PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار مديريت كامپيوتر شخصي

bestportal
13-03-2010, 14:26
سلام عليكم:
من نرم افزاري را مي خواهم كه مانند نرم افزار مديريت كافي نت و گيم نت باشد ولي براي كامپيوتر شخصي. يعني من مي خواهم چند يوزرنيم و پسوردي را براي كامپيوتر تعريف كنم و وقتي من آن را به كسي مي دهم كه با كامپيوتر من كار كند براي مدت زمان محدود بتواند استفاده كند. مثلا 5 ساعت. اين را از چه سايتي مي توانم تهيه كنم؟
با تشكر

Mr.Lover
13-03-2010, 18:02
سلام

ComputerTime
با این برنامه بسیار جالب می توانید برای استفاده اشخاص مختلف از کامپیوتر خودتان محدودیتهایی تعریف کنید. می توانید تعیین کنید یک کاربر چند ساعت در روز ، چند ساعت در هفته و چند ساعت در ماه از کامپیوتر استفاده کند. می توانید تعیین کنید یک کاربر از چه ساعتی تا چه ساعتی بتواند از کامپیوتر استفاده کند. می توانید تعیین کنید در هر بار استفاده به چه مدت از کامپیوتر استفاده کند. در آخر هم می توانید گزارش کارکرد او با کامپیوتر را ببینید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1237.jpg

لینک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ELHAM3000
13-03-2010, 18:34
سلام

ComputerTime
با این برنامه بسیار جالب می توانید برای استفاده اشخاص مختلف از کامپیوتر خودتان محدودیتهایی تعریف کنید. می توانید تعیین کنید یک کاربر چند ساعت در روز ، چند ساعت در هفته و چند ساعت در ماه از کامپیوتر استفاده کند. می توانید تعیین کنید یک کاربر از چه ساعتی تا چه ساعتی بتواند از کامپیوتر استفاده کند. می توانید تعیین کنید در هر بار استفاده به چه مدت از کامپیوتر استفاده کند. در آخر هم می توانید گزارش کارکرد او با کامپیوتر را ببینید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1237.jpg

لینک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام
این نرم افزاررا به چه صورت باید استفاده کرد که برای خودمان ایجاد مشکل نکنه ؟آیا باید برای افراد دیگه باید یک USER جدا تعریف کنیم و روی آن این برنامه ها را اعمال کنیم ؟

Mr.Lover
13-03-2010, 19:09
سلام
من از این نرم افزار استفاده نکردم.
ولی به قولی تعریفش رو شنیدم.
نباید زیاد سخت باشه.