PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل حروف "ي" و "پ" كه مجبور بوديم براي اونها از دكمه Shift استفاده كنيم

aaeiria
14-03-2010, 14:21
حل مشكل حروف "ي" و "پ" در كيبورد فارسي uiq
سلام
همین اول میگم که این مشکل خیلی وقته حل شده ولی به درستی عنوان نمی شد
من که توی p30world ندیدم، پس به جای بحث که چرا اینو نوشتم بذارید دوستانمون استفاده کنند.

نحوه نصب:
1- فایل ضمیمه رو دانلود كنيد.
2- گوشيتون رو با استفاده از Caps Switch هك كنيد.
3- سپس به فولدر C:\Resource\feps رفته (یا این فولدر را ایجاد کنید) و دنبال فايلي به نام semckeyboard.r10 بگرديد. البته اگر این فایل در پوشه c وجود داشته باشه و اون رو پاکش می کنیم (براي اطمينان بيشتر، ازش Backup بگيريد) وگرنه در پوشه z قرار داره که کاری باهاش نداریم (توجه داشته باشيد كه ممكنه پسوند فايل براي گوشي شما متفاوت از r10 باشه و ممكنه عدد ديگه‌اي به غير از 10 باشه مثل RSC یا هر پسوند دیگه )
4- فايلي رو كه دانلود كرديد، توي همين مسير كپي كنيد و ترجيحاً پسوندش رو مطابق پسوند فايل قبلي تغيير بديد.
5- از كيبورد فارسي اديت شده لذت ببريد!! احتياجي هم به Restart نيست!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aaeiria
25-05-2010, 11:29
اگه کسی تونست این برنامه رو طوری برنامه ریزی کنه که بشه به دلخواه حروف رو تعیین کنیم من استقبال می کنم.

a.braveboy
05-06-2010, 17:20
حل مشكل حروف "ي" و "پ" در كيبورد فارسي uiq
سلام
همین اول میگم که این مشکل خیلی وقته حل شده ولی به درستی عنوان نمی شد
من که توی p30world ندیدم، پس به جای بحث که چرا اینو نوشتم بذارید دوستانمون استفاده کنند.

نحوه نصب:
1- فایل ضمیمه رو دانلود كنيد.
2- گوشيتون رو با استفاده از Caps Switch هك كنيد.
3- سپس به فولدر C:\Resource\feps رفته (یا این فولدر را ایجاد کنید) و دنبال فايلي به نام semckeyboard.r10 بگرديد. البته اگر این فایل در پوشه c وجود داشته باشه و اون رو پاکش می کنیم (براي اطمينان بيشتر، ازش Backup بگيريد) وگرنه در پوشه z قرار داره که کاری باهاش نداریم (توجه داشته باشيد كه ممكنه پسوند فايل براي گوشي شما متفاوت از r10 باشه و ممكنه عدد ديگه‌اي به غير از 10 باشه مثل RSC یا هر پسوند دیگه )
4- فايلي رو كه دانلود كرديد، توي همين مسير كپي كنيد و ترجيحاً پسوندش رو مطابق پسوند فايل قبلي تغيير بديد.
5- از كيبورد فارسي اديت شده لذت ببريد!! احتياجي هم به Restart نيست!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام عزیز ما کردیم نشد.

ali_saeedi
07-06-2010, 16:54
آقا ممنون من تونستم ولی یه پیشنهاد به شما دارم این که ادبیات تو درست کن 2 ساعت روی 2 پستت فکر کردم تا فهمیدم منظورت چی هست به خصوص بند 3 پست اول بازم از شما تشکر میکنم