PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد ویندوز7

ali.moradi
08-03-2010, 20:52
سلام به دوستان
دوتا سوال دارم 1-چه جوری لیست کشویی رو تو پنجرهmy Computerفعال کنیم مثل ویندوزxp
2-قسمت toolsرو چه جوری تو پنجره my Computer بیاریم
ممنون کسی میتونه راهنماییم کنه

ebicross
08-03-2010, 21:57
2-قسمت toolsرو چه جوری تو پنجره my Computer بیاریم
یه Alt نا قابل بزن.
اگر میخوای دائمی بمونه برو به Tools و بعد Folder option و در سربرگ View گزینه ی Always Show menus رو تیک بزن.

1-چه جوری لیست کشویی رو تو پنجرهmy Computerفعال کنیم مثل ویندوزxp

اگر منظورت نشون دادن منوهای درختی هستش توی همون Folder Option در سربرگ generals تیکهای Show All Folders و Automatically Expand to current folder رو تیک بزن.

ali.moradi
09-03-2010, 19:04
ممنون .اماتوی سربرگ generals تیکهای Show All Folders و Automatically Expand to current folderFolder رو زدم اما نشود

M E H R A N
09-03-2010, 22:01
ممنون .اماتوی سربرگ generals تیکهای Show All Folders و Automatically Expand to current folderFolder رو زدم اما نشود

اگر منظورت از حالت لیست کشویی مثل عکس زیره ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در این صورت روی استارت کلیک راست کنید...

بعد Properties را انتخاب کن کن و در پنجره باز شده روی Customize کلیک کن.

و در قسمت Computer گزینه ی Display as a menu رو انتخاب کن و همه پنجره های باز شده رو اول apply و بعد ok کن.

بهر حال من منظور شما رو از حالت کشویی اینطوری فهمیدم. :31:

ali.moradi
10-03-2010, 19:48
نه اینو که خودم میدونم بابا اونقدر هم ناشی نیستم من که بهش میگم لیست کشویی نمیدونم باکلاس ها امروزه چی میگن:31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 09:47 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

---------- Post added at 09:48 PM ---------- Previous post was at 09:47 PM ----------

این عکس ببین متوجه میشی نتونستم اینجا آپلود کنم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید