PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ذخیره تصاویر و فایلهای نمایشی به صورت خودکار در فایرفاکس!!(راهنمایی کنید عزیزان)

PeZooZo
06-03-2010, 21:52
سلام دوستان.
یادم میاد در IE6 وقتی وارد یک سایتی میشدم برای بار اول و سایت لود میشد برای بار دوم که می خواستم برم داخل همون سایت به سرعت اون سایت لود میشد.چون تمام عکس ها و فایل ها در هیستوری ذخیره میشد و دیگر نیاز به بار گذاری مجدد نبود!
حالا آیا در فایرفوکس چنین چیزی هست؟
من هر بار که وارد سایت های روزانه خودم میشم اون سایت رو از اول دوباره لود می کنه و این برای کسانی که ADSL با محدودیت دارن خیلی گرون تموم میشه!
ممنون میشم راهنمایی کنید...

aqronis
08-03-2010, 13:37
درود
تقریبا همه مرورگرها Cache دارن، فایر فاکش هم داره. برای کش بهتر ورژن جدیدتر مرورگر رو نصب کن.

PeZooZo
09-03-2010, 12:10
درود
تقریبا همه مرورگرها Cache دارن، فایر فاکش هم داره. برای کش بهتر ورژن جدیدتر مرورگر رو نصب کن.

من همیشه از آخرین ورژن استفاده می کنم و اصلا این چنین نیست....
فکر کنم باید دنبال ترفندی باشیم!

hfj
09-03-2010, 15:41
سلام دوستان.
یادم میاد در IE6 وقتی وارد یک سایتی میشدم برای بار اول و سایت لود میشد برای بار دوم که می خواستم برم داخل همون سایت به سرعت اون سایت لود میشد.چون تمام عکس ها و فایل ها در هیستوری ذخیره میشد و دیگر نیاز به بار گذاری مجدد نبود!
حالا آیا در فایرفوکس چنین چیزی هست؟
من هر بار که وارد سایت های روزانه خودم میشم اون سایت رو از اول دوباره لود می کنه و این برای کسانی که ADSL با محدودیت دارن خیلی گرون تموم میشه!
ممنون میشم راهنمایی کنید...

فایرفاکس cache داره :
وقتی فایرفاکس رو باز کردی، توی Address bar اون بالا تایپ کن :
about:cache
حالا میتونی تمام محتویات داخل cache رو ببینی.