PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد ADSL (بالا رفتن حجم SENT)

meytiu
16-03-2010, 09:46
سلام دوستان من از شرکت ونوس نماینده فناوا در مارلیک کرج 128 اشتراک دارم ولی چند وقته حجم SENT من بیخودی میره بالا
حتی اگه سایت ساده و کم حجم هم باز کنم SENT به 3 تا 4 مگ میرسه:18: که مجبور میشم دیسکانکت بشم بعد دوباره کانکنت شم که بعد از نیم الی یک ساعت باز همون آش و همون کاسه میخواستم بدونم التش از شرکت سورویس دهند است یا از ویروسی بودن سیستم
در ضمن سیستم AUTORUN.INFO نداره آنتی ویروس NOD32 ورژن 3 آپدیت هم هست
ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

sei_pm
16-03-2010, 10:14
فایلهای سیستمیت مشکل پیدا کرده اگر یکبار ویندوز بریزی درست میشه.

meytiu
17-03-2010, 08:47
فایلهای سیستمیت مشکل پیدا کرده اگر یکبار ویندوز بریزی درست میشه.

ممنون دوست عزیز ولی من بعید میدونم از ویندوز باشه چون در حالت آدی که کانکتم مشکلی ندارم ولی هر موقع شروع به کار با اینترنت میکنم این مشکل پیش میاد.

dodor
18-03-2010, 01:29
سلام دوست من! همانطور که دوستمون گفت به احتمال زیاد سیستمتون شاید ویروسی باشه که تنها آنتی ویروس نود کافی نیست. شما در کنارش هم باید از از anti spyware and adaware هم استفاده کنید .یا از نسخه های internet security استفاده کنید. خود من همین مشگل رو داشتم که از isp زنگ زدند گفتند شما سنت بالا داری و سیستمتون رو باید چک کنی البته اون زمان خیلی وقت قبل با dialup استفاده میکردم همون زمان هم آنتی ویروسم update بود. در ضمن شما یک چک کلی سیستمتون رو باید بکنی چون ممکنه در درایوی مخفی باشه! و از طرفی شاید web browser شما مشکل داره بهتره به روز کنی یا از وب بروز دیگه ای استفاهده کنی.