PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین زمان برای خرید تلویزیون !

far2009
08-03-2010, 19:53
دوستان ممنون می شوم بگید چه زمانی را برای خرید تلویزیون پیشنهاد می کنید ؟

آیا قبل از عید زمان مناسبی برای خرید هست ؟

در ضمن لطف کنید دلیل خود را هم مطرح کنید .

با تشکر :11:

aron110
08-03-2010, 21:54
بهترین زمان برای خرید تلوزیون 2 سال پیش بود:31:
ببخشید شوخی کردم

از لحاظ قیمت اینطور نیست که به خاطر عید گرون کرده باشن
از لحاظ افت قیمت هم مطمئنا هرچی مدل جدید تر بیاد خوب این قدیمی ها قیمتش میاد پایینتر پس گرون نمیشه این مدل هایی که تو بازاره
ولی اگه میتونی صبر کن ببین این تلوزیونهای 3D میاد فکر کنم تو تاپیکهای دیگه خونده بودم که تا جام جهانی میاد پس اگه عجله نداری به نظر من کمی صبر کن مثل من

far2009
09-03-2010, 15:43
ولی اگه میتونی صبر کن ببین این تلوزیونهای 3D میاد فکر کنم تو تاپیکهای دیگه خونده بودم که تا جام جهانی میاد پس اگه عجله نداری به نظر من کمی صبر کن مثل من
فکر نمی کنم تلویزیون های سه بعدی تا جام جهانی وارد ایران بشوند. در ضمن این تلویزیون ها جای کار دارند یعنی با ورود آنها به بازار مشکلی حل نمی شود بلکه فرستنده ها هم باید در این زمینه هماهنگ بشوند.

پیشنهاد دیگه ای نبود ؟

mr_rayan
09-03-2010, 21:47
در مورد خرید محصولاتی که روز به روز مدل های جدید وارد بازار می کنن صبر کردن فایده ای نداره.هر وقت پول داشتی بخر.قیمت های سامسونگ تا اونجایی که من می دونم تو بعضی از مدل ها 50 تومن گرونتر شده نسبت به یک ماه پیش.ولی فکر نکنم دیگه پایین بیاد.اگر هم می خوای مدل های جدیدتر بیاد که مدلی که مد نظرته بگیری،اینو بدون وقتی مدل جدیدتر بیاد دیگه با مدلی که انتخاب کردی حال نمی کنی پس دوباره روز از نو روزی از نو.
شرکت ال جی که بخاطر جشنواره نوروزی خوب داره اشانتیون میده ولی شرکت های دیگه رو نمی دونم.

ساسان مهاجم
15-03-2010, 15:38
من در مورد اين محصول خاص دارم اظهار نظر ميكنم دوست عزيز:
LED شارپ چون خط توليدش توسط ماديران وارد ايران شده قيمتاش تقريبا 700 تومن پايين اومدده
LED كه قبلا بود 2.090 الان شده 1500. بهترين LED بازار هم هست

Cleeev
15-03-2010, 15:40
بهترین زمان برای خرید تلویزیون و مانیتور کلاً این ابزار صهیونیستی ، شبه... :دی

البته برداشت بد نکنیدا... شبا بهتر میتونید این ساخته دست استکبار جهانی رو برانداز کنید و ببینید چگونه ـس...

:دی

alilosting
16-03-2010, 09:11
تو 2 تا اخطار گرفتي بازم از اين حرفا ميزنييي. روتو برم بابا...

Nikonian
16-03-2010, 13:02
من در مورد اين محصول خاص دارم اظهار نظر ميكنم دوست عزيز:
LED شارپ چون خط توليدش توسط ماديران وارد ايران شده قيمتاش تقريبا 700 تومن پايين اومدده
LED كه قبلا بود 2.090 الان شده 1500. بهترين LED بازار هم هست

دوست عزیز

در کیفیت LED شارپ شکی نیست ، ولی ذکر نکاتی لازمه که شما به اشتباه بیان کردید :

1- قیمت 2098000 تومانی این تلویزیون با سینمای خانگی بود؛،که دیگه از سینمای خانگی خبری نیست.

2- مونتاژ اون تلویزیون برای مالزی بود که الان مادیران مونتاژ میکنه ( البته اینو ذکر کردید )

3- الان قیمت 1.500.000 تومان نیست و بالای 1.600.000 تومان هستش که بعضی فروشگاه ها منجمله هایپراستار زیر قیمت اعلام شده دارند می فروشند. اخیرا هم از بچه های فروم 1.590.000 تومان خریده اند.