PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی تلفن همراهم گم شده ...

rsh
10-03-2010, 00:36
سلام امروز ظهر وقتی رفتم بانک متوجه شدم گوشی تلفنم نیست بلافاصله از بانک زنگ زدم به امید اینکه هر کسی پیدا کرده بیاره بده اما بار اول که زنگ زدم هر کسی بود بلافاصله گوشی رو قطع کرد و تلفن من بیچاره رو خاموش کرد
الان که از ظهر هزاران بار زنگ زدم تلفنم خاموشه حدس میزنم هر کسی هست سیم کارت رو دراورده انداخته دور
سیم کارتم دایمی هست و گوشی هم n79 نوکیا هست کلی اطلاعات توش دارم اطلاعات کاری بدبخت شدم
نمیدونم باید چه کار کنم میخوام فردا برم سیم کارتو بسوزونم و به داداسرا برم شکایت کنم
ایا امیدی برای پیدا شدن هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
عجب دوره زمونه بدی شده:41:

JESI_1363
11-04-2010, 11:25
آخي:41:
سيم كاتو كه وقتي بسوزوني نيم ساعت بعد سيم كارت جديدت فعال ميشه
گوشي رو هم بايد بري امور مشتركين شكايت كني اگه با سيم كارتت يه تماس گرفته باشن ميشه پيگيريش كرد و گوشيتو پيدا كني.

bia2entezar
11-04-2010, 14:32
ایا امیدی برای پیدا شدن هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

نه!
دو سال پیش گوشیم رو دزدیدن
پرونده تشکیل دادم.. اما...
پیدا نشد که نشد!

mmiladd
16-04-2010, 22:10
تشکیل دادن پرونده یه چیزه فرمالیتست.... فکر یه گوشی دیگه باشین......

majid_sd2009
16-04-2010, 22:24
نه پیدا میشه
فقط باید بری دنبالش.
اول شکایت کنی
و بعد هم دنبالش باشی تا همراه اول و ایرانسل پیگیری کنن.
همراه اوا فک کنم 30 روز و ایرانسل هم 90 روز میتونه پیگیری کنه تا هرکی با گوشی شما تماس گرفت شماره و ادرسش رو بدن به شما.قبلا ایرانسل همچین کاری نمیکرد، ولی الان راحت پیگیری میکنن و اینکه باید خودت هم پیگیری کنی تا دنبال بگردن.
گوشی یکی ار بچه ها پیدا شد و الان هم دستشه:31:

pooria.rio
16-04-2010, 22:27
آره
آقا مجید درست میگه
فقط باید پیگیر باشی
اگه پیگیری کنی مطمئن باش پیدا میشه

mmiladd
16-04-2010, 22:31
دوست من ؛ من یه عمر تو این دفتر خدماتی عمر هدر دادیم... روزی چند نفر میمومدن می گفتن که گوشی

خودشونو گم یا ازشون دزدیدن.... ما هم راهنمایی می کردیم که باید بری شکایت ؛ پرونده سازی و اینا...

بعدا که رجوع می کردن ؛ می پرسیدیم چی شده می گفتن هزینه رفتو امدو اگه خرج نمی کردن

پول یه N96 در اومده بود..!!!

حالا دیگه با خود.. صلاح کاز خویش..........

...abadiyat
05-05-2010, 11:44
سلام
زود زود برو سیم کارتت رو بسوزون (نزار واسه فردا فردا دیره)و کارتون گوشیتو ببر مخابرات تا از طریق شماره سریالش بتونن ردیابی کنن حتما به دفتر ایرانسل هم برو واسه ردیابی چون امکان داره سیم کارته ایرانسل بندازن توش ضمنا بعدشم حتما برو دادسرا شکایت کن
خیلی دنگو فنگ داره ولی ایشالله پیدا میشه
گوشیه منم 23 اسفند 88 دزدیدن ولی با هزار بدبختی دزدو16 فروردین گرفتم و گوشیمو پس گرفتم

...abadiyat
05-05-2010, 11:51
همراه اولو دائمی 2هفته یه بار بهت میگن که ردیابی شده یا نه ولی ایرانسل 20 روز یه بار میگه (آقا دزده یا خانم دزده میتونه سیم کارت دزدی یا سیم کارت ایرانسله ثبت نشده بندازه توش)اون موقع دیگه پیدا کردن گوشیت خیلییی سخت می شه
سیم کارتتو بسوزون تا ازش سو استفاده نکن

ali1497
03-06-2010, 10:39
با سلام
گوشي من هم N96 بود. بهمن سال 87 به سرقت رفت. بعد از شكايت در دادسرا و اعلام سريال گوشي به همراه اول، ايرانسل و تاليا بالاخره:
چند ماه پيش شخص سارق و يا مال خر با سيم كارت ايرانسل تماس گرفته بوده كه هويت وي شناسائي شد.
سپس از دادسرا به من زنگ زدنند. داديار گفت چنين شخصي با اسم و كد ملي اين چنيني با گوشي من و از طريق سيم كارت ايرانسل شناسائي شده است. اما شخص سارق مجهول المكان ميباشد، و آدرس ثبت شده در مشخصات سيم كارت مورد استفاده غير واقعي ميباشد.
در نتيجه از نامبرده در روزنامه هاي كثيرالانتشار درخواست حضور در دادگاه را نمودند.
كه بعلت عدم حضور وي حكم غيابي صادر شد. 91 روز حبس و 15 ضربه شلاق تعزيري.
ولي هنوز تا به امروز نامبرده دستگير نشده است.
شما هم تمام مراحل پيگيري را انجام دهيد. شايد اميدي باشد.
با تشكر

Old_Chater
04-06-2010, 09:18
عزيزم بي خيال شو چون طرف اگه يه كم حرفه اي باشه سريعا سريال گوشي رو چنج ميكنه