PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیاه و سفید شدن زمینه

my godddd
07-03-2010, 19:32
سلام یه عکسی دارم که زمینه اون و جدا کردم ولی حالا که اون و وارد یه صفحه دیگه میکنم زمینه رو به صورت سیاه و سفید دارم چجوری باید این کارو انجام بدم تا زمینه هم رنگی باشه نه سیاه و سفید ؟
خیلی ممنون

Saeed kmss-D
07-03-2010, 21:11
سلام...

دوست عزیز،
احتمالا مد رنگی سند جدید شما روی RGB نیست و روی Grayscale هستش.
بای اینکار قبل از انتقال موضوع، از منوی Image و زیرمنوی Mode گزینه RGB color رو انتخاب کنید و سپس آبجکت مورد نظر رو وارد کنید.

( اگه سند جدید میسازی، هنگام تنظیم سند ، قسمت color Mode رو روی RGB بزارید تا از این به بعد هر موقع سند جدید باز میکنید مشکلی نداشته باشید.)

my godddd
08-03-2010, 10:29
ممنون از پاسختون یه مشکل دیگه هم هست و اون اینکه وقتی عکس و جدا می کنم و زمینه رو توی یه سند جدید باز میکنم زمینه ای وحود داره با فضای سفیدی که واسه عکس بوده و از اون جدا شده که نمیخوام اون فضای سفید باشه چون اینجوری عکس جدیدم و خراب می کنه یعنی زیبا نمیشه چون جای عکس قبلی هم هست رو ی این .

miss leila
08-03-2010, 11:40
سلام دقیقاًمنم همین مشکل و دارم

Saeed kmss-D
08-03-2010, 12:37
ممنون از پاسختون یه مشکل دیگه هم هست و اون اینکه وقتی عکس و جدا می کنم و زمینه رو توی یه سند جدید باز میکنم زمینه ای وحود داره با فضای سفیدی که واسه عکس بوده و از اون جدا شده که نمیخوام اون فضای سفید باشه چون اینجوری عکس جدیدم و خراب می کنه یعنی زیبا نمیشه چون جای عکس قبلی هم هست رو ی این .
سلام...

دقیقا متوجه نشدم!
میشه یه عکس بزارید ببینم؟
منظورتون بکگراند سفید موجود در سند جدیده؟

موفق باشی♥♥♥

miss leila
08-03-2010, 14:22
سلام...

دقیقا متوجه نشدم!
میشه یه عکس بزارید ببینم؟
منظورتون بکگراند سفید موجود در سند جدیده؟

موفق باشی♥♥♥

سلام منظور این که شما تصور کنید یه طبیعت قشنگ داریم که یه عکسی مثلاً یه گربه یه گوشه ای از این تصویرمون .وقتی که زمینه رو اتنخاب می کنم یا مثلاً گربه رو و اینورس و می زنیم طبیعتمون و می برم توی سند جدید ولی عکس گربه ای که از توی این صفحه جدا شده دقیقاًتوی سند جدیدمون جای سفیدش هست چجوری باید جای خالی گربه رو پر کنم که مشخص نشه که جای گربه بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امیدوارم متوجه منظورم بشین در غیر اینصورت تو پست بعدی مجبورم عکسش و بزارم

با تشکر

جادوگر جوان
08-03-2010, 15:39
سلام منظور این که شما تصور کنید یه طبیعت قشنگ داریم که یه عکسی مثلاً یه گربه یه گوشه ای از این تصویرمون .وقتی که زمینه رو اتنخاب می کنم یا مثلاً گربه رو و اینورس و می زنیم طبیعتمون و می برم توی سند جدید ولی عکس گربه ای که از توی این صفحه جدا شده دقیقاًتوی سند جدیدمون جای سفیدش هست چجوری باید جای خالی گربه رو پر کنم که مشخص نشه که جای گربه بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امیدوارم متوجه منظورم بشین در غیر اینصورت تو پست بعدی مجبورم عکسش و بزارم

خوب شما در واقع کل محیط به غیر از گربه را انتخاب میکنید و این طبیعیه که جای گربه سفید باقی بمونه
به هر حال شما برای این که جای گربه را پر کنید میتونید با استفاده از ابزار استامپ اطراف قسمتی که گربه حظور داشته را پر کنید

Saeed kmss-D
09-03-2010, 18:16
سلام...

درسته!
کاملا طبیعیه! خب وقتی یه قسمتی از یه عکس کم میشه، جاش خالی میمونه.
فتوشاپ هوشمند نیست که پرش کنه :دی

باید با ابزار هایی نظیر Stamp از نواحی اطراف کمک بگیری و پرش کنی.

موفق باشی♥♥♥