PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم صوتی خانگی یا سینمای خانگی؟

AliSub
16-03-2010, 19:37
سلام
من موزیک های بیس دار زیاد گوش میدم // میخام بدونم تا قیمت 400 تومن سیستم صوتی خانگی بگیرم بهتره یا سینمای خانگی؟
اگر مدل پیشنهادی هم دارید بگید.

AliSub
17-03-2010, 00:23
سلام
من موزیک های بیس دار زیاد گوش میدم // میخام بدونم تا قیمت 400 تومن سیستم صوتی خانگی بگیرم بهتره یا سینمای خانگی؟
اگر مدل پیشنهادی هم دارید بگید.

یکی کمک کنه خوشحال میشم
:8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8:

mr_rayan
17-03-2010, 00:52
بستگی به سلیقت و نوع کاربردت داره.اگر صرفا فقط واسه موزیک می خوای خرید کنی بهتره که سیستم صوتی خانگی بگیری.
اگر هم طرفدار بیس زیاد هستی پیشنهاد می کنم یه مدل درست و حسابی از سونی بگیر چون سیستم های صوتیش فقط بلده مخ آدمو بیاره توی دهن آدم.

ata_webmaker
17-03-2010, 14:41
اگر خواستی سیستم صوتی یا سینمای خانگی بگیری فقط و فقط پایونیر
تفکیک صدا و وضوح و بیس کاملا نرم صدای ریز شفاف و دلنشین و سگجون بودنش واقعا عالیه

hashemi_ali_reza
17-03-2010, 14:51
یکی کمک کنه خوشحال میشم
:8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8:

سیستم سونی مدی LBT-ZUX10D بد نیست!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جون می ده واسه پارتی !!!!!!!!
این سیستم یه هیولاست!
البته یکی از ایرادات بزرگ این دستگاه نداشتن پورت USB است.

AliSub
17-03-2010, 18:09

این سیستم یه هیولاست!

با این هیولا آشنا هستم. قیمت داری بهم بگی.؟؟؟
من عاشق لوازم صوتی و تصویری سونی هستم ولی میگن عین سابق نیست و شرکت های دیگری از اون بیشتر پیشرفت کردن.
من از این سیستم صوتی سونی هم خوشم آمده که ال سی دی 7اینچی هم داره. قیمتش 520000 هست. نمیدونم می ارزه یا نه.
GZR99D

بستگی به سلیقت و نوع کاربردت داره.اگر صرفا فقط واسه موزیک می خوای خرید کنی بهتره که سیستم صوتی خانگی بگیری.
اگر هم طرفدار بیس زیاد هستی پیشنهاد می کنم یه مدل درست و حسابی از سونی بگیر چون سیستم های صوتیش فقط بلده مخ آدمو بیاره توی دهن آدم.
اگه واقعا مخ بیاره تو دهن آدم که حال نمیده. یه چیز باشه که تفکیک صدای خوبی داشته باشه.

ata_webmaker
17-03-2010, 21:26
تاکید می کنم سونی نخرید پشیمون میشید

AliSub
17-03-2010, 21:30
تاکید می کنم سونی نخرید پشیمون میشید

ممنون.
از همون پایونیر مدل پیشنهادی داری معرفی کنی؟

mehrdad8086
17-03-2010, 22:22
اگه شما عاشق فقط بیس هستی همون سونیه واقعا کوبندس!!!!
تو یه مهمونی شنیدم صداشو
(یه عروسی بگیروم که به صد میلیون بیرزه جشن و بزن وبکوب که زمین و زمون بلرزه)!!!

تا چندی پیش Technics داشتم و بسیار صدای دلنشینی داشت:46:

hashemi_ali_reza
18-03-2010, 12:30

این سیستم یه هیولاست!

قیمت این دستگاه حدود 700 تومنه!!!
البته این دستگاه خیلی وقت که داره تو بازار عرضه می شه و یه کم قدیمیه!!!

hashemi_ali_reza
18-03-2010, 13:10

البته به نظر من تو محصولات جدید مرز بین سیستم های صوتی خانگی و سینمای خانگی در حال کمرنگ شدنه!!
الان سیستمهای صوتی خونگی هم تعداد زیادی اسپیکر دارند که مثل سینمای خانگی کار تفکیک صدا رو انجام میده!
از طرفی برای سیستمهای سینمای خانگی هم ساب ووفر گذاشتن تا مثل یه سیستم Hi-Fi صدای قوی داشته باشه....و......... البته در مورد سونی ، سیستمهای Hi-Fi اون از سیستمهای سینمای خونگیش صدای بهتری داره!

ata_webmaker
18-03-2010, 18:22
البته این سینما خانگی هایی که تو بازار هستند گند زدند به هر چی صدا
باید تو رنج های 800 تومان به بالا حساب باز کنید وگرنه این دره پیتی ها اصلا در حد صدای رادیو ای ام هم نیسنتد

mr_rayan
18-03-2010, 23:25
با این هیولا آشنا هستم. قیمت داری بهم بگی.؟؟؟
من عاشق لوازم صوتی و تصویری سونی هستم ولی میگن عین سابق نیست و شرکت های دیگری از اون بیشتر پیشرفت کردن.
من از این سیستم صوتی سونی هم خوشم آمده که ال سی دی 7اینچی هم داره. قیمتش 520000 هست. نمیدونم می ارزه یا نه.
GZR99D

اگه واقعا مخ بیاره تو دهن آدم که حال نمیده. یه چیز باشه که تفکیک صدای خوبی داشته باشه.
دوست عزیز شما گفتی که یه چیزی میخوای که بیسش زیاد باشه منم سونی پیشنهاد کردم.
من خودم سونی مدل flx5d دارم که بدبخت یه پنج سالی میشه که داره کار میکنه.واقعا توی بیسش معرکست.ولوم که رو وسط میره تمام در و دیوار و مخ آدم به لرزه در میاد.
شما هم اگه دنبال یه چیزی هستش که هر کی بیسش رو شنید حال کنه برو یه مدل سیستم خونگی سونی بخر ولی اگر دنبال تفکیک صدایی اصلا طرف سونی نرو.
این مدل r99 هم که عکسش رو گذاشتی نه بیس درست و حسابی داره و نه تفکیک خوبی ولی امکانات خویب داره.
علیرضا هم توی تاپیک سینمای خانگی یه مدل سینمای ترکیبی سونی معرفی کرده.فکر کنم مدل w5500 که بیس فوق العاده قوی ای داره و سیستم 7.1 هستش ولی یخورده قیمتش بالاست.تو مایه های 800 تومن.
کلا ما توی سیستم های خونگی مدل کاملی از نظر تفکیک صدا و بیس قوی نداریم.یا بیس رو باید انتخاب کنی و یا تفکیک صدا.
در کل همونطوری که دوستان اشاره کردن به نظر منم یه سینما بگیر که همه کاره باشه و دنبال سیستم خونگی نباش.هم کلاسش بیشتره و هم همه کاره.و هم بیس و تفکیک رو با هم داری.

AliSub
19-03-2010, 00:07
دوست عزیز شما گفتی که یه چیزی میخوای که بیسش زیاد باشه منم سونی پیشنهاد کردم.
من خودم سونی مدل flx5d دارم که بدبخت یه پنج سالی میشه که داره کار میکنه.واقعا توی بیسش معرکست.ولوم که رو وسط میره تمام در و دیوار و مخ آدم به لرزه در میاد.
شما هم اگه دنبال یه چیزی هستش که هر کی بیسش رو شنید حال کنه برو یه مدل سیستم خونگی سونی بخر ولی اگر دنبال تفکیک صدایی اصلا طرف سونی نرو.
این مدل r99 هم که عکسش رو گذاشتی نه بیس درست و حسابی داره و نه تفکیک خوبی ولی امکانات خویب داره.
علیرضا هم توی تاپیک سینمای خانگی یه مدل سینمای ترکیبی سونی معرفی کرده.فکر کنم مدل w5500 که بیس فوق العاده قوی ای داره و سیستم 7.1 هستش ولی یخورده قیمتش بالاست.تو مایه های 800 تومن.
کلا ما توی سیستم های خونگی مدل کاملی از نظر تفکیک صدا و بیس قوی نداریم.یا بیس رو باید انتخاب کنی و یا تفکیک صدا.
در کل همونطوری که دوستان اشاره کردن به نظر منم یه سینما بگیر که همه کاره باشه و دنبال سیستم خونگی نباش.هم کلاسش بیشتره و هم همه کاره.و هم بیس و تفکیک رو با هم داری.

کاملا حرفتو قبول دارم.
پس میرم سمت سینمای خانگی تا 400 تومن با گیفیت بالا و یه ساب خوب.
حالا سیستم که نباید فقط و فقط بکوبه که باید کیفیت بالایی داشته باشه. اینجوری دل و روده ادم قاطی میشه.
یکی از همسایه هامون یه سیستم صوتی خانگی سامسونگ داره رفتم خونش بهش گفتم یکی صداشو تا آخر کرد بعد هم . . . بوم . . . یکی از شیشه های میز تلویزیونشون که یه کوچولو ترک داشت ریخت پایین.
پس حالا من دنبال یه سینما خانگی میگردم که تفکیک صدای خوب با یه ساب باحال داشته باشه.