PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست: درایور sata برای 1545

atre_hayer60
17-03-2010, 13:27
با عرض سلام و ادب

من یه لب تاپ دل مدل inspiron 1545 دارم که از اول روی اون DOS نصب بود و الان هم فقط ویندوزهای ویستا و mrt و 7 نصب می شه و xp نصب نمی شه! تصمیم گرفتم با nLite یه ویندوز سفارشی درست کنم اما درایورهای اون رو ندارم و فکر می کنم SATA باشه...می شه برام این درایورها رو بذارین؟

saman3230
17-03-2010, 13:33
با عرض سلام و ادب

من یه لب تاپ دل مدل inspiron 1545 دارم که از اول روی اون DOS نصب بود و الان هم فقط ویندوزهای ویستا و mrt و 7 نصب می شه و xp نصب نمی شه! تصمیم گرفتم با nLite یه ویندوز سفارشی درست کنم اما درایورهای اون رو ندارم و فکر می کنم SATA باشه...می شه برام این درایورها رو بذارین؟

خب شما 2تا راه دارید یا اینکه از طریق تنظیم بایوس hdd mode روی Ata قرار بدید که اصلا توصیه نمی کنم و یا اینکه از ویندوز سفارشی استفاده کنید اگر الان ویدوز روی دستگاهتون نصبه لطفا از device manager از ata/atapi و system device عکس بگیرید تا ببینم چیپ شما چیه

atre_hayer60
17-03-2010, 14:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب شما 2تا راه دارید یا اینکه از طریق تنظیم بایوس hdd mode روی Ata قرار بدید که اصلا توصیه نمی کنم و یا اینکه از ویندوز سفارشی استفاده کنید اگر الان ویدوز روی دستگاهتون نصبه لطفا از device manager از ata/atapi و system device عکس بگیرید تا ببینم چیپ شما چیه

با سلام و تشکر از شما
اینم عکس مربوطه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saman3230
18-03-2010, 01:26
عزیز از ATA/ATAPI یادت رفت

ولی فکر می کتم ICH9m باشه چون خودم قبلا برای مشتری ویندور سفارشی درست کردم

atre_hayer60
19-03-2010, 13:02
عزیز از ATA/ATAPI یادت رفت

ولی فکر می کتم ICH9m باشه چون خودم قبلا برای مشتری ویندور سفارشی درست کردم

سلام دوستم من!

بله درسته! Intel(R) ICH9M-E/M SATA AHCI Controller

من الان درایور این رو می خوام تا یه ویندوز سفارشی درست کنم!

از لطفت بی نهایت سپاسگذارم

saman3230
19-03-2010, 13:52
ببین از دی وی دی ریکاوری هم می تونی این درایورارو پیدا کنی

دی وی رو توی به دستگاه قرار بده بعد از قسمت OPERATING SYSTEM ویندوز XP رو انتخاب کن بعد برو INTEL CHIP درایور رو انتخاب کن مسیر Extract کردن رو به یده خودش درایورهای مربوط به ویندزو سفارشی ساختن رو برات کپی می کنه

اگر نه

از این لینک درایور مربوطه رو دانلود کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید