PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به نظر شما LC-40LE700M یا Sony W 40 inch یا Panasonic 42 سری G رو بخرم یا چیز دیگه

mohsenking
08-03-2010, 23:55
سلام دوستان
خسته نباشید
من چند روزی هست توی مغازه ها میچرخم
بین چند تا گزینه موندم
1 - LC-40LE700M
Sony 40 W Series - 2
Panasonic Plasma TH-P42G10 - 3
خودتون میدونین که فروشنده ها چه جوری حرف میزنن هر برندی از محصول خودش تعریف میکنه و بقیه رو میارن پایین !
یکی از دوستان که توی جمهوری هست به من گفت به جای Sony که قطعاتش رو مالزی میزنه و مونتاژ ایران هست ! بیا و Sharp رو بردار هم اینکه سایزش 40 هست و هم LED هست
من کلا گیج شدم
ممنون میشم راهنماییم کنید
اگر گزینه بهتری هم هست محبت کنید بگید
راستی یه سینمای خانوادگی تا 500 هم میخوام
ممنون

*Alucard*
09-03-2010, 18:38
سلام دوستان
خسته نباشید
بین چند تا گزینه موندم
1 - LC-40LE700M
Sony 40 W Series - 2
خودتون میدونین که فروشنده ها چه جوری حرف میزنن هر برندی از محصول خودش تعریف میکنه و بقیه رو میارن پایین !
یکی از دوستان که توی جمهوری هست به من گفت به جای Sony که قطعاتش رو مالزی میزنه و مونتاژ ایران هست ! بیا و Sharp رو بردار هم اینکه سایزش 40 هست و هم LED هست
من کلا گیج شدم
ممنون

سلام دوست عزیز بین این مدلها من شارپ رو بهتون پیشنهاد میکنم.
موفق و پیروز باشید

Nikonian
09-03-2010, 18:41
بنده هم پس از مدتها تحقیق 40LE700M رو برای منزل پدرم گرفتم ، و جدا عالیه !

mohsenking
09-03-2010, 19:09
سلام دوست عزیز بین این مدلها من شارپ رو بهتون پیشنهاد میکنم.
موفق و پیروز باشید

ممنونم از پاشختون
من داشتم سایت رو میخوندم
شما که توی این تاپیک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید از شارپ بد گفتین !!
میشه با دلیل بگین چرا شارپ
ممنون

---------- Post added at 07:08 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

ممنون میشم با دلیل جواب بدین

---------- Post added at 07:09 PM ---------- Previous post was at 07:08 PM ----------

یا گزینه بعدی هم هست؟

*Alucard*
09-03-2010, 19:16
من از شارپ بد نگفتم فقط توی اون تاپیک یه عده از دوستان داشتن تکنولوژی به کار رفته تو این سری TV ـهای شارپ رو طوری معرفی میکردن که انگار از یه کره دیگه اومده و قبلا نظیرش وجود نداشته.
الان بین این سه تا مدل اگر پاناسونیک مشکل افت بازتولید رنگ مشکی نداشت من G10 و پیشنهاد میکردم ولی به خاطر این مشکل حذفش کردم بین سونی W و این مدل شارپ من شارپ رو (از نظر خودم) بهتر دونستم به خاطر مصرف برق عالی و در مجموع تکنولوژی جدیدتر.

Ami R 940
09-03-2010, 20:02
g10 بعد از افت بازتولید رنگ مشکی باز مشکی عمیق تری نسبت به پنل le700 داره حدود دو برابر :31: پنل 700 چیزی به اسم رنگ مشکی نداره فقط تو نماهای کامپلکس مشکیش نسبتا خوبه وقتی تصاویر تاریک و تیره تو این پنل مشاهده بشه انوقت عاشوراس

بهترین انتخاب بین این چند مدل g10 هستش.

در ضمن به این اصل هم باید توجه داشت بازتولید رنگ مشکی یکی از 5 اراکن اصلی تشکیل کیفیت تصویر هست نه همه چیز یک پنل .

Nikonian
09-03-2010, 20:13
g10 بعد از افت بازتولید رنگ مشکی باز مشکی عمیق تری نسبت به پنل le700 داره حدود دو برابر :31: پنل 700 چیزی به اسم رنگ مشکی نداره فقط تو نماهای کامپلکس مشکیش نسبتا خوبه وقتی تصاویر تاریک و تیره تو این پنل مشاهده بشه انوقت عاشوراس

بهترین انتخاب بین این چند مدل g10 هستش.

در ضمن به این اصل هم باید توجه داشت بازتولید رنگ مشکی یکی از 5 اراکن اصلی تشکیل کیفیت تصویر هست نه همه چیز یک پنل .

مصرف برق ، عمر مفید بالاتر، تکنولوژی جدید و خیلی مزیتهای دیگه توی LE700 هست که بایستی به اونها توجه کرد و نکته بسیار مهم اینکه شارپنس LE700 فوق العاده عالیه .

Ami R 940
09-03-2010, 20:30
از لحاظ طول عمر پنل های neo pdp برابر با 100 هزار ساعت اعلام شده که با استفاده روزی 8 ساعت چیزی حدود 30 سال میشه و پنل le700 برابر با 75 هزار ساعت بنابرین روی کاغذ برتری طول عمر با neo pdp هست.

از لحاظ تکنولوژی و به روز بودن neo pdp تکنولوژی به روز تری هست نسبت به تکنولوژی مورد استفاده در پنل 700 که اصطلاحا local dimm نامیده میشه همچنین برای اولین بار پنلی که با این تکنولوژی عرضه شد بر می گرده به اواخر سال 2007 و عرضه مدل a950 از سامسونگ در اون سال . خیلی جالبه شارپ در تبلیغاتش اعلام میکنه مدل 700 اولین پنل ساخته شده با این تکنولوژِی هستش !!! و یه عده فنز های شارپ هم خوشحالی میکنن در کنار این تبلیغات!! یه زمانی اینجا پر از بحث های تخصصی و جو صمیمیت بود اخیرن شده جای یه عده فنز و تبلیغات گر شارپ و باز شدن دکان خرید و فروش برای چند فروشنده تلویزیون

mohsenking
09-03-2010, 22:49
ممنونم از نظراتتون
پس با این حساب W حذف؟!!
بین G10 و Sharp هم آقای *Alucard* شارپ رو پیشنهاد دادن و Amir عزیز G10 رو
من خودم خیلی دودلم
از طرفی از طراحی شارپ خوشم میاد و از تکنولوژیش
از یه طرف دیگه دوست دارم با سینما ست کنم که سونی بهتر میشه و مارک خوبی هست( یعنی انقد بده که پیشنهاد نمیشه؟!)
از یه طرفم از G10 تعریفهای زیادی میشه
.
من که گیجم هنوز
راستش یه کم دون دونای صفحه G10 دلمو زده ولی تصویرش خیلی خوب بود
بیشتر طرف سونی و شارپ هستم
.
میخوام یه چیزی باشه که بعدا افسوس نخورم

ramincybran
09-03-2010, 22:53
سلام دوستان
خسته نباشید
بین چند تا گزینه موندم
1 - LC-40LE700M
Sony 40 W Series - 2
من کلا گیج شدم
ممنون

درود دوست عزيز

در بين اينها g10 با فاصله ي خيلي زياد كيفيت برترو داره و حتي با وجود افت باز توليد رنگ مشكي هنوز هم مشكيه خيلي عميقتر الاخصوص interfield contrast بسيار بالا تر نسبت به اون 2 تا داره ودر باقيه مولفه هاي كيفي سطح خيلي بالاتري داره . اما من هنوز هم نميتونم اين مدل رو پيشنهاد بدم . چرا؟چون بلاخره مشكل افت بلك لول يك مشكله و اگر پاناسونيك اقدامي براي حل اين مشكل نكنه يك مشكل لاينحل باقي ميمونه.

از بين اون 2 تاي ديگه sharp به علت داشتن برايت بالاتر و البته حقيقت رنگ بسيار عالي و در حد سورس پخش كننده كه قابل توجهه پيشنهاد ميكنم.

اما شما يه انتخاب برتر از sharp داري و اونم b690 سامسونگه كه از لحاظ كيفيت تصوير تنها پنليه كه ميتونه تا حدي با g10 مقايسه بشه.اشباع رنگي در حدود g10 و البته مشكي بسيار عالي نسبت به lcd هاي ديگه داره كه يكي از مهمترين المانهاي كيفي هستش.اما خوب g10 با subfield drive 600hz تصاويري بشدت شارپ و البته بدو بلوور در صحنه هاي fullhd متحرك داره كه هيچ lcd حتي تصور رسيدن به اونهم نميكنه.براي همين براي فيلم هاي fullhd اكشن و game بشدت از رقبا فاصله ميگيره(در كل هنوز هم من مسئوليتي براي افت بلك لول اوليه برعهده نميگيرم).

مصرف برق ، عمر مفید بالاتر، تکنولوژی جدید و خیلی مزیتهای دیگه توی LE700 هست که بایستی به اونها توجه کرد و نکته بسیار مهم اینکه شارپنس LE700 فوق العاده عالیه .

تمامي موارد ذكر شده توسط شما بجز نكته اول با فاصله خيلي زياد g10 برتره(اصلا قابل مقايسه از لحاظ حرفه اي نيست)

دوستان لطف كنن اينجارو با بازار اشتباه نگيرن چون توسط كاربرهاي اشنا با hdtv شديدا اگاه ميشن و اگه نشدن با سند به زور ميشن.

با تمام احترمي كه به پنل شارپ دارم اما اگه فن هاي اين برند دوباره قصد شروع بحث هاي پوچ و بدون سند در اينموارد بكنن الاخصوص كيفيت تصوير با سند روشن خواهند شد.(سند نه كاتالوگ هاي ماديران يعني نمايندگي شارپ در ايران).

اين پنل از لحاظ المان كيفيت تصوير در رده ي خوب قرار داره و بامدل هاي حرفه اي بازار مقايسه ميشه.برايت بالاتر نسبت به led edgelit ها كه براي كاربرهاي غير حرفه اي اتفاقا مهم ترين ملاك هستش.حقيقت رنگ فوقولاده در صورت كاليبره دقيق و اينترفيلد كنتراست خيلي خوب واما سطح مشكي توليدي پايين و ايجاد tear و latency در اين پنل(كلا lcd)... از مزيتها و معايب اين پنل محسوب ميشه.

برسي دقيق پنل شارپ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برسي پنل سوني

برسي پنل پاناسونيك

برسي پنل سامسونگ

موفق باشيد

mohsenking
09-03-2010, 23:32
ممنون
b690 فکنم LCD باشه درسته؟
40 یا 46 چنده؟
راستش نمیدونم چرا هیپ وقت رقبت نکردم طرف سامسونگ برم !
پس شما اول b690 بعد G10 بعد Sharp رو پیشنهاد میدید؟

ramincybran
10-03-2010, 00:13
ممنون
40 یا 46 چنده؟

خواهش ميكنم دوست من

بله lcd هستش و از نظر امير كه هم plasma b650 و هم b690 رو داشته ايشون b690 رو خيلي بهتر دونستن(حرف امير واسه بنده سنده)

اگر گيمر نيستيد و فيلم هاي fullhd زياد نميبينيد و البته سايز 42 براتون كوچيكه بي هيچ برو برگرد فقط b690 رو مد نظر قرار بدين هم به خاطر امكانات زياد هم پنل زيبا و هم مهمترين نقطه قوتش يعني اپ اسكيلينگ sd/hd كه در اين پنل فوقولادست و نسبت به g10 عملكرد بسيار بهتري رو شاهد هستيم(كانال هاي sd بلور خيلي كمتري دارن)

g10 رو فعلا حذف كنيد تا جواب نهايي پاناسونيك.

sharp هم انتخاب خيلي خوبيه لاقل به گفته ي وارد كننده ژاپني اصله و از لحاظ امكانات نسبت به سامسونگ در رده ي پايينتري قرار داره.(اما پنل عمري هستش).از لحاظ كيفيت تصوير هم من خيليارو ميشناسم با ديدن تصاويره توليدي شارپ عاشقش شدن چون به قول عام تصاويره مشتري پسندي توليد ميكنه.

dada_zebel
10-03-2010, 00:45
خواهش ميكنم دوست من

بله lcd هستش و از نظر امير كه هم plasma b650 و هم b690 رو داشته ايشون b690 رو خيلي بهتر دونستن(حرف امير واسه بنده سنده)

اگر گيمر نيستيد و فيلم هاي fullhd زياد نميبينيد و البته سايز 42 براتون كوچيكه بي هيچ برو برگرد فقط b690 رو مد نظر قرار بدين هم به خاطر امكانات زياد هم پنل زيبا و هم مهمترين نقطه قوتش يعني اپ اسكيلينگ sd/hd كه در اين پنل فوقولادست و نسبت به g10 عملكرد بسيار بهتري رو شاهد هستيم(كانال هاي sd بلور خيلي كمتري دارن)

g10 رو فعلا حذف كنيد تا جواب نهايي پاناسونيك.

sharp هم انتخاب خيلي خوبيه لاقل به گفته ي وارد كننده ژاپني اصله و از لحاظ امكانات نسبت به سامسونگ در رده ي پايينتري قرار داره.(اما پنل عمري هستش).از لحاظ كيفيت تصوير هم من خيليارو ميشناسم با ديدن تصاويره توليدي شارپ عاشقش شدن چون به قول عام تصاويره مشتري پسندي توليد ميكنه.

من چیکار کنم که دوست ندارم ال سی دی بخرم و فقط پلاسما میخام . آیا بهتره برم s10 بگیرم ؟ موندم به خدا ؟ از شانس ماست ؟ دم عیدی عجب گیری کردیم ؟ از یه طرف نمیتونم از تصویر g10 بگذرم از طرف دیگه ون مشکل رنگ مشکی هم قوز بالای قوز شد ؟ به دادم برسید:19::19::19::13::11:

ramincybran
10-03-2010, 01:12
من چیکار کنم که دوست ندارم ال سی دی بخرم و فقط پلاسما میخام . آیا بهتره برم s10 بگیرم ؟ موندم به خدا ؟ از شانس ماست ؟ دم عیدی عجب گیری کردیم ؟ از یه طرف نمیتونم از تصویر g10 بگذرم از طرف دیگه ون مشکل رنگ مشکی هم قوز بالای قوز شد ؟ به دادم برسید:19::19::19::13::11:

سلام دوست عزيز:31:

بابا سردر گمي نداره فقط صبر چاره ساز مشكلاته به خدا اگه يكم صبر باشه خيلي از مشكلات برطرف ميشه.شما اگه صبر نداري برو تصويره b690 رو يه نگاهي بنداز خداشاهده پنله شاخيه اين ريويو رو بخون دادا جان بهترين و كامل ترين ريويو براي اين پنله

اينو امير بهم لينك داد.يكي از كاملترين و بهترين ريويو ها واسه يه hdtv هستش

dada_zebel
10-03-2010, 01:53
سلام دوست عزيز:31:

بابا سردر گمي نداره فقط صبر چاره ساز مشكلاته به خدا اگه يكم صبر باشه خيلي از مشكلات برطرف ميشه.شما اگه صبر نداري برو تصويره b690 رو يه نگاهي بنداز خداشاهده پنله شاخيه اين ريويو رو بخون دادا جان بهترين و كامل ترين ريويو براي اين پنله

اينو امير بهم لينك داد.يكي از كاملترين و بهترين ريويو ها واسه يه hdtv هستش

میدونم و ازت تشکر میکنم
ولی من سیستم cccam راه خواهم انداخت چه راه انداختنی . 3 سال هم هست که آنتن خودمون اصلا به تلویزیون وصل نشده و کلا از همسایه سیم میگیریم رامین جان:31:
دیدن کانالهای hd هم تو پلاسما خیلی حال میده .
میخام حتما پکیج های sky رو داشته باشم با pc هم کاملا واردم به همین خاطر هم ----- linux دار خواهم گرفت . رفتم 50b650 رو دیدم زیاد به دلم نننشست .lg ps80 رو هم دیدم تصویرش پایین تر از سامسونگه . ولی خدایی وقتی از جلوی g10 رد میشم:27:
شیطونه میگه s10 بخر نظر شما چیه؟

persiantoolsbaz
10-03-2010, 08:34
ممنون
40 یا 46 چنده؟

تكنولوژي شارپ از همه بالاتره
از يه فاصله زياد هم كه بهش نگاه ميكني به دليل نور مستقيم و بالا ، باز هم كيفيت عالي داره و مثل بقيه مدل ها از فاصله زياد افت كيفيت پيدا نميكنه.
رنگ هاش واقعي هستن و سياه در اون عميق هست (البته به اندازه پلاسما سياهش عميق نيست. ولي پلاسما زياد توصيه نميشه)
زياد سامسونگ رو به شما پيشنهاد نميكنم. چون ايراداتي داره. البته كيفيتش بد نيست ولي با شارپ تفاوت زيادي داره
در واقع تنها ايراد شارپ سايزشه كه فقط 40 اينچه

mohsenking
10-03-2010, 11:00
ممنون از همه
پس شارپ بگیرم با سینما خانوادگی پایونیر 787 خوبه؟

hummer_1990
10-03-2010, 11:32
سلام دوست عزیز
مطمئن باش یکی از فاکتورهای مهم در خرید TV تولید رنگ مشکی هست من الان LG LH500 دارم که تصاویر روشن رو خوب نشون میده ولی تصاویر که در نور خیلی کم فیلم برداری شده یا تصاویر مشکی عمیق(مثل اتاق تاریک یا سیاهی شب) رو به دیلی ضعف در تولید رنگ مشکی خیلی بد نشون میده و جدا اذیت کننده هست.
G10 که نسبت به LCD ها رنگ مشکیش جای بحث نداره(البته اگر متاسفانه بعد از مدتی افت نکنه:13:)
اگر خواستی G10 بگیری که هیچ ولی اگه خواستی LCD بگیری حتما اونی رو انتخاب کن که در تولید رنگ مشکی از بقیه بهتر باشه (البته علاوه بر فاکتورهای دیگه)
به نظر من B690 رو هم به لیستت اضافه کن و بعد یکی رو انتخاب کن. در ضمن توصیه میکنم اصلا در خرید عجله نکنی حسابی تحقیق کن بعد خرید کن تو همین انجمن تاپیک هایی درباره G10 , b690 و مقایسه این دو با پنل های دیگه هست حتما اون هارو بخون.

RealDesigner
10-03-2010, 11:40
ممنون از همه
پس شارپ بگیرم با سینما خانوادگی پایونیر 787 خوبه؟

آره. شارپ بهترينه.
فكر كنم هديش يه سينما باشه رو خودش. سينماش رو يه چك بكن ببين چطوره. من شنيدم سينماشم خوبه. اگر OK نبود همون پايونير و بعد از اينها هم فيليپس بهترينه
در واقع فيليپس هم كيفيتش خوبه و هم خيلي زيباشت ولي تو پخش زيرنويس هاي فارسي يه مقداري مشكل داره بعضي مدلاش

hummer_1990
10-03-2010, 11:59
آره. شارپ بهترينه.
فكر كنم هديش يه سينما باشه رو خودش. سينماش رو يه چك بكن ببين چطوره. من شنيدم سينماشم خوبه. اگر OK نبود همون پايونير و بعد از اينها هم فيليپس بهترينه
در واقع فيليپس هم كيفيتش خوبه و هم خيلي زيباشت ولي تو پخش زيرنويس هاي فارسي يه مقداري مشكل داره بعضي مدلاش

دوست عزیز آیا شما تمام این پنل ها رو از نزدیک دیدی و ریز به ریز مشخصاتشون رو باهم مقایسه کردی و به این نتیجه رسیدی که شارپ بهترینه؟
میشه ازت خواهش کنم یه مقایسه دقیق و درست حسابی بین G10 و LE700 و B690 تو همین تاپیک بذاری(البته به همراه عکس) تا مشخص بشه که کدوم بهتره؟

mohsenking
10-03-2010, 12:14
میگم یعنی انقد W550 بده که کسی پیشنهاد نمیکنه؟!

hummer_1990
10-03-2010, 12:35
میگم یعنی انقد W550 بده که کسی پیشنهاد نمیکنه؟!

شاید سونی بد نباشه ولی سونی از اسم معتبرش سوء استفاده میکنه و قیمت هارو خیلی بالا میگیره شما مثلا فرض کن 2 مدل تلویزیون هم کیفیت و با امکانات مشابه از دو برند سونی و سامسونگ داریم حالا شما کدوم رو میخری؟ سامسونگ که 200 تا 400 تومن ارزونتره یا سونی که تلوزیونش رو با کیفیتی مشابه به همون مدل سامسونگ داره با اختلاف قیمت زیادی میفروشه؟

---------- Post added at 12:35 PM ---------- Previous post was at 12:33 PM ----------

شما پولی که میخوای برای فلان تلوزیون سونی بدی میتونی نهایتا 150 بذاری روش و یه تلوزیون از یه برند دیگه بخری که از اون تلوزیون سونی مد نظزرشما خیلی بهتر و جدیدتر و با کیفیت تر باشه.

Nikonian
10-03-2010, 13:16
آره. شارپ بهترينه.

در انتخاب تلویزیون شارپ من هم با شما هم عقیده ام ، ولی سینمای شارپ انتخاب خوبی نیست ، ما هم به همین دلیل هنگام خرید TV سینمای شارپ رو برنداشتیم، ومبلغشو برامون کم کردن. البته اگه بخواهی سینمای شارپ جدا بگیری 400 باید باشه ولی موقع خرید TV مبلغ 300 تومان رو کم میکنند.

vahidsport
10-03-2010, 13:51
شاید سونی بد نباشه ولی سونی از اسم معتبرش سوء استفاده میکنه من قصد بدی از این حرف ها ندارم و به ایشون تهین نمی کنم ببخشید اگه ناراحتتون کردم

من نمی خوام بگن سونی خوبه و تمام برند های دیگه بدن و فن بازی در بیارم چون که W550 خریدم ، تا حالا فکر کردی چرا اسم سونی معتبر شده با این که خیلی کم تبلیغات میکنه و میگن داره سوء استفاده میکنه از اسمش؟ کیفیت یه دستگاه فقط به مشخصات روی کاغد نیست، تمام مشخصات کاغذی یک طرف عمری که یه دستگاه میکنه طرف دیگه با توجه به گفته آقا Alucard و چنتا کاربر دیگه که تلویزیون G10 با اون عظمت شکوه و به اون خوبی و خودم هم حسرتش رو میخورم رو به ایشون پیشنها ندادن چون مشکل باز تولید مشکی داره و اینم بگم تکنولوژی سامسونگ خیلی بالاست و حتی بالاتر از سونی و خدایی میگم سامسونگ تو مانیتور که عالیه تلویزیونش هم باید خوب باشه

بنظر من G10 تو همه این ها سرتر اگه عجله نداری صبر کن ببین مشکل باز تولید مشکی به کجا میرسه بعد برو سمت یه مدل دیگه اصلا عجله نکن چون کم پولی که هزینه نمیکنی با میز و یک سری مخلفات دیگه حدود 2.300 - 2.200 برات در میاد

اینم بگم من یه کاربز حرفه ای تو ضمینه HDTV نیستم( کاملا مبتدی) و بیشتر از روی تجربیاتم این حرف ها رو میگم

گه به خواهید دلیل اینکه چرا من B690 رو انتخاب نکردم میگم

اگه بد صحبت کردم پست رو مدیر ها پاک کنن

outpost
10-03-2010, 14:23
شاید سونی بد نباشه ولی سونی از اسم معتبرش سوء استفاده میکنه

در تاييد صحبتهاي پست قبلي بايد بگم كه اصلا اين حرفتون رو قبول ندارم.

هر وقت يه محصول سوني خريدم كاملا مطمن بودم كه يه عمر برام بدون هيچ دردسري كار ميكنه اما هروقت سراغ جنساي كره اي رفتم ، هميشه آخرش تجربه بدي داشتم.

زماني كه ما داشتيم LCD ميخريديم ، كلي انجمن ها و كاتوگ ها رو خوندم.

چندتا چيز واقعا منو مردد كرده بود . 1- ماشن زمان ال جي 2 - ال سي دي هاي سامسونگ 3 -پلاسماهاي پاناسونيك

4-آخرين انتخاب من هم S400 بود كه توي انجمن ها خيلي ازش بد ميگفتن.

اما حالا بعد از اينكه تلويزيون رو خريدم ببينيد چه اتفاقي افتاد.

خيلي از افرادي كه ماشين زمان ال جي داشتن دچار مشكل سوختن برد دستگاه شدن.

كسايي كه پلاسماي پاناسونيك خريدن الان دچار مشكل Black Level شدن .

ال سي دهاي سامسونگ رو هم رفتم خونه دوست و فاميل با دقت تمام نگاهشون كردن ، اكثرا داراي صفحات براق بودن كه براي خونه ما كه نورگير هستش مناسب نبودن به علاوه مشكلات عجيبي كه بچه گزارش ميكنن مثل ترك برداشتن قاب و به علاوه تجربه بدي كه همين امسال از دي وي دي پلير سامسونگ داشتم كه سه بار تعمير بردمش.

خب حالا من سوني S400 خريدم كه خيلي ها ازش بد ميگفتن. اما من به خاطر تجربه خوبي كه در سالهاي قبل از سوني داشتم ، اينو خريدم.

تا امروز ساعتها فيلم با اين تلويزيون ديدم و هميشه ازش راضي بودم هيچ گونه مشكلي باهاش نداشتم. تصوريش مثل روز اوله و آخ نگفته

خلاصه اصلا و ابدا اينطور نيست كه سوني داره از اسمش سواستفاده ميكنه.سوني پول كيفيت ساخت و ماندگاريشو از شما ميگيره.جنسي كه ساليان سال با حداقل مشكلات كار ميكنه.

شما نگاه كن همين حالا سوني جزو معدود شركتهايي هستش كه تلويزونهاي ال سي دي خودش رو بين 2 تا 3 سال گارانتي ميكنه. خوب اين چي رو ميرسونه. اعتمادي كه سوني به محصولاتش داره.

سواستفاده واقعي رو ماركهاي كره اي دارن ميكنن كه با عوام فريبي و ارايه عددهاي غلو شده در كاتالوگ هاشون ملت رو سركيسه ميكنن.

در مورد اين عوام فريبي و حقه بازي هاي برندهاي كره اي، ميتونم صدها صفحه مطلب بنويسم ولي حيف كه گوش شنوايي براي اين حرفها نيست.

به اميد اينكه انتخاب خوبي در خريد داشته باشيد :11:

mohsenking
10-03-2010, 15:17
مرسی از راهنمایی و این همه لطف
اگه بخوام سونی بگیرم سینماش رو هم سونی میگیرم که تا 500 کخ من میخوام DZ790 هست که ظاهرا راضی کننده نیست اینجوری که دوستان میگن
دیگه میخوام همونطور که گفتم بین Sharp و W550 انتخاب کنم
ولی گیج شدم بعضیا میگن قطعا سونی بعضیا هم میگن شارپ
نمیدونم واقعا کدوم بهتره

outpost
10-03-2010, 15:27
اگه بخوام سونی بگیرم سینماش رو هم سونی میگیرم که تا 500 کخ من میخوام DZ790 هست که ظاهرا راضی کننده نیست اینجوری که دوستان میگن
نمیدونم واقعا کدوم بهتره

در مورد شارپ چون تجربه اي نداشتم نظري نميدم.

ولي سينماي خانگي رو اگه خواستي بخري " فيليپس " بخر كه قريب به اتفاق بچه ها ازش راضي بودن.

و البته قبل از خريد سينماي خانگي يه نيم نگاهي به اين تاپيك بنداز ، شايد نگاهت عوض شد :31:

مساله اين است : PC يا سيستمهاي صوتي تصويري

hummer_1990
10-03-2010, 15:59
خیلی از حرف های شما رو قبول دارم و بعضی هارو هم ندارم.
من که نگفتم سونی بد هست فقط گفتم گرونه.
این وظیفه هر شرکتی هست که محصولات خودش رو کنترل کیفیت کنه و بیرون بده .ولی این نمیشه که هر شرکتی که این کارو درست و وسواسی انجام بده قیمت جنس هاش رو هم کلی بالا ببره سونی دقیقا داره این کارو میکنه. سونی که ادعا داره کیفیت محصولاتش عالی هست پس قیمتش رو هم چند درصد کاهش بده و کل بازار رو بگیره تو دستش حالا چرا این کارو نمیکنه به خاطر اینکه جایگاه اشرافی خودش رو نشون بده و دیگه این که اگر سونی قیمت هاش رو در حد محصولات کره ای کاهش بده وارد رقابتی نزدیک با اونا میشه و اونوقت احتمال اینکه شرکت های کره ای یه تکون اساسی به خودشون بدن و روی سونی رو کم کنن خیلی زیاده سونی بهای اشرافی گریش رو از مشتری میگیره. شرکت های کره ای با قیمت پایین بازار رو در دست دارن و سود میبرن و سونی هم سود لازمش رو از اشرافی گری و مشتری های متعصب خودش در میاره و برای هر دوی این شرکت ها این طوری خیلی بهتره و هردوشون سود لازم رو میبرن(بدون اینکه در یک رقابت سخت در ارتقاع تکنولوژی درگیر باشن) اینطوری هم جفتشون سود میبرن هم کم کم تکنولوژی هاشون رو ارتقا میدن که یهو چنتشون برای مدتی طولانی خالی نباشه. فقط این وسط مشتری هایی که سونی میخرن بهای اسم سونی رو میدن.(بهایی اضافی تر از کیفیت خوب سونی)
شرکت های کره ای از لحاظ تکنولوژی چیزی کم ندارن و حتی گاهی اوقات صاحب تکنولوژی برتر هم بودن تنها مشکلشون این هست که محصولاتشون رو هر جوری که طرف واردکنندشون بخواد میسازن(به خاطر از دست ندادن بازار) که این قضیه باعث میشه که کیفیت سخت افزاری و گاهی اوقات نرم افزاری محصول تا حدودی پایین بیاد.
این موضوع کلی جای بحث داره هم سونی گرون فروشه(یقین بدونید) هم کره ای ها کم فروشن(مطمئنا).
ولی در این مورد خاص که دوستمون میخواد تلوزیون بخره من سونی رو پیشنهاد ندادم چون با قیمیتی کمتر میتونه یه B690 بخره که هم امکانات بیشتری داره هم اینکه از لحاظ کیفیت(تصویر و نرم افزار) اگر از 550 بهتر نباشه حداقل هم کیفیت با اون که هست(شک دارید؟)
میمونه کیفیت سخت افزاری که در این زمینه قطعا سونی بهتره و دوستمون باید بین( کیفیت سخت افزار و قیمت بیشتر )و (کیفیت تصویر و امکانات بهتر و قیمت کمتر) یکی رو انتخاب کنه.(البته اگر بخواد بین این 2 یکی رو انتخاب کنه و گزینه های دیگرو حذف کنه).
:11:

---------- Post added at 03:59 PM ---------- Previous post was at 03:57 PM ----------

نمیدونم واقعا کدوم بهتره

سونی از لحاظ کیفیت قطعات خیلی بهتره شک نکن. در این مورد سونی به شدت وسواس به خرج میده و باعث موفقیتش هم شده. آمار خرابیهاش خیلی پایین هست.

ghahremanimehdi
10-03-2010, 16:12
نمیدونم واقعا کدوم بهتره

سونی انتخاب خوبیه ولی انتخاب بهینه نیست.

outpost
10-03-2010, 16:24
سونی بهای اشرافی گریش رو از مشتری میگیره.

سوني پول اشرافي گري رو ميگيره !

مگه اختلاف قيمت سوني و سامسونگ چقدره كه شما ميگي اشرافي گري !

والله ما خواستيم تلويزيون ال سي دي بگيريم. سوني تو هم رده خودش با سامسونگ كه من ميخواستم بگيرم 150 تومن گرونتر بود ( سري 5 سامسونگ با سري S سوني ) كه البته با توجه به كيفيت ساخت و مدت طولاني تر ضمانت تلويزونهاي سوني ، يه چيز كاملا طبيعي بود.

شما الان هر جنسي كه بخواي بين سوني و سامسونگ انتخاب كني ، معمولا سوني در همون رده فقط كمي گرون تره.

اين حرف رو مثلا اگه در مقايسه بين پايونير و سامسونگ ميگفيتيد من قبول داشتم اما واقعا از نظر قيمت تفاوت خيلي فاحشي بين سوني و سامسونگ نيست.

hummer_1990
10-03-2010, 18:02
الان کمی مشتری هاشو خجالت داده و در مورد خودش هم شکسته نفسی کرده و کمی قیمت هاش رو کاهش داده ولی چند وقت پیش قیمت 550 حدودا 1780 بود در صورتی که B690 1749 بود اگه قیمت سینما از B690 کم میکردی حدود 1400 میشد که یعنی یه اختلاف قیمت 380 تومنی
با این حال هنوزم B690 یه برتری دیگه داره که اونم USB قوی اون هست که انواع فرمت ها تا رزولوشن 1080P ساپورت میکنه اگه سونی بخوای بگیری باید یه هزینه جداگانه هم برای WD HD madia player بدی. چون USB w550 محدودیت داره.

outpost
10-03-2010, 23:25
الان کمی مشتری هاشو خجالت داده و در مورد خودش هم شکسته نفسی کرده و کمی قیمت هاش رو کاهش داده ولی چند وقت پیش قیمت 550 حدودا 1780 بود در صورتی که B690 1749 بود اگه قیمت سینما از B690 کم میکردی حدود 1400 میشد که یعنی یه اختلاف قیمت 380 تومنی
با این حال هنوزم B690 یه برتری دیگه داره که اونم USB قوی اون هست که انواع فرمت ها تا رزولوشن 1080P ساپورت میکنه اگه سونی بخوای بگیری باید یه هزینه جداگانه هم برای WD HD madia player بدی. چون USB w550 محدودیت داره.

ببین دوست عزیزم.....

من نمیخوام بحث تاپیک رو به انحراف بکشم و این آخرین جوابی هستش که در این مورد به شما میدم.

الان سونی هم مثل سامسونگ دی وی دی پلیرهای 70 تومنی با امکانات خوب داره.

سونی هم مثل Canon و دیگر رقبا دوربینهای دیجیتالی بسیار خوب 190 هزار تومنی داره.

قیمت LCD های سونی فقط کمی گرون تر از هم رده های سامسونگ و ال جی هستن.

سیستم های های فای خودش رو هم قیمت با سایر شرکتها کرده.

بلوری پلیرهای بسیار خوب داره که دقیقا هم قیمت و حتی گاهی ارزونتر از رقبا هستن.

این که شما میگی سونی گرونه ، تفکرات 15 سال پیشه که هنوز تو ذهن مردم مونده و فکر میکنن سونی یعنی جنس گرون.

اون موقع ها تلویزون های ایرانی مثل پارس قیمتی حدود 10 تومن داشتن ناسیونال که واسه خودش غولی بود قیمتش 40 یا 50 هزار تومن بود و سونی 120 هزار تومن بود.........

ولی الان هم پارس تلویزیون 600 تومنی میزنه و هم سونی ...... اون دوران اختلاف قیمتهای نجومی گذشت...

الان سونی برای هم بودجه ها محصول خوب داره و اختلاف قیمت بسیار کمی با برندهای دیگه داره........

این حرف که بعضی برندها اشرافی گری میکنن رو فقط واسه برندهای خاص مثل دنون و پایونیر قبول دارم که مثلا تو محصولات هم رده با شرکتهای دیگه گاه اختلاف های ملیونی دارن ، نه واسه سونی که نهایت اختلافش با یه برند دیگه فقط چند درصد قیمته.ف
من دیگه درباره این موضوع صحبت نمیکنم تا تاپیک منحرف نشه و دوستمون بتونه انتخاب خوبی داشته باشه.

موفق باشید

hummer_1990
10-03-2010, 23:30
منم موافقم بهتره همینجا ختم بشه منم حوصله بحث ندارم.
:10:

mohsenking
11-03-2010, 00:39
میگم اگه بخوام W550 بگیرم با سینمای Pioneer و سینمای سونی برندارم قابلیت براویا سینک رو از دست میدم حیف نیست؟
بعدم اینکه DZ790 ا 1000 واته ولی 787 ا 600 واته
سونی DZ790 مگه چیش بده که Pioneer رو پیشنهاد دادین؟

outpost
11-03-2010, 10:06
میگم اگه بخوام W550 بگیرم با سینمای Pioneer و سینمای سونی برندارم قابلیت براویا سینک رو از دست میدم حیف نیست؟

والله من نمیدونم این پایونییر چی داره که هی میگن پایونییر بخرین. همین الان میتونی بخش راهنمایی دی وی دی پلیر رو ببنی که افرادی که رفتن پایونیر خریدن از خریدشون راضی نیستن.

البته اگه پایونییر خریدی ، تلویزیونت با دستگاهت سینک میشه .

من تلویزونم براویا ست و دی وی دی هم فیلیپس هستش و با هم دیگه سینک کردمشون.

کلا دستگاهایی که hdmi-cec داشته باشن با همدیگه سینک میشن و ربطی به برندشون نداره. البته توی برندهای مشابه سینک شدن کمی بهتر عمل میکنه .

÷یشنهاد برای سینمای خانگی هم برند فیلیپس هستش.

vahidsport
11-03-2010, 11:23
من تلویزونم براویا ست و دی وی دی هم فیلیپس هستش و با هم دیگه سینک کردمشون. میتونی کمی بیشتر توضیح بدین با این سینک کردن چه کار هایی میکنی؟ تو دفترچش یه چیز هایی نوشته ولی خودم تا حالا تست نکردم چون فقط کامپیوتر رو وصل میکنم به تلویزیون

ضبط های سونی که این طورین DVD Player ش رو نمیدونم بیشتر صدای بیس میدن تا صدای ریز که این یکم خوب نیست از بنظرم من

میتونی کمی صبر کن ببنین G10 قضیش چی میشه بعد برو یه مدل دیگه انتخاب کن

mohsenking
12-03-2010, 20:45
میتونی کمی صبر کن ببنین G10 قضیش چی میشه بعد برو یه مدل دیگه انتخاب کن
G10 مشکلش حالا کار داره
تا عید درست نمیشه
تو این هفته میخوام بگیرم

Nikonian
12-03-2010, 20:58
یکی از دوستان دیروزرفته بود هایپراستار ، میگفت LE700 رو میدن 1.590.000 تومان .

mr_rayan
12-03-2010, 22:08
یکی از دوستان دیروزرفته بود هایپراستار ، میگفت LE700 رو میدن 1.590.000 تومان .
این هایپر استار دیگه یواش یواش داره مشکوک می زنه.:worried:
فردا یسر باید برم ببینم چه خبره تو اون فروشگاه.

mohsenking
13-03-2010, 08:56
یعنی تقریبا 210 تومن پایینتر از جمهوری که من قیمت داشتم ؟!
جالبه

outpost
13-03-2010, 09:03
میتونی کمی بیشتر توضیح بدین با این سینک کردن چه کار هایی میکنی؟

وقتي DVD Player رو روشن ميكني ، تلويزونت روشن ميشه و ميره توي حالا HDMI

وقتي تلويزونت رو خاموش كني دستگاه DVD Player خاموش ميشه.

با كنترل تلويزونت ميتوني دستگاه DVD Player رو كاملا كنترل كني ، مثل عقب جلو بردن يا رفتن توي منوي DVD Player.

توي 3360 فيليپس اگه دكمه خاموش روشن روي دستگاه رو چند ثانيه نگه دارم ، هم دستگاه پلير خاموش ميشه ، هم تلويزيون.

توي سينماي خانگي سوني ، وقتي سينماتو روشن كني ، تلويزويون سوني صداش قطع ميشه و صدا رو ميفرسته توي سينماي خانگيت.

كلا دستگاهها با همديگه هماهنگي جالبي پيدا ميكنن .

viva_barca_no19
14-03-2010, 01:31
یعنی تقریبا 210 تومن پایینتر از جمهوری که من قیمت داشتم ؟!
جالبه
من پس از برریس های بسیار و شک خیلی زیاد بین w550 وle700m در آخر این شارپ رو دیروز خریدم البته هنوز بازش نکردم. امیدوارم که بعدا پشیمون نباشم. از اونایی بودم که فقط میگفتم سونی اما این مدلو تو هایپراستار دیدم خوشم اومد و تو این انجمن 1 هفته ای چرخ زدم تا آخرش دلم راضی شد. ایشالا که ناراضی نشم بعدا.
اما 2 نکته برای خرید این tv :
1-اگر مدل un بودش که خیلی عالی بود چون توش --- داره که متاسفانه تو ایران نیستش
2- که مهمترین است و اونم تفاوت قیمته:
اونی که هایپر داره مونتاژ ایرانه و 1590000 تومان اما من حاضر شدم کمی بیشتر بدم اما مالزیاییش رو از جمهوری بگیرم اما با اختلاف 140000 تومان. از یکی از نمایندگی های شارپ(مادیران) که اسم نمیارم گرفتم . قیمت اولیه با هدیه بود 2049000 تومان فکر کنم که با کسر هدیده و کلی چونه خریدم 1730000.

mohsenking
14-03-2010, 11:40
من پس از برریس های بسیار و شک خیلی زیاد بین w550 وle700m در آخر این شارپ رو دیروز خریدم البته هنوز بازش نکردم. امیدوارم که بعدا پشیمون نباشم. از اونایی بودم که فقط میگفتم سونی اما این مدلو تو هایپراستار دیدم خوشم اومد و تو این انجمن 1 هفته ای چرخ زدم تا آخرش دلم راضی شد. ایشالا که ناراضی نشم بعدا.
اونی که هایپر داره مونتاژ ایرانه و 1590000 تومان اما من حاضر شدم کمی بیشتر بدم اما مالزیاییش رو از جمهوری بگیرم اما با اختلاف 140000 تومان. از یکی از نمایندگی های شارپ(مادیران) که اسم نمیارم گرفتم . قیمت اولیه با هدیه بود 2049000 تومان فکر کنم که با کسر هدیده و کلی چونه خریدم 1730000.
مبارکت باشه
مطمئن باش پشیمون نمیشی
من دوستم توی جمهوری نمایندگی Sony داره ولی خودش بهم Le700 رو معرفی کرد !!!
من خودمSony بازم ولی Sony تا 5 سال پیش خوب بود
تصویر Le700 حرف نداره ، من دیروز شنبه توی هایپر استار با Le700 کار کردم تصویرش فوق العاده است
یکی دیگه از آشناها توی نمایندگی Sharp به من گفت اونی کع مالزیه فرقش با ایرانی اینه که مالزی رو کارگران محترم مالزی گذاشتن تو کارتون و ایرانیه رو کارگران محترم ایرانی و قطعات هیچ فرقی ندارن !!! گفتم ایرانی رو میگیرم
من هم بین G10 و W550 و Le700 ، Le700 رو انتخواب کردم

ProGamer
14-03-2010, 11:49

مباركه- مطمئنم كه پشيمون نميشي . چون كيفيتش بي نظيره. وقتي استفاده كردي بگو review رو

alilosting
14-03-2010, 11:58

تو هنوز خريد نكردي . بابا دمت گرم.
چرا نميري از نزديك ببيني. هر چي هم همه تعريف كنن تا از نزديك نبيني نميتوني انتخاب كني. به نظر من شارپ 100% انتخاب بهتريه. اگر از نزديك ببيني متوجه ميشي.
تلوزيون سوني پول بيخود دادنه (البته نه براي همه وسيله اي . من دوربينشو خيلي راضيم ازش) چون فرقي با سامسونگ نداره از نظر كيفيت تصويرش. فقط دوامش بيشتره .
ولي شارپ هم عمر بيشتري داره هم كيفيت بالاتري

mohsenking
14-03-2010, 12:38
مبارکت باشه
مطمئن باش پشیمون نمیشی
من بین اینایی که خودت میدونی مخصوصا w550 ، شارپ رو انتخاب کردم
دوست خودم نمایندگی SONY داره توی جمهوری ولی lE700 رو بهم پیشنهاد داد
من دیروز شنبه هایپر استار بودم و با کنترل Le 700 رو بررسی کردم وبا کمی تنظیمات که اولش خیلی بد بود تصویر اصلی شارپ رو دیدم و باید بگم خیلی عالی بود
اونی که توی هایپر استار دیدم 1590 بود که اومدم جمهوری مالزیش رو 1770 گذاشته بودن
یکی از نمایندگی ها گفت اونی که 1590هست قطهات چینیه و طول عورش کمه و .....
ولی یه نمایندگی دیگه که اسم نمیبرم ! گفت مالزی و ایرانی فرقش اینه که مالزیه رو کارگران محترم مالزی توی جعبه میزارن و ایرانی رو کارگران محترم ایرانی !!! و توی قطعات و کیفیت هیچ فرقی نداره !!

erfan_abedi_CB
14-03-2010, 15:39
مبارکت باشه
مطمئن باش پشیمون نمیشی
من بین اینایی که خودت میدونی مخصوصا w550 ، شارپ رو انتخاب کردم
دوست خودم نمایندگی SONY داره توی جمهوری ولی lE700 رو بهم پیشنهاد داد
من دیروز شنبه هایپر استار بودم و با کنترل Le 700 رو بررسی کردم وبا کمی تنظیمات که اولش خیلی بد بود تصویر اصلی شارپ رو دیدم و باید بگم خیلی عالی بود
اونی که توی هایپر استار دیدم 1590 بود که اومدم جمهوری مالزیش رو 1770 گذاشته بودن
یکی از نمایندگی ها گفت اونی که 1590هست قطهات چینیه و طول عورش کمه و .....
ولی یه نمایندگی دیگه که اسم نمیبرم ! گفت مالزی و ایرانی فرقش اینه که مالزیه رو کارگران محترم مالزی توی جعبه میزارن و ایرانی رو کارگران محترم ایرانی !!! و توی قطعات و کیفیت هیچ فرقی نداره !!

چه باحال.
نه بابا اينا جفتش زير نظر شارپ ساخته ميشه و فقط تو ايران جمع ميشه و رو هم سوار ميشه
اون نماينده كه ميگي : دليل حرفش اين بوده كه ژاپني هاش كه گرونتره مونده بوده رو دستش:31:

viva_barca_no19
14-03-2010, 17:15
ممنون از دوستان بابت دلگرمیشون
البته اونی که تو هایپر برا نمایش گذاشته مالزیه و این حرف شما رو قبول دارم که فرق چندانی بین مالزی و ایرانیش نیست اما من کمی تو این زمینه وسواس دارم و مطمئن بودم که بعدا افسوس می خورم برای همین هم صرف رضایت دلم و با وجود اینکه وضع مالی تو این ماه خراب بود اما گرفتم.
در ضمن از هایپر سینما خانگی فیلیپس 3578w وایرلس هم گرفتم(495000) و صداش رو تو خونه البته با یه cd audio مزخرف تست گرفتم محشر بود. چون tv وصل نبود فیلم و usb رو تست نکردم(خونم یکم تا 1 ماه به هم ریختست فکر نکنم مجال وصل tv فراهم شه:19:) خلاصه این شد نتیجه یک ماه بررسی وسواسی و دقیق البته با توجه به بودجه ی من. برا ----- نظرتون رو cube revo 250 hd چیه؟(cccam در اولویت اصلیه من قرار داره و اینترنت خوب هم دارم)

hummer_1990
14-03-2010, 17:15
ما گفتیم سونی نگیر بعضی از دوستان با تمام قوا ریختن رو سرمون حالا خودت میگی رفیقم نمایندگی سونی داره و گفته LE700 رو بگیر و سونی تا 5 سال پیش خوب بود و .... بابا دمت گرم پس چرا اون موقع هیچی نگفتی :13:
البته هنوزم منکر کیفیت سونی نیستم(اصل ژاپن) ولی این سونی های تو بازار یا سنگاپورن یا مالزی و دیگه ژاپنی(اصیل و باکیفیت عالی) به حساب نمیان تازه مونتاژ ایران هم دارن آدم سونی میخره به عشق این که ساخت ژاپن باشه و کیفیت خوب داشته باشه .:13:

vahidsport
14-03-2010, 18:32
چه جالب الان LE700 غول شده!!!!! پس فردا چیه......

این هایپر استار کجاست ادرس بدین....

من دیروز شنبه هایپر استار بودم و با کنترل Le 700 رو بررسی کردم وبا کمی تنظیمات که اولش خیلی بد بود تصویر اصلی شارپ رو دیدم و باید بگم خیلی عالی بودفیلمی که دیدی چه کیفیتی بود؟ رزولوشن رو میگم 1080 720 و یا و....

mohsenking
14-03-2010, 19:29
ممنون از دوستان بابت دلگرمیشون
البته اونی که تو هایپر برا نمایش گذاشته مالزیه و این حرف شما رو قبول دارم که فرق چندانی بین مالزی و ایرانیش نیست اما من کمی تو این زمینه وسواس دارم و مطمئن بودم که بعدا افسوس می خورم برای همین هم صرف رضایت دلم و با وجود اینکه وضع مالی تو این ماه خراب بود اما گرفتم.
در ضمن از هایپر سینما خانگی فیلیپس 3578w وایرلس هم گرفتم(495000) و صداش رو تو خونه البته با یه cd audio مزخرف تست گرفتم محشر بود. چون tv وصل نبود فیلم و usb رو تست نکردم(خونم یکم تا 1 ماه به هم ریختست فکر نکنم مجال وصل tv فراهم شه:19:) خلاصه این شد نتیجه یک ماه بررسی وسواسی و دقیق البته با توجه به بودجه ی من. برا ----- نظرتون رو cube revo 250 hd چیه؟(cccam در اولویت اصلیه من قرار داره و اینترنت خوب هم دارم)

مبارکت باشه
من اگه PioneerRS70 رو 1% نگیرم حتما Philips میگیرم (Home Theatr)

mohsenking
14-03-2010, 19:34
ما گفتیم سونی نگیر بعضی از دوستان با تمام قوا ریختن رو سرمون حالا خودت میگی رفیقم نمایندگی سونی داره و گفته LE700 رو بگیر و سونی تا 5 سال پیش خوب بود و .... بابا دمت گرم پس چرا اون موقع هیچی نگفتی :13:
البته هنوزم منکر کیفیت سونی نیستم(اصل ژاپن) ولی این سونی های تو بازار یا سنگاپورن یا مالزی و دیگه ژاپنی(اصیل و باکیفیت عالی) به حساب نمیان تازه مونتاژ ایران هم دارن آدم سونی میخره به عشق این که ساخت ژاپن باشه و کیفیت خوب داشته باشه .:13:
البته سری X سونی خوبه
کلا از سونی زده شدم سینماش هم هیچ حری برای گفتن نداشت !!

چه جالب الان LE700 غول شده!!!!! پس فردا چیه......

این هایپر استار کجاست ادرس بدین....

فیلمی که دیدی چه کیفیتی بود؟ رزولوشن رو میگم 1080 720 و یا و....
همون فیلمی بود که برای تبلیغات Samsung میزارن !!!

mohsenking
16-03-2010, 00:26
بالاخره امروز خریدم !
LE700 با سینمای Philips 3569
:20:

hummer_1990
16-03-2010, 00:40
بالاخره امروز خریدم !

مبارکت باشه.:31:
امیدوارم راضی باشی. نصبش کردی یا نه؟

mohsenking
16-03-2010, 00:45
مبارکت باشه.:31:
امیدوارم راضی باشی. نصبش کردی یا نه؟

مرسی
نه گفتن 4شنبه میارن نصب میکنن :8:

viva_barca_no19
16-03-2010, 02:18
بالاخره امروز خریدم !
آقا مبارک باشه
دل خوش استفاده کنی

alilosting
16-03-2010, 08:31
بالاخره امروز خریدم !

مباركه داداش. چند خريدي از كجا؟

mohsenking
16-03-2010, 09:25
آقا مبارک باشه
دل خوش استفاده کنی
مرسی:8:

مباركه داداش. چند خريدي از كجا؟

مرسی داداش
از هایپر استار:headphone
شارپ 1590
سینما 498
:10::rambo:

Nikonian
16-03-2010, 12:19
آقا مبارک باشه ! با سلامتی و خوشی ازش استفاده کنی ، یه فیلم Full HD بزار ببین ، سلولهای بازیگر هارو هم نشون میده !!! واقعا شارپنس و تفکیک رنگ فوق العاده ای داره !

mohsenking
16-03-2010, 21:44
آقا مبارک باشه ! با سلامتی و خوشی ازش استفاده کنی ، یه فیلم Full HD بزار ببین ، سلولهای بازیگر هارو هم نشون میده !!! واقعا شارپنس و تفکیک رنگ فوق العاده ای داره !

مرسی
مخلصیم دربست:8:
Full HD ندارم باید بگیرم:41:

amirrezan95
17-03-2010, 15:35
مبارک باشه
(انتخاب خوبی کردی )

hummer_1990
18-03-2010, 01:48
سلام
نصبش کردی آقا محسن؟:10:

mohsenking
19-03-2010, 14:48
بله همین 1 ساعت پیش
سوالی داشتید در خدمتم

Mohsen1001
19-03-2010, 17:50
سلام اقا محسن

منم تو وضعیت شما قرار گرفتم و بین چند مدل موندم.

42G10 , 40W550 , 40LE700M , 40b690

علل موندن در این مدلها :

سونی بخاطر اینکه من غالب وسایلم را سونی میگیرم (البته نه بدون تحقیق) و توی تصویر هم که سونی حرف اول را میزنه

اما بعضی بچه ها گفتن W550 خیلی خوب نیست و چون ال سی دی هم هست.

پاناسونیک بخاطر پلاسما بودن و هزتز بالا و همچنین قدرتش توی رنگ مشکلی . تغییر اوکی شده بود که این مساله بکم شدن کیفیت رنگ مشکی بعد از چند ماه پیش اومد.

شارپ هم نظرم هست چون فول ال ای دیه ، البته بچه ها میگن کمی بزرگنمایی تبلیغاتی هست و اینکه کیفیت تصویرش خوبه.

سامسونگ هم در دقایق نود اضافه شد که البته خودم خیلی مایل به خریدش نیستم

فقط به خاطر امکان بسیار بالای یو اس بی اش که حتی فایلهای فول اچ دی را هم پخش میکنه اومد تو لیست.

چون من فول اچ دی خیلی برام مهمه الان کلی فایل دارم که میخوام با ال سی دی نگاه کنم اگه یو اس بی بخونه خیلی برام راحته

البته یه مساله ای هم هست که یو اس بی حجم کمی داره و نمیشه فایل زیاد توش ریخت بالاخره باید یا لپ تاپم رو وصل کنم به تی وی یا اینکه از این وسترن ها براش بخرم و... پس مشکل نداشتن یا محدود بودن یو اس بی هم قابل حله.

و اما نتیجه :

خودم بیشتر با G10 موافقم چون یه ریویو بود که نشون داده بود کیفیت نشان دادن عمق رنگ مشکلی جی 10 سه برابر شارپ هست پس با این حال اگر بعد از مدتی کمی هم پایین بیاد باز هم چندان اذیت کننده نیست.

البته قیمت هم برام کمی مهمه و نمیخوام خیلی بالا بره هر چی کمتر بهتر اما اگه واقعا ارزش داشته باشه حاضرم بیشتر هم بدم

لطفاً نظر بدید ...

آقا محسن تجربتون با شارپ رو بگید.

ممنون

Ami R 940
22-03-2010, 00:16
بازتولید رنگ بلک در پنل le700 شارپ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همینطور که مشخص هست در این پنل چیزی به اسم رنگ مشکی وجود نداره و رنگ های تیره به خصوص بلک در نماهای تیره به آبی و سرمه ای میزنه.

در نماهای کامپلکس(نماهایی با رنگ های تیره و روشن) بلک این مدل در سطح متوسطی ارزیابی میشه و چندان عملکرد خوبی هم در این نماها نداره.

کلا مشکل این پنل وقتی حاد تر میشه نماهایی با حدود 40 درصد رنگ تیره در اون دیده بشه .

پنلی مثل 690 سامسونگ با قیمتی به مراتب پایین تر با اینکه پنلی با بک لایت ccfl هم هست , عمق رنگ مشکیش در کنتراست 100 دو برابر عمیق تر از این پنل ارزیابی میشه .

برای قابل تامل بودن رنگ مشکی تا حدودی این کالیبره برای این پنل پیشنهاد میشه

Room Light: Medium
Color Temp: Warm
Brightness: 45%
Contrast: 68%
Color: 55%
Sharpness: 30%
Color Temp: D6500K
Tint: 50%
Noise Reduction: Medium

vahidsport
22-03-2010, 01:37
واقعا این قدر براقه پنل LE700 ؟ اگه طراحی خونتون مثل خونه ما باشه علنا تو روز تلویزیون بی مصرف میشه چون صفحه تلویزیون میشه مثل اینه کلا با این براقی عکس در و دیوار به خاطر بزرگ بودن صفحه تلویزیون زیاد میوفته رو تلویزیون من این قضیه قبلا هم شنیده بودم ولی تا وقتی که خودم تلویزون بزرگ نگرفته بودم متوجه این قضیه نمیشدم

شما این عکس رو از کجا اوردی؟

Mohsen1001
22-03-2010, 02:11
ممنون امیر جان

دوستان ظاهرا مسافرت رفتن.

من واقعا موندم چی بخرم خودم نظرم همون جی 10 هست.

dada_zebel
22-03-2010, 16:36
ممنون امیر جان

دوستان ظاهرا مسافرت رفتن.

من واقعا موندم چی بخرم خودم نظرم همون جی 10 هست.
درسته که بعضی چیزها سلیقه ای هست ولی بایستی به مسائل فنی هم توجه کرد

Mohsen1001
22-03-2010, 17:07
دادا جون من به مسائل فنی دقت کردم که جی 10 را انتخاب کردم ، اصلا سلیقه من سونی پسند هم اما با این حال

نمیتونم کیفیت و بقول شما مسائل فنی را نادیده بگیرم.

شارپ توی ریویوها هم که میبینیم تعریف چندانی ازش نشده.

بازم منتظر نظرات دوستان بخصوص اقا محسن که تست کردن هستیم.

dada_zebel
22-03-2010, 17:54
راستش در این شرایطی که شما دارید راهنمایی کردن یه کمی سخت شده
البته منم میخواستم g10 بگیرم ولی مشکل من با افت بتز تولید رنگ مشکی اون نیست بلکه بیشتر مصرف برقشه . الان وقتی مصرف برق g20 رو میبینم دلم نمیاد اینقدر صبر کردم برم g10 بگیرم البته خداییش غیر از قیافه ظاهری در نمایش تصاویر hd ( نه sd ) جزو بهترین هاست شایدم اگه زیاد دیر کنه برم g10 رو بگیرم

mohsenking
22-03-2010, 20:13

همینطور که مشخص هست در این پنل چیزی به اسم رنگ مشکی وجود نداره و رنگ های تیره به خصوص بلک در نماهای تیره به آبی و سرمه ای میزنه.

جالب بود
ولی بهتره به جای ریویو از سایت های دیگه تست کنیم و نظر بدیم
به نظر من و با تست هایی که انجام دادم اینی که شما میگی رو اصلا ندیدم و جنبه فان داشت و بعدش هم مقایسه با 690 جالبتر بود (تبلیغات:20:)

mohsenking
22-03-2010, 20:18
بازم منتظر نظرات دوستان بخصوص اقا محسن که تست کردن هستیم.

من مسافرتم الان با گوشیم اومدم نت
من که هر روز بیشتر شیفتش میشم
توی رنگ مشکی که اصلا مشکلی نداره
اگر دوست عزیزمون تست میکردن رنگ سفید رو میگفتن طبیعی تر بود چون بخاطر کنتراست بالا و LED بودن توی تنظیمات ضعیف یه مقدار رنگ سفید رو روشن نشون میده که اونم با تنظیمات درست میشه !
به نظر من بین G10 و Le700 انتخاب کن نه690 !
من خیلی تست کردم بین اینا تا به LE700 رسیدم بازم نظرشما شرطه
موفق باشید

Ami R 940
22-03-2010, 23:26
جالب بود
ولی بهتره به جای ریویو از سایت های دیگه تست کنیم و نظر بدیم
به نظر من و با تست هایی که انجام دادم اینی که شما میگی رو اصلا ندیدم و جنبه فان داشت و بعدش هم مقایسه با 690 جالبتر بود (تبلیغات:20:)

نظر یوزر ها هر چند محترم هست اما مورد صحت و اطمینان نمی تونه باشه بنابرین نظریه مراجع معتبر برای من قابل اتکاتر و مورد اطمینان تر از نظریه یوزر هست و البته تا به حال هر چی من از نوشته های این گونه ریو ها تجربه کردم کاملا درست و قابل اطمینان در همه گونه موارد بوده .

پنل 690 یکی از بهترین های بازار برای تکنولوژی ال سی دی هست دلیل صحبت از پنل 690 هم به این دلیل بوده با قیمتی کمتر از پنل شارپ کیفیتی به مراتب بالاتری رو داراس هر دو پنل 690 , le700 از یک ساختار استفاده می کنند و در اصل ال سی دی هستن و فرق اساسی اون ها در نور پس زمینه یا بک لایت هست که پیکسل ها چطوری نور دهی کنن . اون فان هم که فرمودی به نظر من واس کمپانی ها ایجاد میشه البته تو کشورهای جهان سوم وقتی این برند ها از این اطلاعات کم مصرف کننده ها این گونه کشورها به خوبیاستفاده می کنند و در این گونه کشور ها با back light led بهترین سناریو رو در نظر می گیرند و به قوبل معروف نونشون تو روغن هست

و دیگه اینکه رنگ مشکی که شما در این پنل مشاهده کردی و مشکلی نداشته در نمای کامپلکس بوده که ال سی دی پارس هم مشکلی از بابت نشون دادن بلک در این نماها نداره ! مشکل اساسی بیشتر پنل های ال سی دی ا نشون ندادن دقیق رنگ بلک در نماهای یه دست تاریک و تیره هست .
عکس دیگری از این پنل در نشون دادن رنگ بلک

و در آخر اگر پنل شما مشکلی در نماهای یک دست تاریک نداره احتمالا سفارشی ایران یا تکنولوژیش مانند تبلیغات دیگه شارپ که فول ال ای دی هست این پنل! فول بلک هم می تونه باشه دوست عزیز :20:

به هر حال موفق باشی .

mohsenking
23-03-2010, 01:53
[/COLOR]
نظر یوزر ها هر چند محترم هست اما مورد صحت و اطمینان نمی تونه باشه بنابرین نظریه مراجع معتبر برای من قابل اتکاتر و مورد اطمینان تر از نظریه یوزر هست و البته تا به حال هر چی من از نوشته های این گونه ریو ها تجربه کردم کاملا درست و قابل اطمینان در همه گونه موارد بوده .

پنل 690 یکی از بهترین های بازار برای تکنولوژی ال سی دی هست دلیل صحبت از پنل 690 هم به این دلیل بوده با قیمتی کمتر از پنل شارپ کیفیتی به مراتب بالاتری رو داراس هر دو پنل 690 , le700 از یک ساختار استفاده می کنند و در اصل ال سی دی هستن و فرق اساسی اون ها در نور پس زمینه یا بک لایت هست که پیکسل ها چطوری نور دهی کنن . اون فان هم که فرمودی به نظر من واس کمپانی ها ایجاد میشه البته تو کشورهای جهان سوم وقتی این برند ها از این اطلاعات کم مصرف کننده ها این گونه کشورها به خوبیاستفاده می کنند و در این گونه کشور ها با back light led بهترین سناریو رو در نظر می گیرند و به قوبل معروف نونشون تو روغن هست

و دیگه اینکه رنگ مشکی که شما در این پنل مشاهده کردی و مشکلی نداشته در نمای کامپلکس بوده که ال سی دی پارس هم مشکلی از بابت نشون دادن بلک در این نماها نداره ! مشکل اساسی بیشتر پنل های ال سی دی ا نشون ندادن دقیق رنگ بلک در نماهای یه دست تاریک و تیره هست .
عکس دیگری از این پنل در نشون دادن رنگ بلک

و در آخر اگر پنل شما مشکلی در نماهای یک دست تاریک نداره احتمالا سفارشی ایران یا تکنولوژیش مانند تبلیغات دیگه شارپ که فول ال ای دی هست این پنل! فول بلک هم می تونه باشه دوست عزیز :20:

به هر حال موفق باشی .
نمیدونستم از شارپ فقط توی جهان سوم استفاده میشه
اطلاعات شما از روی سایت هست ولی من تست کردم
قبلا هم پارس نداشتم که الان متوجه مشکی بودن نشم !
تصویر مشکی رو هم کامپلکس تست نکردم و عکس کاملا مشکی بوده
در کل نظراتتون برام جالب بود مرسی:20:
(نظر یوزر ها هر چند محترم هست اما مورد صحت و اطمینان نمی تونه باشه)
سامسونگ هم خوبه ولی نه اینایی که تو ایرانه
من خواهرم لندن زندگی میکنه اونجا سمسونگ داره و وقتی از نزدیک میبینی نمیخوای از جلوش پاشی نه اینایی که تو ایرانه !!
توی این برندای داخل ایران من شارپ رو انتخاب کردم

Ami R 940
23-03-2010, 09:40
[/COLOR]
نمیدونستم از شارپ فقط توی جهان سوم استفاده میشه
اطلاعات شما از روی سایت هست ولی من تست کردم
قبلا هم پارس نداشتم که الان متوجه مشکی بودن نشم !
تصویر مشکی رو هم کامپلکس تست نکردم و عکس کاملا مشکی بوده
در کل نظراتتون برام جالب بود مرسی:20:
(نظر یوزر ها هر چند محترم هست اما مورد صحت و اطمینان نمی تونه باشه)
سامسونگ هم خوبه ولی نه اینایی که تو ایرانه
من خواهرم لندن زندگی میکنه اونجا سمسونگ داره و وقتی از نزدیک میبینی نمیخوای از جلوش پاشی نه اینایی که تو ایرانه !!
توی این برندای داخل ایران من شارپ رو انتخاب کردم

شما ظاهرا منظور منو بد برداشت کردی من عرض کردم تکنولوژی که ال سی دی هست و فقط نور دهی فرق میکنه بعضی کمپانی ها در راس اون شارپ و ال جی و سامسونگ دارن بهترین سناریو رو واسش در نظر می گیرند و از عدم آگاهی مصرف کنده ها سو استفاده می کنند به خصوص در کشور های جهان سوم یک تکنولوژی که در اصل ال سی دی هست با تغییر نام ازش یک تکنولوژی جدید و مدرن نام می برند ! اون چیزی که کاملا متفاوت با ال سی دی هست oled هست و تا یکی دو سال دیگه نسل جدید پنل ها رو تشکیل میده و کاملا متفاوت باچیزی هست که الان به اسم led می شنویم.

در کشورهای اروپایی و آمریکایی و بعضا جهان اول بر روی واردات نظارت هست و مصرف کننده حق داره کلیه اطلاعات مرتبط با چیزی که میخره رو در نظر داشته باشه و دولت موضف بر روی کلیه کالاهایی هست که وارد کشور میشه.

چند وقت پیش در بریتانیا و چند کشور دیگه فروش کلیه پنل هایی که اسم led رو یدک می کشند ممنوع شده و هر کمپانی که تلویزیون های ال سی دی رو با نام led عرضه کند پرداخت به غرامت و جمع آوری هست,دلیل این کار عوام فریبی مردم توسط کمپانی ها ذکر شده هست .

متن خبر

در کشور انگلستان پنل le700 به اسم lcd tv با نور دهی لامپ led عرضه میشه,و در کشور جهان سومی مثل ایران با نام full led tv !!!! بیشتر قشر مردم کشور های جهان سوم از عدم آگاهی و نظارت بی بهره هستن و متاسفانه در دام کمپانی ها می افتند.

شما اگر لطف کنید این عکس رو در پنل مشاهده می کنید برای بلک لول و عکسی بگیرید از پنل در این زمینه ممنون میشم

symbian-freak
23-03-2010, 10:01
چند وقت پیش در بریتانیا و چند کشور دیگه فروش کلیه پنل هایی که اسم led رو یدک می کشند ممنوع شده و هر کمپانی که تلویزیون های ال سی دی رو با نام led عرضه کند پرداخت به غرامت و جمع آوری هست,دلیل این کار عوام فریبی کمپانی ها یاد شده هست .

در کشور انگلستان پنل le700 به اسم lcd tv با نور دهی لامپ های led عرضه میشه,و در کشور جهان سومی مثل ایران با نام full led tv !!!! بیشتر قشر مردم کشور های جهان سوم از عدم آگاهی و نظارت بی بهره هستن و متاسفانه در دام کمپانی ها می افتند.

متن خبر

البته در متن بعدا اشاره شده که دوباره میتوانند عنوان led tv -با توضیح اینکه از نور بک لایتled استفاده میشه- رو بکار ببرند. انهم فقط در انگلیس. خارج از انگلیس فعلا که نتوانسته اند محدودیتی برای کاربرد واژه led tv بوجود بیارن.ولی در کل این مطلب درسته. اکثر این شرکتها روی واژه ها و اصطلاحاتی تاکیید دارند و بازاریابی می کنند که در عمل تفاوت چندانی در کارایی بوجود نمیارن

Ami R 940
23-03-2010, 10:20
البته در متن بعدا اشاره شده که دوباره میتوانند عنوان led tv -با توضیح اینکه از نور بک لایتled استفاده میشه- رو بکار ببرند. انهم فقط در انگلیس. خارج از انگلیس فعلا که نتوانسته اند محدودیتی برای کاربرد واژه led tv بوجود بیارن.ولی در کل این مطلب درسته. اکثر این شرکتها روی واژه ها و اصطلاحاتی تاکیید دارند و بازاریابی می کنند که در عمل تفاوت چندانی در کارایی بوجود نمیارن

بله منم عرض کردم در کشور انگلستان پنل با نام lcd tv و با ذکر بک لایت یا نور دهی led عرضه میشه و مشکلی از این بابت معرفی کمپانی ها ندارن ,و دیگه اینکه این خبر مربوط به سپتمبر 2009 هست و انگلستان جزو اولین کشورهایی بود که این قانون رو تصویب کرد و در حال حاظر هم این قضیه در چند کشور از جمله ایتالیا و آلمان و.. هم تصویب شده است .

mohsenking
24-03-2010, 14:48
شما اگر لطف کنید این عکس رو در پنل مشاهده می کنید برای بلک لول و عکسی بگیرید از پنل در این زمینه ممنون میشم

[]

حالا متوجه منظور شما شدم
اون رنگی که شما میگی در اثر زاویه بوجود میاد
بدون تنضیمات و در بدترین حالت به این شکل میشه

در بدترین تنظیمات به اون شدتی که شما میگی نیست تازه با زاویه بوجود میاد

ProGamer
03-04-2010, 12:45
ظاهرا كه مشكلي تو اين led نيست. كيفيتشم كه خوبه و آقا محسن هم اگر لطف كنه از زواياي مختلف عكس بزاره همه مطمئن ميشن كه مورد نداره تو رنگ مشكي

mohsenking
05-04-2010, 15:00
اصلا مشکلی نداره
تازه توی عید چند روزی که خونه فامیلو اینور اونور میرفتیم
و LCD و LED هایی که دیدم
بیشتر از خریدم راضی شدم !
سامسونگ که کلا حرفی برای گفتن نداشت جلوی این حتی B690 که دوستمون گفتن رو هم دیدم و عمق رنگ مشکیش رو هم خیلی دقت کردم که بازم Le700 خیلی بهتر بود
سونی و ال جی هم دیدم که بازم Le700 بهتر بود
من که الان بیشت راضیم !

skull_avatar
06-04-2010, 00:07
ما که اچ دي تي وي نداريم ، اما اين عکسي که امير آقا گذاشتن کنجکاومون کرد تا يه تست انجام بديم.
قبل از اين که نتيجه گيريم رو بگم بايد بدونيد :
1.اون تصوير کوچيکي که توي عکس در قسمت paint ويندوز مي بينيد رو خودم با ابزار سطل رنگ پاش درست کردم هدفم اين بوده که ببينم چه تفاوتي بين اين عکس با عکسي که مشکيش يکنواخت هست وجود داره.
2.اين عکس روي دو مانيتور ال جي که يکيشون ال سي دي بوده و ديگري CRT تست شده.
خب بريم سر بررسي،تصوير يه جورايي غير يکنواخته که ال سي دي رو به چالش مي کشونه فکر کنم منظور امير جون اين بوده که هر تي وي که بتونه اين رو بصورت يکنواخت تر نشون بده در بازتوليد رنگ مشکي بهتر عمل کرده وگر نه تنها چيزي که تو اين عکس نبود مشکي واقعي بود!
اول روي مانيتور CRT رو بگم:در ناحيه تاريک رنگ مشکي تقريبا متمايل به زرشکي بود اما آدم بايد دقت مي کرد تا متوجه غير يکنواخت بودن تصوير بشه.
روي مانيتور LCD: ميشه گفت رنگ مشکي سفيد قاطيش شده بود! بعضي جاها بيشتر بعضي جاهام کمتر.غير يکنواخت بودن تصوير کاملا مشخص بود و با يه مقدار تغيير زاويه ديد به طرز وحشتناکي سياه بودن ناحيه تاريک از بين مي رفت.جالب اينجاست که با همين تغيير زاويه اون قسمتي که خودم توي paint مشکي کردم همچنان کاملا سياه به نظر مي رسيد.
عکس ها به ترتيب مانيتور CRT ، مانيتور lcd از روبرو ، مانيتور lcd با تغيير زاويه ديد:

MAPNAZ
06-04-2010, 08:54
1- skull جان عكسها را در myup.ir آپلود كن تا ما هم آنهارا مشاهده كنيم.
2- mohsenking جان همانطور كه دوستان گفتند چندتا عكس از زواياي مختلف با دوربين باكيفيت بگير وآپلود كن.
من حدود دوسال پيش lcd sony 32 سري d گرفتم كه حالا ديگر دربازار نيست . خيلي از كيفيت تصويرش راضي هستم بخصوص وقتي با lcd samsung آشنايان مقايسه مي كنم رضايت بيشتري پيدا ميكنم . ولي حالا ميخواهم 40 يا50 اينچ بخرم . چند ماه است حيران مانده ام البته از panasonic v10 هم خوشم آمده ولي گران است.راستي اي كاش سري هاي جديد سوني كه در سايت خاور ميانه آمده (nx -bx -ex ) راهم مورد ارزيابي قرار مي داديد.

capitanrayan
06-04-2010, 12:24
در باره ی چند هرتز بودن و - زمان پاسخ گویی(واقعی) و زاویه حقیقی دید ی که این تلویزیون داره - بهم بگید
-زاویه دید واقعی میخواما - سامسونگی که میگه 178 - مثلا بعد -140-150 عملا هیچی نمیتونی ببینی!

و اینکه قیمتش الان چنده تو ایاران- هدیه- چیزی میدن باهاش:دی؟؟؟؟
خدایش خودتون باشید B690 میگیرید یا این رو؟؟؟؟؟؟

ممنون

mohsenking
06-04-2010, 18:16
1- skull جان عكسها را در myup.ir آپلود كن تا ما هم آنهارا مشاهده كنيم.
2- mohsenking جان همانطور كه دوستان گفتند چندتا عكس از زواياي مختلف با دوربين باكيفيت بگير وآپلود كن.
من حدود دوسال پيش lcd sony 32 سري d گرفتم كه حالا ديگر دربازار نيست . خيلي از كيفيت تصويرش راضي هستم بخصوص وقتي با lcd samsung آشنايان مقايسه مي كنم رضايت بيشتري پيدا ميكنم . ولي حالا ميخواهم 40 يا50 اينچ بخرم . چند ماه است حيران مانده ام البته از panasonic v10 هم خوشم آمده ولي گران است.راستي اي كاش سري هاي جديد سوني كه در سايت خاور ميانه آمده (nx -bx -ex ) راهم مورد ارزيابي قرار مي داديد.
ok

در باره ی چند هرتز بودن و - زمان پاسخ گویی(واقعی) و زاویه حقیقی دید ی که این تلویزیون داره - بهم بگید
-زاویه دید واقعی میخواما - سامسونگی که میگه 178 - مثلا بعد -140-150 عملا هیچی نمیتونی ببینی!

و اینکه قیمتش الان چنده تو ایاران- هدیه- چیزی میدن باهاش:دی؟؟؟؟
خدایش خودتون باشید B690 میگیرید یا این رو؟؟؟؟؟؟

ممنون
در مورد زاویه دید من هر چی زاویه دادم تصویر خوب بود سیاه هم نمیشه(خودت دلری میگی سامسونگ)

قیمتش :
مالزی با سینما 2090 که سینما نخوای 300 کم میکنن
ایران بدون سینما 1590()هایپر استار)
خداییش ما بودیم ولی B690 نگرفتیم و کلا سمت ساسونگ نرفتیم ! و Le700 گرفتیم

hummer_1990
06-04-2010, 20:27
ما که اچ دي تي وي نداريم ، اما اين عکسي که امير آقا گذاشتن کنجکاومون کرد تا يه تست انجام بديم.
قبل از اين که نتيجه گيريم رو بگم بايد بدونيد :
1.اون تصوير کوچيکي که توي عکس در قسمت paint ويندوز مي بينيد رو خودم با ابزار سطل رنگ پاش درست کردم هدفم اين بوده که ببينم چه تفاوتي بين اين عکس با عکسي که مشکيش يکنواخت هست وجود داره.
2.اين عکس روي دو مانيتور ال جي که يکيشون ال سي دي بوده و ديگري CRT تست شده.
خب بريم سر بررسي،تصوير يه جورايي غير يکنواخته که ال سي دي رو به چالش مي کشونه فکر کنم منظور امير جون اين بوده که هر تي وي که بتونه اين رو بصورت يکنواخت تر نشون بده در بازتوليد رنگ مشکي بهتر عمل کرده وگر نه تنها چيزي که تو اين عکس نبود مشکي واقعي بود!
اول روي مانيتور CRT رو بگم:در ناحيه تاريک رنگ مشکي تقريبا متمايل به زرشکي بود اما آدم بايد دقت مي کرد تا متوجه غير يکنواخت بودن تصوير بشه.
روي مانيتور LCD: ميشه گفت رنگ مشکي سفيد قاطيش شده بود! بعضي جاها بيشتر بعضي جاهام کمتر.غير يکنواخت بودن تصوير کاملا مشخص بود و با يه مقدار تغيير زاويه ديد به طرز وحشتناکي سياه بودن ناحيه تاريک از بين مي رفت.جالب اينجاست که با همين تغيير زاويه اون قسمتي که خودم توي paint مشکي کردم همچنان کاملا سياه به نظر مي رسيد.
عکس ها به ترتيب مانيتور CRT ، مانيتور lcd از روبرو ، مانيتور lcd با تغيير زاويه ديد:

من این عکس رو تست کردم(با مانیتور CRT) خود این این عکس کاملا مشکی نیست که LCD بخواد اونو مشکی کامل نشون بده.
این عکس مشکی بور هست و برای تست بلک لول مناسب نیست.

skull_avatar
07-04-2010, 00:33
من این عکس رو تست کردم(با مانیتور CRT) خود این این عکس کاملا مشکی نیست که LCD بخواد اونو مشکی کامل نشون بده.
درسته دوست عزیز، هر چند توی عکسی که من گرفتم به دلیل سرعت شاتر این مساله نمایان نشده اما تو توضیحاتم بهش اشاره کردم در ضمن اینجور که من حدس میزنم خود امیر خان هم دقیقا متوجه این مساله نبوده به هر حال سوال من اینه که چه عکسی واسه تست بلک لول مناسب هست؟چون عکس هایی که یه قسمتشون مشکیه یکنواختی داشته باشن هیچ تی وی تو نشون دادنش مشکلی نداره!لطفا به اون عکسی که من از مانیتور ال سی دی با زاویه گرفتم و قسمت مشکیه paint ویندوز توجه کنید.
در کل اگه کسی تو این زمینه وارد هست و یه عکس خوب واسه تست بلک لول معرفی کنه من و سایر دوستان ممنونش میشیم.

پ.ن:عکس ها رو در myup.ir آپلود کردم:

مانیتور crt:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مانیتور LCD:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مانیتور LCD با تغییر زاویه دید:

mohsenking
07-04-2010, 22:30

درسته
بخاطر همین با با یه عکس دیگه تست کردم !

hummer_1990
08-04-2010, 14:06
درسته
بخاطر همین با با یه عکس دیگه تست کردم !

لینک این عکس رو برام میذاری تا منم با پنل خودم تست کنم.
خیلی ممنون.

vider
09-04-2010, 17:14

در نماهای کامپلکس(نماهایی با رنگ های تیره و روشن) بلک این مدل در سطح متوسطی ارزیابی میشه و چندان عملکرد خوبی هم در این نماها نداره.

کلا مشکل این پنل وقتی حاد تر میشه نماهایی با حدود 40 درصد رنگ تیره در اون دیده بشه .

پنلی مثل 690 سامسونگ با قیمتی به مراتب پایین تر با اینکه پنلی با بک لایت ccfl هم هست , عمق رنگ مشکیش در کنتراست 100 دو برابر عمیق تر از این پنل ارزیابی میشه .

برای قابل تامل بودن رنگ مشکی تا حدودی این کالیبره برای این پنل پیشنهاد میشه

Room Light: Medium
Color Temp: Warm
Brightness: 45%
Contrast: 68%
Color: 55%
Sharpness: 30%
Color Temp: D6500K
Tint: 50%

روی این عکس با فتو شاپ تغییراتی داده شده .و متاسفانه واقعی نیستش.به مشخصات عکس در تصویر پایئن نگاه کنید

mohsenking
09-04-2010, 19:28
لینک این عکس رو برام میذاری تا منم با پنل خودم تست کنم.
خیلی ممنون.

mrir65
22-04-2010, 00:28
با سلام
آقا در مورد تصویر این تلویزیون شارپ le700 خیلی بحث شده ولی در کل میشه نتیجه گرفت که این تصویر بین تلویزیون های lcd بهترینه یا بین led های بازار مثل 7000 سامسونگ یا LH90 ال جی هم حرفی داره .
در آخر می خواستم بدونم صدای این دستگاه چطوره و در چه حدی هستش چون تو بعضی سایتهای خارجی کامنت های مردم رو میدیدم نوشته بودند صداش اصلا خوب نیست.
لطفا کسایی که خریدند و امتحان کردن نظر بدن
ممنون

mos2010
23-06-2010, 23:53
سلام دوستان
قیمت 32 اینچ این le700 شارپ چنده؟

nasrGod
25-06-2010, 12:03
سلام دوستان
قیمت 32 اینچ این le700 شارپ چنده؟

دوست عزيز le700 خودش نام يك مدل led tv كه 40 اينچ هست قيمتشم تو يك ميليون شصدو ايناست

ببخشيد دوستان شارپ مثل سامسونگ كه روي تلويزيوناش دي وي دي ميده اشانتيوني داره يا نه

t_tanhayam
25-06-2010, 13:11
با سلام
آقا در مورد تصویر این تلویزیون شارپ le700 خیلی بحث شده ولی در کل میشه نتیجه گرفت که این تصویر بین تلویزیون های lcd بهترینه یا بین led های بازار مثل 7000 سامسونگ یا LH90 ال جی هم حرفی داره .
در آخر می خواستم بدونم صدای این دستگاه چطوره و در چه حدی هستش چون تو بعضی سایتهای خارجی کامنت های مردم رو میدیدم نوشته بودند صداش اصلا خوب نیست.
لطفا کسایی که خریدند و امتحان کردن نظر بدن
ممنون

متاسفانه همينطوره صداي خوبي نداره مخصوصا ريزي صداش و نداشتن بيس
ولي مشخصات و قيمت مناسبي داره

cdtak_com
26-06-2010, 23:10
پستا معمولا چند ساعت یکبار تایید میشند؟!

mos2010
28-06-2010, 14:18
دوست عزيز le700 خودش نام يك مدل led tv كه 40 اينچ هست قيمتشم تو يك ميليون شصدو ايناست

ببخشید اما من تو نت دیدم که 4سایز داره
توچندبن ریویو هم دیدم

mr_rayan
28-06-2010, 23:44
ببخشید اما من تو نت دیدم که 4سایز داره
توچندبن ریویو هم دیدم