PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اضافه کردن پسورد غیر قابل حذف

monady
09-03-2010, 21:38
با سلام خدمت دوستان

من مجبور هستم یک فایل pdf خیلی خیلی مهم رو به یه جایی تحویل بدم ولی نمی خوام از روی اون پرینت بگیرن و یا متن رو کپی کنن. می خواستم یه پسورد برای فایل بزارم که این کار هارو محدود کنه ولی همین جوری که می دونید اگه از خود Adobe acrobat استفاده کنم برای پسورد گذاشتن, به راحتی این پسورد رو میشه حذف کرد. یه برنامه یا یه روشی میخوام که این مشکلم رو حل کنه.

پیشاپیش از کمکتون ممنونم.

bahareh_bus
09-03-2010, 23:21
فایل pdf رو روش رمز بزار بعد و همه گزینه های امنیتی رو فعال کن ، بعد فایل pdf رو به فرمت exe تبدیل کن (نرم افزارش تو پس سی خودمون معرفی شده) و دوباره گزینه های امنیتی رو فعال کن (یعنی این نرم افزار امکان غیر فعال کردن چاپ و ... رو بهت میده) سپس فایل اجرایی حاصل رو با نرم افزارهای exe protector فشرده و رمزگزاری کن !
حالا میتونی با خیال راحت بدیش به فرد مورد نظر !!!

اما فراموش نکن هر کاری هم کنی منطقآ نمیتونی جلوی پرینت رو بگیری ، با یه print screen ساده میشه از مطلب عکس گرفت و عکس رو فرستاد به چاپگر !!! پس منطقآ راهی وجود نداره که بشه جلوی چاپ کردن رو گرفت ، فقط میتونی سخت ترش کنی نه اینکه غیرممکنش کنی.

monady
10-03-2010, 12:56
خیلی ممنون از جوابتون ولی من باید فایل رو آپلود کنم پس حتما باید فایل pdf باشه. پس نمی تونم اونو به فایل exe تبدیل کنم. هیچ راهی وجود داره که بش در نهایت یه فایل pdf داشت؟

hfj
12-03-2010, 21:34
خیلی ممنون از جوابتون ولی من باید فایل رو آپلود کنم پس حتما باید فایل pdf باشه. پس نمی تونم اونو به فایل exe تبدیل کنم. هیچ راهی وجود داره که بش در نهایت یه فایل pdf داشت؟

کاری نداره که. همه ی کارهایی که این دوستمون گفتن رو انجام بده. بعد از اینکه فایل Exe رو بدست آوردی، برای اینکه ایمیلش کنی، پسوندش رو عوض کن، اینجوری :
از توی Folder Options و زبانه ی View ، تیک Hide extensions for known file types رو بردار، بعد پسوند فایل ها برات نمایش داده میشه، بعدش میتونی Exe رو از انتهای فایل پاک کنی و به جاش مثلا بنویسی xls یا هر چیز دیگه. حالا می تونی فایلت رو آپلود کنی، و برای طرف مقابل هم توضیح بدی که بعد از دریافت فایل، دوباره پسوندش رو به Exe برگردونه. :46:

monady
13-03-2010, 08:36
ممنون از جواب. جایی که من می خوام این فایل رو بفرستم هیچ ارتباطی باهاشون ندارم. اگه این حرف رو هم بزنم که دیگه هیچی !!! من تنها راهی که دارم اینه که یه فایل PDF بفرستم که واقعا هم PDF باشه, حالا مشکل بالا بردن امنیت این فایله. چه جوری بدون exe کردن این فایل, امنیتش رو بالا ببرم؟