PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گارانتی به درد میخوره یا نه!!!؟؟؟

amirrezan95
09-03-2010, 14:57
سلام دوستان یه سوالی برام پیش آمده اینکه گارانتی hdtv ها چه مواردی را تحت گارانتی میاره و در کل گارانتی برای hdtv به درد میخوره یا نه ؟ خرید با گارانتی بهتره یا بدون گارانتی با توجه به هزینه ای که روش میکشن برای گارانتی؟؟؟؟؟؟
نظر من بیشتر روی پلاسماهای پاناسونیک:40: هست که با گارانتی بگیرم یا بدون گارانتی و اختلاف قیمت با گارانتی با بدون گارانتی چقدره ؟؟؟
با تشکر:11:

shadli_m7
09-03-2010, 15:14
سلام
بله گارانتی به درد می خوره.سال پیش ما ال سی دی سونی گرفتیم.چند ماه بعد وقتی روشنش کردیم متوجه شدیم که کار نمی کنه ! و با توجه به اروری که با چراغ چشمک زن می داد فهمیدم یکی از چیپ هاش سوخته .
گارانتی دو روزه درستش کرد بدون هیچ هزینه ای .
کلا برا دیوایس های مالتی مدیا مثل لپ تاپ و تلویزیون و دوربین و... گارانتی به درد می خوره .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MANSOUR Fan
09-03-2010, 15:36
سلام
بله گارانتی به درد می خوره.سال پیش ما ال سی دی سونی گرفتیم.چند ماه بعد وقتی روشنش کردیم متوجه شدیم که کار نمی کنه ! و با توجه به اروری که با چراغ چشمک زن می داد فهمیدم یکی از چیپ هاش سوخته .
گارانتی دو روزه درستش کرد بدون هیچ هزینه ای .
کلا برا دیوایس های مالتی مدیا مثل لپ تاپ و تلویزیون و دوربین و... گارانتی به درد می خوره .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تأیید میشه،
درسته که گارانتی به معنای کامل تو کشور اجرا نمیشه، اما در هر صورت تضمین مناسبی برای خرید کالا هست،
مثل گوشیهای موبایل، که فرق اینجاست که، تو متفرقه ها ممکنه شارژر، باتری و سایر اقلام جانبی رو با نمونه های تقلبی عوض کنن، شاید اینارو بشه تشخیص داد، اما ال سی دی که عوض میشه رو نمیشه تشخیص داد،
با گارانتی و مطمئنتر هست.

hummer_1990
10-03-2010, 12:26
البته برای استفاده از گارانتی کمی به دادو بیداد کردن(در صورت درخواست تعویض دستگاه) نیاز داری ولی مطمئن باش که به درد میخوره من یه سینما ال جی دارم که خراب از آب در اومد برای تعمیر اومدن گفتن که مکانیزم دستگاه مشکل داره و قابل تعمیر نیست و بعد از 2 هفته عوضش کردن( حالا بماند که کلی دنبالش دویدم) و دستگاه دوم هم خراب بود و دوباره عوضش کردن
حالا فرض کن گارانتی نداشت اونوقت همون دستگاه اولی رو که قابل تعمیر نبود رو باید مینداختم سر کوچه هیچکس هم جواب گو نبود و کلی ضرر میدادم.

amirrezan95
10-03-2010, 13:52
با تشکر از دوستانی که نظر دادن :11:
لطفا بقیه دوستان نیز که تجربه ای در زمینه گارانتی دارند اینجا مطرح کنند.

outpost
10-03-2010, 13:59
بله ، گارانتي براي من هم خوب بوده.

يه دستگاه دي وي دي پلير سامسونگ داشتم كه در يكسال 3 بار خراب شد و در دفعه آخر از كره يا شايدم چين سفارش يه درايو جديد براش دادن .

تعمير شد و هيچ هزينه اي هم نگرفتن.

كلا به نظرم وجود گارانتي براي وسايل صوتي تصويري مخصوصا LCD خيلي مهمه.

اگه LCD از بانه بخري و يا به هر علتي گارانتي نداشته باشه ، نمايندگي هاي به هيچ وجه زير بار تعمير نميرن يا با قيمتهاي بسيار نجومي برات تعمير ميكنن.