PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارواش های خانگی

payamf1
13-03-2010, 15:14
میخواستم ببینم کسی داره این کارواشها رو ؟
چند گرفتین؟
در ضمن قیمت کارشر 2.2 و 2.02 هم دارین بدین لطفا...
یه جایی یکی گفته بود که مارک Black & Decker گرفته 95 هزار تومان تازه از این بزرگها و خیلی هم قویه...
اینم عکس :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی خبر داره کجا میشه پیداش کرد؟

hamed malekpour
13-03-2010, 15:47
خیلی جالبه می شه یکمی بیشتر توضیح بدهید؟

MoHaMaD ZaNd
13-03-2010, 17:50
راستش شوهر خالم يه دونه گرفته واقعا معركست !!! به درد كفي هاي موكتي ماشين ميخوره !!!
فشار آبش اونقدر زياده ميتونه دستتونو زخمي كنه !!! ( دست منو كه سوراخ كرد . خواستي عكسشو براتون ميزارم )
قيمتش هم فكر كنم بالاي 100 تومن گرفته بود !!!
رفتم خونشون اطلاعات دقيقشو ازش ميگيرم !!!

payamf1
13-03-2010, 18:12
راستش شوهر خالم يه دونه گرفته واقعا معركست !!! به درد كفي هاي موكتي ماشين ميخوره !!!
فشار آبش اونقدر زياده ميتونه دستتونو زخمي كنه !!! ( دست منو كه سوراخ كرد . خواستي عكسشو براتون ميزارم )
قيمتش هم فكر كنم بالاي 100 تومن گرفته بود !!!
رفتم خونشون اطلاعات دقيقشو ازش ميگيرم !!!

حتما همین کارو بکن
مدل و عکس هم بزار
ممنون

Guts
13-03-2010, 18:24
این‌جا رو تو TunningTalk ببین در مورد همینه و کلی هم بحث شده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

payamf1
13-03-2010, 18:34
خوب اون یه سایت دیگه اس
من میخام اینجا هم یه بحث راه بیفته و دوستانی که دارن در موردش صحبت کنن

diyukis
13-03-2010, 20:15
من چند روز پیش یه کارچر 2.02 k رو خریدم 160 هزار.فعلا هم راضی هستم.کار راه انداز و بشیار به صرفه.مخصوصا در جهت صرفه جویی در آّب.

AmiRreZA_RAcEr
13-03-2010, 20:36
میشه مارک و مدل و قییمت و مراکز خرید رو به طور دقیق تر هم بگید
ممنون

payamf1
13-03-2010, 22:09
من چند روز پیش یه کارچر 2.02 k رو خریدم 160 هزار.فعلا هم راضی هستم.کار راه انداز و بشیار به صرفه.مخصوصا در جهت صرفه جویی در آّب.

مبارکتون باشه
میشه چندتا عکس بزاری
قدرتش خوبه ؟ منظورم به نسبت قیمتیه که دادی ارزششو داشت؟
با آب خالی ماشینو تمیز میکنه؟

---------- Post added at 10:09 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

میشه مارک و مدل و قییمت و مراکز خرید رو به طور دقیق تر هم بگید
ممنون

آدرس نمایندگی و تلفن محصولات Karcher :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

diyukis
13-03-2010, 23:01
مبارکتون باشه
میشه چندتا عکس بزاری
قدرتش خوبه ؟ منظورم به نسبت قیمتیه که دادی ارزششو داشت؟
با آب خالی ماشینو تمیز میکنه
الان که عکسی ندارم.اما حتمی فردا ازش عکس میگیرم و میزارم.من راضیم.فشارش هم خوبه و البته بستگی به فشار اب هم داره.اما در ضعیفترین حالت هم معقوله.و خوراک زیر گلگیر تمیز کردنه.باید مراعات کنید که به رنگ ماشین هم آسیب نزنید.فاصله سر شیلنگ و محل برخورد اب باید رعایت بشه.البته مدل های ارزونتر هم داشت با قدرت اسمی بیشتر اما فروشنده می گفت این قدرتش واقعیه. و اون مدلای به اصطلاح ایتالیایی همچین تعریفی نشد ازش.مسلما بهترین مارک همین کارچر هست.تا نظر دوستان چی باشه.

payamf1
14-03-2010, 09:45
الان که عکسی ندارم.اما حتمی فردا ازش عکس میگیرم و میزارم.من راضیم.فشارش هم خوبه و البته بستگی به فشار اب هم داره.اما در ضعیفترین حالت هم معقوله.و خوراک زیر گلگیر تمیز کردنه.باید مراعات کنید که به رنگ ماشین هم آسیب نزنید.فاصله سر شیلنگ و محل برخورد اب باید رعایت بشه.البته مدل های ارزونتر هم داشت با قدرت اسمی بیشتر اما فروشنده می گفت این قدرتش واقعیه. و اون مدلای به اصطلاح ایتالیایی همچین تعریفی نشد ازش.مسلما بهترین مارک همین کارچر هست.تا نظر دوستان چی باشه.
کارشر مارک خوبیه ولی خیلی قیمتهاش بالاس
مثلا با همین پولی که شما دادین میشه یلک اند دکر 1400 خرید که خیلی بزرگتر و قویتر است.(چرا؟)

---------- Post added at 09:45 AM ---------- Previous post was at 09:44 AM ----------

حالا من خیلی سردرگم شدم
به نظرم شما چه مدلی بگیرم بهتره کارشر 2.02 یا 2.2 یا مارکهای دیگه؟

؟؟؟؟؟؟؟

tatu_lover1366
14-03-2010, 21:10
راستش من 4سال پیش گرفتم
اون موقع 80 تا آب خورد البته واسه 2200 وات و هد دستگاه هم جدا عالی هستش
بیشتر واسه گلگیر های ماشین گرفتم چون یک بار با کارواشی که رفته بودم سر همین قضیه دعوام شد (درست نمیشستنشون)
از اون موقع هم که گرفتم دیگه کارواش نرفتم،فوق العادس
با آب خالی ماشینو کاملا تمیز میکنه و اگه خواسته باشین میتونین از مخزن مایع شستشو هم که سر راه خروجی آبش میخوره و میشه گفت تقریبا یک مخلوط پودری از کف و آب میده بیرون هم استفاده کرد
منتها شما اگه خواستی بخری یک مدل از برند بوش هست که آب رو بصورت چرخشی میده بیرون که واسه شستن لاستیک های کف ماشین بدون استفاده از هیچ مایع شوینده ای فوق العادس
قیمتش هم توی مشهد فکر میکنم 2ماه پیش 130 تومان بود
موفق باشید

payamf1
15-03-2010, 13:21
الان یکی پیدا کردم دست دومه ولی با ضمانت میفروشه
مارک arc یا چیزی مثل این ساخت انگلستان
کسی در مورد اطلاعاتی داره؟

shasha_ara2001
20-03-2010, 01:20
من یک مدل چینی اش رو گرفتم 80 تومان. البته درجه دو هم داشت که میداد 70 تومان( وزن درجه دو تقربا نصف اصلی بود). فشارش خیلی عالیه و الان یک ساله دارم باهاش کار میکنم هیچ مشکلی نداره.

payamf1
20-03-2010, 09:36
بالاخره خریدم!
مارک Xtreme Challenge با قدرت 150 بار با 2 تا فرچه و قالیشو به قیمت 130 هزار تومان
این عکسشه البته مال من رنگش آبی ه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!BVHZsY!BGk~$(KGrHgoH-EQEjlLluvvMBKQ5Por!q!~~_35.JPG

msa d820
14-05-2010, 17:13
اینا عالیه هستن ما تو پادگان داشتیم ماشینارو میبردیم گشت صحرایی گل و لایی میزدیم میاوردیم با این فقط آب می زدیم انگار ماشین تازه ار کارخونه اومده

T.K
15-05-2010, 13:36
صرفه اقتصادی داره؟
برای کسایی که جا ندارن برای شستن همون کارواش خوبه

mortezaon
21-05-2010, 23:08
بهترينش بوش هست كه همينطور كه مي دونيد جزو بهترين ها در صنعت ابزار آلات صنعتيه

.