PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه وارد منو مخفی ال سی دی سامسونگ شویم

payam-M
17-03-2010, 03:13
با سلام

دوستان لطفا راهنمایی کنید چطور وارد منو مخفی سامسونگ

مدل LE32B650 شویم با تشکر:20:

regedit021
18-03-2010, 15:12
منو مخفي تلويزيونهاي سامسونگ به پنج روش زير است و شما بايد تست کنيد که کدوم مدل به تلويزيون شما ميخوره

بايد دقت کنيد که خيلي سريع اين کليدها رو فشار دهيد در غير اين صورت منو ظاهر نميشود :

مدل اول : ( Standby - Display - P.std - Mute - Power On )

مدل دوم : ( Standby - P.std - Help - Sleep - Power On )

مدل سوم : ( Picture Off - Sleep - P.std - Mute - Picture On )

مدل چهارم : ( Standby - P.std - Menu - Sleep - Power On )

مدل پنجم : ( Standby - Display - Menu - Mute - Power On )

ضمنا عملکرد از سمت چپ به راست است

bigman
18-03-2010, 18:38
مهمترينش كه براي سري 5 هست را يادت رفت بگي

info + menu + mute + power

از چپ به راست

far2009
18-03-2010, 18:44
این منو شامل چه چیزهایی هست و چه کمکی می کند ؟

frankval
18-03-2010, 18:57
سری 6 چطوریه؟

shahab_f
18-03-2010, 19:00
مدل های قدیمی تر چی ؟(غیر ال سی دی) مثل پلانو

mr_peyman5623
18-03-2010, 23:45
LED ها هم به همین شکل هستند؟؟

regedit021
24-03-2010, 15:43
ولي دوستان اگر با اين منو آشنايي نداريد بهتره كه وارد نشيد!
چون در صورت تغييرات اشتباه به تلويزيونتون آسيب ميرسه!

Hamed_forum
26-03-2010, 10:34
مدل 570 رو ميشه يه كاري كرد تا پورت يو اس بيش فعال شه/

S A M S U N G
26-03-2010, 12:59
مدل های قدیمی تر چی ؟(غیر ال سی دی) مثل پلانو
سلام شهاب جان .

INFO , MENU , MUTE ,POWER ON

از چپ به راست .

مخلصیم .

behnam.sabet
28-07-2011, 12:47
[SERI 6 CHEJOORIYE?

XFACTOR
07-08-2011, 11:44
هیچ کسی کد مخفی سری 6 رو نمی دونه ؟

XFACTOR
07-08-2011, 11:58
خودم پیدا کردم تو فرومای خارجی بدون یک ریال نمی دونم چرا تو همه فرومای ایرونی واسه اسن کد ساده پول می خوان!

من واسه مدل b650 تست کردم.

1) Press ---> INFO-MENU-MUTE-POWER to access SERVICE MENU

2) Press return 10 secs, select OK, B650 carries out internal diagnosis and produces a report.

3) Press Exit 10 secs, select OK, B650 resets all settings to default values (caution TV has to be re tuned)

همت
12-08-2011, 23:11
دوستان لطفا اگر اطلاعات کافی ندارید وارد منوی مخفی نشید بخصوص قسمت ADC/WB که توی قسمت آپشن هست. اگر تنظیمات این منو به هم بریزه خیلی باید دردسر بکشید تا بتونید درستش کنید

www_bijan
13-12-2011, 11:02
با سلام به دوستان
من یه تلویزیون سامسونگ LCD 40 D550 از بانه خریدم اما متاسفانه کانالهای دیجیتال آن فعال نیست کسی میتونه راهنمایی کنه چطوری میشه وارد منوی مخفی آن شد و آنرا فعال کرد

amir_t6262
13-12-2011, 22:34
با سلام به دوستان
من یه تلویزیون سامسونگ LCD 40 D550 از بانه خریدم اما متاسفانه کانالهای دیجیتال آن فعال نیست کسی میتونه راهنمایی کنه چطوری میشه وارد منوی مخفی آن شد و آنرا فعال کرد

2 تا پست بالاتر دوستان توضیح دادند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ajalli1164
22-12-2011, 12:03
سلام برای سری 3 سامسونگ هم میشه دیجیتالشو فعال کرد؟اگه میشه چه جوریه ؟
خیلی ممنون میشم از راهنمای تون

aataey
25-12-2011, 01:08
سلام من ال ای دی سامسونک مدل 40d6920 دارم از طریق usbفیلم نکاه میکنم ولی زیر نویسهای sub و idx را نشان نمیده چکار کنم در ضمن زیر نویس با مرمت srt را نشام میده ممنون

amir_t6262
25-12-2011, 20:12
تلویزیونهای سامسونگ زیرنویس با فرمت sub idx را نشان نمیدهد.
راه حلی هم نداره!

aataey
27-12-2011, 00:31
سلام من ال ای دی سامسونک مدل 40d6920 دارم از طریق usbفیلم نکاه میکنم ولی زیر نویسهای sub و idx را نشان نمیده چکار کنم در ضمن زیر نویس با مرمت srt را نشام میده ممنون
سلام .سامسونک مدلی که گفتی فقط srt ساپورت میکنه نه فرمت دیکری شاید در اینده برنامش از طریق قسمت اپ دیت بشه و در ضمن الان سخت افزار ال سی دی تغیر نمیکنه اکر بکنه جزیی فقط رقابت بین گمپانیها نرم افزاری شده نه سخت افزاری و اینجانب بعد از 30 سال کار تعمیرات به همه دوستان پیشنهاد میگنم بهیچ عنوان در قسمت adjustment یا منوی مخفی نرن و فراموش کنن چون بهیچ عنوان شرکت سامسونک کره به شرکت سام سرویس و هیچ یک از خدمات اطلاعات تعمیرات یا جی تک کردن یا فلاش کردن ندادن فقط اکر ای سی فلش بی جی ای نباشد میتوان از روی یک فلش سالم ان را توسط اداپتور مخصوص فلاش کرد ممنون عطایی

mastiha33
04-02-2012, 11:08
ua40d6000
مالزی
سه بعدی نمیشه
رنگش سبز شده
می خوام ریست فکتوریش کنم ولی جالبه نمیشه
منو اصلیشو می خوام اگه کسی برام بذاره

amirtoraj
04-04-2012, 11:21
حالت استندبای چیه؟
چطوری باید این کارو کرد
samsung 21 inch D420

shiraz522
28-04-2012, 18:55
سلام میدونم اینجا نباید بپرسم اما ...
یا زحمت بکشید توضیح بدید با این کد مخفی چه کارهایی میشه کرد ؟

یا یه تاپیک معرفی کنید تا مطالبشو بخونیم ...

من می خوام lcd ya led سامسونگ بخرم ...
با توجه به امکاناتی که میشه با استفاده از کد مخفی انجام داد تصمیم گیری کنم ..
ممنون میشم جواب بدید ...

smhsh121
28-04-2012, 19:12
سلام میدونم اینجا نباید بپرسم اما ...
یا زحمت بکشید توضیح بدید با این کد مخفی چه کارهایی میشه کرد ؟

یا یه تاپیک معرفی کنید تا مطالبشو بخونیم ...

من می خوام lcd ya led سامسونگ بخرم ...
با توجه به امکاناتی که میشه با استفاده از کد مخفی انجام داد تصمیم گیری کنم ..
ممنون میشم جواب بدید ...

دوست عزیر منوی مخفی برای استفاده کاربران نیست و برای سرویس کاران هست. اگر شما تلویزیون خود را از نمایندگی سامسونگ بخرید با دستکاری توی منوی مخفی چیزی گیرتون نمیاد و در صورت خرابی ممکنه باعث باطل شدن گارانتی هم بشه. منوی مخفی رو بیشتر افرادی استفاده می کنند که تلویزیونشون ساخت ایران نیست و می خوان گیرنده دیجیتالشو فعال کنند و زبان فارسی را به آن اضافه کنند که این کار برای سامسونگ های مونتاژ داخل نیاز نیست.
تاپیک اختصاصی منوی مخفی اینجا هست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
افرادی بدون اطلاع از عواقب احتمالی توی منوی مخفی وارد شده و دستکاری کردند و باعث شده هزینه هنگفتی برای تعویض برد اصلی تلویزیونشون رو دستشون بذاره.

hosseinshahrokh
23-01-2013, 19:22
من یه ال ای دی 46 مدل d8000 از بانه گرفتم. با روشهای دوستان وارد منو مخفی میشم ولی در گزینه آپشن لوکال ست کمرنگ و غیرفعاله. خواهشن هر کی میدونه بگه که چطوری میتونم فعالش کنم. ممنون میشم

smhsh121
23-01-2013, 20:58
من یه ال ای دی 46 مدل d8000 از بانه گرفتم. با روشهای دوستان وارد منو مخفی میشم ولی در گزینه آپشن لوکال ست کمرنگ و غیرفعاله. خواهشن هر کی میدونه بگه که چطوری میتونم فعالش کنم. ممنون میشم

قبلا با نرم افزار میشد منوی مخفی رو Unlock کرد ولی الان فقط باید با ریموت دست ساز این کار امکانپذیره:

mahcity21
16-02-2013, 17:17
سلام دوستان من اشتباها وارد این منو شدم ADC/WB الان رنگ تلویزیونم کاملا بهم ریخته تو رو خدا کسی اگه میدونه کمک کنه که درستش کنم مرسی

matinpour
08-03-2013, 19:03
سلام دوستان من اشتباها وارد این منو شدم ADC/WB الان رنگ تلویزیونم کاملا بهم ریخته تو رو خدا کسی اگه میدونه کمک کنه که درستش کنم مرسی

دوست عزیز به این تایپیک برو

awearyway
19-03-2013, 10:49
با سلام خدمت همه دوستان
من یک سامسونگ 40ES6950 دارم برای تنظیمات اینترنت وارد منوی مخفی شدم و یک سری آیتم های دیگر را به هم ریختم مثل TYPE” and “FRONT COLOR حالا تلویزیون غیر قابل استفاده شده کسی هست راهنمایی کنه.
ممنون میشم:n03::n03::n03:

matinpour
20-03-2013, 14:21
با سلام خدمت همه دوستان
من یک سامسونگ 40ES6950 دارم برای تنظیمات اینترنت وارد منوی مخفی شدم و یک سری آیتم های دیگر را به هم ریختم مثل TYPE” and “FRONT COLOR حالا تلویزیون غیر قابل استفاده شده کسی هست راهنمایی کنه.
ممنون میشم:n03::n03::n03:

دوست عزیز

به این تایپیک بروید

awearyway
29-03-2013, 03:29
با سلام خدمت دوستان گرامی
من چند روز پیش برای فعال کردن اینترنت TV به منوی مخفی رفتم به هوای اینکه ریست همه تنظیمات را به حالت اول بر می گردونه یک سری تغییرات دادم از جمله TYPE و FRONT COLOR حالا تصویر ترکیده و کاملا به هم ریخته حتی رفتم یک مدل مشابه هم پیدا کردم از منوی مخفیش عکس گرفتم و طبق اون تنظیم کردم و لی متاسفانه درست نشد.
1- آیا راه حلی برای حل این مشکل دارید؟
2- برای منوی مخفی نیز ریست کلی وجود داره؟
مدل TV هست SAMSUN UA40ES6950 که همون UA40ES6200 هست
ممنون می شم راهنمای کنید

mforoghy
18-05-2013, 18:18
با سلام خدمت دوستان
چه جوری بدون پورت USB کانال یابی دیجیتال در ال سی دی سامسونگ مدل LR32R71B را فعال کنم ؟ آخه پورت USB نداره!!؟؟ خواهش می کنم هرچه سریعتر هرکدام از دوستان می دونن جواب بدن؟
با تشکر پیشاپیش

mforoghy
18-05-2013, 18:20
با سلام خدمت دوستان
چه جوری بدون پورت USB کانال یابی دیجیتال در ال سی دی سامسونگ مدل LR32R71B را فعال کنم ؟ آخه پورت USB نداره!!؟؟ خواهش می کنم هرچه سریعتر هرکدام از دوستان می دونن جواب بدن؟
با تشکر پیشاپیش

hossein1332
20-07-2013, 11:54
سلام برای فعال کردن دیجیتالsamsung LCD 40 C 585 راهنمایی کنید لطفاً...تشکر میکنم

matinpour
20-07-2013, 16:48
سلام برای فعال کردن دیجیتالsamsung LCD 40 C 585 راهنمایی کنید لطفاً تشکر میکنم

دوست عزیز
تلویزیون شما دیجیتال ندارد که بشود فعالش کرد

matinpour
20-07-2013, 17:00
با سلام خدمت دوستان
با تشکر پیشاپیش

دوست عزیز
مطمئن هستید که مدل تلویزیونتان را درست نوشتید. چون من همچین مدلی را هیچ کجا ودر هیچ سایتی پیدا نکردم

ارمان سن
27-08-2013, 15:35
با سلام من با وارد شدن به منو مخفی تلویزیون ال سی دی سامسونگ مدل la32a450c جهت فعال کردن تصویر در تصویر که متاسفانه به اشتباه بقیه گزینه ها رو تغیر دادام الان هم تصویر برعکس شده (که باید تلویزیون رو برعکس کنم ) هم کانال ویدیو غیر فعال شده از دوستان تقاضا میکنم در صورت امکان تنظیمات اولیه منو مخفی را به ادرس ایمیلم ارسال کنن خواهشآ vanvany_kh@yahoo.com

matinpour
27-08-2013, 15:42
با سلام من با وارد شدن به منو مخفی تلویزیون ال سی دی سامسونگ مدل la32a450c جهت فعال کردن تصویر در تصویر که متاسفانه به اشتباه بقیه گزینه ها رو تغیر دادام الان هم تصویر برعکس شده (که باید تلویزیون رو برعکس کنم ) هم کانال ویدیو غیر فعال شده از دوستان تقاضا میکنم در صورت امکان تنظیمات اولیه منو مخفی را به ادرس ایمیلم ارسال کنن خواهشآ vanvany_kh@yahoo.com

دوست عزیز
از تمامی منوی مخفی عکس بگیرید و به ایمیلم ارسال کنید تا ببینم چگونه می شود راهنمایی تان کنم چون باید ببینم که آن گزینه هایی که مد نظرم است در منوی مخفی شما کجاست
alimatinpour@yahoo.com

majed_001
07-09-2013, 14:56
سلام چجوري زبان فارسي و ديجيتال ال اي دي 46 اينج سري شش مدل اف رو فعال كنم
ua46f6400
روي كنترلش هم اينفو نداره

matinpour
07-09-2013, 15:28
سلام چجوري زبان فارسي و ديجيتال ال اي دي 46 اينج سري شش مدل اف رو فعال كنم
ua46f6400
روي كنترلش هم اينفو نداره

دوست عزیز
کاشکی عکس از کنترول می گذاشتی ولی این غیرممکن است که آن دکمه را نداشته باشد. ولی در هر صورت می توانی از کنترول های تلویزیونهای 2012 هم استفاده کنید در عملکرد فرقی با هم ندارند.
طریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در TV سامسونگ
برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.
بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص می خواهد این تایپیک روشساخت را توضیح می دهد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

majed_001
07-09-2013, 16:31
اخه من کنترل 2012 از کحا بیارم اینم عکسش

matinpour
07-09-2013, 18:36
اخه من کنترل 2012 از کحا بیارم اینم عکسش

دوست عزیز
تلویزیون شما باید دارای دو کنترول باشد یکی همین کنترول که لمسی است و دیگری کنترول عمومی که همه تلویزیون ها دارند شما باید از فروشنده آن را بگیرید .وگرنه باید آن را از بازار و یا نمایندگیها بخرید.وقتی که می خواهید بخرید بگویید کنترول معمولی سامسونگ یا مدل کنترل‌کننده ازراه‌دور TM1290 یا TM1250B , و یا برای سری 6 این مدل را TM1270

majed_001
10-09-2013, 09:18
با تشكر از راهنماييتون من كنترل گير اوردم و وارد منو مخفي شدم و اون تنظيمات optionsرو انجام دادم و بعد دنبال گزينه ساب اپشين گشتم كه فقط تو قسمت كنترل بود و هيچ كدوم از گزينه هاي بالا رو نداشت كه من تغيري انجام بدم به اصطلاح من فقط تنظيمات اپشين رو تغيير دادم خوشبختانه زبونش فارسي شد و گيرنده ديجتال در منو اضافه شد من انتن معمولي تلوزيون رو بهش وصل كردم و ميزنم روي ديجيتال و سرج ديجيتال اما هيچ كانالي يافت نميكنه در صورتي كه همسايه هاي ما ميتونن دريافت كنن يعني شهرمون ديجيتال داره شما چه دستوري ميديد چكار كنم

matinpour
10-09-2013, 11:46
با تشكر از راهنماييتون من كنترل گير اوردم و وارد منو مخفي شدم و اون تنظيمات optionsرو انجام دادم و بعد دنبال گزينه ساب اپشين گشتم كه فقط تو قسمت كنترل بود و هيچ كدوم از گزينه هاي بالا رو نداشت كه من تغيري انجام بدم به اصطلاح من فقط تنظيمات اپشين رو تغيير دادم خوشبختانه زبونش فارسي شد و گيرنده ديجتال در منو اضافه شد من انتن معمولي تلوزيون رو بهش وصل كردم و ميزنم روي ديجيتال و سرج ديجيتال اما هيچ كانالي يافت نميكنه در صورتي كه همسايه هاي ما ميتونن دريافت كنن يعني شهرمون ديجيتال داره شما چه دستوري ميديد چكار كنم

دوست عزیز
از تمامی منوی مخفی عکس بگیرید و به ایمیلم ارسال کنید تا ببینم چگونه می شود راهنمایی تان کنم چون باید ببینم که آن گزینه هایی که مد نظرم است در منوی مخفی شما کجاست
alimatinpour@yahoo.com

محمود غلامي
06-10-2013, 11:42
سلام من جهت فاسي كردن منو تلويزيون كه ازكليد تركيبي كه كفته بودي اقدام كردم ولي منو فارسي را نداشت و تنظيمات هم به هم خورده در صورتي كه فقط HDMI وان هم وارونه كلمات را نشان ميدهد درحال حاضر تصوير ندار دفقط HDMI مبياشد لطفا راهنمايي بفرمائيد با مشخصات L A40C550 J1RXTW

matinpour
06-10-2013, 19:39
سلام من جهت فاسي كردن منو تلويزيون كه ازكليد تركيبي كه كفته بودي اقدام كردم ولي منو فارسي را نداشت و تنظيمات هم به هم خورده در صورتي كه فقط HDMI وان هم وارونه كلمات را نشان ميدهد درحال حاضر تصوير ندار دفقط HDMI مبياشد لطفا راهنمايي بفرمائيد با مشخصات L A40C550 J1RXTW

دوست عزیز
لازمه تغیییرات داشتن کنترول مخصوص و اطلاعات کافی از آپشنهایتان است چون تلویزیون شما مولتی لنگویچ است و قابلیت دارد که زبانه آن را تغییر دهید و مشابه همین مدل در سایت استرالیا حتی قابلیت دیجیتال هم دارد و فکر کنم شما هم بتوانید آن را فعال کنید که البته همانطور که گفتم با همان اصول و استفاده از دستورالعمل فعالسازی که در جایجای تایپیکهای این سایت به آن اشاره شده.و برای آبدیت به این سایت بروید

اینم پست فعال سازی
#2280 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

محسن 21
11-01-2014, 18:46
سلام اپدیت ال سی دی سری 6 چطوریه

matinpour
11-01-2014, 20:00
سلام اپدیت ال سی دی سری 6 چطوریه

دوست عزیز
وقتی که سوالی مطرح می کنید مدل تلویزیونتان را بطور کامل بنویسید تا بتوانیم بدرستی راهنمایی تان کنیم.

HOJJATQQ
24-01-2014, 20:14
سلام دوستان من یک ال سی دی MODL: LA46C530 دارم که رفتم تو منو مخفی و دیجیتالشو فعال کردم ولی بعد از رفتن به منو مخفی با افت کیفیت تصوییر مواجع شدم و تلتکس از کار افتاده همش پیام میده موجود نیست بعد در هنگام جستجوی کانالهای دجیتال هیچ کانالی رو پیدا نمیکنه به نظر شما حالا من چکار کنم لطفآ توضیح بدید.

matinpour
24-01-2014, 20:55
سلام دوستان من یک ال سی دی MODL: LA46C530 دارم که رفتم تو منو مخفی و دیجیتالشو فعال کردم ولی بعد از رفتن به منو مخفی با افت کیفیت تصوییر مواجع شدم و تلتکس از کار افتاده همش پیام میده موجود نیست بعد در هنگام جستجوی کانالهای دجیتال هیچ کانالی رو پیدا نمیکنه به نظر شما حالا من چکار کنم لطفآ توضیح بدید.

دوست عزیز
اگر تمامی موارد را درست انجام داده اید ولی کانالی را دریافت نمی کنید و اگر آنتن و دیگر موارد مربوط به آن هم درست است بدانید که تلویزیون شما این قابلیت را ندارد و هر آنچه انجام دادید را دوباره به حالت اول برگردانید.

HOJJATQQ
24-01-2014, 21:51
مشکل اینجاست که هر کاری کردم نتونستم تلتکسشو درست کنم.نمیدونم چکار کنم عکسی از منو مخفی ندارید برام بذارید شاید بتونم درستش کنم.:n03::n03:

hojatomidi
25-02-2014, 10:51
من یه ال ای دی سری بی 7 46 اینچ دارم که قبلا زیر نویس فارسی رو سابورت میکرد و فیلم های ام کاوی رو به خوبی بخش می کرد ولی از وقتی اون ابدیت کردم دیگه نشون نمیده لطفا منو راهنمایکنید که چه کارش کنم که مشکلش رفع بشه من اون سال 88 گرفتم از بانه. ایا دیجتال رو میگره

matinpour
25-02-2014, 20:47
من یه ال ای دی سری بی 7 46 اینچ دارم که قبلا زیر نویس فارسی رو سابورت میکرد و فیلم های ام کاوی رو به خوبی بخش می کرد ولی از وقتی اون ابدیت کردم دیگه نشون نمیده لطفا منو راهنمایکنید که چه کارش کنم که مشکلش رفع بشه من اون سال 88 گرفتم از بانه. ایا دیجتال رو میگره

دوست عزیز
مدل تلویزیونتان را بطور کامل بنویسید تا راهنمایتان کنیم

hojatomidi
02-03-2014, 18:21
استاد گرامی تی وی من ua46b7000 هستش در ضمن قبلا وقتی ماهواره رو روشن میکردم خودش اتوماتیک می رفت روی av ولی الان باید دستی بری تو تنظیماتش ممنون میشم منو راهنمای کنید چطور دوباره تنظیمش کنم

matinpour
02-03-2014, 22:30
استاد گرامی تی وی من ua46b7000 هستش در ضمن قبلا وقتی ماهواره رو روشن میکردم خودش اتوماتیک می رفت روی av ولی الان باید دستی بری تو تنظیماتش ممنون میشم منو راهنمای کنید چطور دوباره تنظیمش کنم

دوست عزیز
معمولا سری های بالای b قابلیت دیجیتال را دارد

hojatomidi
03-03-2014, 15:40
استاد گرامی ممنون . لطفا تنظیمات مربوط به مشکلی که توی تابیک بالا توضیح دادم رو به من اموزش بدید با تشکر

matinpour
03-03-2014, 22:11
استاد گرامی ممنون . لطفا تنظیمات مربوط به مشکلی که توی تابیک بالا توضیح دادم رو به من اموزش بدید با تشکر
دوست عزیز
ممکن است که تنظیمات فارسی ساز آن تغییر کرده باشد از این مطلب و قسمت قرمز رنگ برای فارسی ساز ی استفاده کنید
طریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در TV سامسونگ
برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic راiran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را asia-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.
بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روش ساخت را توضیح می دهد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])30HYPERLINK "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"world.com/showthread.php?t=HYPERLINK "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"565998 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و همچنین
طریقه فعال کردن زیر نویس در TV LED سامسونگ
شرکت سامسونگ برای راحتی حال مصرف کنندگان خود در مدیا پلیرهای خود از فونتهای جهانی استفاده میکند. که یکی از این فونت ها فونت عربی می باشد.
اول مطمئن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV
روش اول
اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم اکنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
روش دوم
برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .
اگر زیر نویس شما مشگلش حل نشد می توانید از نرم افزاری که در سایت زیر است استفاده کنید.
تصور کنید فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ی را دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی ممک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و مک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌ Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-Sh-Persian-Subtitle-Fixer/)
این برنامه را با جستجو در گوگل خواهید یافت
در موقع اجرا یک پنجره کوچک باز می شود که در آن چیزهای به انگلیسی نوشته شده است شما فایلتان را در همان صفحه بکشید و رها کنید خواهید دید که فایل زیر نویس شما اصلاح شده است

gtaiv
15-03-2014, 09:02
تلویزیون ما توی encode عربی نداره اروپای شرقی غربی و ... این چیزا توشه

matinpour
15-03-2014, 20:10
تلویزیون ما توی encode عربی نداره اروپای شرقی غربی و ... این چیزا توشه

دوست عزیز
برای مشگل شما در پست بالا توضیح کامل داده شده است

hoja
30-03-2014, 16:39
سلام
به مشکل بر خوردم یکی بهم جواب بده
تلویزیون LED سامسونگ مدل UE40EH5000w
وارد منوی مخفی شدم بعضی تنظیماتش به هم زدم حالا تصویر کمی تیره شده
خیر سرم میخواستم فارسی کنم.

matinpour
30-03-2014, 18:06
سلام
به مشکل بر خوردم یکی بهم جواب بده
تلویزیون LED سامسونگ مدل UE40EH5000w
وارد منوی مخفی شدم بعضی تنظیماتش به هم زدم حالا تصویر کمی تیره شده
خیر سرم میخواستم فارسی کنم.
دوست عزیز
از جداول این تایپیک استفاده کنید.

mhqa220
29-06-2014, 17:01
سلام به همه دوستان
من چند سال پیش یک تلویزیون ال ای دی سامسونگ سری 5 به مدل ua40c5000 از بانه خریدم . ولی نمیدونم که این مدل تیونر دیجیتال داره یا نه؟البته تو منوی مخفی که میرم قسمت تیونر 9 مورد تغییر پیدا میکنه اما نمیدونم کدوماش برای دیجیتاله تو قسمت Local Setهم فقط EA_Iran رو داره ؟اگه میشه راهنماییم کنید.

matinpour
29-06-2014, 18:24
سلام به همه دوستان
من چند سال پیش یک تلویزیون ال ای دی سامسونگ سری 5 به مدل ua40c5000 از بانه خریدم . ولی نمیدونم که این مدل تیونر دیجیتال داره یا نه؟البته تو منوی مخفی که میرم قسمت تیونر 9 مورد تغییر پیدا میکنه اما نمیدونم کدوماش برای دیجیتاله تو قسمت Local Setهم فقط EA_Iran رو داره ؟اگه میشه راهنماییم کنید.

دوست عزیز
به این سایت بروید و مشخصات تلویزیون تان را ببینید که دیجیتال ندارد.

hassan_0551
09-11-2015, 11:08
منو مخفي تلويزيونهاي سامسونگ به پنج روش زير است و شما بايد تست کنيد که کدوم مدل به تلويزيون شما ميخوره

بايد دقت کنيد که خيلي سريع اين کليدها رو فشار دهيد در غير اين صورت منو ظاهر نميشود :

مدل اول : ( Standby - Display - P.std - Mute - Power On )

مدل دوم : ( Standby - P.std - Help - Sleep - Power On )

مدل سوم : ( Picture Off - Sleep - P.std - Mute - Picture On )

مدل چهارم : ( Standby - P.std - Menu - Sleep - Power On )

مدل پنجم : ( Standby - Display - Menu - Mute - Power On )

ضمنا عملکرد از سمت چپ به راست است

منظور از کلیدهای p.std _ sleep_picture on کدوم کلیدهاست؟؟؟؟؟؟؟

matinpour
09-11-2015, 16:52
منظور از کلیدهای p.std _ sleep_picture on کدوم کلیدهاست؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز
اگر می خواهید بطور عمومی وارد منوی مخفی شوید از این کلیدها استفاده کنید.
info > menu > mute >power
لازم بذکر است بدون داشتن اطلاعات از دست زدن به آیتمها جداً حذر کنید.
از این تایپیک هم می توانید استفاده کنید.

hassan_0551
10-11-2015, 10:45
دوست عزیز
اگر می خواهید بطور عمومی وارد منوی مخفی شوید از این کلیدها استفاده کنید.
info > menu > mute >power
لازم بذکر است بدون داشتن اطلاعات از دست زدن به آیتمها جداً حذر کنید.
از این تایپیک هم می توانید استفاده کنید.

اما با این کد وارد نشد؟؟ تلویزیون مدل UA50J5100

matinpour
10-11-2015, 12:07
اما با این کد وارد نشد؟؟ تلویزیون مدل UA50J5100
دوست عزیز
این کار را در هنگامی که تلویزیون خاموش است استفاده کنیدinfo > menu > mute >power. اگر نشد از این کد استفاده کنید.
در حالت خاموش [TV powered off: [MUTE] [1] [8] [2
و در آخر اگر نشد از روشی که در پست بالا لینک دادم و در سری H کاربرد دارد استفاده کنید.

hassan_0551
12-11-2015, 14:43
دوست عزیز
این کار را در هنگامی که تلویزیون خاموش است استفاده کنیدinfo > menu > mute >power. اگر نشد از این کد استفاده کنید.
در حالت خاموش [TV powered off: [MUTE] [1] [8] [2
و در آخر اگر نشد از روشی که در پست بالا لینک دادم و در سری H کاربرد دارد استفاده کنید.

وارد نشد. برای زبان پیش فرض شبکه ایفیلم فارسی بشه چیکار کنم. هر بار خاموش روشن میشه یا برنامه عوض میشه زبان میره رو عربی. تلویزیون وارداتی به سفارش مصر هست

matinpour
14-11-2015, 11:14
وارد نشد. برای زبان پیش فرض شبکه ایفیلم فارسی بشه چیکار کنم. هر بار خاموش روشن میشه یا برنامه عوض میشه زبان میره رو عربی. تلویزیون وارداتی به سفارش مصر هست
دوست عزیز
اگر نتوانستید خودتان وارد سیستم شوید از یک نفر وارد به این امور کمک بگیرید.

needyou
03-10-2016, 16:41
سلام روز بخیر و تشکر میکنم از سایت خوبتون
تلویزیون ما مدل ua46b7000wr سامسونگ هست
متاسفانه برادر بنده مهندس بازی کرده و سیستم یو اس بیشو از کار انداخته با ریست فکتوری هم درست نشد میخواستم راهنماییم کنید .
ممنون

matinpour
03-10-2016, 17:44
سلام روز بخیر و تشکر میکنم از سایت خوبتون
تلویزیون ما مدل ua46b7000wr سامسونگ هست
متاسفانه برادر بنده مهندس بازی کرده و سیستم یو اس بیشو از کار انداخته با ریست فکتوری هم درست نشد میخواستم راهنماییم کنید .
ممنون
دوست عزیز
از این سایت فریمور تلویزیونتان را دانلود و نصب کنید . اگر وارد نیستید می توانید upgrade guide را دانلود کرده و از روی آن روش کار را یاد بگیرید.

arstan
16-10-2016, 11:54
سلام
تلوزیون سامسونگ مدل la32s81b است . اگه ممکنه طریقه ریست فکتوری مخفی را راهنمایی کنید با تشکر .

matinpour
16-10-2016, 14:54
سلام
تلوزیون سامسونگ مدل la32s81b است . اگه ممکنه طریقه ریست فکتوری مخفی را راهنمایی کنید با تشکر .
دوست غزیز
تنظیمات ریست
دکمه exit رو 5 تا 20 ثانیه نگه دار همه تنظیمات ریست میشه به تنظیمات کارخانه چه تنظیمات منو مخفی چه تنظیمات خود tv

arstan
16-10-2016, 16:04
دوست غزیز
تنظیمات ریست
دکمه exit رو 5 تا 20 ثانیه نگه دار همه تنظیمات ریست میشه به تنظیمات کارخانه چه تنظیمات منو مخفی چه تنظیمات خود tv

سلام
ممنون از راهنمایتون . سوال دیگه داشتم این مدل تلوزیون ال سی دی سامسونگ سری چند میشه ؟ با تشکر

omidmoradiyan
23-02-2017, 01:04
سلام من یک ال ای دی سامسونگ es6980 ذارم دیشب رفتم توی منوی مخفیش و نمیدونم کدوم قسمت رو عوض کردم اول هنگ کرد یعنی دیگه کنترل توی منوی مخفیش کار نمیکرد بعد خودم خاموشش کردم و دوباره روشنش کردم که متاسفانه دیگه روشن نشد حتی روی حالت استنبای هم نمیاد ازتون خواهش میکنم کمکم کنید که چه خاکی بریزم سرم