PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید دوربین

اسلان
09-03-2010, 12:33
با سلام
من می خوام تو این هفته یه دوربین بخرم حالا موندم کودم یکی رو انتخاب کنم لطفا راهنمایی کنید (نکات مهم : کیفیت تصویر . زوم بالا با کیفیت . شکار لحظه ها(ورزشی. حیات وحش ...) . فیلم زیاد مهم نیست . ...)

olympus sp 590 uz

nikon p90

sony hx1

canon sx 20 is

canon sx1 is

sastwhc
09-03-2010, 22:49
P90نیکون نسبت به SX20 اقبال چندانی را از نظر بازار جهانی کسب نکرد.و در زوم بالا رقیب کنونی کمی بهتر عمل میکند.در بین دو مورد SX1 و SX20 مورد اول Full HD فیلم برداری میکند و ولی دومی HD یعنی کیفیت فیلم برداری نصف مورد اول است.

لازم میدونم تصریح کنم این دوربین ها همه SLR Like هستند و فقط می توانند عکس هایی در حد تمرین بگیرند و اصلا نباید انتظار چندانی ازشان داشته باشی.
در بین انتخاب هات بالاترین زوم با 26 X متعلق به الیمپیوس است.

اگر فیلمبرداری برات مهم نیست شاید بهترین انتخاب در این مورد هایی که ذکر کردی همون SX20 باشه.

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:49 PM ----------

P90نیکون نسبت به SX20 اقبال چندانی را از نظر بازار جهانی کسب نکرد.و در زوم بالا رقیب کنونی کمی بهتر عمل میکند.در بین دو مورد SX1 و SX20 مورد اول Full HD فیلم برداری میکند و ولی دومی HD یعنی کیفیت فیلم برداری نصف مورد اول است.

لازم میدونم تصریح کنم این دوربین ها همه SLR Like هستند و فقط می توانند عکس هایی در حد تمرین بگیرند و اصلا نباید انتظار چندانی ازشان داشته باشی.
در بین انتخاب هات بالاترین زوم با 26 X متعلق به الیمپیوس است.

اگر فیلمبرداری برات مهم نیست شاید بهترین انتخاب در این مورد هایی که ذکر کردی همون SX20 باشه.

اسلان
10-03-2010, 07:29
درود برشما

اقاانتخاب نهایی بین المپوس590 و اس ایکس 20 ؟ (نکات مهم : کیفیت تصویر . زوم بالا با کیفیت . شکار لحظه ها(ورزشی. حیات وحش ...) . فیلم زیاد مهم نیست . ...)

sastwhc
10-03-2010, 08:53
درود برشما

اقاانتخاب نهایی بین المپوس590 و اس ایکس 20 ؟ (نکات مهم : کیفیت تصویر . زوم بالا با کیفیت . شکار لحظه ها(ورزشی. حیات وحش ...) . فیلم زیاد مهم نیست . ...)

SX20

بازم بگم دوربین SLR Like فقط در حد تمرین عکس میندازه(البته هزار مرتبه از کامپکت بهتره) و لی اصلا به گرد پای slr نمیرسه

اسلان
10-03-2010, 09:22
sx20 کامپکت حساب میشه یا slr like ؟

sastwhc
10-03-2010, 23:22
SLR Like

---------------------------