PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز هم مشکل NTLDR is missing

profeshnal
07-03-2010, 18:50
سلام
این چندمین باره که این مشکلو پیدا میکنم.داستان از این قراره که من در درایو C ویندوز xp و در درایو D ویندوز SEVEN نصب کرده بودم.ولی اشتباها با نرم افزار partition magic درایو C رو فرمت کردم.حالا وقتی کامپیوترو روشن میکنم پیغام NTLDR is missin press alt+ctrl+delete to restart میده.چطوری میتونم فایلای مربوط به بوت ویندوز سون رو برگردونم ؟:41::19:

xeNociDe
07-03-2010, 18:55
داداش جان میگم برو کلاً همه درایو هاتو فرمت کن...

sourena
07-03-2010, 18:58
شما باید آنتی ویروس Avast! رو نصب کنی....

ویروس روی کل هاردت پنهان شده!

ویروسه میزنه فایل NTDETECT رو میترکونه!!!

xeNociDe
07-03-2010, 19:03
ایول داداش حالا این انتی ویروس AVAST دیگه چی آنتی ویروسیه!؟:18:

profeshnal
08-03-2010, 11:04
ربطی به ویروس نداره...من اشتباها درایو c رو فرمت کردم که NTLDR پاک شد.حالا هم احتمالا با کپی کردن فایلهای بوت و یندوز سون داخل درایو c مشکل باید حل بشه...کسی نیست بهتر راهنمایی کنـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــه ؟؟؟!!!:41::19:

297
10-03-2010, 11:00
يه سي دي Windows Live بگير و با اون بيا بالا // و فايل هاي مورد نظر رو جايگزين كن:8:

xeNociDe
10-03-2010, 15:15
بهتره ویندوز سون رو Repair کنی...
اگر نشد Upgrade کن...
اگر نشد ویندوز عوض کن...
اگر نشد کامپیوترت رو عوض کن!:دی

Bs_panzer
13-03-2010, 13:18
دوست من Boot Sector ات خراب شده سی دی ویندوز سرور یا XP بذار بعد تو دستور بزن Fixmbr

zerocold1982
14-03-2010, 03:02
با سلام
چندین بار واسه دوستم این مشکل پیش اومد مشکل نیست مطلب رو تا آخر بخونید و من هر بار هاردشو می کنم می زنم به سیستم خودم و فایل ntldr رو انتقال می دم یه راه خیلی ساده تر هم هست اگه درایو ویندوز مثلا درایو سی fat32 باشه می تونی از طریق دیسک بوت سیستم رو بالا بیاری و فایل ntdlr رو تو همون دیسک کپی کنی بعد انتقال بدی به روت درایو C یاز هم روش دیگر اون فایل رو تو کول دیسک یا هر چیز دیگه ای کپی کردن با ویندوز Live کامپیوترتو بالا بیاری بعد اون فایل رو انتقال بدی

طریقه کپی کردن فایل ntdlr : اگه در حالت عادی وارد درایو c تون بشین و حتی اگه show hidden file تون هم فعال باشه بازم نمی تونید فایلهای سیستم رو ببینید در همان بخش مربوط که show hidden file رو فعال کردید 2 تا پایین ترش نوشته hide protected opereating system file تیکشو off می کنید که باعث میشه فایلهای سیستم نمایان بشن و اگه یکی از فایلها رو به دلایلی نامعلوم پاک کردید یا مثلا فکر کردید زیادیه مثل همین دوستم که هربار اینکارو می کنه دیگه ویندوز بالا نمیاد.

امیدوارم توضیحات کافی باشه البته بازم راههای دیگه هست ...