PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وایمکس ایرانسل واسه مصارف تفریحانه و خونگی صرف داره؟

kiarash3500
17-03-2010, 13:48
تو شهر ما فعال نشده اما خیلی واسم سوال شده

mmiladd
17-03-2010, 14:00
تو شهر ما هم......

ولي فكر كنم براي مصارف خونگي مودمش 120 تومن باشه و براي تجاري ُ اينا تقريبا 250 تومن. اگه اشتباه نكنم

ولي به نظر من صرف نداره... بذار چند ساب بذره بعد.. اينجا ايرانه ؛ اولين چيزايي كه مياد بايد از كلي دست انداز

بگذره تا بعد يه ذره جوش خوب شه...

با اين حساب من شما رو به صبر دعوت مي كنم..!

يه روز خوب مياد..!

UltraForce
17-03-2010, 14:03
خوب بستگی داره
به دو صورت می تونی از این سرویس استفاده کنی
اول بر حسب کیلو بیت های دالود شده که برای وب سرچینگ و دانلود اصلا ً صرف نداره و فقط برای چت خوبه چون بعد این که صفحه چت رو کامپیوترت دانلود شد برای ارسال و دریافت پیام چیز زیادی دانلود نمی شه
دوم اینه که سرویس و اکانت بگیری که فکر کنم تعرفه هاش تو سایت ایرانسل هست و قیمتش نزدیک به سرویس های ADSL هست
در کل برای اونا که لپ تاپ دارن خوبه ولی برای مصارف خانگی فعلا ً که صرف نمی کنه و ADSL بهتره و با صرفه تر
چون تنها عرضه کننده وایمکس در ایران ایرانسل هست و هیچ رقیبی نداره پس هر طور که بخواد قیمت می ده
در ضمن اون طوری که من شنیدم باید مودم وایرلس خود ایرانسل رو بگیری که گرون هم هست

ali racer
26-03-2010, 00:20
وایمکس پرتابله
پرتابل بودن هم جزو خدمات اضافیه
خدمات اضافی یعنی قیمت بیشتر

شما قیمت خدمات تلفن ثابت و همراه رو ببین !

من تعرفه هاشو چک کردم
دیدم واسه استفاده خونگی مقرون به صرفه نیست

lovelorn.king
27-03-2010, 15:21
والا اگه وایمکس ایرانسل مثل GPRS با شه .. بهتر ه روش خط بکشی !!!

مبین نت هم اینترنت میده واسه کل کشور!!!

osmaan
28-03-2010, 10:20
درمورد اینکه ایرانسل تنها ارائه دهنده وایمکس تو کل کشور هست باید بگم که خیر این شکلی نیست ایرانسل الان تنها ارایه دهنده وایمکس اونم تو همون شهر هایی که تو مناقصه برنده شده هست و برای شهر های دیگه کشور شرکت های دیگه مسوول ارایه وایمکس شدن که یه نمونش تو استان گلستان شرکت پارس ان وب برنده مناقصه شده که خودشون میگن تا شهریور امسال ارایه میدن

Mohammad_666
28-03-2010, 11:32
به نظر من هنوز برای مصارف خانگی توی نقاطی که adsl دارن وایمکس به صرف نیست !