PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب کارت صدا در ویندوز 7

mezoo
15-03-2010, 18:21
سلام

من ویندوز 7 نصب کردم و هر کاری می کنم صداش در نمیاد

آیکن کارت صدا در قسمت مدیریت درایوها و نوار وظیفه هستش و وقتی هم تو dvice maneger گزینه آبدیت درایورو میزنم پیام driver .. is already instaled.. رو میده

از چند نرم افزار نصب و آبدیت درایور هم استفاده کردم ولی بازم خبری نشد

مدل مادر بوردم ASUS P5PLZ E کارت صدا on board هستش مدل کارت صداشم نمی دونم چیه که از سایت ASUS درایورشو دانلود کنم

اهتمال اینکه win 7 با این مادر بود هم خوانی نداشته باشه هست؟

لطفا بگید چیکار باید بکنم:41:

mezoo
25-03-2010, 19:40
کسی نبود جواب منو بده؟

ebicross
26-03-2010, 10:04
مدل مادر بوردم ASUS P5PLZ E کارت صدا on board هستش مدل کارت صداشم نمی دونم چیه که از سایت ASUS درایورشو دانلود کنم
این مدل مادربرد رو اشتباه نوشتی. کاملتر بنویس. این مدل اصلا توی سایت ASUS وجود نداره.
مدل کارت صداش رو هم راحت میشه فهمید. توی CD درایورش توی اسم درایور صدا حتما مدلشو نوشته. مثلا Realtek High Defention یا هر چیز دیگه.

از چند نرم افزار نصب و آبدیت درایور هم استفاده کردم ولی بازم خبری نشد
درایور صداتو کاملا Unistall کن و ویندوز رو ریست کن. بعد از Automatic Update ویندوز (تنظیمات روی حالت سوال قبل از دانلود باشه) بزن تا دنبال آپدیت بگرده. توی لیست آپدیتها گزینه ی مربوط به کارت صدات هست که میتونی بزنی آپدیت بشه.

mezoo
29-03-2010, 22:39
سلام دوست من

دمت گرم خوشبختانه مشکلم حل شد
مدل مادر بوردم asus p5lp2 بود که من اشتباه زده بودم p5plz . البته تو سایت ایسوز تو قسمت suport win 7 نبود ولی ویستا رو ساپورت می کرد که منم همون درایور ویستارو دانلود کردم و جواب داد