PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ابری شدن lcd بعد از یه مدت کار کردن

die my darling
06-03-2010, 11:24
کسی میدونه بعد از یه مدت کوتاه چه بلایی سر lcd میاد؟
lcdبعده دو سه سال کار کردن تصویرشون تارو لکه لکه میشه که بش میگن ابری شده :41:
اینجوری میشه نگاه کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirrezan95
06-03-2010, 18:43
سلام
این ال سی دی خودتونه ؟؟
من فکر نکنم همه ی ال سی دی ها اینجوری بشن(شاید همه سونی ها بشن اما نه همه ال سی دی ها):46:
اتفاقا ما هم یه تلویزیون 29 اینچ پروجکشن که اون هم سونیه و ژاپنی اصله داشتیم و اون هم اینطور شد (بعد از 1 سال و نیم استفاده :2:)
فکر کنم سونی دیگه اون سونیه سابق نیست !!!!!!!متاسفانه!!!!!!!!

hamedsaba
07-03-2010, 00:24
کسی میدونه بعد از یه مدت کوتاه چه بلایی سر lcd میاد؟
lcdبعده دو سه سال کار کردن تصویرشون تارو لکه لکه میشه که بش میگن ابری شده :41:
اینجوری میشه نگاه کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بستگی به کیفیت ساخت شرکت داره ممکنه یک ال سی دی از یک پلاسما یا CRT هم بیشتر عمر کنه نمیتونیم اظهار نظر کنیم که همه ال سی دی ها بعد دو سال این طو ر میشن . مثلا در مورد CRT هم اینجوری هم هست که بعد از چند شال تصویر تار میشه و بستگی به شرکت سازنده داره

vahidsport
07-03-2010, 12:45
اگه اشتباه نکم مدل تلویزیون شما W400 باید باشه که یکی از اقوام ماهم همین رو مدل رو داره و حدود 2.5 -3 سال خریده چند وقت پیش که یه فیلم باهاش دیدم بنظرم چیزی نبود و مشکلی نداشت بازم تست میکنم

*Alucard*
07-03-2010, 13:18
این مشکل از همون روز اول در مورد همه LCD ـها به خصوص اونهایی که بک لایت CCFL دارن کم و بیش وجود داره با نمایش یک Image کاملا مشکی تو یک اتاق تاریک دیده میشه و تو سایتهای مختلف هم تستی تحت عنوان Screen uniformity برای کنترل یکنواختی شدت نور در کل صفحه از همه LCD ـها میگیرن این چیزی که بهش میگن Cloudy effect زمانی اتفاق میوفته که این عدم یکنواختی شدت نور به هر دلیلی بیشتر بشه تا جایی که آزار دهنده باشه ولی مقدار کم این مشکل جزو ذات LCDـها هست و نقص محسوب نمیشه.

vahidsport
07-03-2010, 17:45
ین مشکل از همون روز اول در مورد همه LCD ـها به خصوص اونهایی که بک لایت CCFL دارن کم و بیش وجود داره با نمایش یک Image کاملا مشکی تو یک اتاق تاریک دیده میشه و تو سایتهای مختلف هم تستی تحت عنوان Screen uniformity برای کنترل یکنواختی شدت نور در کل صفحه از همه LCD ـها میگیرن این چیزی که بهش میگن Cloudy effect زمانی اتفاق میوفته که این عدم یکنواختی شدت نور به هر دلیلی بیشتر بشه تا جایی که آزار دهنده باشه ولی مقدار کم این مشکل جزو ذات LCDـها هست و نقص محسوب نمیشه. واقعا درجه ای که دارین برازندتونه

ببخشید اول درست متوجه این قضیه نشودم بعد که آقای Alucard توضیح دادن متوجه شدم

من 2 هفته پیش یه W550 گرفتم این مشکل رو داره ولی خیلی کمه و تو دو نقطه تو گوشه های ال سی دی هست

زمانی اتفاق میوفته که این عدم یکنواختی شدت نور به هر دلیلی بیشتر بشه تا جایی که آزار دهنده باشه ولی مقدار کم این مشکل جزو ذات LCDـها هست و نقص محسوب نمیشه

در این صورت نمایندگی ها این مشکل رو قبول میکنند

extreme2006gh
07-03-2010, 19:25
مه هم شنیدم که همه ال سی دی ها بعد از یه مدت کارکردن به این وضع دچار میشن آیا حقیقت داره ؟

*Alucard*
07-03-2010, 22:53
واقعا درجه ای که دارین برازندتونه

ببخشید اول درست متوجه این قضیه نشودم بعد که آقای Alucard توضیح دادن متوجه شدم

من 2 هفته پیش یه W550 گرفتم این مشکل رو داره ولی خیلی کمه و تو دو نقطه تو گوشه های ال سی دی هست

در این صورت نمایندگی ها این مشکل رو قبول میکنند

اگر شدت این مشکل به حدی بشه که تو نماهای تاریک تقریبا مثل همون عکس اول تاپیک تاثیر منفی بزاره و پنل جزو گارانتی باشه باید پنل رو تعویض کنن.

مه هم شنیدم که همه ال سی دی ها بعد از یه مدت کارکردن به این وضع دچار میشن آیا حقیقت داره ؟

بعد از یک مدت کوتاه معمولا نه ولی کم و بیش این مسئله به مرور زمان واضح تر میشه یعنی هر چقدر از عمر پنل بگذره یکنواختی شدت نور کاهش پیدا میکنه.

mahan
07-03-2010, 23:00
من که دیگه مطمئن شدم : Lcd های سونی همشون ابری میشن :41: و Lcd های سامسونگ هم ترک برمیدارن :41: ( خدا لعنتشون کنه !!! )
با توجه به اینکه LG جز بازی نیست و یا احتمالا در آینده ای نزدیک LCD هاش دچار ایرادهائی مانند ترکیدن و یا آب رفتن و یا .... میشود پس :
من هم به پلاسماهای پاناسونیک فکر میکنم ... شما دوست عزیز چطور :31::31:

*Alucard*
07-03-2010, 23:12
من هم به پلاسماهای پاناسونیک فکر میکنم ...
پلاسماهای جدید پاناسونیکم بعد از یک مدت کوتاه از کارکردشون دچار افت بازتولید رنگ مشکی میشن.
به نظر من هنوز بهترین تلویزیونی که تو بازار ایران میشه خرید پلاسماهای پایونیر هستن به شرطی که $$$$$$$$$$

dada_zebel
07-03-2010, 23:25
پلاسماهای جدید پاناسونیکم بعد از یک مدت کوتاه از کارکردشون دچار افت بازتولید رنگ مشکی میشن.
به نظر من هنوز بهترین تلویزیونی که تو بازار ایران میشه خرید پلاسماهای پایونیر هستن به شرطی که $$$$$$$$$$

قیمت 42 اینچش تو تهران الان چقدره؟

Johnny Depp
08-03-2010, 01:35
این دومین تاپیک از شما است تو این چند روزه که میاید و میزنید در مورد مشکلات ال سی دی، بعد میرید و دیگه ازتون خبری نمیشه...

تاپیک اولتون هم که در مورد ترک خوردن و کنده شدن قاب ال سی دی تون بود...در حالی که بعد 10 روز هنوز یه عکس قرار ندادید برای تایید این موضوع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوستان، بنده فکر میکنم که ایشون با قصد و غرض این تاپیک ها رو میزنند و خودشون هیچ کدام از این مسائل رو از نزدیک مشاهده نکرده اند.

(البته بنده طرفدار ال سی دی نیستم و اتفاقا پلاسما دارم. اما خوب جالب نیست که اینقدر بی انصافانه در مورد ال سی دی و یا شرکت سامسونگ تاپیک زده بشه)

die my darling
08-03-2010, 02:18
سلام
آقا من بخدا عکسارو انداختم ولی وقتی usb وصل میکنم به کامپیوترم سیستم هنگ میکنه این قضیه ابری شدنم وقتی نمایندگی سامسونگ اومد خونمون اون آقاهه بهم گفت آخه دیدم مونیتورم که سامسونگه اینجوری شده اونو بهش نشون دادم برگشت گفت همه اونا که lcd دارن بعد از 3-4 سال اینو میگن عکسارم به خدا میزارم ولی وقتی usb خراب شده چه جوری اینکارو بکنم؟ اگه تا فردا درست نشد میرم کافی نت میزارم که دیگه بهم توهین نشه.

Johnny Depp
08-03-2010, 02:57
میگم تکلیف رو باید تو تاپیک مشخص کنی... اون تاپیک دو صفحه ای شده، اما هنوز عکسی از قاب نیست.

تو همین تاپیک هم معلوم نیست منبع عکس کجاست...

symbian-freak
08-03-2010, 08:58
من اول فکر کردم عکس رو خودت انداختی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahan
08-03-2010, 09:10
کلا این دوستمون خسته نباشن ... آقا ناراحت نشیا ولی همه وسائل شما که یکی یکی داره خراب میشه
یه فکر اساسی باید بشه

iransatinfo
14-03-2010, 03:40
پرسش در مورد ایراد 46B580
من دو روز هست که این تلوزیون رو خریدم متوجه یک مساله شدم که نمیدونم ایراد هست یا نه ... وقتی تلوزیون روی یک تصویر سیاه برای مدت حدود 10 ثانیه میمونه یک سری ابرهای روشن و مایل به سفید از چهار گوشه تلوزیون به سمت مرکز صفحه کشیده میشه و این مساله در نور کم و یا تاریک اتاق بیشتر مشهود است ... ایا دستگاه ایراد داره؟ اگر این ایراد محسوب میشه لطفا سریع راهنمایی کنید تا گارنتی تعویض یک هفته ایش تموم نشده تلوزیون رو عوض کنم