاسش بالا باشه مثلا توشیبا.

omid-p30
18-03-2010, 14:28
بله ساپورت میکنه.
کلا گوشی های جدید 16 راحت ساپورت میکنن.حتی ان82 با اینکه قدیمیتره 16 ساپورت میکنن.
فقط پیشنهاد میکنن یه رم پدر مادر دار بگیر که کلاسش بالا باشه مثلا توشیبا.

کلاس بالا مثلا چند ؟ الان سامسونگ 8 گیگ رو که دارم کلاس 6 هست. مشکلی رو حس نکردم تا حالا باهاش.

مهم هم همون کلاس هست و مارکش هر چی بود فرقی نمیکنه ؟ چون شهرستانم ممکنه لزوما توشیبا گیر نیاد. البته اگر حیاتیه میتونم یک وقت که میام تهران بگیرم.

pulp_152
18-03-2010, 15:08
سامسونگ مموری هاش تو بازار نیست اگه گیر اوردی عالیه ..

golmohammadi
18-03-2010, 17:39
کلاس بالا مثلا چند ؟ الان سامسونگ 8 گیگ رو که دارم کلاس 6 هست. مشکلی رو حس نکردم تا حالا باهاش.

مهم هم همون کلاس هست و مارکش هر چی بود فرقی نمیکنه ؟ چون شهرستانم ممکنه لزوما توشیبا گیر نیاد. البته اگر حیاتیه میتونم یک وقت که میام تهران بگیرم.

مارک توشیبا بهترین مارک مموری در ایران هست
این کلاس هم سرعت گوشی میشه
اگه توشیبا گیرت نیومد sandisk بگیر و یا مارکهای مشهور دیگه
و یا به اینجا سر بزن :
مشاوره برای خرید مموری کارت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در کل اگه مموری بالاتر بخری همون 16 گیگ ممکنه کلاسش پائینتر باشه
اما در این مموریها کلاس پائینشون سرعت مناسبی دارند
مثلا کلاس4 مموری 16 گیگ سرعتش از کلاس 5 مموری 4 گیگ شاید بیشتر باشه
این بطور تجربی بود هیچ تظمینی نمیدم
مموریهای 16 گیگ با کلاس بالاتر کم یاب هستند و خیلی گرون
پس برای 16 گیگ فکر کنم قید کلاس را بزنی بهتر باشه

amir200812
21-03-2010, 19:08
90% گوشی های درستو حسابی 16 رو ساپورت میکنن!
مثلا وقتی N95 اومد نوکیا گفته بود ماکسیموم 2GB! ولی حالا 16 رو و حتی بیشتر رو ساپورت میکنه!
دلیلش هم این هست که اون زمام از مموری هار micro SD استفاده میشد که حداکثر همون 2GB بودند! ولی بعد ها که سری micro SDHC اومدمشکل حل شد و تا 64GB مموری موجود هست!
و جدیدا سری جدیدی تولید شده که تا 2TB هستند!
هیچ مشکلی پیش نماید، من 1 هفته پیش یه مموری micro SDHC 8GB کلاس 2 مارک ترنسد رو انداختم روی w810i و هنوزم بدون مشکل داره کار میکنه(با اداپتر انداختم)! در حالی که سایت GSMarena گفته 4 گیگ اونم از نوع Memory Stick Duo Pro که سرعت 3 4 برابر بیشتری دارند!
پس کلا محدودیت چندانی در مموری ندارید!
بدون هیچ ترسی 16 رو استفاده کن!
فقط از این مموری هایی که توی یه تیکه پلاستیک هستند نخری ها! حتمی پک دار باشه با گارانتی!

golmohammadi
23-03-2010, 00:21
90% گوشی های درستو حسابی 16 رو ساپورت میکنن!
مثلا وقتی N95 اومد نوکیا گفته بود ماکسیموم 2GB! ولی حالا 16 رو و حتی بیشتر رو ساپورت میکنه!
دلیلش هم این هست که اون زمام از مموری هار micro SD استفاده میشد که حداکثر همون 2GB بودند! ولی بعد ها که سری micro SDHC اومدمشکل حل شد و تا 64GB مموری موجود هست!
و جدیدا سری جدیدی تولید شده که تا 2TB هستند!
هیچ مشکلی پیش نماید، من 1 هفته پیش یه مموری micro SDHC 8GB کلاس 2 مارک ترنسد رو انداختم روی w810i و هنوزم بدون مشکل داره کار میکنه(با اداپتر انداختم)! در حالی که سایت GSMarena گفته 4 گیگ اونم از نوع Memory Stick Duo Pro که سرعت 3 4 برابر بیشتری دارند!
پس کلا محدودیت چندانی در مموری ندارید!
بدون هیچ ترسی 16 رو استفاده کن!
فقط از این مموری هایی که توی یه تیکه پلاستیک هستند نخری ها! حتمی پک دار باشه با گارانتی!

البته این عرایض شما به جای خودش
و در اکثر موارد صحت دارند
ولی جاهایی هم هستند که در عکس این حالت اتفاق میفته

مثلا گوشی نوکیا ان70
نوشته تا 2 گیگ مموری ساپورت میکنه
در حالی که وقتی بیشتر از 1 گیگ ممری را پر میکنی با افت شدید سرعت مواجه میشی
و گوشیهای دیگه ای هم هستند
ولی این گوشیها اکثر مموری MMC دارند که زیاد جالب به نظر نمیرسه
اما گوشیهایی که مموری مایکرو اس دی یا Memory Stick Duo Pro یا M2 میخورند فرق میکنه
خودم یه زمانی که کا800 داشتم ساپورتش را زده بود 2 گیگ
4 گیگ انداختم روش براحتی کار کرد

پس در حالت کلی بستگی به گوشی داره

amir200812
24-03-2010, 00:29
البته این عرایض شما به جای خودش
و در اکثر موارد صحت دارند
ولی جاهایی هم هستند که در عکس این حالت اتفاق میفته

مثلا گوشی نوکیا ان70
نوشته تا 2 گیگ مموری ساپورت میکنه
در حالی که وقتی بیشتر از 1 گیگ ممری را پر میکنی با افت شدید سرعت مواجه میشی
و گوشیهای دیگه ای هم هستند

عزیز منم گفتم در کل اگه گوشی درستو حسابی باشه ...:10:
و اینکه N70 مال 5 سال پیشه! 2005 و شرمنده ها این گوشی دیگه درستو حسابی نیست:31:!
ولی من هیچ جایی نتونستم پیدا کنم که گفته باشه تا 2 گیگ ساپورت میکنه اگه می کرد 100% نوکیا در سایت خودش برای فروش میزاشت!
مثلا مموری که نوکیا برای N73 میفروشه ماکسیموم 1 گیگ هست! با این حساب من فکر نکنم N70 تا 2 گیگ رو ساپورت کنه!

درضمن هم اندازه خود گوشی ، نوع مموری که استفاده میکنید هم مهم هست! مموری که استفاده کرده بودید چی بود؟

omid-p30
24-03-2010, 12:45
منون از همه. کاملا مطمین شدم و به حرف فروشنده هم کاری ندارم. همین 8 رو خواستم بگیرم بم نمیدانند میگفتند حداکثر تا 2 هست. 4 رو بریزی قفل میکنه گوشی، 8 رو هم مسخره میکردند. همین رو هم که گرفتم طرف گفت برو پرش کن 24 ساعت امتحان کن جواب نداد بیا پس بده.

فقط لطف کنید یک مشاوره دیگه هم بدید ممنون میشم. قبل از خرید 5320 زیاد به عامل پلیر و موسیقی کاری نداشتم اما حالا مهمترین مساله همین هست برام. هرچند از 5320 کاملا راضی هستم بابت کیفیت صدای هدفون و قدرت و زیبابی پلیر و غیره. با این حال چون قبل از خرید کاری به این مساله نداشتم میخواستم بدونم الان پیشنهاد بهتری برای تعویض 5320 هست برای داشتن گوشی مخصوص شنیدن موسیقی با مزایای بهتر یا نه ؟

قیمت حداکثر تا 250 به طوری که راحت با 5320 بتونم تعویض کنم. رم خور هم که حداقل 8 و تا 16 که چه بهتر.
اگر پیشنهاد بهتری نبود همین 5320 رو با رم 16 ادامه میدم.

ممنون.

amir200812
24-03-2010, 23:13
منون از همه. کاملا مطمین شدم و به حرف فروشنده هم کاری ندارم. همین 8 رو خواستم بگیرم بم نمیدانند میگفتند حداکثر تا 2 هست. 4 رو بریزی قفل میکنه گوشی، 8 رو هم مسخره میکردند. همین رو هم که گرفتم طرف گفت برو پرش کن 24 ساعت امتحان کن جواب نداد بیا پس بده.

فقط لطف کنید یک مشاوره دیگه هم بدید ممنون میشم. قبل از خرید 5320 زیاد به عامل پلیر و موسیقی کاری نداشتم اما حالا مهمترین مساله همین هست برام. هرچند از 5320 کاملا راضی هستم بابت کیفیت صدای هدفون و قدرت و زیبابی پلیر و غیره. با این حال چون قبل از خرید کاری به این مساله نداشتم میخواستم بدونم الان پیشنهاد بهتری برای تعویض 5320 هست برای داشتن گوشی مخصوص شنیدن موسیقی با مزایای بهتر یا نه ؟

قیمت حداکثر تا 250 به طوری که راحت با 5320 بتونم تعویض کنم. رم خور هم که حداقل 8 و تا 16 که چه بهتر.
اگر پیشنهاد بهتری نبود همین 5320 رو با رم 16 ادامه میدم.

ممنون.

فکر کنم 5800 خوب باشه ولی فکر نکنم ارزش تعویض داشته باشه

golmohammadi
25-03-2010, 13:55
عزیز منم گفتم در کل اگه گوشی درستو حسابی باشه ...:10:
و اینکه N70 مال 5 سال پیشه! 2005 و شرمنده ها این گوشی دیگه درستو حسابی نیست:31:!
ولی من هیچ جایی نتونستم پیدا کنم که گفته باشه تا 2 گیگ ساپورت میکنه اگه می کرد 100% نوکیا در سایت خودش برای فروش میزاشت!
مثلا مموری که نوکیا برای N73 میفروشه ماکسیموم 1 گیگ هست! با این حساب من فکر نکنم N70 تا 2 گیگ رو ساپورت کنه!

درضمن هم اندازه خود گوشی ، نوع مموری که استفاده میکنید هم مهم هست! مموری که استفاده کرده بودید چی بود؟

n73 را وقتی میخری 2 گیگ موری رو خود گوشی داره
همه ان73 ها اینطوری هستند

ان70 هم مثال بود
چند مدل دیگه هم بودند
حالا به قول شما درست و حسابی نیستند ...
حالا بیخیال