PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 5800 نوکیا یا Jet سامسونگ؟

land-dreams
13-03-2010, 12:41
5800 نوکیا یا Jet سامسونگ؟
لطفا راهنمایی کنید بگید بین این دوتا کدوم رو بخرم
5800 رو کاملا میشناسم ولی از کارکرد سامسونگ اصلا اطلاع ندارم دوستان اگه کسی با این گوشی کار کرده لطفا در مورد عیبهاش و مشکلاتش منو راهنمایی کنه.
ممنون میشم:11:

pulp_152
13-03-2010, 12:47
سلام .. 5800 بیشتر شبیه امنیا لایت هستش عزیزم ...

اگه بدون سیستم عامل میخوای خوب قطعا جت بهتره ... اگه با سیستم عامل میخوای

5800 یا لایت رو بردار

land-dreams
13-03-2010, 12:54
دوست عزیز سیستم عامل برام مهم نیست زیاد چیزی که از Jet میخوام بدونم اینه که از نظر باتری یا نرم افزاری یا کیفیت ارتباطی,بلندی و کیفیت صدا و خوانایی LCD مشکلی نداره؟

pulp_152
13-03-2010, 12:59
تو همه موارد عالی هستش و در اکثر موارد قابل قیاس با 5800 هم نیست ... فقط نرم افزار خوری گوشی های با سیستم عامل بهتر از بدون سیستم عامل هستش ...

hasanmotori
13-03-2010, 13:04
دوست عزیز سیستم عامل برام مهم نیست زیاد چیزی که از Jet میخوام بدونم اینه که از نظر باتری یا نرم افزاری یا کیفیت ارتباطی,بلندی و کیفیت صدا و خوانایی LCD مشکلی نداره؟

اگه سیستم عامل مهم نیست خب jet بهتره
باتریش خیلی خوبه
نرم افزارای جاوا رو به خوبی ساپورت میکنه
کیفیت ارتباطی منظورت چیه ؟ وایرلسش که مشکلی نداره
بلندی صدای اسپیکرشم خوبه
lcd ایشم که حرف نداره

land-dreams
13-03-2010, 13:29
کیفیت ارتباطی منظورم آنتن دهی و صدای مخاطب کیفیت دریافت و ارسال صدا حین مکالمه
در ضمن شما خودتون با این گوشی کار کردین؟
بازم ممنون که کمک میکنید

pulp_152
13-03-2010, 13:33
بله .. خوبه خیالت راحت

SI-SA
13-03-2010, 14:20
تقریبا میشه گفت بجز سیستم عامل و 0.1 اینچ بزرگ تر بودن صفحه، 5800 هیچ برتری نسبت به جت نداره.
من با اینکه زیاد از طرفدارای سامسونگ نیستم ولی مشخصا جت بهتر از 5800 هست.

Tottenham
13-03-2010, 14:29
حافظه داخلی خیلی بیشتر جت در مقایسه با 5800 و عکسای زنده و شفافتر جت و رزولوشن بالاتر صفحه نمایشش رو هم در نظر بگیرین

golmohammadi
13-03-2010, 15:19
هر دو گوشی خوب هستند
البته 5800 هم 8 گیگ مموری بهمراهش وجود داره
کیفیت صفحه جت باید بیشتر باشه
و صدای 5800 خیلی بلنده و از بهترینهاس حالا جت را نشنیدم
دوربین جت از 5800 خیلی بهتره
فیلمبرداریش هم باید خوب باشه
جت دایویکس هم پخش میکنه که 5800 بعید میدونم بتونه

در کل اگه سیستم عامل مهم باشه 5800
و بدون سیستم عامل جت خوبه

land-dreams
13-03-2010, 15:46
از همگی ممنونم بابت نظراتتون
راستش من برای خودم این گوشی رو نمی خوام بخرم یکی از دوستام از من پرسید من هم همین حرفارو بهش زدم بعد رفته بود از مغازه دار پرسیده بود گفته بود Jet زیاد طرفدار نداره و چیزایی که تو بررسی ها و مجله ها می نویسن به سفارش تولید کننده های اون مدل گوشی هاست منم بهش گفتم برای اطمینان بیشتر برات از بچه های انجمن سوال میکنم
پیشنهاد خود من Jet بود ولی بیشتر دنبال کسی میگردم که با این گوشی کار کرده باشه که یه موقع پس فردا من شرمنده دوستم نشم
بازم ممنون

pulp_152
13-03-2010, 15:59
دوست عزیز اکثربازاریها فقط فروشنده هستن و فقط هم به فکر پول هستن ... نه اطلاعاتی دارن و نه دلشون به حال شما میسوزه ...

نوکیا به دلیل نداشتن دم و دستگاه در ایران و کنترلی که سامسونگ داره بر روی محصولاتش بین مغازه داران محبوبیت بیشتری داره ... والا منم بودم بیشتر دوست داشتم ! چون میتونستم سود بیشتری کنم ...

در کل به حرف مغازه دار به نظرم توجه زیادی نکنید اینا دلشون به حال شما نمیسوزه ...

جت از لحاظ امکانات وسرعت و .. خوبه فقط سیستم عامل نداره ... تاپیک این مدل اینجاست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدد

فقط تنها نکته ای رو که لازمه یاداوری کنم مجدد اینکه اگر خودروی خانوادگی نیاز دارید اسپرت نخرید ! حالا برند بحثش جداست .. ببینید واقعا به سیستم عامل احتیاج ندارید؟ مزایا و معایب نداشتن سیستم عامل مثل مزایا و معایب خودروی خانوادگی و خودروی اسپرت میمونه ! ...که ممکنه یه خانواده با اینکه اون خودروی اسپرت خوبم باشه ولی ازش راضی نباشن ...

land-dreams
13-03-2010, 16:25
از توجهت ممنون
اینم بگم من تمام بررسی های مربوط به این گوشی رو خوندم من ماهانه مجله جیبی رو هم تهیه میکنم و توی جیبی هم در موردش خوندم از تمامی امکاناتش و برتری هاش نسبت به 5800 با خبرم و میدونم تنها برتری 5800 سیستم عامل سیمبینش هست.همون طور که گفتم گوشی برای خودم نیست اگه خودم بودم jet رو می خریدم من تا حالا 3 تا گوشی داشتم و هر سه سیمبین و البته نوکیا اما استفاده چندانی از سیستم عاملش نداشتم من خودم Jet رو معرفی کردم اما چون واسه خودم نیست نمیخوام بعدا ایرادی مثل خالی کردن باتری داشته باشه بعضی گوشی ها تو مشخصات خیلی فوق العاده هستن اما در عمل اصلا قابل توجه نیستن
شاهد مثالم N85 خودمه که امکانات عالی ولی از کارش راضی نیستم که دیگه همه میدونن مشکلاتش چیه من سوالم رو اینجور موردهاست
با تشکر فراوان ار توجهی که دارین

pulp_152
13-03-2010, 16:27
یه سر به تاپیکی که دادم بزنید .. ا دوستان جت رو دارند ...