PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه فیلم با فرمت mkv رو رایت کنیم ؟

لطفعلی خان قاجار
13-03-2010, 18:58
چگونه فیلم با فرمت mkv رو رایت کنیم ؟
البته من nero8 رو دارم ! :46:
مرسی از راهنماییتون !
و سوال دیگه آیا باید فیلمو ( از نت دان کردم ) 2 قسمتش کنم رو 2 تا سی دی ؟

jax2
13-03-2010, 19:20
دوست عزیز
لطفا بهتر توضیح بده
می خوای این فیلم تو دی وی دی پلیر ها پخش بشه یا نه
اگه برای این کار می خوای نرم افزار xilisoft video convertor ultimate رو دانلود کن و فیلمتو به فرمت VCD یا VOB تبدیل کن
بعد با نرو رایتش من

پسورد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حجم فایل:16.2 mb
لینک دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ا:20::8:

Guts
13-03-2010, 19:37
به عنوان Data رایت می‌کنی دیگه، فقط باید دستگاه پخشتون این فرمت رو پشتبانی کنه از اونجایی که این فرمت بیشتر برای فیلم‌های HD استفاده میشه دستگاه‌هایی که امکان پخش فرمت‌های HD رو دارن این فرمت رو به خوبی پشتیبانی می‌کنن مثل WD Media Player.

mjzaret
13-03-2010, 20:31
من پیشنهادم اینه که از نرم‌افزار Nero Vision استفاده کنید. استفاده از این نرم‌افزار که به همراه برنامه رایت Nero نصب می‌شه می‌تونه خیلی کمکتون کنه. سرعت کارش هم خیلی عالی هست.

لطفعلی خان قاجار
14-03-2010, 00:43
چیزه میخام چندتا برنامه کارتونیه دان کردم بزنم رو سی دی !
پ.ن : میخام با دستگاه سی دی نمایش داده بشه !
از همه دوستان مرسی دکمه تنکس نداشت که بزنم !

EXTREME
14-03-2010, 06:50
خود nero که میخواین باهاش رایت کنین کار تبدیل فرمت رو انجام میده منتها اگر نتونست اینکارو بکنه باید با یه convertor
تبدیلش کنی به فرمت vcd یا هر فرمتی
بعد رایتش کنی آره وقتی که convert میکنی حجم فیلم زیاد میشه باید با یه cutter فیلم رو به دوقسمت تبدیل کنی
که رو دو تا سی دی جا بشه

لطفعلی خان قاجار
14-03-2010, 15:00
خود nero که میخواین باهاش رایت کنین کار تبدیل فرمت رو انجام میده منتها اگر نتونست اینکارو بکنه باید با یه convertor
تبدیلش کنی به فرمت vcd یا هر فرمتی
بعد رایتش کنی آره وقتی که convert میکنی حجم فیلم زیاد میشه باید با یه cutter فیلم رو به دوقسمت تبدیل کنی
که رو دو تا سی دی جا بشه
میگم خیلی بالا بود سطح حرفاتون !
cutter چیه ؟
یه نرم افزاره ؟
یا یه قابلیته ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد یه سوال دیگه covert همچین فایلی طول میکشه اول نمیشه تقسیمش کرد بعد تبدیل ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسی از کمک همتون ! واقعن آنی طول نکشید جواب دادین ! :11::11::11:

mjzaret
15-03-2010, 13:38
میگم خیلی بالا بود سطح حرفاتون !
cutter چیه ؟
یه نرم افزاره ؟
یا یه قابلیته ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد یه سوال دیگه covert همچین فایلی طول میکشه اول نمیشه تقسیمش کرد بعد تبدیل ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسی از کمک همتون ! واقعن آنی طول نکشید جواب دادین ! :11::11::11:

پيشنهاد من استفاده از نرم افزار JetAudio ورژن 8 هست. با اين نرم افزار مي‌تونيد ابتدا تقسيم كنيد فايل‌تون رو با توجه به زمان اون و بعد تبديلش كنيد به حالت VCD. بعد از تبديل خيلي راحت مي‌تونيد با Nero رايتش كنيد. البته نرم افزار NeroVision هم اين كار رو انجام مي‌ده.

saeed774
15-03-2010, 13:57
پ.ن : میخام با دستگاه سی دی نمایش داده بشه !

دستگاه پخش Cd فقط فرمت VCD رو ساپورت ميکنه . شما از نرم افزاري که دوستمون در پست 2 معرفي کرده استفاده کن . در قسمت Profile اون و در پايين از ليست انتخابي در منوي General Video زير مجموعه VCD Video رو انتخاب کن . در پانل سمت راست برنامه از منوي کشويي Spliter حجم 700 مگ يا از اون بهتر 640 مگ رو انتخاب کن . بعد فايلت رو وارد کن و مسير ذخيره رو بهش بده . بعد تبديل کن .
بعد فايل هاي تبديل شده رو با Nero و انتخاب گزينه VCD رايت کن.

Golbarg01
15-03-2010, 20:40
منم همین مشکل رو دارم
منتها مشکل من این هست که می خوام زیرنویس رو هم به فیلم اضافه کنم به گونه هارد ساب
ولی وقتی فیلم رو با جت ادیو تبدیل به فرمت وی سی دی می کنم و به دو بخش تقسیم می کنم با کاتر و بعد با نرو می خوام رایت کنم پیغام میده که باید decoder بشه و بعد با کلی زحمت که سر کانورت کردنش کشیدم حالا تازه خود نرو می خواد کانورتش کنه!!
بهترین و سریعترین نرم افزار برای کانورت کردن فایل های تصویری چیه که mkv رو هم پشتیبانی کنه؟

zoha1983
25-03-2011, 18:31
منم همین سوال رو دارم، اگه یه فیلم با فرمت mkv دانلود کرده باشم چجوری رو دی وی دی رایت کنم که هم زیر نویس که جداگانه دانلود کردم بهش اضافه بشه هم تو دستگاه دی وی دی پلیر قابل دیدن باشه
واقعا ممنون میشم راهنمایی کنید