PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روش استفاده از WindowsImageBackup

reza prog
14-03-2010, 08:58
سلام...
من بعد ار نصب ویندوز و نرم افزار های مورد نیازم از ویندوزم یعنی درایو C ایمیج گرفتم..
حالا چطوری میتونم ایمیج رو اجرا کنم..در ریستور ویندوز رفتم چیزی یافت نشد.
اگه میشه یه مقاله فارسی در این مورد بهم معرفی کنید..البته من فقط میخوام از همین برنامه استفاده کنم...

reza prog
14-03-2010, 14:30
سلام...
من بعد ار نصب ویندوز و نرم افزار های مورد نیازم از ویندوزم یعنی درایو C ایمیج گرفتم..
حالا چطوری میتونم ایمیج رو اجرا کنم..در ریستور ویندوز رفتم چیزی یافت نشد.
اگه میشه یه مقاله فارسی در این مورد بهم معرفی کنید..البته من فقط میخوام از همین برنامه استفاده کنم...

کسی نیست کمک کنه..

M E H R A N
14-03-2010, 14:49
مسیر زیر رو که در عکس میبینی دنبال کن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مرحله بعدی میتونی file backup رو skip کنی. اگر هم خواستی میتونی از فایل های داخل درایو سی بک آپ بگیری مانند موزیک, و فایل های شخصی. skip رو که زدی در مرحله بعدی restart رو بزن.

یک راه دیگه هم داری و اونم اینکه یک دی وی دی از ویندوز 7 رو بزاری داخل درایو سی دی و کامپیوتر رو با اون بالا بیاری. فرقی نمیکنه که ویندوز 7 چه نسخه ای باشه. همه نسخه هاش میشه حتی اگر اون ویندوز مال سیستم شما نباشه. سیستم رو که باهاش بالا آوردی برو توی قسمت repair اونجا همه چی مشخصه.

راه دیگه اش هم اینه که قبل از بالا اومدن ویندوز F8 رو بزن و برو توی Repair.

lindows
15-03-2010, 11:46
مسیر زیر رو که در عکس میبینی دنبال کن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مرحله بعدی میتونی file backup رو skip کنی. اگر هم خواستی میتونی از فایل های داخل درایو سی بک آپ بگیری مانند موزیک, و فایل های شخصی. skip رو که زدی در مرحله بعدی restart رو بزن.

یک راه دیگه هم داری و اونم اینکه یک دی وی دی از ویندوز 7 رو بزاری داخل درایو سی دی و کامپیوتر رو با اون بالا بیاری. فرقی نمیکنه که ویندوز 7 چه نسخه ای باشه. همه نسخه هاش میشه حتی اگر اون ویندوز مال سیستم شما نباشه. سیستم رو که باهاش بالا آوردی برو توی قسمت repair اونجا همه چی مشخصه.

راه دیگه اش هم اینه که قبل از بالا اومدن ویندوز F8 رو بزن و برو توی Repair.

وقتي اين ايميج را گرفتيم چطوري ميشه برگردوندش ؟ مثلا ويندوز خراب شده ايميج هم روي هارده
چكار بايد كرد ؟؟

M E H R A N
15-03-2010, 12:57
وقتي اين ايميج را گرفتيم چطوري ميشه برگردوندش ؟ مثلا ويندوز خراب شده ايميج هم روي هارده
چكار بايد كرد ؟؟

توضیجاتی که من دادم دقیقا برای ریستور کردن ویندوز از طریق ایمیج بود نه برای ساخت ایمیج. :31: خوندی ؟

برای ساخت ایمیج به قسمت Backup and Restore میری و روی Create a System image کلیک میکنی و مراحل رو ادامه میدی. ایمیج گرفته شده رو باید در حد ممکن روی یک هارد جدا از هاردی که ویندوز توش نصب شده ذخیره کنی. اما اگر کامپیوترتون 2 هارده نیست در اون صورت در پارتیشنی به غیر از پارتیشن ویندوز باید ذخیره بشه.

lindows
16-03-2010, 20:05
توضیجاتی که من دادم دقیقا برای ریستور کردن ویندوز از طریق ایمیج بود نه برای ساخت ایمیج. :31: خوندی ؟

برای ساخت ایمیج به قسمت Backup and Restore میری و روی Create a System image کلیک میکنی و مراحل رو ادامه میدی. ایمیج گرفته شده رو باید در حد ممکن روی یک هارد جدا از هاردی که ویندوز توش نصب شده ذخیره کنی. اما اگر کامپیوترتون 2 هارده نیست در اون صورت در پارتیشنی به غیر از پارتیشن ویندوز باید ذخیره بشه.

دستت درد نكنه دقت نكردم

ولي اگه ويندوز بالا نياد چي ؟

M E H R A N
16-03-2010, 20:21
دستت درد نكنه دقت نكردم

ولي اگه ويندوز بالا نياد چي ؟

خواهش میکنم.

بازم دقت نکردی که... هوش و حواست کجاست پسر :31:

در پست اولم 3 روش رو توضیح دادم. 2 تا از روش ها به درد زمانی میخوره که سیستم به هر دلیلی بالا بیاد و بخواهید ویندوز رو با تمام درایو ها و برنامه هایی که نصب بوده دوباره برگردونید.

اگر میخوای دقیق تر متوجه بشی فایل PDF زیر رو که به صورت تصویری توضیح داده دانلود کن. . کافیه طبق عکس ها بری جلو. :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

lindows
17-03-2010, 15:33
تشكر

نميدونستم از توي Repair ميشه فايل Image بهش داد