PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آموزش کامل ساخت آبرنگ

shahrooz_wildboy
17-03-2010, 15:38
سلاام.
این تصویر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که شبیه به آب رنگیه، می خواستم ببینم چطوری ساخته شده؟
توی سایتی که این تصویر رو از توش برداشتم، نوشته بود که تماماً با فتوشاپ طراحی شده.
خیلی ممنون
:11:

Saeed kmss-D
17-03-2010, 22:23
سلام دوست عزیز...

راستش، این تصویری که شما گذاشتی، طوری نیست که من یا بقیه بیایم بگیم که مثلا فلان فیلتـر رو اجرا کن و یا فلان ابزار رو بردار بکش، تا درست بشه.
همونطور که متوجه شدی، این تصویر یک کار تلفیقی از چندین ابزار و فیلتـر و لایه هست.

من فقط اختصارا میگم که موج های ایجاد شده بر روی چندین لایه با رنگ های مختلف توسط فیلتـر های گروه Distort از قبیل Wave و ZigZag و ... ایجاد شده.
با کمی بازی کردن با گزینه ها و به کاری گیری افکت ها و رنگ های مختلف و استایل هایی شامل Outer Glow و Inner Glow و ... میشه چنین تصاویری خلق کرد.

به نظرم نیازی به توضیح بیشتر نیست، چون یقینا شما نمیخوای چنین چیزی بسازی :دی ( آخه خیلی به کار نمیاد )

---------------

اینگونه تاپیک ها ( سوال و بحث و درخواست و ... ) رو در بخش اصلی انجمن فتوشاپ ایجاد کنید )

موفق باشی♥♥♥

احمد ترابی
18-03-2010, 11:31
سعید جون حرفات همه درسته

ممنونم

موفق باشید.

shahrooz_wildboy
18-03-2010, 13:01
سلام دوست عزیز...

راستش، این تصویری که شما گذاشتی، طوری نیست که من یا بقیه بیایم بگیم که مثلا فلان فیلتـر رو اجرا کن و یا فلان ابزار رو بردار بکش، تا درست بشه.
همونطور که متوجه شدی، این تصویر یک کار تلفیقی از چندین ابزار و فیلتـر و لایه هست.

من فقط اختصارا میگم که موج های ایجاد شده بر روی چندین لایه با رنگ های مختلف توسط فیلتـر های گروه Distort از قبیل Wave و ZigZag و ... ایجاد شده.
با کمی بازی کردن با گزینه ها و به کاری گیری افکت ها و رنگ های مختلف و استایل هایی شامل Outer Glow و Inner Glow و ... میشه چنین تصاویری خلق کرد.

به نظرم نیازی به توضیح بیشتر نیست، چون یقینا شما نمیخوای چنین چیزی بسازی :دی ( آخه خیلی به کار نمیاد )

---------------

اینگونه تاپیک ها ( سوال و بحث و درخواست و ... ) رو در بخش اصلی انجمن فتوشاپ ایجاد کنید )

موفق باشی♥♥♥

حقیقتش رو بخوای یه کلاس آموزشی فتوشاپ برای من گذاشتن که دو تا پروژه باید تحویل بدیم.
پروژه ی اول هم کار با رنگه.
به خاطر همین فکر کردم شاید این مضوع خوبی باشه.
وگرنه من اعصاب این کاراو ندارم.
در هر صورت اگر توضیح کامل تری رو یه زمانی پیدا کردید ( تا بعد از تعطیلات )
ممنون میشم برای من بذارید.
سپاس
:11: