PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فردا 50B650 بگیرم ؟ کسی پیشنهاد بهتری ندارد !

far2009
06-03-2010, 15:40
من می خواهم فردا برم و یک سامسونگ پلاسما 50 اینچی b650 بگیرم :20: . اولا کسی پیشنهاد بهتری ندارد ؟ :46:

دوما در مورد این مدل چند سوال دارم.
1- امکان ضبط برنامه ها را دارد ؟
2- تلویزیون دیجیتال را دریافت می کند ؟
3- از کجا متوجه شوم آخرین فریمور هست ؟

با تشکر :11:

striker1
06-03-2010, 15:57
سلام 50ps80 الجی باقیمت حدود تومن1800000

far2009
06-03-2010, 19:47
من امروز رفتم و این تلویزیون ها را دیدم. نظرات من این طور است :

- تلویزیون های پلاسما رنگ های طبیعی تری دارند درواقع این طور به نظر می آید که LCD ها تعداد محدودی رنگ شفاف و یک دست دارند و تصاویر یک دست هستند ولی این یک دستی و محدودیت رنگ توی پلاسما وجود ندارد و تصاویر واقعی هستند

- تلویزیون های LCD تصاویر شفافی دارند . تلویزیون های پلاسما نمی دانم چرا ولی حالت برفکی داشت . شاید مشکل از فیلم یا تنظیمات بود چون پلاسماهای کوچکتر این برفکی را نداشتند. به هر حال ممنون می شوم دوستان در این باره توضیح دهند

- سامسونگ 50b650 را دیدم و همچنین 50ps80 ال جی . قیمت هر دو 2.090.000 هست. از لحاظ تصویر به طور کلی یکسان بودند ولی تفاوت در دمو ها و محلی که قرار داشتند نمی شد به طور واضح مقایسه کرد.
سامسونگ اینترنت دارد و ال جی بلوتوث این تفاوت اصلی آنهاست. و تعجب من از 100hz بودن سامسونگ (برچسب روی تلویزیون ) و 600hz بودن ال جی هست در صورتی که در سایت cnet سامسونگ هم 600hz است !

نظر شما دوستان چی هست ؟

far2009
06-03-2010, 19:55
متاسفانه به دلیل ارور سایت دوبار ارسال شد.

greenmidi
06-03-2010, 20:41
من می خواهم فردا برم و یک سامسونگ پلاسما 50 اینچی b650 بگیرم :20: . اولا کسی پیشنهاد بهتری ندارد ؟ :46:

دوما در مورد این مدل چند سوال دارم.
1- امکان ضبط برنامه ها را دارد ؟
2- تلویزیون دیجیتال را دریافت می کند ؟
3- از کجا متوجه شوم آخرین فریمور هست ؟

با تشکر :11:
پیشنهاد بهتر اینکه فعلا نخرید تا دو ماه دیگه که مدل های جدید بیاد به بازار و مدل های فعلی ارزان تر بشه
اگه مدل دیگه ای رو بخواهید که پلاسما باشه پاناسونیک غول پلاسما ساز تو دنیاست و V10 , G10 مدل های خوبی هستند و توی LED ها LG LH900 ,Samsung B8000 و توی LCD ها B690 پیشنهاد های من هستند
و در باره سوالاتتون اینکه فکر نکنم که امکان ضبط برنامه ها رو داشته باشه و مطمئنم که تیونر دیجیتال نداره(ورژن آسیایی سام سرویس) و فریمور اون رو با تماس با خدمات پس از فروش براتون به روز می کنند.

mehrdad8086
06-03-2010, 20:46
من امروز رفتم و این تلویزیون ها را دیدم. نظرات من این طور است :

- تلویزیون های پلاسما رنگ های طبیعی تری دارند درواقع این طور به نظر می آید که LCD ها تعداد محدودی رنگ شفاف و یک دست دارند و تصاویر یک دست هستند ولی این یک دستی و محدودیت رنگ توی پلاسما وجود ندارد و تصاویر واقعی هستند

- تلویزیون های LCD تصاویر شفافی دارند . تلویزیون های پلاسما نمی دانم چرا ولی حالت برفکی داشت . شاید مشکل از فیلم یا تنظیمات بود چون پلاسماهای کوچکتر این برفکی را نداشتند. به هر حال ممنون می شوم دوستان در این باره توضیح دهند

- سامسونگ 50b650 را دیدم و همچنین 50ps80 ال جی . قیمت هر دو 2.090.000 هست. از لحاظ تصویر به طور کلی یکسان بودند ولی تفاوت در دمو ها و محلی که قرار داشتند نمی شد به طور واضح مقایسه کرد.
سامسونگ اینترنت دارد و ال جی بلوتوث این تفاوت اصلی آنهاست. و تعجب من از 100hz بودن سامسونگ (برچسب روی تلویزیون ) و 600hz بودن ال جی هست در صورتی که در سایت cnet سامسونگ هم 600hz است !

نظر شما دوستان چی هست ؟

شاید تفاوت دیگرشون وجود USB در LG باشه که قابلیت پخش فیلم و موزیک و عکس رو داره که به درد بخوره(فکر کنم Samsung نداره تو 42 که نیست اینو شک دارم)
نکته بعدی ظاهر شکیل LG هست نسبت به SAMSUNG(که صد البته سلیقه ایه)

dada_zebel
06-03-2010, 20:59
با توجه به مشکل پیش آمده برای پلاسماهای پاناسونیک و هم چنین با توجه به اینکه من کماکان نمی خام ال سی دی بخرم از اساتید محترم خواهشمندم در مورد های زیر مرا راهنمایی فرمایند:
1- آیا سری X پاناسونیک هم شامل افت در باز تولید رنگ مشکی هستند در صورت تایید ، چه مدل هایی از پاناسونیک از این ایراد مستثنی هستند
2-در پستی از آقای ALUCARD خواندم که بعضی از کاربران AVSFROUM دو ایراد اساسی از PLASMA SAMSUNG B650 گرفتن که یکی گرمای زیاد پنل و دیگری صدای وزوزی که از پشت پنل به گوش میرسد . میخام بدونم این مشکلات در مورد این تی وی چقدر جدی است .
3-سصح BLACK LEVEL اولیه B650 پلاسما چقدر است
4- آیا امکان داره به این زودیها سامسونگ ، پلاسمای B860 رو وارد کنه و قیمتش رو چقدر حدس میزنید ؟

far2009
06-03-2010, 21:12
پیشنهاد بهتر اینکه فعلا نخرید تا دو ماه دیگه که مدل های جدید بیاد به بازار و مدل های فعلی ارزان تر بشه
اگه مدل دیگه ای رو بخواهید که پلاسما باشه پاناسونیک غول پلاسما ساز تو دنیاست و V10 , G10 مدل های خوبی هستند و توی LED ها LG LH900 ,Samsung B8000 و توی LCD ها B690 پیشنهاد های من هستند
و در باره سوالاتتون اینکه فکر نکنم که امکان ضبط برنامه ها رو داشته باشه و مطمئنم که تیونر دیجیتال نداره(ورژن آسیایی سام سرویس) و فریمور اون رو با تماس با خدمات پس از فروش براتون به روز می کنند.
فکر می کنم این مدل ها به اندازه کافی ارزان شده باشند ولی بحث سر تکنولوژی های جدید باشد کمی فرق می کند.

g10 را برای مشکلات پیش آمده که در همین جا هم تاپیکش هست صرف نظر کردم.

سامسونگ امکان ضبط برنامه تا 2 گیگ را دارد ( فروشنده گفت ) - نسخه اروپایی را میشه تهیه کرد ؟

شاید تفاوت دیگرشون وجود USB در LG باشه که قابلیت پخش فیلم و موزیک و عکس رو داره که به درد بخوره(فکر کنم Samsung نداره تو 42 که نیست اینو شک دارم)
نکته بعدی ظاهر شکیل LG هست نسبت به SAMSUNG(که صد البته سلیقه ایه) سامسونگ هم قابلیت پخش فیلم و موزیک و عکس را دارد. و ظاهر هم که سلیقه ای البته ظاهر خیلی تفاوت نمی کند سلیقه ای هست.

در ضمن نظرات من را تایید می کنید ؟ چرا تصویر پلاسما کمی برفکی بود سایز کوچک مشکلی نداشت ولی 50 اینچی کمی برفکی بود. کیفیت رنگ ها خیلی خوب و واقعی بود.

far2009
07-03-2010, 15:59
دوستان بخرم ؟ خواهشا کمک کنید. :46:

DAVOOD24
07-03-2010, 19:57
بخر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

far2009
08-03-2010, 17:52
بخرم . مشکل صدا و گرما که خیلی محسوس نیست ؟ ضبط برنامه هم که دارد ؟ مشکل تصویر هم ندارد ؟

خوب پس به احتمال زیاد همین را می خرم . حالا میشه راهنمایی کنید موقع خرید به چه نکاتی توجه کنم ؟

mr_rayan
09-03-2010, 00:54
با اینکه با پلاسما اصلا حال نمی کنم ولی به نظرم توی پلاسماها این مناسب تر باشه.
زمانی که اومدن خونه واست نصب کنن حتما مدل تلویزیون رو چک کن.هم روی جعبه و هم خود تلویزیون،سعی کن توی اتاق تاریک تست بگیری تا بطور کامل تصویر مشهود باشه.صدای تلویزیون رو تا آخر زیاد کن که خر خر نداشته باشه.
کل بدنه هم تست کن که یوقت خطی نداشته باشه.حواست باشه که کارتن تلویزیون کاملا سالم باشه و جایی اثری از له شدگی مداشته باشه.
همه ورودی های تلویزیون رو در صورت امکان تست کن.یو اس بی رو هم تست کن.
خلاصه به نظر من همه چیز رو تست کن.

far2009
09-03-2010, 15:47
ممنون نکات خیلی خوبی بود. یک سوال دیگه هم دارم اینکه می توانم توی اصفهان مدل اروپایی را خریداری کنم. مثل اینکه مدل اروپایی دریافت کننده سیگنال های دیجیتال را دارد. آیا تفاوت قیمت هم دارند ؟

mr_rayan
09-03-2010, 21:32
تا اونجایی که من می دونم مدل اروپایی یعنی بدون گارانتی.اگر دنبال بدون گارانتی هستی باید بگردی و از کسانی خرید کنی که جنس از بانه میارند.

far2009
09-03-2010, 22:03
خریدم :20:. فردا میایند و نصب می کنند. اگر نکته ای هست یادآوری کنید .

بین PS3 و سینما خانگی خیلی شک کردم که کدام را بگیرم البته به اصرار پدرم فعلا سینما خانگی را خریدیم ولی اگر شما بودید چه می کردید ؟

ghahremanimehdi
09-03-2010, 22:14
خریدم :20:. فردا میایند و نصب می کنند. اگر نکته ای هست یادآوری کنید .

بین PS3 و سینما خانگی خیلی شک کردم که کدام را بگیرم البته به اصرار پدرم فعلا سینما خانگی را خریدیم ولی اگر شما بودید چه می کردید ؟

به نظرم سینما بهتره . هرچند مقایسه ی PS3 و سینما ، چندان صحیح نیست.

far2009
09-03-2010, 22:25
به نظرم سینما بهتره . هرچند مقایسه ی PS3 و سینما ، چندان صحیح نیست.
قصد من مقایسه نبود. منظورم این بود که کدام را زودتر می گرفتم خوب بود. البته از نظر اقتصادی سینما خانگی خیلی به صرفه تر بود به 2 دلیل
1- تلویزیون ، میز ، سینما را اگر با هم می گرفتیم تخفیف داشت
2- 80 هزار تومان از قیمت سینما را کم می کردند

خوب پیشنهادات mr_rayan برای دقت در خرید خیلی خوب بود. کسی نکته ی دیگه ای به ذهنش می رسه که باید توجه کرد ؟

mr_rayan
10-03-2010, 00:15
مبارک باشه.به نظر من 100% سینما بهتره.مزه دیدن فیلم به دالبی بودن صداشه.
کلا چقدر تموم شد؟سینما چی گرفتی؟

tonio_m2000
10-03-2010, 08:32
من خودم همين مدل رو 2-3 ماه پيش خريدم و واقعا ازش راضيم (خدا ازش راضي باشه)
همه چيزش عاليه فقط تنها دل مشغوليه من باقي موندن اثر تصاوير ثابت هست كه البته با يكسري ترفند قابل حله، اما خوب در كل مورد مناسبيو خريدي، شك نكن.
مباركت باشه!

far2009
10-03-2010, 12:05
قیمت تلویزیون + سینما خانگی = 2089

قیمت میز = 330

تخفیف برای ست کامل ( تلویزیون + سینما خانگی + میز ) = 1.5%

جمعا = 2383

ولی من چنین ثبات قیمتی را هیچ کجا ندیده بودم. دو مغازه که پرسیدم هر دو قیمت 2089 را می گفتند . قیمت سینمای هر دو 280 بود و اگر نمی خواستید هر دو مغازه 80 تومان کم می کردند. ولی این مغازه تخفیف می داد و کارش هم فقط تلویزیون بود.

در مورد سینما خانگی مدلش را فراموش کردم ولی همه جا ثابت هست و به احتمال زیاد این طور که یکی از سایت ها نوشته است این مدل هست . TZ215

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

far2009
12-03-2010, 19:17
دیروز جعبه ها را آوردند ولی برای نصب امروز آمدند.

اول اصلاح می کنم که مدل سینما خانگی tz125 هست.

امروز آمدند که میز را نصب کنند ( هزینه نصب را داده بودیم ) ولی در مراحل آخر بودند که چرخ برای پایه ها کم آوردند. قرار شد فردا بگیرند و بیاوردند.
نتیجه : حتما هزینه نصب میز را بپردازید تا دچار مشکل نشوید

اما گفتند که اگر بخواهید پلاسما را از جعبه بیرون بیاوریم و روی زمین بگذاریم. البته من مخالفت کردم با توجه به وزن و اندازه دستگاه قرار دادنش روی زمین آسیب پذیر می شد.

کارتن سینما خانگی مشکلی نداشت و سالم بود. کارتن تلویزیون هم به جز چند بریدگی ناشی از نوارهای زرد دور کارتن و یک بریدگی در بخش جای دسته ها مشکلی نداشت.

سینما خانگی را هم باز کردند و بلندگو ها آماده شد. البته هزینه نصب سینمای خانگی را ندادیم ولی مسئولینش سینما را آمادهخ کردند. :31:

منتظر اطلاعیه های بعدی من باشید.

mr_rayan
12-03-2010, 19:26
دوست عزیز سینما اشانتیون گرفتید؟اگر اشانتیون دادن باید مدل tz225 بهتون بدن.
روی ال سی دی که این مدل رو میدن ولی روی پلاسما نمیدونم.

inno3d
12-03-2010, 19:56
سلام
برای پلاسما همون TZ 125 رو میدن.

far2009
12-03-2010, 21:06
دوست عزیز سینما اشانتیون گرفتید؟اگر اشانتیون دادن باید مدل tz225 بهتون بدن.
روی ال سی دی که این مدل رو میدن ولی روی پلاسما نمیدونم.
نه مدلش tz125 هست. اتفاقا کنترلش به کنترل تلویزیون خیلی شبیه هستند. شاید فقط کارکرد یا نام دکمه ها عوض شده است و خیلی شبیه هستند.

مثل همه ی تلویزیون ها سینما خانگی را روی همین تلویزیون دادند. حالا نمی دانم اسمش را چی میشه گذاشت ؟ اشانتیون یا خرید ...

درباره سایر موارد کسی نظری ندارد ؟

far2009
14-03-2010, 21:01
خوب به سلامتی وصل شد .

اما چند تا سوال دارم :

1- بهترین تنظیمات تصویر کدام هست ؟ و یکی اینکه حالت تصویر اصلی را ندارد ؟

2- تصویر در تصویر غیر فعال است . مشکل از چی می تواند باشد ؟

3- 5 دقیقه فیلم blue-ray کسی ندارد ؟

در ضمن اگر کسی سوال دارد می تواند بپرسد.

far2009
14-03-2010, 21:16
در ضمن از کنترل سینمای خانگی به جای کنترل تلویزیون می توان استفاده کرد !

dada_zebel
14-03-2010, 22:49
خوب به سلامتی وصل شد .

اما چند تا سوال دارم :

1- بهترین تنظیمات تصویر کدام هست ؟ و یکی اینکه حالت تصویر اصلی را ندارد ؟

2- تصویر در تصویر غیر فعال است . مشکل از چی می تواند باشد ؟

3- 5 دقیقه فیلم blue-ray کسی ندارد ؟

در ضمن اگر کسی سوال دارد می تواند بپرسد.

راشی هستی ؟ پنل گرم نمیشه ( بر اساس شنیده ها ) ؟ در ضمن ضدایی که از پشت دستگاه به اون صورت ملموس شنیده نمیشه ؟

far2009
14-03-2010, 23:23
بله راضی هستم . توی بخش سرگرمی خیلی کامل هست و عکس ها را با کیفیت بالایی و بسیار زیبا پخش می کند. در مورد تصاویر تلویزیون و ریسیور تعدادی از کانال ها کیفیت بالایی دارند و تعدادی کیفیت معمولی . مثلا کانال های 1و2و7و8 تصاویر عالی دارند ولی کانال 3 یک مقداری تار هست. وقتی از تلویزیون فاصله می گیرید کیفیت تصویر عالی می شود ولی در نزدیکی پنل ممکن است کانال تار به نظر آید. البته من تصویر را کاملا تنظیم نکرده ام. ولی تصاویری که از usb نشان می دهد فوق العاده هست.

پنل خیلی گرم نمی شود و محسوس نیست . همین طور صدای پنل من مشکلی ندارم شاید هم اصلا نشنیده ام.

راستی یک سوال در مورد آپدیت دارم . در بخش ارتقاء نرم افزار آپدیت کنونی روی 002006 هست به نظر شما زنگ بزنم خدمات آپدیت جدید را نصب کنند ؟

dada_zebel
14-03-2010, 23:49
بله راضی هستم . توی بخش سرگرمی خیلی کامل هست و عکس ها را با کیفیت بالایی و بسیار زیبا پخش می کند. در مورد تصاویر تلویزیون و ریسیور تعدادی از کانال ها کیفیت بالایی دارند و تعدادی کیفیت معمولی . مثلا کانال های 1و2و7و8 تصاویر عالی دارند ولی کانال 3 یک مقداری تار هست. وقتی از تلویزیون فاصله می گیرید کیفیت تصویر عالی می شود ولی در نزدیکی پنل ممکن است کانال تار به نظر آید. البته من تصویر را کاملا تنظیم نکرده ام. ولی تصاویری که از usb نشان می دهد فوق العاده هست.

پنل خیلی گرم نمی شود و محسوس نیست . همین طور صدای پنل من مشکلی ندارم شاید هم اصلا نشنیده ام.

راستی یک سوال در مورد آپدیت دارم . در بخش ارتقاء نرم افزار آپدیت کنونی روی 002006 هست به نظر شما زنگ بزنم خدمات آپدیت جدید را نصب کنند ؟

می گن فریم وایر جدیدش بعضی از معایب رو رفع میکنه

far2009
15-03-2010, 12:10
زنگ زدم خدمات. یکی میگه 70 نفر جلوی شما هستند و 10 تا 15 روز طول می کشد و یکی دیگه میگه ما این امکان را ارائه نمی کنیم و ... .

حالا به نظر شما چکار کنم ؟ در ضمن کسی تصویری از منوی این تلویزیون با آپدیت جدید دارد ؟

chehrehsaz
15-03-2010, 14:08
میخواستم از دوستان بپرسم که تفاوت این مدل پلاسما با مدل b550 چیه؟
راستش جدیدا نمایندگی ها این مدل را ندارند و میگویند که مدل b550 بهتره.البته در تهران.
ممنون از پاسختون

dada_zebel
15-03-2010, 14:41
زنگ زدم خدمات. یکی میگه 70 نفر جلوی شما هستند و 10 تا 15 روز طول می کشد و یکی دیگه میگه ما این امکان را ارائه نمی کنیم و ... .

حالا به نظر شما چکار کنم ؟ در ضمن کسی تصویری از منوی این تلویزیون با آپدیت جدید دارد ؟

همون 15 روز رو بچسب چشم رو هم بذاری نوبتت میرسه.اگه تصویر با فریم وایر جدید هم ناشته باشید اینرا شک نکنید که یکی از اهداف ارائه فروم ویر جدید برطرف سازی برخی از ایراداتی است که قابل رفع شدن با فروم ویر هستن.

far2009
15-03-2010, 14:58
تصویری از منو تلویزیون با آپدیت جدید ندارید ؟ در ضمن این تلویزیون حالت تصویر اصلی را ندارد ؟

far2009
15-03-2010, 20:26
بگذارید این تلویزیون را براتون توضیح دهم :

زیبا و شکیل

برای بهتر دیدن کانال های معمولی باید حدود 4 یا 5 متر از تلویزیون فاصله بگیرید ( مشکل از خود کانال ها است )

فوق العاده با کیفیت در پخش تصاویر و فیلم های 1080p و کلا با کیفیت

امکانات سرگرمی خیلی خوب

زاویه ی دید بسیار خوب

و دیگه سوالی هست ؟ راستی من مشکل تصویر در تصویر دارم یعنی غیر فعال هست. من از Av1 و Av2 و تلویزیون و usb استفاده می کنم ولی باز تصویر در تصویر غیر فعال هست . چرا ؟

dada_zebel
15-03-2010, 21:52
فکر می کنم تصویر در تصویر فقط از طریق component ویا hdmi فعال میشه یعنی اگه یه دونه wd mplayer live داشتی و با hdmi به تی وی وصل میشد میتونستی این امکان رو داشته باشی

frankval
15-03-2010, 21:53
من قصد دارم تا یکی دو روز دیگه 32 اینچ B690 رو بگیرم.به نظر شما احتیاج هست که فریمور دستگاه رو به روز کنم؟موقع نصب اینکار رو می کنن یا بایستی بعدا باهوشون تماس بگیری؟همه نمایندگیهای سامسونگ متخصص اینکار رو دارند یا بایستی از جای خاصی بگیری تا این به اصطلاح خدمات رو بدن؟

smoedrib
15-03-2010, 23:26
بگذارید این تلویزیون را براتون توضیح دهم :

زیبا و شکیل

برای بهتر دیدن کانال های معمولی باید حدود 4 یا 5 متر از تلویزیون فاصله بگیرید ( مشکل از خود کانال ها است )

فوق العاده با کیفیت در پخش تصاویر و فیلم های 1080p و کلا با کیفیت

امکانات سرگرمی خیلی خوب

زاویه ی دید بسیار خوب

و دیگه سوالی هست ؟ راستی من مشکل تصویر در تصویر دارم یعنی غیر فعال هست. من از Av1 و Av2 و تلویزیون و usb استفاده می کنم ولی باز تصویر در تصویر غیر فعال هست . چرا ؟
اینی که شما گرفتین همینه ؟
همه این امکانات رو داره ؟
----T ؟

smoedrib
15-03-2010, 23:32

حالا آپولو که نمیخوان هوا کنن
تو سایت سامسونگ فریم ور همراه با فابل PDF آموزشی برای نصب هست خودتون آپگرید کنین

tonio_m2000
16-03-2010, 08:10

فكر ميكنم همين ورژن 002006 اخرين ورژن مخصوص ايران باشه.

far2009
16-03-2010, 09:16
فکر می کنم تصویر در تصویر فقط از طریق component ویا hdmi فعال میشه یعنی اگه یه دونه wd mplayer live داشتی و با hdmi به تی وی وصل میشد میتونستی این امکان رو داشته باشی
احتمالا همین طور هست ولی ممکن با فریمور جدید تصویر در تصویر را گسترش داد تا حد تلویزیون با AV ؟

من قصد دارم تا یکی دو روز دیگه 32 اینچ B690 رو بگیرم.به نظر شما احتیاج هست که فریمور دستگاه رو به روز کنم؟موقع نصب اینکار رو می کنن یا بایستی بعدا باهوشون تماس بگیری؟همه نمایندگیهای سامسونگ متخصص اینکار رو دارند یا بایستی از جای خاصی بگیری تا این به اصطلاح خدمات رو بدن؟
منظورتون از B690 ال سی دی هست ؟ باید دقت کنید که این امکان را داشته باشد . فکر نمی کنم موقع نصب چنین فایلی را همراه خودشان داشته باشند. همگی نه ولی تعدادی از خدمات پس از فروش این کار را می کنند ولی واقعا در ارائه خدمات خیلی بی خیال هستند مگر اینکه خودت تلویزیون را ببری پیش آنها .
اول گفت 70 نفر توی نوبت هستند ولی بعد گفت می توانی تلویزیونت را بیاری اینجا تا آپدیت کنیم.
و نکته آخر اینکه بهتر هست با خود فروشگاهی که خرید کردید در میان بگذارید بهتر می توانند به شما کمک کنند.

اینی که شما گرفتین همینه ؟
همه این امکانات رو داره ؟
----T ؟

بله دقیقا همین هست . همه این امکانات را دارد ولی ----T ندارد اما تیونر آنالوگ را دارد . این امکان ظاهرا فقط برای تلویزیون های اروپایی هست و تنها راه خرید آن هم بانه هست . البته این امکان چیزی نیست که خیلی مشکل ساز باشد شما می توانید یک دستگاه بخرید و حتی برنامه ها را هم ضبط کنید.

حالا آپولو که نمیخوان هوا کنن
تو سایت سامسونگ فریم ور همراه با فابل PDF آموزشی برای نصب هست خودتون آپگرید کنین
بله می دانم خیلی راحت هست ولی چون تلویزیون را تازه خریدم بهتر هست که خود نمایندگی ها این کار را بکنند که در صورت مشکل گارانتی از بین نرود .

فكر ميكنم همين ورژن 002006 اخرين ورژن مخصوص ايران باشه.
این ورژن هست و البته ورژن 002004 را هم برای انتخاب دارد ولی اگر با آپدیت کیفیت و امکانات بهتر شوند در آن صورت زبان فارسی خیلی مهم نیست.

من از این تلویزیون در اندازه بزرگنمایی عریض استفاده می کنم با این حال تصویر کیفیت خیلی خوبی دارد ( البته با فاصله 4 یا 5 متر ) با این تلویزیون واقعا اختلاف کیفیت تصویر را مشاهده می کنید با تلویزیون های کوچک همه کانال های یک کیفیت داشتند ولی الان کانال های HD و غیر HD واقعا قابل تشخیص هستند.
کلیپ های ساخته شده با کامپیوتر کیفیت خیلی خوبی دارند ولی تصاویری که با دوربین گرفته شده اند خیلی اختلاف دارند.

فروشنده دیروز زنگ زد و از کیفیت تلویزیون می پرسید ما هم گفتیم راضی هستیم و به احتمال زیاد امروز می روم فروشگاه البته نه برای شکایت برای پی گیری کارهایی مثل آپدیت ، اینترنت و ... . کسی در این مورد پیشنهادی ندارد ؟

این هم یک Review دیگه . اگر کسی سوالی دارد بپرسد.

saeed85
01-04-2010, 01:51
سلام دوستان من به تازگی این مدل یعنی B650 پلاسما ی سامسونگ رو خریدم . خوبه ولی یه سوال از کسانی که ای مدل رو دارن میخوام بپرسم.
آیا شما هم به طور مدام یه صدای وییییییییییز از پشت پلاسما میشنوید یا نه ؟

mahan
10-04-2010, 18:21
این صدای وزوز و گرما خیلی جدیه ؟

far2009
10-04-2010, 20:26
نه . من که مشکلی ندارم نه با گرما و نه با وزوز

saeed85
11-04-2010, 06:03
سلام .
دوست عزیز این صدای ویییییییییییززززززز اونقدر بلند نیست ولی اگه شما هم مثل من حساس باشی و معمولا صدای تلویزیون روی کم باشه شاید یخورده ناراحتت کنه (البته من خیلی حساسم چون خواهرم پلاسمای پاناسونیک داره و اصلا صدای اضافی از پشت پلاسما به گوش نمیرسه).

tonio_m2000
11-04-2010, 07:10
صداي ويز طبيعيه، انقدر حساس نباشيد . ضمنا پيشنهاد مي كنم زياد نزديك تلويزيون نشينيد، احتمالا شما خيلي به تلويزيون نزديك مي شينيد و بهمين خاطر اين صدا اذيتتون مي كنه :20: