PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي براي خريد كابل HDMI

regedit021
05-03-2010, 22:39
دوستان سلام
ميدونيد بهترين مارك كابلhdmiچيه!؟؟
من ميخوام يه كابل 1.5يا1.8متري بگيرم!:31:
اگر دوستان از اين نوع كابل ها استفاده مي كنيد لطفا خوبي و بدي هاي برند هاي مختلف رو بنويسيد!
هم من بهترين انتخاب رو بدونم هم دوستاني كه قصد خريد دارند!
ممنون:11:

mr_peyman5623
06-03-2010, 01:53
من امشب از فروشگاه هایپر استار یک کابل HDMI به طول 1.2 خریدم ورژن 1.3 هستش و 1080p رو هم ردیف نشون میده!
قیمت 1.2 متری 30 هزار تومان
قیمت 2 متری 32 هزار تومان
تا 8 متر داشت

regedit021
06-03-2010, 21:54
من امشب از فروشگاه هایپر استار یک کابل HDMI به طول 1.2 خریدم ورژن 1.3 هستش و 1080p رو هم ردیف نشون میده!
تا 8 متر داشت
خيلي قيمتت بالا هست!ولي حالا چرا 2متر نگرفتي؟اختلافش 2تومنه!!
قيمت پايين با كيفيت مناسب كسي سراغ نداره!؟؟؟

ritana
06-03-2010, 23:09
منهم امروز از اين كابل يك دانه خريدم ٢ متري كيفيتش هم خوبه و به رسيور اچدي وصل كردم .
قيمتش هم مفت گرفتم ٦٥٠٠ تومان !!

pedram_sad
06-03-2010, 23:53
منهم امروز از اين كابل يك دانه خريدم ٢ متري كيفيتش هم خوبه و به رسيور اچدي وصل كردم .
قيمتش هم مفت گرفتم ٦٥٠٠ تومان !!
اسم کابلش چیه ؟ منطورم شرکت یا مارکشه
از کجا گرفتی ؟

کیفیتش واقعا خوبه ؟ یعنی Noise یا تاری ایجاد نمیکنه ؟

BMS1358
07-03-2010, 13:35
من هم یک مدل چینی گرفتم 5 متر 11 هزار تومان. کیفیتش هم خوبه مشکلی باهاش نداشتم

ardalan_zapata
07-03-2010, 13:37
بنده هم فیلیپس گرفتم دو متری 13 تومن
سر فیش ها روکش طا هستند.

regedit021
08-03-2010, 21:57
بنده هم فیلیپس گرفتم دو متری 13 تومن
سر فیش ها روکش طا هستند.
از كجا خريديد؟!

ardalan_zapata
08-03-2010, 22:18
از كجا خريديد؟!

شیراز
پاساژ ملاصدرا

mahan
08-03-2010, 23:59
تا 8 متر داشت

8 متری !!!
چند اونوقت ؟ مارکش رو هم میدونید ؟

mr_rayan
09-03-2010, 00:43
دوستان هر کس دنبال هر مدل کابل با هر قیمت و هر کیفیتی می گرده من بهش توصیه می کنم بره پاساژ بزرگمهر جنب علاالدین.
بره طبقه دوم و سوم پر از مغازه های کابل فروشیه.حتی سه چهارتا مغازه هست که به صورت حرفه ای هم کار می کنن.

mr_peyman5623
10-03-2010, 09:24
مارکش معروف نیست الان هم یادم نیست
ولی ژاپنی هستش

regedit021
18-03-2010, 13:37
از كمكتون ممنونم يه 2متري مارك BAFOخريدم20تومن!
به نظر شما خوبه!؟

kaveh_d
18-03-2010, 14:59
تو پاساژ کامپیوتر میدون ولیعصر کابلای چینی داره از 1.5 متری 5تومن تا 10 متری که دو نوع 25 تومنی و 30 تومنی داره. اگه از این کابلی بلند بگیرم مشکلی پیش نمیاد؟ کسی تست کرده؟

symbian-freak
18-03-2010, 15:12
اتفاقا الان داشتم مطلب cnet رو میخوندم که گفته برای کابل 2 متری hdmi حداکثر 10 دلار بدید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mr_peyman5623
18-03-2010, 23:52
کابلی که من خریدم مارک daiyo هستش و ژاپنی هست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Product Details

QED Signature HDMI
Features:
-Ultimate signal transfer capacity (greater than 10.2 Gb/s)
-Over sized silver plated 24 AWG conductors
-Precision engineered parallel conductors (TMDS Lines)
-Laser soldered conductor termination
-Individual 100% Mylar Foil screening on all conductors and control lines
-Rigid satin chrome die cast plugs with electroformed QED badge
-24c gold plated connection pins

1.2 متری 30 تومن
2 متری 32 تومن

mr_rayan
19-03-2010, 00:00
کابل خوبی گرفتی چون یکی از دوستان هم از همین مدل و مارک گرفته که واقعا خوب عمل می کنه.

Paker Shah
19-03-2010, 00:28

Product Details

QED Signature HDMI
Features:

1.2 متری 30 تومن
2 متری 32 تومن

قیمت هایی که میگین خیلی زیادن! من از هایپر مارکت 1.2 متری گرفتم 22. 2 متری هم بود 24. 

mr_peyman5623
19-03-2010, 00:55
قیمت هایی که میگین خیلی زیادن! من از هایپر مارکت 1.2 متری گرفتم 22. 2 متری هم بود 24.
هایپر مارکت توی شهرک غرب هستش درسته؟ من از هایپر استار توی انتهای اتوبان شهید باکری خریدم
دقت کردید که این مارک دو مدل کابل HDMI داره؟ یکی با بسته بندی سبز و دیگری با بسته بندی زرد؟!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - - - - - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بسته بندی سبز رو با متراژ 1.2زیر 40 تومن توی جمهوری پیدا نکردم!
بسته بندی زرد رو توی هایپر استار 20 تومن گذاشته بودند

نمیدونم سبز چی داره و چطوری درست شده ولی گرونتر هستش

kaveh_d
19-03-2010, 07:27
اتفاقا الان داشتم مطلب cnet رو میخوندم که گفته برای کابل 2 متری hdmi حداکثر 10 دلار بدید.

اینطور که این سایت نوشته واسه کارهای معمولی هیچ فرقی بین کابلای ارزون و گرون وجود نداره. پس چرا بی خود پولمونو دور بریزیم. در اولین فرصت میرم اون 10 متری رو که 25 تومن میدن میخرم :31:

regedit021
19-03-2010, 11:36
دوستان نگفتيد مارك BAFOخوبه ما خريديم يا نه!

symbian-freak
19-03-2010, 12:09
ظاهرا که برند خوبیه. تایوانیه و سایتش هم ابرومنده.

mr_rayan
19-03-2010, 21:24
اینطور که این سایت نوشته واسه کارهای معمولی هیچ فرقی بین کابلای ارزون و گرون وجود نداره. پس چرا بی خود پولمونو دور بریزیم. در اولین فرصت میرم اون 10 متری رو که 25 تومن میدن میخرم :31:
اینکه فکر کنی فرق نداره درست نیست،بلکه فرق داره،البته کابلهای توی رنج قیمت 20 یا 40 یا 50 حرفه ای محسوب نمیشن و همه تقریبا توی یه سطح هستن و شاید به قول شما توی تصاویر sd فرقی مشاهده نشه ولی توی تصاویر hd کاملا فرقش معلومه.

S A M S U N G
19-03-2010, 22:29

Product Details

QED Signature HDMI
Features:

1.2 متری 30 تومن
2 متری 32 تومن
سلام .

من هم همین مدل رو خریدم 30 تومن ( 1.2 متر ) .

کابل خیلی خوبیه .

مخلصیم .

regedit021
20-03-2010, 00:26
سلام دوستان
نظرتون راجبه مارك سوني چيه؟!
واين ف*يلتردارهاش چجوريه؟!
آخه من يه 2متري ديدم كه فروشنده ميگفت ف*يلترداره!
ويه مدل هست كه فلت هستند نظرتون راجبه اونا چيه؟!

alborz_k
20-03-2010, 00:43
هایپر مارکت توی شهرک غرب هستش درسته؟ من از هایپر استار توی انتهای اتوبان شهید باکری خریدم
دقت کردید که این مارک دو مدل کابل HDMI داره؟ یکی با بسته بندی سبز و دیگری با بسته بندی زرد؟!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - - - - - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بسته بندی سبز رو با متراژ 1.2زیر 40 تومن توی جمهوری پیدا نکردم!
بسته بندی زرد رو توی هایپر استار 20 تومن گذاشته بودند

نمیدونم سبز چی داره و چطوری درست شده ولی گرونتر هستش
سلام. همون طور که می بینید ، روی بسته بندی سبز رنگ ، silverplatet نوشته شده که نشون دهنده ی استفاده ز فلز نقره دز این محصول هست که کیفیت و سرعت انتقال اطلاعات رو بالا می بره (الته نمی دونم که کل کابل از نقره هست و یا فقط پرت ها)
در مورد قیمت ها بگم که اگه ورژن 1.3 تهیه کنید ، تفاوت چندانی در کیفیت مشاهده نمی شه .
و مارک سونی هم بسیار معتبر هست و محصولات اصل رو می شه در فروشگاه های صوتی و تصویری سونی پیدا کرد (البته قیمت بسیار بالاست ، مثلأ من یک 1.2 متری رو دیدم ، 25000 تومان)
در ضمن ، هر چه طول بیشتر بشه ، احتمال کاهش کیفیت هست و طول بیش از 5 متر توصیه نمی شه!:20:

kaveh_d
20-03-2010, 00:50
اینکه فکر کنی فرق نداره درست نیست،بلکه فرق داره،البته کابلهای توی رنج قیمت 20 یا 40 یا 50 حرفه ای محسوب نمیشن و همه تقریبا توی یه سطح هستن و شاید به قول شما توی تصاویر sd فرقی مشاهده نشه ولی توی تصاویر hd کاملا فرقش معلومه.

شما خودتون امتحان کردید و اختلافی دیدید؟
این سایت نسبتا معتبر میگه که انواع کابلا رو با فیلمهای 1080 امتحان کرده و نتیجه یکسانی گرفته. حتی گفته که کابلهای 1.3 با کابلای نسخه قبلی تو عمل فرقی ندارن. چون از چیزای جدیدی پشتیبانی میکنن که فعلا تو هیچ دستگاهی ارائه نشده. پیشنهادش اینه که مدل ارزون رو بگیرید اگر دستگاههای جدیدتر اومد باز نسخه جدید کابلای ارزونو بگیرید ضرری نخواهید کرد.
لطفا مقاله رو یه بار مرور کنید ونظرتونو بگید.

در مورد متراژ گفته که تا 10 متر مشکل نداشته و حتی متراژهای بالاتر هم اگه مشکلی مشاهده میشه بیشتر به خروجی دستگاه مربوطه وابسته اس تا خود کابل.

mr_rayan
21-03-2010, 00:43
شما خودتون امتحان کردید و اختلافی دیدید؟
این سایت نسبتا معتبر میگه که انواع کابلا رو با فیلمهای 1080 امتحان کرده و نتیجه یکسانی گرفته. حتی گفته که کابلهای 1.3 با کابلای نسخه قبلی تو عمل فرقی ندارن. چون از چیزای جدیدی پشتیبانی میکنن که فعلا تو هیچ دستگاهی ارائه نشده. پیشنهادش اینه که مدل ارزون رو بگیرید اگر دستگاههای جدیدتر اومد باز نسخه جدید کابلای ارزونو بگیرید ضرری نخواهید کرد.
لطفا مقاله رو یه بار مرور کنید ونظرتونو بگید.

در مورد متراژ گفته که تا 10 متر مشکل نداشته و حتی متراژهای بالاتر هم اگه مشکلی مشاهده میشه بیشتر به خروجی دستگاه مربوطه وابسته اس تا خود کابل.
بله فرقش مشخصه.من امتحان کردم،یه کابل زیر 10 تومن با یه کابل 30 تومنی،البته توی تصویر hd ،تصویری که کابل ارزونتر میداد نسبت به گرونتر، تصویر توی نشون دادن جزئیات تفاوت داشت.(البته خیلی کم و باید حتما دقت می کردید و شاید با نگاه اول متوجه نشید.
حتی من دو مدل کابل کامپوننت هم امتحان کردم که بازم فرقش مشخص بود.البته توی تصاویر sd.(ولی خیلی جزئی)
بازم میگم که باید تصاویرتون hd و یا full hd باشه که فرق مشخص بشه وگرنه توی تصاویر sd فرقی نمیبینید.
در کل حرف شما هم از یه جهت درسته،به این دلیل که تفاوت اونقدر نیست که بخواد کسی رو نگران بکنه.

Ami R 940
22-03-2010, 10:43
کلا عرضه این کابل ها با قیمت های متفاوت یه سری بازی تبلیغاتی کمپانی هاس گرون بودن دلیل بر بهتر بودن و ارزون بودن دلیل بر بی کیفیت بودن نیست.

کابل hdmi که در سطح عالی و درجه یک باشه باید از آلیاژ طلا درش استفاده شده باشه تا درصد نویز به صفر برسه اطلاعات از طریق طلا سریع تر و درصدنویز به صفر میرسه. قیمت این نوع کابل ها از 80 90 هزار تومان به بالاس و در راس اون سونی سازنده پیشتاز این نوع کابل هاس .

کابل کامپونت هم کابلی درجه یک و با کیفیت عالی هستش که در اون از خلاء استفاده شده باشه منظور از خلاء محفظه اي كه محتوي هيچ جسم مادي حتي هوا نباشه خلاء نامیده میشه .

regedit021
28-03-2010, 19:22
سلام دوستان
نظرتون راجبه مارك سوني چيه؟!
واين ف*يلتردارهاش چجوريه؟!
من يه 2متري ديدم كه فروشنده ميگفت ف*يلترداره!
ويه مدل هست كه فلت هستند نظرتون راجبه اونا چيه؟!
نبود كسي جواب بده؟؟

saeed85
04-04-2010, 00:44
سلام . دوستان من امروز برای وصل کردن ----- استرانگ به پلاسما رفتم یه کابل کامپوننت بگیرم و به فروشنده گفتم که یه دونه کابل کامپوننت بهم بده (سبز قرمز آبی) و به خاطر اینکه عجله داشتم اون کابل رو گرفتم و 12 هزار تومن دادم و وقتی اومدم خونه دیدم که این سر فیش این کابل که باید به رنگ های خروجی کامپوننت باشه (سبز قرمز آبی) ولی به رنگ همین فیش های کامپوزیت معمول هست (یعنی سفید و زرد و قرمز ).
حالا من این سوال برام پیش اومده که آیا این کابل همون چیزی هست که به درد من میخوره یا نه ؟ یعنی کیفیتش با کابل کامپوننت فرق میکنه یا نه ؟ و روی کیفیت تصویر اثر میذاره یا نه ؟ (اگر تاثیر منفی داره برم پسش بدم و یه کابل کامپوننت واقعی بگیرم)
با تشکر

mr_rayan
04-04-2010, 01:07
سلام . دوستان من امروز برای وصل کردن ----- استرانگ به پلاسما رفتم یه کابل کامپوننت بگیرم و به فروشنده گفتم که یه دونه کابل کامپوننت بهم بده (سبز قرمز آبی) و به خاطر اینکه عجله داشتم اون کابل رو گرفتم و 12 هزار تومن دادم و وقتی اومدم خونه دیدم که این سر فیش این کابل که باید به رنگ های خروجی کامپوننت باشه (سبز قرمز آبی) ولی به رنگ همین فیش های کامپوزیت معمول هست (یعنی سفید و زرد و قرمز ).
حالا من این سوال برام پیش اومده که آیا این کابل همون چیزی هست که به درد من میخوره یا نه ؟ یعنی کیفیتش با کابل کامپوننت فرق میکنه یا نه ؟ و روی کیفیت تصویر اثر میذاره یا نه ؟ (اگر تاثیر منفی داره برم پسش بدم و یه کابل کامپوننت واقعی بگیرم)
با تشکر

این چیزی که شما گرفتی اصلا کامپوننت نیست و همون AV یا کامپوزیت هستش.زرد مربوط به تصویره و سفید و قرمز هم مربوط به صدا.
100% کیفیت کامپوزیت با کامپوننت متفاوته.کابل کامپوننت هم باعث بهتر شدن نمایش رنگ ها میشه و هم نویز تصویر رو کم می کنه و هم تصویر رو شفاف تر می کنه.
به نظر من برو پس بده و کامپوننت بگیر،اگر هم 5 فیش بگیری بهتره یعنی دو فیش صدا هم همراهش باشه و باعث میشه که بیخودی پشت میز تلویزیونت هی سیم آویزون نباشه.

symbian-freak
04-04-2010, 08:03
با تشکر

فرقی نمیکنه.مهم اینه که داری به کامپوننت وصلش میکنی. منتها قیمتش رو نمیدونم که منصفانه داده یا نه.باید ارزانتر باشه

tonio_m2000
04-04-2010, 08:52
فرقی نمیکنه.مهم اینه که داری به کامپوننت وصلش میکنی. منتها قیمتش رو نمیدونم که منصفانه داده یا نه.باید ارزانتر باشه

اون كابل كه به دوستمون دادن كابل كامپوزيت و مطمئن باشيد كه با كابل كامپوننت فرق مي كنهو قطر كابل كامپوننت فرق مي كنه و كيفيتش هم با كامپوزيت زمين تا اسمون توفير داره اون كابلاي سه فيش كه الان هر دكه اي داره مي فروشه قيمتش نهايتا 1500 تومنه، فروشنده هم يا ممكنه اشتباه كرده باشه يا كلا ادم كلاهبرداريهو برو كابلو پس بده از يك جاي ديگه بخر.:10:

اين عكس كابل كامپوزيت كه البته اين فقط كابل ويدئو است كه سه فيش
اينم كابل معمولي يا كامپوزيت

symbian-freak
04-04-2010, 10:26
من که فرقی بین کابل 15 تومنی که از سونی سنتر خریدم و av معمولی که روی پلیر بوده نمیبینم تا وقتی که هر دو رو روی کامپوننت استفاده می کنم.تفاوت از زمین تا اسمان؟

tonio_m2000
04-04-2010, 10:49
بستگي به ويدئوي كه قراره ببيني داره، و همينطور تلويزيونت اگر قرار باشه فيلم معمولي يعني همون سي دي يا دي وي دي ببيني تفاوت قابل ملاحظه اي نداره اما اگه فيلم HD باشه اونجا تفاوتش رو نشون مي ده.:11:

symbian-freak
04-04-2010, 11:00
بستگي به ويدئوي كه قراره ببيني داره، و همينطور تلويزيونت اگر قرار باشه فيلم معمولي يعني همون سي دي يا دي وي دي ببيني تفاوت قابل ملاحظه اي نداره اما اگه فيلم HD باشه اونجا تفاوتش رو نشون مي ده.:11:
معمولا کسی که اچ دی ببینه میره به سمت hdmi .شما خودتون روی چه دستگاه و تلویزیونی تست کردید؟

tonio_m2000
04-04-2010, 12:00
معمولا کسی که اچ دی ببینه میره به سمت hdmi .شما خودتون روی چه دستگاه و تلویزیونی تست کردید؟

يك دستگاه مديا پلير AC Ryan دارم كه با اون چك كردم و تلويزيون هم 50 پلاسما سامسونگ :20:

symbian-freak
04-04-2010, 13:45
يك دستگاه مديا پلير AC Ryan دارم كه با اون چك كردم و تلويزيون هم 50 پلاسما سامسونگ :20:
با کابلهایی که روی خود دستگاه بود؟ یا جدا خریدی

tonio_m2000
04-04-2010, 14:07
با کابلهایی که روی خود دستگاه بود؟ یا جدا خریدی

خود دستگاه هر سه نمنونه كابل رو داشت HDMI , VGA , Component با اونا چك كردم

mr_rayan
06-04-2010, 20:57
تصویر کابل کامپوزیت و کامپوننت کاملا با هم متفاوته،من نمیدونم شما چجوری متوجه نشدید دوست عزیز symbian

kaveh_d
07-04-2010, 10:57
من عملا خودم تست نکردم. اما به نظر من هم نباید از نظر فنی فرقی بین کابل کامپوننت و کامپوزیت وجود داشته باشه. و اگه فرقی هم باشه این کابل کاپوزیته که باید جنس بهتری داشته باشه. چون تو کابل کامپوزیت همه چی هست از قبیل سیگنالهای رنگ، روشنایی و همزمانی و غیره اما تو کابلای کامپوننت فقط یه تک سیگنال رنگ وجود داره.

capitanrayan
07-04-2010, 11:06
من عملا خودم تست نکردم. اما به نظر من هم نباید از نظر فنی فرقی بین کابل کامپوننت و کامپوزیت وجود داشته باشه. و اگه فرقی هم باشه این کابل کاپوزیته که باید جنس بهتری داشته باشه. چون تو کابل کامپوزیت همه چی هست از قبیل سیگنالهای رنگ، روشنایی و همزمانی و غیره اما تو کابلای کامپوننت فقط یه تک سیگنال رنگ وجود داره.

کلا کامپوزیت تو LCD یعنی هیچ!حتی توی TV هایی که CRT هست و ورودی Component دارن میشه فرقشون رو فهمید!

من اطلاعات فنی ندارم ولی چیزهایی که تجربه کردم - همه هم دیدن عینش رو!

کلا SD رو نباید با HD مقایسه کرد!:27::8:

احتمالا سورستون بی کیفیت بوده!

capitanrayan
07-04-2010, 13:01
دوستان این Dayio که میگید خریدی خوبه؟
تو hyper چنده قیمتش الان؟

symbian-freak
07-04-2010, 13:42
تصویر کابل کامپوزیت و کامپوننت کاملا با هم متفاوته،من نمیدونم شما چجوری متوجه نشدید دوست عزیز symbian
خب همانطور که دوستان گفتن سورس هم مهمه. من روی hd ندیدم هنوز. ضمن اینکه سایز Tv هم احتمالا تاثیر داره که من روی 32 دیدم. شایدم هم اون کابل کامپوننت جالب نبوده. قابل توجه دوستان دیگه، صحبت بر سر تفاوت کیفیت کابلهای کامپوزیت و کامپوننت روی درگاه کامپوننته .وگرنه در اینکه کیفیت درگاه کامپوننت سرتر از کامپوزیته شکی نیست

capitanrayan
07-04-2010, 15:12
خب همانطور که دوستان گفتن سورس هم مهمه. من روی hd ندیدم هنوز. ضمن اینکه سایز Tv هم احتمالا تاثیر داره که من روی 32 دیدم. شایدم هم اون کابل کامپوننت جالب نبوده. قابل توجه دوستان دیگه، صحبت بر سر تفاوت کیفیت کابلهای کامپوزیت و کامپوننت روی درگاه کامپوننته .وگرنه در اینکه کیفیت درگاه کامپوننت سرتر از کامپوزیته شکی نیست

بحث رو متوجه شدم! در حالت کلی گفتم!ولی واقعا بازار اینقدر بد شده!من تو جمهوری 20 نوع کابل کامپوننت دیدم!
که همه میگفتن برای من اصل و برای اون کامپوزیته!فقط رنگ سر فیش عوض شده!

- احتمال میره که کابل هم مشکل داشته باشه! ولی روی TV معمولی هم که ورودی کامپوننت داره! هم من تست کردم روی DVD اورجینال فیلم Lord of the ring - با کامپوننت وضوح تصویر بهتر میشد! با کامپوزیت هم تست کردم ولی خیلی فرقی نکرد(روی ورودیه کامپوننت!)در کل تقریبا تابلو هست که کابل کامپوننت اصل خیلی بهتره تا
اون تار موهای کامپوزیت!:31:

symbian-freak
07-04-2010, 15:44
بحث رو متوجه شدم! در حالت کلی گفتم!ولی واقعا بازار اینقدر بد شده!من تو جمهوری 20 نوع کابل کامپوننت دیدم!
که همه میگفتن برای من اصل و برای اون کامپوزیته!فقط رنگ سر فیش عوض شده!

- احتمال میره که کابل هم مشکل داشته باشه! ولی روی TV معمولی هم که ورودی کامپوننت داره! هم من تست کردم روی DVD اورجینال فیلم Lord of the ring - با کامپوننت وضوح تصویر بهتر میشد! با کامپوزیت هم تست کردم ولی خیلی فرقی نکرد(روی ورودیه کامپوننت!)در کل تقریبا تابلو هست که کابل کامپوننت اصل خیلی بهتره تا
اون تار موهای کامپوزیت!:31:
برای شما اینو در نظر گرفتم

یک متریش 80 دلار. قابل شما رو هم نداره

capitanrayan
07-04-2010, 15:52
برای شما اینو در نظر گرفتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیک متریش 80 دلار. قابل شما رو هم نداره

کامپوزیت مسلما بهتره -اینا اشغالن:31::31::31:(حرفمونو خوردیم)
ولی در کل جنس گرون خوب هست ولی مدل های ارزوتر با کیفیت خوب هم پیدا میشن!
در سطح-30-40 تومن - 1 متر میارزه ولی70 تومن میشه باهاش خونه خرید:31:خونه که نه خونه اسباب بازی!

mr_rayan
08-04-2010, 01:07
برای کابل های کامپوننت و کامپوزیت اصلا ارزش نداره که بخواید هزینه بالا پرداخت کنید.کسی که می خواد hd نگاه کنه پس باید تلویزیون hd داشته باشه و از hdmi استفاده کنه.
کامپوننت برای استفاده تصاویر sd هست که شما اگه از کابل خیلی گرون هم استفاده کنید باز به تصویر دلخواه نمیرسید چون تصویرتون sd هست و نه hd.

regedit021
08-04-2010, 15:38
من ديروز كابل hdmiدوستمون كه 1.2متريش رو 30تومن خريده بودتوي پاساژ امجدجمهوري33.5زده بود!

capitanrayan
10-04-2010, 15:55
امروز رفتم کابل بخرم - یک سری کابل حرفه ای یارو گزاشت جلوم!گفتند اینا میخوره گرون باشه1گفت اینا از 80 شروع میشه تا بالا بالاتر

گفتم اونایی که از 30 شروع میشه میره پایین و پایین تر رو نشون بده! اینا به ما نمیخورن که:دی

اخر سر هم 30 تومن تو جمهوری دادم پای 2 متری Dayio پک زرد!
سبزش جایی نبود!
منم چون حس هایپر نداشتم-زدم تو گوشش(جو مایه داری گرفت یه لحظه:دی)

adameh_bahal
18-04-2010, 13:27
کابل ۲ متری ورژن ۱.۳ چی پیشنهاد میکنین؟
من یه کابل HDMI ورژن ۱.۳ Gebl گرفتم کیفیتش از کامپوزیت هم پایینتره!

amir1055
24-04-2010, 11:41
دوستان من یه سوال تخصصی داشتم از شما خواشه میکنم کمک کنید.
سوال من اینه که از یه دستگاه عادی (که البته کیفیت خروجی HD رو نداره مثله یه ----- عادی) رو با یه کابل hdmi بفرستیم به lcd میشه انتظار تصویر بهتری-که تفاوت هم قابل لمس باشه- داشت ؟ منظورم اینه که برای داشتن یه تصویری که بطرز قابل ملاحضه ای بهتر باشه فقط خروجی/ورودی hdmi کافیه ؟ یا اینکه این کمی پیچیده تر از ایناست و بستگی به مسائل دیگه ای هم داره ؟
و سوال دیگم اینه که تبدیلی برای مثلا s-video به hdmi وجود داره ؟ قیمتش چنده ؟ و اینکه در صورت وجود آیا واقعا چیز بدرد بخوریه و باعث بهتر شدن تصویر میشه ؟
با تشکر:20:

milad_a_v
24-04-2010, 22:33
دوستان من یه سوال تخصصی داشتم از شما خواشه میکنم کمک کنید.
سوال من اینه که از یه دستگاه عادی (که البته کیفیت خروجی HD رو نداره مثله یه ----- عادی) رو با یه کابل hdmi بفرستیم به lcd میشه انتظار تصویر بهتری-که تفاوت هم قابل لمس باشه- داشت ؟ منظورم اینه که برای داشتن یه تصویری که بطرز قابل ملاحضه ای بهتر باشه فقط خروجی/ورودی hdmi کافیه ؟ یا اینکه این کمی پیچیده تر از ایناست و بستگی به مسائل دیگه ای هم داره ؟
و سوال دیگم اینه که تبدیلی برای مثلا s-video به hdmi وجود داره ؟ قیمتش چنده ؟ و اینکه در صورت وجود آیا واقعا چیز بدرد بخوریه و باعث بهتر شدن تصویر میشه ؟
با تشکر:20:

خوش آمد بهت میگم

عزیز جان سورست باید با کیفیت باشه
مثلاً اگه تو بلوری پلیر vcd تماشا کنی کابل HDMI هم وصل باشه نباید انتظار بیشتری از 352*280 داشته باشی
ولی اگه سورس با کیفیت داشته باشی مثل بلوری یا فایل های MKV اونموقع کابل نقش خودش رو ایفا میکنه و یه کابل با کیفیت HDMI میتونه کیفیت خوب بهت بده

تبدیل ها هم معمولاً باعث افت کیفیت میشن
در خوشبینانه ترین حالت اینه که کیفیت افزایش پیدا نمیکنه و ثابت میمونه....

amir1055
25-04-2010, 07:35
ممنونم ازت میلاد عزیز کمک بزرگی کردی :40:

ebi66_boukan
25-04-2010, 09:07
سلام دوستان این کابل component to HDMI تو ایران وجود داره؟؟؟؟اگه هست ممنون میشم بگید کجا و چند؟

amir1055
25-04-2010, 13:07
من جایی خوندم همچین چیزی وجود نداره و در صورت وجود یه وسیله تقلبی هستش و نباید این رو خریداری کنید! چون ورودی آنالوگ با فقط یک کابل ساده به خروجی دیجیتال تبدیل نمیشه.:19:

kaveh_d
25-04-2010, 15:17
راستش آدم یه چیزایی میبینه شاخ درمیاره. چند روز پیش تو پاساژ ایرانیان تو یه مغازه کلی کابل USB دیدم که اونورش فیش کامپوننت سه تایی بود. خود فروشنده هم که جز قیمت هیچ اطلاعات دیگه ای نداشت

ebi66_boukan
25-04-2010, 16:47
من جایی خوندم همچین چیزی وجود نداره و در صورت وجود یه وسیله تقلبی هستش و نباید این رو خریداری کنید! چون ورودی آنالوگ با فقط یک کابل ساده به خروجی دیجیتال تبدیل نمیشه.:19:
ولی تو سایت های خارجی هست و قیمت فروشش هم زدن.میتونید یه سرچ یزنید component to HDMI

brave_ie
17-05-2010, 13:40
سلام بچه ها
ببینم من الان اگر بخوام یه کامپوننت بخرم اولا چنده ثانیا مگه نباید 5تا فیش داشته باشه ؟ بعدم اینکه واقعا ارزش داره؟
آخه اون یارو اومد ال سی دی رو وصل کرد گفت که اولا این کابل های av که الان دارید خیلی نویز داره 20 تومن گرفت عوض کرد گفت اینا شیلدش قوی تره بعدم گفت میتونین کامپوننت هم استفاده کنید ولی خودش نداشت (گرون انداخته؟)
یه کابل اچ دی هم تو سینما بود گفت که این به درد نمیخوره ببین من چی دارم اینم 8 تومنه ولی گفتم اونو نمیخوام چون فرقی ندیدم حالا اون واقعا فرق میکرد؟
ممنون که با حوصله جواب میدید ;)

saeidghodrati
20-05-2010, 16:12
سلام بچه ها
ببینم من الان اگر بخوام یه کامپوننت بخرم اولا چنده ثانیا مگه نباید 5تا فیش داشته باشه ؟ بعدم اینکه واقعا ارزش داره؟
آخه اون یارو اومد ال سی دی رو وصل کرد گفت که اولا این کابل های av که الان دارید خیلی نویز داره 20 تومن گرفت عوض کرد گفت اینا شیلدش قوی تره بعدم گفت میتونین کامپوننت هم استفاده کنید ولی خودش نداشت (گرون انداخته؟)
یه کابل اچ دی هم تو سینما بود گفت که این به درد نمیخوره ببین من چی دارم اینم 8 تومنه ولی گفتم اونو نمیخوام چون فرقی ندیدم حالا اون واقعا فرق میکرد؟
ممنون که با حوصله جواب میدید ;)
سلام بعضياشون 5 تا فيش دارن 2 تا صدا 3تا تصوير كه رنگاشون سفيد قرمز صدا و سبز ابي قرمز تصوير وبعضي فقط 3 تا برا تصوير دارن و معمولا كابلهاي كامپوننت پهن تر از كابلهاي معمولي هستند. در مورد گروني كابل هم بستگي به نوع كابلت داره .كابل hdmi توي سينماها معمولا خوب عمل نميكنه من پيشنهاد ميدم يه كابل پايونير بخر 1.2 حدود 15000 تومان معروف به ابريشمي . موفق باشي

vatanema
05-06-2010, 08:32
آقا من رفتم کابل hdmi خریدم با مارک مارشال به قیمت 6500 که به لعنت خدا نمی ارزید.فروشنده گفت به قیمتش نگاه نکن،کیفیتش خیلی عالی است! منم خریدم.خروجی 572 میده که میشه همون sd.من سورس 1080 دارم.بنابراین دنبال کابلی هستم که این خروجی واقعی رو داشته باشه.
یه جا دیگه فیلیپس دیدم که میداد 38 تومن.قیمتش همینه یا پرت میگه و آیا کسی از این کابلهای فیلیپس استفاده کرده و با این کابل میشه 1080 گرفت؟
الان دیدم فروشگاه چاره دو مدل پاناسونیک داره میده 23500 و 29500 اینها رو هم اگر کسی تجربه داره لطف کنه راهنمایی کنه.
نکته:
همون کابل مارشال رو الان به wd player وصل کردم 1080p خروجی داد!
با ----- اما با وجودیکه کانال اچ دی هست،خروجی بالای 572 نمیده.بیشتر بررسی می کنم اگر مشکل از ----- بود،که در واقع لازم نیست بیشتر از 7 تومن خرج کابل کرد.

jabarsink2000
05-06-2010, 09:58
آقا من رفتم کابل hdmi خریدم با مارک مارشال به قیمت 6500 که به لعنت خدا نمی ارزید.فروشنده گفت به قیمتش نگاه نکن،کیفیتش خیلی عالی است! منم خریدم.خروجی 572 میده که میشه همون sd.من سورس 1080 دارم.بنابراین دنبال کابلی هستم که این خروجی واقعی رو داشته باشه.
یه جا دیگه فیلیپس دیدم که میداد 38 تومن.قیمتش همینه یا پرت میگه و آیا کسی از این کابلهای فیلیپس استفاده کرده و با این کابل میشه 1080 گرفت؟
الان دیدم فروشگاه چاره دو مدل پاناسونیک داره میده 23500 و 29500 اینها رو هم اگر کسی تجربه داره لطف کنه راهنمایی کنه.
نکته:
همون کابل مارشال رو الان به wd player وصل کردم 1080p خروجی داد!
با ----- اما با وجودیکه کانال اچ دی هست،خروجی بالای 572 نمیده.بیشتر بررسی می کنم اگر مشکل از ----- بود،که در واقع لازم نیست بیشتر از 7 تومن خرج کابل کرد.

دوست عزیز اگر کابل خوب می خواهید باید برای 2 متر 30تا 35 تومان خرج کنید بهترین هم کابل DAYIO JAPAN پک سبز رنگ را بخرید .
فرو شگاه چاره هم دارد من لینک را برای شما قرار دادم.

ali gamma
05-06-2010, 14:33
نظرتون راجه به کابل های hdmi که مدتی همراه با پک اکسباکس 360 عرضه میشد چیه ؟ الان نوش 30 تومنه

vatanema
05-06-2010, 22:06
من تنظیمات ----- رو تغییر دادم.الان با همون کابل مارشال با ----- هم دارم 1080i سیگنال دریافت می کنم.به نظرتون 1080 این کابل با 1080 یه کابل بالای 30 تومن فرق میکنه؟کسی اینها رو با هم مقایسه کرده؟

jabarsink2000
05-06-2010, 22:15
من تنظیمات ----- رو تغییر دادم.الان با همون کابل مارشال با ----- هم دارم 1080i سیگنال دریافت می کنم.به نظرتون 1080 این کابل با 1080 یه کابل بالای 30 تومن فرق میکنه؟کسی اینها رو با هم مقایسه کرده؟
فکر نکنم.
رسیورهای hdیک دکمه برای تنظیم رزولوشن دارند که شما با فشار دادن چند بار می توانید رزولوشن مورد نظر خودتان را انتخاب کنید .

ali_nnn13
01-07-2010, 15:43
سلام به همگی...

آقا این تبدیل زیر واقعا" ارزش این همه پول رو داره ؟

بجز این سایت جایه دیگه ای سراغ ندارین که بشه خرید اینترنتی کرد ؟ با قیمت مناسب و کیفیت خوب !

موفق باشید...:11:

t_tanhayam
01-07-2010, 18:32
سلام به همگی...

آقا این تبدیل زیر واقعا" ارزش این همه پول رو داره ؟

بجز این سایت جایه دیگه ای سراغ ندارین که بشه خرید اینترنتی کرد ؟ با قیمت مناسب و کیفیت خوب !

والا فكر ميكنم خيلي قديمي باشه اگهي
الان من خودم همين تبديل رو مشهد از بازرگاني حقير 4 تومان خريدم لازم داشتم hdmi to dvi

ali_nnn13
01-07-2010, 19:26
والا فكر ميكنم خيلي قديمي باشه اگهي
الان من خودم همين تبديل رو مشهد از بازرگاني حقير 4 تومان خريدم لازم داشتم hdmi to dvi

ممنونم دوست عزیز...

من DVI به HDMI میخوام !

حالا اگه آگهی هم قدیمی باشه اینا همون پول 25،800 رو میگیرن !

شما همین مارک رو خریدین ؟ سایتی سراغ ندارین که از این تبدیل ها برای فروش داشته باشه ؟ جنس خوب میخوام که افت کیفیت نداشته باشه...

t_tanhayam
01-07-2010, 19:53
ممنونم دوست عزیز...

من DVI به HDMI میخوام !

حالا اگه آگهی هم قدیمی باشه اینا همون پول 25،800 رو میگیرن !

شما همین مارک رو خریدین ؟ سایتی سراغ ندارین که از این تبدیل ها برای فروش داشته باشه ؟ جنس خوب میخوام که افت کیفیت نداشته باشه...

نه من هم dvi به hdmi خريدم هميني كه شما ميگين براي خروجي گرفتن از كارت گرافيك براي hdtv خودم
والا من كه از همين به قول معروف معمولي ها گرفتم 4 تومان كاملا قابل قبول بود ويكجورايي گول مارك رو نخوريد چون چيز خاصي نداره كه بخوان اين قيمت رو بدن
شما يك سر كوچولو بزنيد قطعه فروش ها در تهران بازار رضا يا ايران يا..هر جاي ديگه و با قيمت هاي مناسبي گير ميارين حتما

meisam317
01-07-2010, 20:17
ولی تو سایت های خارجی هست و قیمت فروشش هم زدن.میتونید یه سرچ یزنید component to HDMI

من تو یکی از فرومهای یه چیزی شبیه دستگاه وی سی دی - بزرگ بودش - گه انگار تبدیل HDMI بودش با کیفیت عالی
الیته نمی دونم تبدیل میکرد یا تبدیل میشد :31::27:

t_tanhayam
01-07-2010, 20:34
من تو یکی از فرومهای یه چیزی شبیه دستگاه وی سی دی - بزرگ بودش - گه انگار تبدیل HDMI بودش با کیفیت عالی
الیته نمی دونم تبدیل میکرد یا تبدیل میشد :31::27:

هم كابلش موجود هست :

هم دستگاه كانورترش موجود هست:

:46:

yaghini
07-07-2010, 21:18
با خرید WD TV Live به یک کابل اچ دی ام آی !! نیازمند شده ام شدید....

کابل های سونی که تقلبی شده و تازه نمایندگی هم تقلبی میفروشه ( حداقل توی یزد)

مارک دایو رو هم سایت چاره دیگه نداره، آخرین بار هم از فروشگاه هایپر مارکت تهران گرفتم...

فردا دارم میرم اصفهان و اگه از دوستان اصفهانی کسی هست که بتونه راهنمایی کنه که یک کابل 2 متری خوب HDMI از کجا میتونم تهیه کنم ممنون میشم.

t_tanhayam
07-07-2010, 23:55
با خرید WD TV Live به یک کابل اچ دی ام آی !! نیازمند شده ام شدید....

کابل های سونی که تقلبی شده و تازه نمایندگی هم تقلبی میفروشه ( حداقل توی یزد)

مارک دایو رو هم سایت چاره دیگه نداره، آخرین بار هم از فروشگاه هایپر مارکت تهران گرفتم...

فردا دارم میرم اصفهان و اگه از دوستان اصفهانی کسی هست که بتونه راهنمایی کنه که یک کابل 2 متری خوب HDMI از کجا میتونم تهیه کنم ممنون میشم.

يك توصيه دوستانه برين ويك كابل hdmi دستگاه xbox بگيرين اونهايي كه داخل كارتن خودش هست بينهايت كيفيت خوبي داره و انعطاف پذير

ali_nnn13
08-07-2010, 12:00
يك توصيه دوستانه برين ويك كابل hdmi دستگاه xbox بگيرين اونهايي كه داخل كارتن خودش هست بينهايت كيفيت خوبي داره و انعطاف پذير

سلام دوست عزیز...

جایی رو میشناسین که بشه خرید آنلاین این کابل رو داشت ؟

از قیمت کابلهای آمریکایی Monster سری Ultimate 1000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خبر دارین ؟

یه جایی توی تهران هست که کابل Monster میفروشه ! ولی چون خودم تهران نیستم نمیتونم برم ببینم به چه قیمتی میفروشه ! اینم بگم که کابلهای Monster جزء بهترین و کم نویز ترین کابلهای دنیاست که معمولا امتیازهای بسیار بالایی دارن...

هرکی خواست آدرس پ.خ بده تا آدرس فروشگاه رو بهش بدم...

t_tanhayam
08-07-2010, 13:46
سلام دوست عزیز...

جایی رو میشناسین که بشه خرید آنلاین این کابل رو داشت ؟

از قیمت کابلهای آمریکایی Monster سری Ultimate 1000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خبر دارین ؟

یه جایی توی تهران هست که کابل Monster میفروشه ! ولی چون خودم تهران نیستم نمیتونم برم ببینم به چه قیمتی میفروشه ! اینم بگم که کابلهای Monster جزء بهترین و کم نویز ترین کابلهای دنیاست که معمولا امتیازهای بسیار بالایی دارن...

هرکی خواست آدرس پ.خ بده تا آدرس فروشگاه رو بهش بدم...

سلام موافقم باهاتون فروشگاه اكوستيك شايد داشته باشه:

تلفن و آدرس فروشگاه آکوستیک
خيابان جمهوري, تقاطع حافظ, پاساژ بزرگمهر( جنب پاساژ علاءالدين) طبقه دوم, پلاك 76

تلفن:66717362-66734936

همراه:09121578709

yaghini
08-07-2010, 14:15

ممنون دوست عزیز ولی میدونی که اصلا این کابل ها کجا گیر میان؟

کابل مانستر هم چاره داره 91000 تومان تازه گفته 1080i:

کسی سایت یا خرید آنلاین سراغ نداره دایو داشته باشه؟ عجب مکافاتی شده این عقب افتادگی ها ...

t_tanhayam
08-07-2010, 14:25
ممنون دوست عزیز ولی میدونی که اصلا این کابل ها کجا گیر میان؟

کسی سایت یا خرید آنلاین سراغ نداره دایو داشته باشه؟ عجب مکافاتی شده این عقب افتادگی ها ...

والا به نظرم دارين سخت ميگيرين خيلي از مواقع با يك كابل معمولي هم كارتون راه ميوفته
مثلا همين كابل داخل جعبه XBOX ELITE واقعا جنس خوبي داره از اون هايي كه فروشنده اين دستگاه هستند بخريد

VAN DEN HUL هم هست
همين سايت اكوستيك محصولات حرفه اي داره توي ايران در مورد وسايل HI-FI و HIGH END

ali_nnn13
08-07-2010, 15:09
سلام مجدد

سلام موافقم باهاتون فروشگاه اكوستيك شايد داشته باشه:

تلفن و آدرس فروشگاه آکوستیک
خيابان جمهوري, تقاطع حافظ, پاساژ بزرگمهر( جنب پاساژ علاءالدين) طبقه دوم, پلاك 76

تلفن:66717362-66734936

همراه:09121578709

ممنونم ، منم هیمن آدرس و شماره تلفن رو دارم ، ولی میترسم یهو قیمت فضایی بگه پای تلفن سکته کنم :41:

صبر کردم تا یکی از کاربرا یه خبری از قیمت بده تا بدونم چطوریاست...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکسی سایت یا خرید آنلاین سراغ نداره دایو داشته باشه؟ عجب مکافاتی شده این عقب افتادگی ها ...

اون کابل توی سایت چاره قدیمیه ! قیمتشم خیلی بالا زده ! این کابلی که مد نظر منه خیلی جدیدتره !

دوستان متنی که توی لینک زیر هست رو بخونین تا متوجه کیفیت بشین:

من آدرس فروشگاه آکوستیک رو از نویسنده وبلاگ بالا گرفتم...

اگه قیمت گرفتین ممنون میشم همینجا اعلام کنین..

موفق باشین...:11:

ali_nnn13
09-07-2010, 11:24

سلام دوست عزیز...

من یکی رو پیدا کردم که کابل xbox رو میفروشه ! ولی میگه سه مدل دارم ! 15 و 25 و 35 تومنی ! نمیدونم چه فرقی با هم دارند !

به نظر شما اگه اون 35 تومنی 2 متر باشه و اصلی هم باشه ارزش خرید داره ؟

فکر میکنید کیفیتش از کابلهای دایو بیشتر باشه ؟

t_tanhayam
09-07-2010, 12:14
سلام دوست عزیز...

من یکی رو پیدا کردم که کابل xbox رو میفروشه ! ولی میگه سه مدل دارم ! 15 و 25 و 35 تومنی ! نمیدونم چه فرقی با هم دارند !

به نظر شما اگه اون 35 تومنی 2 متر باشه و اصلی هم باشه ارزش خرید داره ؟

فکر میکنید کیفیتش از کابلهای دایو بیشتر باشه ؟

سلام علي اقا در مورد كابل هاي داخل جعبه xbox elite بايد بگم رنگش طوسي و خيلي نرم وانعطاف پذير اين مشخصش هست
در مورد قيمت والا فكر ميكنم بيشتر از 25 تومان نبايدباشه همون بهترين مدلش
با توجه به اختلاف قيمتش با دايو به نظر من ميارزه

lebowski
09-07-2010, 15:05
سلام مجدد

ممنونم ، منم هیمن آدرس و شماره تلفن رو دارم ، ولی میترسم یهو قیمت فضایی بگه پای تلفن سکته کنم :41:

صبر کردم تا یکی از کاربرا یه خبری از قیمت بده تا بدونم چطوریاست...

اون کابل توی سایت چاره قدیمیه ! قیمتشم خیلی بالا زده ! این کابلی که مد نظر منه خیلی جدیدتره !

دوستان متنی که توی لینک زیر هست رو بخونین تا متوجه کیفیت بشین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن آدرس فروشگاه آکوستیک رو از نویسنده وبلاگ بالا گرفتم...

اگه قیمت گرفتین ممنون میشم همینجا اعلام کنین..

بابا این کابل hdmi با هم هیچ فرقی ندارن من کابل 10 تومنی مارشال دارم کابل 30 تومنی مانسترم دارم فرقشون فقط تو طول کابله وگرنه سیگنال دیجیتال با سیگنال آنالوگ فرق داره کیفیت سیم فقط تو مسافت ارسال سیگنال تاثیر میزاره وگرنه کابلایی که پهنای باند مساوی دارن با هم یکین این صاحب این بلاگم متقلبه چون اگه به نوشتش دقت کنید میگه یکی از دوستام با قیمت پائینشو سراغ داره یعنی غیر مستقیم داره یه جنسیو تبلیغ میکنه که واسش سود داره. بازم میگم من کابل 10 تومنیو با کابل 30 تومنی تست کردم هیچ فرقی نداشتن مگر اینکه دیگه یه کابلی واقعا فقط شکل hdmi باشه.

ali_nnn13
09-07-2010, 16:17
بابا این کابل hdmi با هم هیچ فرقی ندارن من کابل 10 تومنی مارشال دارم کابل 30 تومنی مانسترم دارم فرقشون فقط تو طول کابله وگرنه سیگنال دیجیتال با سیگنال آنالوگ فرق داره کیفیت سیم فقط تو مسافت ارسال سیگنال تاثیر میزاره وگرنه کابلایی که پهنای باند مساوی دارن با هم یکین این صاحب این بلاگم متقلبه چون اگه به نوشتش دقت کنید میگه یکی از دوستام با قیمت پائینشو سراغ داره یعنی غیر مستقیم داره یه جنسیو تبلیغ میکنه که واسش سود داره. بازم میگم من کابل 10 تومنیو با کابل 30 تومنی تست کردم هیچ فرقی نداشتن مگر اینکه دیگه یه کابلی واقعا فقط شکل hdmi باشه.

سلام دوست عزیز...

ممنونم بابت توضیحاتتون...

راستش من خودم تا الان تست نکردم که بفهمم واقعا" فرقی بین کابل 10 تومنی با یه کابل حرفه ای هست یا نه...

ولی صاحب وبلاگ تقریبا" یه حرفه ای کار هستش و دوستای زیادی توی این زمینه داره و مطالب خوبی هم توی بلاگش مینویسه.. حالا در مورد کابل هم نوشته که صدا شفافیتش بهتر شده ! شاید با این سیستمی که من بخوام جفت و جور کنم تغییرات خیلی احساس نشه ، منم هنوز Monster نخریدم ، و دارم تحقیق میکنم که یه کابل عمرانی و مناسب از نظر کیفیت و قیمت تهیه کنم که بعدش پشیمون نشم...

مدل کابل مانستر شما چیه ؟ از کجا خریدین ؟

yaghini
12-07-2010, 14:20
با فروشگاه اکوستیک تماس گرفتم

مانستر 2متری 85هزار تومان
دایو 2 متری 39 هزار تومان...

ali_nnn13
12-07-2010, 15:50
با فروشگاه اکوستیک تماس گرفتم

مانستر 2متری 85هزار تومان
دایو 2 متری 39 هزار تومان...

:18:

دست شما درد نکنه ،

من دیگه با این وضعیت میرم کابل xbox میگیرم ! فقط موندم دایو بهتره یا xbox !

t_tanhayam
12-07-2010, 15:53
:18:

دست شما درد نکنه ،

من دیگه با این وضعیت میرم کابل xbox میگیرم ! فقط موندم دایو بهتره یا xbox !

علي جان خودت و درگير اين مسائل نكن اگه تونستي وگير اومد كابل xbox بگير از همون هايي كه داخل پكشون هست اگر هم كه نه قيمت دايو هم بد نيست با توجه به اينكه مارك داره
البته هم قيمتش سوني هم داره كيفيت خوبي دارند :46:

amiro64
14-07-2010, 01:08
هم كابلش موجود هست :

هم دستگاه كانورترش موجود هست:

:46:

دوستان کسی میدونه این کابلو کجا می فروشن؟
اینترنتی باشه بهتره..

t_tanhayam
14-07-2010, 09:27
دوستان کسی میدونه این کابلو کجا می فروشن؟
اینترنتی باشه بهتره..

سلام به فروشگاههاي اينترنتي نظير چاره يا اكوستيك يا hdmedia نگاهي بندازيد شايد بتونيد پيدا كنيد

davood-d
12-08-2010, 04:50
سلام
من كابل مانستر سري 1000 گرفتم و به گفته آقاي برزيم گذاشتم 30 ساعت كابل كار كرد تا به حالت پايدار رسيد.
شدت كنتراست رنگ در تاريكي
سرعت ارتباط پلير با تلويزيون
وضوح صدا و كريستالي شدنش
همگي به وضوح قابل تشخيص است.

به قول آقاي برزين بستگي به تجربه و تجهيزات نمايش داره. تا تفاوت ها به خوبي متوجه بشيد.
:20:

peyman25
13-08-2010, 12:31
دوستان من فیلم با کیفیت HD تقریبا نمیبینم و فعلا این برام مهمه که فیلمها و کانالهای SD را با بهترین کیفیت ممکن بگیرم. میدونم که استفاده از کابل کامپوننت در این مورد بهتر از کامپوزیته. استفاده از کابل HDMI چطوره در مقایسه با کامپوننت؟ ممنون.

t_tanhayam
13-08-2010, 16:06
دوستان من فیلم با کیفیت HD تقریبا نمیبینم و فعلا این برام مهمه که فیلمها و کانالهای SD را با بهترین کیفیت ممکن بگیرم. میدونم که استفاده از کابل کامپوننت در این مورد بهتر از کامپوزیته. استفاده از کابل HDMI چطوره در مقایسه با کامپوننت؟ ممنون.

سلام پيمان عزيز من چون از هر دو مدل در حال استفاده هستم خدمتتون مطلبي رو كاملا تجربي عرض ميكنم تفاوت فاحشي نيست
شايد شايد به نظر كمي تصوير تيره تر به نظر برسه در حد خيلي كمي اگه سخت گير باشين در غير اين صورت نه

BraveKnight
18-08-2010, 11:18
آقا منم یه کابل سونی چینی گرفتم، 2 متر 10 هزار تومن. روش نوشته واس پلی استیشنه که به سایر وسایل هم میخوره. فیشاش هم طلایی رنگه.
چطوره به نظرتون؟ هنوز HD باهاش ندیدم.

t_tanhayam
18-08-2010, 14:02
آقا منم یه کابل سونی چینی گرفتم، 2 متر 10 هزار تومن. روش نوشته واس پلی استیشنه که به سایر وسایل هم میخوره. فیشاش هم طلایی رنگه.
چطوره به نظرتون؟ هنوز HD باهاش ندیدم.

من هم مدل مشابه شما رو دارم عاليه عزيز نگران چيزي نباش واستفاده كنيد ازش

MH_FashisT
18-08-2010, 21:12
میخواسم بدونم کابلی هست که یه سرش hdmi باشه یه سرشم 6 فیش؟

t_tanhayam
18-08-2010, 21:31
میخواسم بدونم کابلی هست که یه سرش hdmi باشه یه سرشم 6 فیش؟

منظورتون hdmi-component هست

اره موجوده تقريبا هر مدلي كه بخواين وجود داره منتها بايد ببينين بازار ايران گير مياد يا نه

masood68a
18-08-2010, 21:35
استاد گرامی t_tanhayam:11:
آیا طول کابل تو کیفیت تاثیر داره؟؟؟

t_tanhayam
18-08-2010, 22:00

مسعود جان اينطور نگو من هم مثل شما هستم
بله منتها توي متراژ پايين زياد نه ولي بالاي 5 متر كمي متفاوت ميشه قضيه به خاطر همين از hdmi repeater استفاده ميشه معمولا واسه فاصله هاي زياد

yaghini
20-08-2010, 02:36

Although no maximum length for an HDMI cable is specified, signal attenuation—dependent on the cable's construction quality and conducting materials—limits usable lengths in practice.[57] HDMI 1.3 defines two cable categories: Category 1-certified cables, which have been tested at 74.5 MHz (which would include resolutions such as 720p60 and 1080i60), and Category 2-certified cables, which have been tested at 340 MHz (which would include resolutions such as 1080p60 and 2160p30).[54][58][59] Category 1 HDMI cables are to be marketed as "Standard" and Category 2 HDMI cables as "High Speed".[1] This labeling guideline for HDMI cables went into effect on October 17, 2008.[60][61] Category 1 and 2 cables can either meet the required parameter specifications for interpair skew, far-end crosstalk, attenuation, and differential impedance, or they can meet the required nonequalized/equalized eye diagram requirements.[58] A cable of about 5 meters (16 ft.) can be manufactured to Category 1 specifications easily and inexpensively by using 28 AWG (0.081 mm²) conductors.[57] With better quality construction and materials, including 24 AWG (0.205 mm²) conductors, an HDMI cable can reach lengths of up to 15 meters (49 ft.).[57] Many HDMI cables under 5 meters of length that were made before the HDMI 1.3 specification can work as Category 2 cables, but only Category 2-tested cables are guaranteed to work.[62]

sherlock_Holmes
27-08-2010, 16:04
دوتسان الان من بخوام بخرم باید چیا روی جعبش نوشته باشه؟

1080p و ورژن 1.3؟ همین دیگه؟

1.3b و 1.3a هم من دیدم.. کدوم جدیدتره؟
راستی یه مدل دیدم یه برجستگی روی کابلش بود و طرف گفت نویز گیره..! شما دیدیدن همچین چیزی؟ sony هم بود..

t_tanhayam
27-08-2010, 17:05
دوتسان الان من بخوام بخرم باید چیا روی جعبش نوشته باشه؟

1080p و ورژن 1.3؟ همین دیگه؟

1.3b و 1.3a هم من دیدم.. کدوم جدیدتره؟
راستی یه مدل دیدم یه برجستگی روی کابلش بود و طرف گفت نویز گیره..! شما دیدیدن همچین چیزی؟ sony هم بود..

-همون ورژن كابل رو معمولا نوشتن
-در مورد اين اعداد و پسوند ها زياد خودتون رو نگران نكنيد
در واقع يك سري تست هايي ميكنند شركت هاي سازنده ونقايصي رو و همينطور امكاناتي رو اضافه ميكنند در ورژن هاي جديدتر
البته LLC ‌ كه كارش در واقع ليسانس دادن ونظارت بر اين چنين مواردي هست سعي ميكنه تا بيشتر شركت ها رو مجبور كنه كه به كبفيت وارتقاي كيفي محصولاتشون بپردازند تا دادن اعداد وارقامي كه بيشتر گيج ميكنه مشتري ها رو
با اين حال اين چدولي هست مربوط به مقايسه ورژن ها ميتونيد نگاهي بندازين:

sherlock_Holmes
27-08-2010, 18:00
ممنون..

یعنی ورژن 1.4 هم اومده؟!

راستش همه میگن زیاد درگیر این اعداد نشین و وسواس به خرج ندین اما من یه کابل 1.3 گرفتم 6000 تومن اما تصویر میلرزید!
اینه که میخوام یه چیز درست حسابی بگیرم.. بیش از 20 تومن هم دیگه نمیخوام بدم البته..:31:

t_tanhayam
27-08-2010, 18:57
ممنون..

یعنی ورژن 1.4 هم اومده؟!

راستش همه میگن زیاد درگیر این اعداد نشین و وسواس به خرج ندین اما من یه کابل 1.3 گرفتم 6000 تومن اما تصویر میلرزید!
اینه که میخوام یه چیز درست حسابی بگیرم.. بیش از 20 تومن هم دیگه نمیخوام بدم البته..:31:

بله خيلي وقت هست تعريف شده وبازار موجوده
-خوب من هم كابل 10 توماني خريدم واين مشكل شما رو ندارم به 6 توماني كه دادين هم توجه كنيد 10-20 كابل هاي معمولي وخوبي گير مياد بازار

pgu83
30-08-2010, 05:02
نمایندگی پانا کابل hdmi دو متری داد 15000 تومن.(مارک مارشال بود کیفیتش هم تقریبا خوب بود).ببخشید :31:

payam110313
25-01-2011, 10:17
سلام

کابل کامپوننت چه فرمت هایی را پخش میکنه؟

آیا میتونه فرمت h264 . acc را هم پخش کنه؟

آیا فرمت h264. aac فرمت با کیفتی یا قدیمی؟

iman_s
25-01-2011, 10:38
يك مارشال 2 متري خريدم 7000 تومن.هيچ مشكلي نداره.با PS3 هم جواب ميده.

ardalan_zapata
25-01-2011, 10:58
آقا یه جایی هست میگه 10 متری میدم 16 تومن
ولی گفت درجه یک نیست !
میخواستم ببینم افت کیفیت خیلی زیاد میشه واسه فیلم HD ?

iman_s
25-01-2011, 11:26
توي كابل ديجيتال افت كيفيت معنا نداره.يا ارتباط كامل برقرار ميشه يا نميشه.ببين اگه ميتوني به شرط تست بگير.اگه جواب داد كه خوبه اگهجواب نداد پس بده.

poonel
25-01-2011, 13:49
سلام

کابل کامپوننت چه فرمت هایی را پخش میکنه؟

آیا میتونه فرمت h264 . acc را هم پخش کنه؟

آیا فرمت h264. aac فرمت با کیفتی یا قدیمی؟

همه فرمت ها رو پخش میکنه ولی کیفیت خوبی نداره بخصوص برای HD

mehrban1
31-01-2011, 23:47
ممنون..

یعنی ورژن 1.4 هم اومده؟!

من ورژن 1.4 چینی گرفتم 11000 تومن طول 5/1 متر کیفیت عالی

koh
01-02-2011, 07:49
من ورژن 1.4 چینی گرفتم 11000 تومن طول 5/1 متر کیفیت عالی

سلام
آیااشما از این سایت خرید اینترنتی داشتید؟
آیا کارش درسته و کالا را ارسال می کنه؟
فکر کنم طول کابل 1.5 متر باشد نه 5.1 متر.
لطفا چند تا عکس از خود کابل و بسته بندیش قرار بده روی سایت
این قیمت اعلام شده برای کابل 1.4 غیر منطقی نیست؟
ممنون

mehrban1
03-02-2011, 00:10
سلام
آیااشما از این سایت خرید اینترنتی داشتید؟
آیا کارش درسته و کالا را ارسال می کنه؟
فکر کنم طول کابل 1.5 متر باشد نه 5.1 متر.
لطفا چند تا عکس از خود کابل و بسته بندیش قرار بده روی سایت
این قیمت اعلام شده برای کابل 1.4 غیر منطقی نیست؟
ممنون

- کابل فوق رو از همین سایت خریدم.
- شبی که من کابل رو سفارش دادم فرداش از سوی سایت با همراه من تماس گرفتند و سفارش رو چک کردن و بعد از تماس اون رو ارسال کردن ولی خوب چون من شهرستان هستم پست پس از 4-5 روز به دستم رسوند.
-طول کابل یک و نیم است تو PC من که درست تایپ شده.
-تو خود سایت عکس با بسته بندی هست تمام توضیحات هم درست است همین ورژن هم روش نوشته است انشاءالله در وقت دیگری عکساش رو براتون می فرستم.
- من هم قبل از خرید فکر میکردم قیمت غیر منطقی است ولی خوب قیمتش درسته و کیفیتش هم خوبه.

mehrdad-hp
23-02-2011, 02:14
سلام دوستای عزیز
من میخوام تصویر لپ تاپو رو lcd داشته باشم.
برای خرید hdmi تحقیق خاصی لازمه؟
با hdmi کل تصاویر منتقل میشه؟(مثلا پخش یه فیلم)
ممنون میشم پاسخ بدید.

mehrdad-hp
23-02-2011, 02:23
سلام دوستای عزیز
تصویر لپ تاپ رو میخوام رو lcd داشته باشم.
hdmi هیچ محدودیتی نداره؟(یعنی کل تصاویرو منتقل میکنه؟) چه فیلم چه بازی
واسه خریدش باید چه ورژنی رو بخرم؟
ممنون میشم پاسخ بدید

t_tanhayam
23-02-2011, 10:05
سلام دوستای عزیز
ممنون میشم پاسخ بدید

-نه عزيز محدوديتي نداره و فعلا بهترين روش براي انتقال صدا وتصوير همزمان هست
-بستگي به لپ تاپتون داره اگر خروجي hdmi v 1.4 داره خوب 1.4
-ولي اكثرا خروجي 1.3 دارند كه توي بازار موجود هست به وفور

best
23-02-2011, 10:16
سلام دوستای عزیز
ممنون میشم پاسخ بدید

در ادامه و تکمیل نوشته دوستمون t_tanhayam
>>>
Sony F132FX دارم و از کابل DLC-HD20HF برای اتصال به ال سی دی استفاده می کنم.
بازی رو تست نکردم ولی فیلم های HD و Full HD با بیت ریت بالا رو تست کردم و مشکلی نداشته.
- کل صفحه windows منتقل می شود (دقیقا به همون صورت که رو لپ تاپ می بینی)
- برای خرید حتما یه کابل خوب بگیر ... حداقل ver 1.3
بعد از نصب کابل به لپ تاپ و LCD اگه تصویر را رو LCD نداشتی ... ، برای برقرار شدن ارتباط ، در محیط ویندوز (7) به قسمت فوق برو:
Start > Accessories > Connect to a Projector > Projector Only

-------------------------------------------------------------------------

DLC-HD20P قیمت 15
DLC-HD20HF قیمت 17
Monstar M1000HD قیمت 40

اگه کابل سونی خواستی بگیری یه سری به پست فوق بزن:

hdmi.org

hassan1234
27-02-2011, 17:33
دوستان رسیورi-clas(البته کره ای)که کابل hdmiمیخوره کیفیت کابلش چطوره ؟ میشه روی دستگاهای دیگه(بلوری یادی وی دی )استفاده کرد؟(البته منظورم کابلشه)

t_tanhayam
27-02-2011, 17:51
دوستان رسیورi-clas(البته کره ای)که کابل hdmiمیخوره کیفیت کابلش چطوره ؟ میشه روی دستگاهای دیگه(بلوری یادی وی دی )استفاده کرد؟(البته منظورم کابلشه)

-دوست عزيز كلا كيفيت كابل ها توي اين رنج قيمتي يكي هستند و مي تونيد براي همه دستگاهاتون استفاده كنيد و هيچ مشكلي نداره

jabarsink2000
27-02-2011, 21:28
دوستانی که دنبال خرید کابل hdmi هستند بهترین کابل موجود و با قیمت عالی :
کابل hdmi کمپانی energy sistem است .بهترین کابل hdmi ورژن 1.4 که قابلیت استفاده در تمام ورودی 1.3 و 1.2 را دارا است.
بهترین کابل با پدر و مادر موجود دربازار با قیمت عالی وگارانتی 2 ساله نوآوران پاپیون نماینده اصلی energy sistem.
این کابل در 3 نسخه تولید شده است:
کابل h100:ورژن 1.4 این کابل 1.5 متری است.وحالت سه بعدی را ساپورت میکند.قیمت این کابل 9900تومان.
کابل h150:ورژن1.4 این کابل 3 متری است .وحالت سه بعدی را ساپورت میکندقیمت این کابل 12700تومان.
کابل h200.ورژن 1.4 این کابل 1.5 متری است.وحالت سه بعدی را ساپورت میکند.قسمت بالای سوکت این کابل قابلیت چرخش 180 درجه دارد وبرای استفاده از سوکت جنب پنل مناسب است.11600تومان.
برای دیدن عکس های واضح از این کابل ها به سایت رسمی این کابل مراجعه کنید:
سایت رسمی و قسمت کابل hdmi:

سایت نمایندگی و قسمت کابل hdmi:

و در اخر بهترین سایت که می توانید این کابل عالی را خرید کنید:

انشالله که به درد دوستان خورده باشد.
با تشکر.
هادی

t_tanhayam
27-02-2011, 22:11
دوستاني كه در مورد نوع كابل وقيمت سوال ميپرسند واقعا توصيه دوستانه ميكنم هزينه زيادي نكنند

-ميتونيد نتيجه سرچ و تحقيق چندين سايت معتبر رو در مورد تفاوت كابل هاي گران قيمتي نظير monster , Van Den Hul با كابل هاي ارزون قيمت رو ببينيد :

-شايد علت تفاوت اصلي كابل هايي گران قيت مثل monster و مدل هاي مشابه پهناي باند متفاوت هست تا 15.5 گيگ
-منتها دقت كنيد دوستان اين مقدار پهنا و تفاوت براي سورس هاي عالي وكاملا حرفه اي در نظر گرفته ميشه نه براي سورس ها يي كه در دسترس من وشماست

DarknesSLand
01-03-2011, 19:26
الان کابل HDMI VERSION 1.4 کیفیت خوب از کجا میتونم تهیه کنم؟

mehrdad-hp
30-03-2011, 22:25
سلام به دوستای عزیز
من کابل hdmi خریداری کردم. باید بگم که زیادی نگران بودم. حالا فهمیدم که تفاوتی نیست.
فروشنده 2مارک نشونم داد.
SONY.1
AMFK.2
قیمت هر دو 14 تومن. سونی که از بسته بندیش و قیمتش معلوم بود اصل نیست.
من شماره 2 رو خریدم. ورژن 1.4 قیمت نهایی 11 تومن
تست کردم فوق العاده بود
مخصوصا دیدن فیلم HD و بازی کردن
من لپ تاپ رو به LCD وصل کردم.

فقط بخرید و نگران چیزی نباشید. :10:
فقط مشخصات زیر رو داشته باشه کافیه.
ورژن 1.4 - HIGH SPEED - SUPPORT 1080P

یه عکس هم گزاشتم از محصولی که خریدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

irmedia
31-03-2011, 13:39
الان کابل HDMI VERSION 1.4 کیفیت خوب از کجا میتونم تهیه کنم؟

سلام

در حال حاضر تنها مدل از کابل های HDMI ورژن 1.4 معتبر و با کیفیت موجود در بازار ایران با برند DAIYO است که جدیدا هم وارد بازار شده و تنها هم در خیابان جمهوری تهران ، پاساژ بزرگمهر طبقه دوم موجود است. در ضمن قبل از عید با قیمت 27.800 تومان فروخته میشد.

برای مشاهده نوع و بسته بندی کابل به لینک زیر مراجعه کنید:

سلام به دوستای عزیز
من کابل hdmi خریداری کردم. باید بگم که زیادی نگران بودم. حالا فهمیدم که تفاوتی نیست.
فروشنده 2مارک نشونم داد.
SONY.1
AMFK.2
قیمت هر دو 14 تومن. سونی که از بسته بندیش و قیمتش معلوم بود اصل نیست.
من شماره 2 رو خریدم. ورژن 1.4 قیمت نهایی 11 تومن
تست کردم فوق العاده بود
مخصوصا دیدن فیلم HD و بازی کردن
من لپ تاپ رو به LCD وصل کردم.

فقط بخرید و نگران چیزی نباشید. :10:
فقط مشخصات زیر رو داشته باشه کافیه.
ورژن 1.4 - HIGH SPEED - SUPPORT 1080P

یه عکس هم گزاشتم از محصولی که خریدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما مطمئن هستید کابل مورد نظر ورژن 1.4 است!؟

آیا از قابلیت های مورد استفاده در این نسخه مانند مشاهده تصاویر 3D یا قابلیت بازگشت صدا مانند ARC استفاده کرده اید!؟

چون کابل HDMI ورژن 1.4 موجود در بازار ایران تنها با یکی دو برند معروف موجود است که آن هم با قیمت حداقل 30 هزار تومان به فروش میرسد و آن هم فقط در پاساژ بزرگمهر در خیابان جمهوری تهران موجود است و حتی نمایندگی های فروش لوازم صوتی و تصویری مانند سونی ، پاناسونیک ، سامسونگ و ... کابل HDMI ورژن 1.4 موجود ندارد و همگی کابل های موجود همگی 1.3 هستند که متاسفانه به دلیل عدم آگاهی اکثر خریداران همان کابل ها را به نام ورژن 1.4 به شمای خریدار بفروش می رسانند!!!

yaghini
02-04-2011, 00:15
بعد از 6 یا 7 ماه برگشتم، خیلی از دوستان رو توی فروم ندیدم و خوشحال شدم که آقای t-tanhayam رو دیدم و امیدوارم همیشه پایدار باشه.

از یک چیز خیلی دلم گرفت و اونم اینکه تو یک جای تاپیک دیدم یکی از دوستان گفته بود چون ما سورس خوب نداریم پس همین کابل های آشغال هم بخری خریدی و خوب چیزی هست، کارت رو راه میندازه"؛

آخه دوستای من هموطنای من، چرا چیز بد بخرین؟ چرا عادتمون دادن کیفیت رو در درجه دوم قرار بدیم؟ چرا لیاقت اینکه بهتربن محصول رو داشته باشیم ازمون گرفتن؟ چرا باید تو بازارمون به زور بشه یک جنس اصل گیر آورد؟ چرا آشغالای چینی واسه ماست؟ چرا با 8 ملیون پراید سوار میشیم؟ چرا؟ چرا؟ چرا؟

جز خودمون که ارزش خودمون رو همینقدر میدونیم کسی مقصر نیست...

yaghini
02-04-2011, 00:29
بعد از 6 یا 7 ماه برگشتم، خیلی از دوستان رو توی فروم ندیدم و خوشحال شدم که آقای t-tanhayam رو دیدم و امیدوارم همیشه پایدار باشه.

از یک چیز خیلی دلم گرفت و اونم اینکه تو یک جای تاپیک دیدم یکی از دوستان گفته بود چون ما سورس خوب نداریم پس همین کابل های آشغال هم بخری خریدی و خوب چیزی هست، کارت رو راه میندازه"؛

آخه دوستای من هموطنای من، چرا چیز بد بخرین؟ چرا عادتمون دادن کیفیت رو در درجه دوم قرار بدیم؟ چرا لیاقت اینکه بهتربن محصول رو داشته باشیم ازمون گرفتن؟ چرا باید تو بازارمون به زور بشه یک جنس اصل گیر آورد؟ چرا آشغالای چینی واسه ماست؟ چرا با 8 ملیون پراید سوار میشیم؟ چرا؟ چرا؟ چرا؟

جز خودمون که ارزش خودمون رو همینقدر میدونیم کسی مقصر نیست...

aliahmadi22
02-04-2011, 11:20
سلام

من چند روز پیش واسه اینکه ریسیور رو به TV وصل کنم یه کابل ارزون HDMI گرفتم.وقتی صدای تلویزیون رو کم میکنم یه صدای کم مثل Noise از تلویزیون خارج میشه.میخواستم بدونم اشکال از کابل هست دیگه چون روی دستگاه های دیگه مشکلی نداره

mad86
07-04-2011, 22:48
سلام اگر میشه من رو هم راهنمایی کنید

میخوام مونیتور رو به این گیرنده های دیجیتال xvision نصب کنم
دوستان گفتن از مبدل های hdmi به dvi استفاده کن

والا من 2 تا خریدم و هیچ کدوم کار نکرد...

اگر کسی از اساتید میتونه کمک کنه که اشکال از کجاست یا اینکه دقیقا چه مدل مبدل بگیرم ... ممنون میشم

t_tanhayam
07-04-2011, 22:59
سلام

من چند روز پیش واسه اینکه ریسیور رو به TV وصل کنم یه کابل ارزون HDMI گرفتم.وقتی صدای تلویزیون رو کم میکنم یه صدای کم مثل Noise از تلویزیون خارج میشه.میخواستم بدونم اشکال از کابل هست دیگه چون روی دستگاه های دیگه مشکلی نداره

-ممكن مربوط به كابل باشه همون كابل رو با دستگاه ديگه اي هم متصل كنيد به hdtv تون و تستش كنيد

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

سلام اگر میشه من رو هم راهنمایی کنید

میخوام مونیتور رو به این گیرنده های دیجیتال xvision نصب کنم
دوستان گفتن از مبدل های hdmi به dvi استفاده کن

والا من 2 تا خریدم و هیچ کدوم کار نکرد...

اگر کسی از اساتید میتونه کمک کنه که اشکال از کجاست یا اینکه دقیقا چه مدل مبدل بگیرم ... ممنون میشم

-شما ستينگ هاي خروجي ايكس ويژن يا مانيتورتون رو چك كردين موردي نداشته باشه ؟
توي تاپيك هايي مثل اين مطرح كنيد شايد زودتر به جواب برسين :

mehrdad-hp
12-04-2011, 20:22
من کابلو خریدم irmedia جان
روی جعبه نوشته بود ورژن 1.4
من فقط واسه اتصال لپ تاپ به lcd گرفتم. الانم راضی هستم و با بازی و فیلم حال میکنم:31:

iman_s
13-04-2011, 10:58
دو سه ماه پيش يك مارك مارشال دو متري گرفتم 7000 تومن.خيلي خوب جواب ميده.ديروز جعبه اش رو پيدا كردم ديدم روش زده نسخه 1.8 :18:

mehrdad_ati
13-04-2011, 11:18
1.8 ?!!!! :دی

تا جایی که من میدونم کابل 1.3 و 1.4 فرقی با هم نمیکنند . مهم پورت 1.4 هست که قابلیت سه بعدی و برگشت صدا داره . یعنی پورت 1.4 با کابل 1.3 همه ی قابلیت ها رو داره اما پورت 1.3 با کابل 1.4 هیچ قالبلیتی از 1.4 رو نداره .

t_tanhayam
13-04-2011, 12:11
1.8 ?!!!! :دی

تا جایی که من میدونم کابل 1.3 و 1.4 فرقی با هم نمیکنند . مهم پورت 1.4 هست که قابلیت سه بعدی و برگشت صدا داره . یعنی پورت 1.4 با کابل 1.3 همه ی قابلیت ها رو داره اما پورت 1.3 با کابل 1.4 هیچ قالبلیتی از 1.4 رو نداره .

-مهرداد جان قبلا بحث هايي در مورد تفاوت ها بود من خاطرم نيست دقيقا كجا بود
من دوباره پست رو replay كردم :

mehrdad_ati
13-04-2011, 13:32
بله این تفاوت ها بین نسخه ی 1.3 و 1.4 وجود داره . ااما صحبتم این هست که اکثرابا همین کابل 1.3 هم پشتیبانی میشند . اما مهم اینه که دستگاه پورت 1.4 داشته باشه . یعنی خروجی 1.4 مهمه نه کابل 1.4

نقل از سایت رسمی hdmi :

The HDMI Ethernet Channel feature will require a new cable that supports this functionality, either a Standard HDMI Cable with Ethernet or a High Speed HDMI Cable with Ethernet, depending on the maximum resolution to be supported. The Automotive Connection System will also employ a new class of cable, the Standard Automotive HDMI cable, which is designed specifically for automotive use. All of the other new HDMI 1.4 features will be compatible with the existing categories of cables.

فقط قابلیت ethernet به کابل جدید 1.4 نیاز داره . تمام قابلیت های دیگه رو با کابل 1.3 (و البته دستگاهی که خروجی 1.4 داشته باشه) هم میشه داشت .

t_tanhayam
13-04-2011, 14:01
متوجه منظورتون هستم مهرداد عزيز
البته تفاوت ها خيلي تخصصي تر در مورد bandwith و نرخ انتقال و كيفيت و...قابليت هاي اضافه تر رو ميشه صحبت كرد
ولي خوب به قول شما با اين سورس ها و نياز ها تفاوتي نميكنه (البته براي شخص من )

shahab.77
18-04-2011, 18:23
چه tv های 1.4 دارن؟

t_tanhayam
18-04-2011, 21:18
چه tv های 1.4 دارن؟

-تمام پنل هاي 3d و تعداد زيادي از مدل هاي توي بازار hdmi v 1.4 هستند
شما مدل مدنظرتون چيه؟

shahab.77
18-04-2011, 21:20
این مدلها snoy ex500
sony ex700
sony ex710
sharp le700m full led
panasonic d25

t_tanhayam
18-04-2011, 22:31
این مدلها snoy ex500
sony ex700
sony ex710
sharp le700m full led
panasonic d25

تاجايي كه من اطلاع دارم يكي از ورودي هاي d25 از hdmi ورژن 1.4 استفاده ميكنه
بقيه پنل ها اين ورژن رو ندارند

1navid
18-04-2011, 23:05
منم مدل مارشال خریدم از پااژ ایران 8 تومان تا الان که خوب بوده

mn13
12-05-2011, 12:37
من کارت گرافیک ati 3650hd 1g دارم و روی جلدش فقط dvi/crt. نوشته و اسمی از hdmi نبرده میخواستم ببینم اگه بخوام از کابل dvi to hdmi برای اتصال به تلوزیون استفاده کنم مشکل ایجاد نمیکنه البته فناوری avivo کارتهای اتی رو ساپورت میکنه

t_tanhayam
12-05-2011, 12:54
من کارت گرافیک ati 3650hd 1g دارم و روی جلدش فقط dvi/crt. نوشته و اسمی از hdmi نبرده میخواستم ببینم اگه بخوام از کابل dvi to hdmi برای اتصال به تلوزیون استفاده کنم مشکل ایجاد نمیکنه البته فناوری avivo کارتهای اتی رو ساپورت میکنه

-شما ببينيد خروي hdmi روي گرافيكتون هست يا نه ؟
-اگر هم نيست ميتونيد از مبدل ها استفاده كنيد مشكلي هم نداره (جز انتقال صدا كه بايد مجزا خروجي بگيرين)

mn13
12-05-2011, 12:59
-شما ببينيد خروي hdmi روي گرافيكتون هست يا نه ؟
-اگر هم نيست ميتونيد از مبدل ها استفاده كنيد مشكلي هم نداره (جز انتقال صدا كه بايد مجزا خروجي بگيرين)

روی جلد کارت گرافیک چیزی از hdmi ننوشته بود اما با این وجود میتونم از کابل dvi/hdmi استفاده کنم؟

mn13
12-05-2011, 13:58
این مشخصاتشه حالا به نظر شما بهترین راه اتصال چیه و باید چی کار کنم:es Specification
Accessories
Awards & Reviews
News
Driver
Adverts
Specification
Graphics Engine RADEON HD3650
Video Memory 1GB DDR2
Engine Clock 600MHz
Memory Clock 400MHz x 2
Memory Interface 128bit
DirectX® Support 10.1
Bus Standard AGP 8x
Standard Display Connecors
Feature Support
OpenGL Support
CrossFireX™ Technology
ATI Stream Technology Support
ATI Eyefinity Technology
ATI Hypermemory Technology
Display Support
VGA Output On Board
DVI Output
DisplayPort
HDMI
TV Output
HDTV Output
HDCP Support Support
Maximum Resolution
VGA 2048x1536
DVI 2560x1600
DisplayPort
HDMI 1920x1200
Power Specs + Board Dimensions
Board Dimensions
Minimum System Power requirement (W) 300W
Extention Pow

t_tanhayam
12-05-2011, 14:51
پورت hdmi هم زده كه دوست عزيز

mn13
12-05-2011, 19:16
پورت hdmi هم زده كه دوست عزيز

یعنی میتونم از کابل dvi/hdmi هم صدا و هم تصویر را منتقل کنم در ضمن کیفیت در چه حده؟ بازیا رو در چه حدی اجرا میکنه با فیلما؟ اگه یه بازیو رو بامانیتور 17 اینج بدون مشکل اجرا میکردم با اتصال به lcd هم همون حالت رو داره یا گرافیک بالاتر میخواد؟ در ضمن خیلی ممنون از راهنمایی خوبتون.

t_tanhayam
12-05-2011, 21:16
یعنی میتونم از کابل dvi/hdmi هم صدا و هم تصویر را منتقل کنم در ضمن کیفیت در چه حده؟ بازیا رو در چه حدی اجرا میکنه با فیلما؟ اگه یه بازیو رو بامانیتور 17 اینج بدون مشکل اجرا میکردم با اتصال به lcd هم همون حالت رو داره یا گرافیک بالاتر میخواد؟ در ضمن خیلی ممنون از راهنمایی خوبتون.

-فقط از طريق Hdmi ميتونيد همزمان صدا وتصوير رو داشته باشين
از طريق dvi نميتونيد صدا رو داشته باشين
-هر دو خروجي hdmi/dvi ديجيتال هستند وكيفيت قابل قبولي دارند بستگي به سورس وفايل در حال اجراتون داره
-نه ارتباطي نداره تا زمانيكه رزولوشن رو بالا ببرين كه اونموقع بستگي به ساپورت كارت گرافيكتون داره

mn13
12-05-2011, 22:25
ببخشید این قدر سوال میکنم اما بطور مثال رزولشن 1024‎*‎780همون کیفیت مانیتور رو داره یا باید اون رو بالاتر ببرم تا بتونم تصویر بگیرم یا به عبارت بهتر این کارت گرافیک برای اجرای بازیهای ورزشی مثل pes2011‎&nba2k11‎&‎ کافیه و اونارو در حد عالی پخش میکنه؟(کارت گرافیک :3650hd gddr2 1gb و تلوزیون LG LH700 42‎"‎‎‏)‏ و کابل DVI TO HDMI هم دقیقا مثل HDMI TO HDMI است یا فرق میکنه? بازم ممنون

t_tanhayam
12-05-2011, 22:53
ببخشید این قدر سوال میکنم اما بطور مثال رزولشن 1024‎*‎780همون کیفیت مانیتور رو داره یا باید اون رو بالاتر ببرم تا بتونم تصویر بگیرم یا به عبارت بهتر این کارت گرافیک برای اجرای بازیهای ورزشی مثل pes2011‎&nba2k11‎&‎ کافیه و اونارو در حد عالی پخش میکنه؟(کارت گرافیک :3650hd gddr2 1gb و تلوزیون LG LH700 42‎"‎‎‏)‏ و کابل DVI TO HDMI هم دقیقا مثل HDMI TO HDMI است یا فرق میکنه? بازم ممنون

معمولا hdtv ها رزولوشن 1920*1080 هستند و همينطور مدل شما (lh700)
-dvi to hdmi شما صدا ندارين ولي از نظر كيفيت تصوير ميشه گفت تا حد زيادي يكسان هست با hdmi

mn13
13-05-2011, 00:05
یعنی این جور بازیارو با اون گرافیک 3650 نمیتونم انجام بدم? برای صدا باید چکار کنم?

t_tanhayam
13-05-2011, 11:46
یعنی این جور بازیارو با اون گرافیک 3650 نمیتونم انجام بدم? برای صدا باید چکار کنم?

-در مورد بازي و ساپورت رزولوشن بايد توي تاپيك زير مطرح كنيد تا دوستان جوابتون رو بدن:

-البته گرافيك 1 گيگ دارين ونبايد مشكلي داشته باشين
-در مورد صدا هم بايد از خروجي line-out كامپيوترتون به ورودي صدا hdtv ‌تون يا سينماي خونگيتون متصل كنيد

hedye222222
19-07-2011, 07:44
سلام دوستان
میخوام با hdmi لپ تاپم رو کهacer 4741هست به lcd sony 40 اینچ متصل کنم ولی هر کارمیکنم نمیشه
ایا برای لپ تاپ باید تنظیماتی انجام بدم.ویندوزم 7 هست.وقتی کابل رو وصل میکنم یه قلش ابی کنار hdmi رو tvمیاد ولی تو لپ تاپ هیچ کار نمیشه.هیچ صفحه ای از لپ تاپم رو نشون نمیده.فقط صفحه سیاهه.جی کارکنم.مارک کابلشم مارشاله.
ممنون

Injaneb2
19-07-2011, 07:53
سلام دوستان
میخوام با hdmi لپ تاپم رو کهacer 4741هست به lcd sony 40 اینچ متصل کنم ولی هر کارمیکنم نمیشه
ایا برای لپ تاپ باید تنظیماتی انجام بدم.ویندوزم 7 هست.وقتی کابل رو وصل میکنم یه قلش ابی کنار hdmi رو tvمیاد ولی تو لپ تاپ هیچ کار نمیشه.هیچ صفحه ای از لپ تاپم رو نشون نمیده.فقط صفحه سیاهه.جی کارکنم.مارک کابلشم مارشاله.
ممنون
بعیده که مشکل از کابل باشه، من خودم مارشال دارم.
باید وارد تنظیمات کارت گرافیکی لپ تاپ بشید و اونجا در صورت لزوم تغییرات لازم را بدهید.

hedye222222
19-07-2011, 09:33
بعیده که مشکل از کابل باشه، من خودم مارشال دارم.
باید وارد تنظیمات کارت گرافیکی لپ تاپ بشید و اونجا در صورت لزوم تغییرات لازم را بدهید.

چه تغییراتی انجام بدم که درست شه؟
مرسی

Injaneb2
19-07-2011, 10:30
چه تغییراتی انجام بدم که درست شه؟
مرسی
این بسته به سیستم عامل و نوع کارت گرافیکی شما متفاوت است. فعلا برای شروع وارد control panel و بعد display شوید و تب setting رو بزنید. سپس قسمت advanced را بزنید. احتمالا از این جا به بعد باید تب مربوط به تنظیمات کارت گرافیک را بزنید و بعد به قسمت تنظیمات دو نمایشگر بروید.
اگر اطلاعات کامپیوتری خوبی ندارید، پیشنهاد می کنم در قسمت لپ تاپ فروم سوال خود را مطرح کنید تا دوستانی که لپ تاپ مشابه دارند شما را بهتر راهنمایی کنند.

sabzefosfori
20-07-2011, 03:07
سلام دوستان
ممنون

اول از همه چی با يک کابل ديگه چک کنيد من هم يک کابل مارشال داشتم از پکش در اوردم زدم به tv ديدم مورد داره اصلاً صفحه نمياد الان افتاده يک گوشه يک کابل sony خريدم رديف شد شما اول يک کابل ديگه گير بيار تست کن امکان داره کابل ايراد داشته باشه

hedye222222
23-07-2011, 08:21
اول از همه چی با يک کابل ديگه چک کنيد من هم يک کابل مارشال داشتم از پکش در اوردم زدم به tv ديدم مورد داره اصلاً صفحه نمياد الان افتاده يک گوشه يک کابل sony خريدم رديف شد شما اول يک کابل ديگه گير بيار تست کن امکان داره کابل ايراد داشته باشه

سلام
مرسی
اره ممکنه از کابلش باشه چون هیچی رو صفحه tvنمیاد
ولی یه سوال دیگه
روپکش نوشته 1080بایدرزولوشنش باشه
ولی رزولوشن لپ تاپ من 1024در768هست.زیادترم نمیشه یا من بلد نیستم.
ممکنه از اون باشه؟

hedye222222
26-07-2011, 06:44
سلام
مرسی
اره ممکنه از کابلش باشه چون هیچی رو صفحه tvنمیاد
ولی یه سوال دیگه
روپکش نوشته 1080بایدرزولوشنش باشه
ولی رزولوشن لپ تاپ من 1024در768هست.زیادترم نمیشه یا من بلد نیستم.
ممکنه از اون باشه؟

اخیش بلاخره درست شد
کارت گرافیکم و کامل نصب نکرده بودم:46:

MH_FashisT
28-07-2011, 10:12
چجوری میتونم بفهمم کابل hdmi چه ورژنی هست؟
بدون اینکه از رو cover خود hdmi بخونم

Injaneb2
28-07-2011, 13:01
چجوری میتونم بفهمم کابل hdmi چه ورژنی هست؟
بدون اینکه از رو cover خود hdmi بخونم
ورژن های متداول برای HDMI (مثل 1.3 و 1.4) در واقع پروتوکل هستند و بکار بردن این اسامی برای کابلها صحیح نیست.
بجای آن، در کابلها از طبقه بندی خاصی استفاده می شود که در
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمی بینید.
در ضمن زیاد بر خرید کابلهای گران قیمت اصرار نداشته باشید (شاید، مگر در مواردی که طول بلند لازم است).

FCSS1982KIAN
29-07-2011, 09:38
دوستان میخواستم بدونم الان کابل hdmi ورژن 4 قیمتش چنده بهترین مارکش چیه ؟ضمنا ورژن 1/4 با 1/4a فرقش چیه؟

TATU_TATY
30-07-2011, 21:14
دوستان میخواستم بدونم الان کابل hdmi ورژن 4 قیمتش چنده بهترین مارکش چیه ؟ضمنا ورژن 1/4 با 1/4a فرقش چیه؟

سلام دوستان ..من هم قصد خرید این ورژن کابل رو دارم چون کارت گرافیکم ورژن 1.4 ساپورت میکنه..
میشه لینک خرید اینترنی اگه دارید بزارید فقط 1.4
هم ارزون ترینش هم گرون ترینش..تشکر

TATU_TATY
01-08-2011, 17:26
دوستان کسی نیست ما رو راهنمایی کنه ..تشکر

TATU_TATY
04-08-2011, 18:24
یووووووووهووووووووو کسی نمیاد این طرفا

Injaneb2
04-08-2011, 21:40
پست های صفحه قبل را مرور کنید،انشالله به جوابهایتان می رسید.

kambiz11000
05-08-2011, 13:11
کسی هست که بتونه کابل HDMI اصلی رو از تقلبی تشخیص بده؟

Dark Sector
11-10-2011, 22:08
سلام
کابل 10 متری الان چند قیمت ؟ یک جا دیدم 10 متری رو گذاشته بود 14 تومن. بنظرتون مشکلی ندارند؟

tap10
11-10-2011, 22:41
من از نمایندگی سونی گرفتم 50 تومن 1.ونیم متری

iman_s
12-10-2011, 11:22
چه خبره 50 تومن!!
مارشال 6 تومنی هم همون کار رو انجام میده

Dark Sector
12-10-2011, 15:43
سلام
کابل 10 متری الان چند قیمت ؟ یک جا دیدم 10 متری رو گذاشته بود 14 تومن. بنظرتون مشکلی ندارند؟

دوستان نظری ندارند ؟ الان قیمت کابل 10 متری توی بازار چقدره ؟ البته میدونم برندهای مختلفی هست.

این 14 تومنی ها از نظر کیفیت در چه حدی هستند ؟

iman_s
12-10-2011, 18:38
از نظر کیفیت انتقال صدا و تصویر همشون یکی هستند
ولی از نظر کیفیت جنس ساخت و اینکه زیر فشار و ... قطعی و پارگی پیدا نکنه فرق میکنند.
یک کابل 14 تومنی همون کاری رو اجام میده که یک کابل 60 تومنی انجام میده با همون کیفیت.

tap10
13-10-2011, 23:42
ظاهرا کابلهای اصل سونی با روکش لعاب طلا میباشند و گرانی بابت همین داستانه.

riozo
05-11-2011, 10:48
دوستان يكي دوتا ماركي كه تست كردن و خوب بوده رو معرفي كنيد واسه 1.4

koorosh2500
07-03-2012, 12:12
بنده جهت دیدن کانالهای م اه و ا ر ه به جای کابل av معمولی ازخروجی hdmi برای تلویزیون سونی lcd استفاده کردم. نوع hdmi روی صفحه تلویزیون sd 576p نشان داده می شود.
کانتراست و رنگها طبیعی تر شد ولی میزان شطرنجی شدن تصویر بیشتر شد به طوری که با کم کردن sharpness هم از بین نرفت.
برای بهبود این وضعیت چه کار می توانم بکنم؟

omidrasool
07-03-2012, 14:43
من یه 6960 سامسونگ خریدم.
یه فیلم under/over دارم.میشه با HDMI فیلم تو لپ تاپ گذاشت و تو TV 3بعدی دید؟؟

hasanoooooooo
07-03-2012, 15:00
من یه 6960 سامسونگ خریدم.
یه فیلم under/over دارم.میشه با HDMI فیلم تو لپ تاپ گذاشت و تو TV 3بعدی دید؟؟

بله میشه. فقط ممکنه اگه کیفیت کابل خوب نباشه کمی افت کیفیت داشته باشید ....

farhad_davary
16-05-2012, 16:06
با سلام و ارادت
تلویزیون من دارای چندین محل ورود صدا و تصویر می باشد که فکر میکنم بهشون پورت کامپوزیت (Composite) می گن
فقط مطمینم که این tv پورت کامپوننت (component) یعنی همون سبز و آبی و قرمز نداره (این سه تا برای تصویرن دیگه - درسته؟)
در عین حال s-video هم وجود دارد
حال می خوام لپ تاپمو که پورت hdmi داره به این تلویزیون وصل کنم
آیا چنین کابلی وجود دارد و از کجا می تونم تهیش کنم؟
من هنوز دقیق نمی دونم فرق av با composite در چیه!
ولی این تلویزیون دو محل قرمز و سفید برای صدا داره و یک محل زرد برای تصویر
امروز اشکم دراومد بسکه این ورواونور تلفن کردم
یکی می گفت چنین کابلی وجود نداره - یکی می گفت وجود داره ولی کار نمی کنه، نگیریا - یکی می گفت باید مبدل بگیری که چون قیمتش 130 - 140 هزار تومنه صرف نداره - یکی دیگه می گفت باید مبدل hdmi به vga بگیری (آخه چه ربطی داره - ببین چطوری میندازن) - یکی دیگه میگفت من جایی دیدم که کار می کرده ولی 60 - 70 هزار تومن پولشه...
خلاصه که بد جوری گیج شدم - در یکی از تاپیک های همین فروم طرف hdmi به component خریده بود که کار نمی کرده و من فکر میکنم باید hdmi به composite تهیه کنم نه component
اگر در این زمینه منو راهنمایی کنید واقعاً ممنون می شم

با تشکر از حسن توجه شما

farhad_davary
22-05-2012, 15:25
از دوستان کسی راهنمایی نمی کنه
اصلاً این فروم فعاله یا کسی از مدیران به تاپیک ها سر می زنه؟

Hamed DC
22-05-2012, 15:56
با سلام و ارادت
تلویزیون من دارای چندین محل ورود صدا و تصویر می باشد که فکر میکنم بهشون پورت کامپوزیت (Composite) می گن
فقط مطمینم که این tv پورت کامپوننت (component) یعنی همون سبز و آبی و قرمز نداره (این سه تا برای تصویرن دیگه - درسته؟)
در عین حال s-video هم وجود دارد
حال می خوام لپ تاپمو که پورت hdmi داره به این تلویزیون وصل کنم
آیا چنین کابلی وجود دارد و از کجا می تونم تهیش کنم؟
من هنوز دقیق نمی دونم فرق av با composite در چیه!
ولی این تلویزیون دو محل قرمز و سفید برای صدا داره و یک محل زرد برای تصویر
امروز اشکم دراومد بسکه این ورواونور تلفن کردم
یکی می گفت چنین کابلی وجود نداره - یکی می گفت وجود داره ولی کار نمی کنه، نگیریا - یکی می گفت باید مبدل بگیری که چون قیمتش 130 - 140 هزار تومنه صرف نداره - یکی دیگه می گفت باید مبدل hdmi به vga بگیری (آخه چه ربطی داره - ببین چطوری میندازن) - یکی دیگه میگفت من جایی دیدم که کار می کرده ولی 60 - 70 هزار تومن پولشه...
خلاصه که بد جوری گیج شدم - در یکی از تاپیک های همین فروم طرف hdmi به component خریده بود که کار نمی کرده و من فکر میکنم باید hdmi به composite تهیه کنم نه component
اگر در این زمینه منو راهنمایی کنید واقعاً ممنون می شم

با تشکر از حسن توجه شما
سلام.
از لحاظ وجود داشتن، وجود داره:
501265012450125
اگر تهران هستین به یکی از دو آدرس زیر مراجعه کنید ببینید موجود دارن:

خیابان جمهوری-نرسیده به پل حافظ-پاساژ توکل-طبقه همکف.رساالکترون.
خیابان طالقانی-جنب سینما فلسطین.پاساژ خوارزمی.تجارت هوشمند.

farhad_davary
22-05-2012, 21:53
دستتون درد نکنه
حالا کار می کنن یا طبق صحبت بعضی از دوستان در تاپیک های دیگه کار نمی کنن
در ضمن از این سه عکس کدوم ها رو باید بخرم
خرید کابل موجود در عکس سمت راست کافیه یا فقط یه کابل سادس که وصل میشه به قطعه موجود در عکس سمت چپ
وسطی رو هم اصلا نفهمیدم چیه؟ اون قطعه کنار کابل اسکارت بهش می خوره یا hdmi؟

Hamed DC
22-05-2012, 23:39
دستتون درد نکنه
حالا کار می کنن یا طبق صحبت بعضی از دوستان در تاپیک های دیگه کار نمی کنن
در ضمن از این سه عکس کدوم ها رو باید بخرم
خرید کابل موجود در عکس سمت راست کافیه یا فقط یه کابل سادس که وصل میشه به قطعه موجود در عکس سمت چپ
وسطی رو هم اصلا نفهمیدم چیه؟ اون قطعه کنار کابل اسکارت بهش می خوره یا hdmi؟
خواهش میکنم.
هیچ مشکلی پیش نمیاره. فقط شاید کمی قیمتش بالا باشه.
همه این عکسها، یک کار رو انجام میدن. اگر از برد کوتاه(حدود3متر) میخواین استفاده کنید،
بهتره یک نمونه ساده اون رو تهیه کنید.(عکس سمت راست).

hellbrain666
24-05-2012, 21:11
سلام
به یک TVکه ورودی hdmi - dvi داره چطور میشه یک لپ تاپ که فقط خروجی vga داره رو وصل کرد؟

smhsh121
24-05-2012, 21:31
سلام
به یک TVکه ورودی hdmi - dvi داره چطور میشه یک لپ تاپ که فقط خروجی vga داره رو وصل کرد؟

از چنین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مبدل هایی باید استفاده کرد ولی نمی دونم از کجا باید تهیه اش کرد.

sara100
19-02-2013, 23:43
در حال حاضر بهترین کابل hdmi اصلی چه مارکی می باشد میخوام بهترین کیفیت تصویر بین ر یسور و تلویزیون 3 بعدی سامسونگ داشته باسم.

mr_rayan
20-02-2013, 07:34
سلام
بهترین ها که قیمت هایی سرسام آور دارن.با توجه به هزینه ای که میخواید بکنید باید خرید کنید.
ولی تو قیمت معقول و هزینه معقول و کیفیت معقول محصولات monster و dayio می تونه گزینه های خوبی برای شما باشه.

saeed afshar
23-02-2013, 15:43
من پارسال تلویزیون ایکس ویژن خریدم . همون موقع یه کابل HDMI هم براش خریدم . مدل XVC-HD20A43 .تا الان که ازش راضیم . قیمت جدیدشو ندارم ولی توی دی ماه که برای یکی از آشناهام قیمت گرفتم 17 تومن بود .

55312
15-06-2013, 23:01
سلام
برای اتصال لب تاپ به lcd باید حنما کابل hdmi 1.4 باشه؟

mr_rayan
16-06-2013, 10:28
سلام
برای اتصال لب تاپ به lcd باید حنما کابل hdmi 1.4 باشه؟
سلام.نه از 1.3 هم می تونید استفاده کنید منتها از نظر قیمتی تفاوتی نمی کنند پس بهتره که آینده نگری کنید و ورژن 1.4 تهیه کنید.

55312
17-06-2013, 20:24
من با یک hdmi معمولی نمودنم چه مدلی بود تست کردم لپ تاپ شناخت ولی lcd نشناخت هیچ چیز نشون نداد.
مال اینه که 1.4 نبود؟
پورت tv arc بود.

matinpour
18-06-2013, 18:51
من با یک hdmi معمولی نمودنم چه مدلی بود تست کردم لپ تاپ شناخت ولی lcd نشناخت هیچ چیز نشون نداد.
مال اینه که 1.4 نبود؟
پورت tv arc بود.

دوست عزیز
ابداً هیچ فرقی در کیفیت تصویر نیست
بخاطر داشته باشید که هیچ وقت یک کابل HDMI بهتر از کابل HDMI دیگر نیست و تفاوتی در کیفیت تصویر این ۲ کابل وجود نخواهد داشت .
همه ادعاها در مورد تفاوت کیفیت تصویر کابل ها، مربوط به دوره آنالوگ است ، که آن روز ها به ندرت قابل اعتبار بوده و امروزه هیچ اعتباری ندارد و نخواهد داشت!
این هم در مورد صدا و هم در مورد تصویر صادق است، درواقع صدا کمتر تحت تأثیر این اتصالات نادرست قرار می گیرد .

سیگنال های تفکیک شده : هر کابل HDMI از چندین سیم مسی ریز تشکیل شده .از هر رشته سیم ، ۲ نوع داده مختلف رد و بدل میشود.
یکی از آنها خارج از حوزه سیگنال اولیه هست. تلویزیون همه اطلاعات را دریافت کرده ، و داده های خارج از حوزه را به حالت اولیه بر می گرداند ، سپس آن ها را با سیگنال اولیه مقایسه می کند . در این حالت همه نویز هایی که در مسیر انتقال وارد سیگنال شده اند ، خارج از مسیر اصلی قرار می گیرند ، و به بهترین نحو کنار گذاشته و حذف می شوند .
دقیقاً به مانند کابل های LAN در شبکه عمل می کنند ، هیچ تأثیری از نویز های خارجی نمی گیرند. پس همیشه بالاترین کیفیت را به ما ارائه میکنند . در دنیای دیجیتال، هر چیزی یا کاملاً صحیح است یا کاملاً غلط ، هیچ چیزی جز این نیست . با کابل های HDMI ، یا شما همه اطلاعات را به خوبی دریافت میکنید، یا هیچ اطلاعاتی را نمیتوانید دریافت کنید .
چه وقت مشکل پیش می آید
اما حالت هایی هست که شما کابل HDMI بلندی دارید و ممکن هست که در کیفیت سیگنال دریافتی، مشکلی داشته باشید. اگر کابل خراب باشد ( به این معنی که یکی از سیم های داخلی آن قطع شده باشد) شما نقاط سفید رنگی را مشاهده میکنید . این اتفاق خیلی نادری است و به آن برفکی شدن تصویر می گوییم .

انواع کابل HDMI
2 نوع کابل HDMI وجود دارد :
پر سرعت ( که به آن نوع ۲ گفته میشود ) ۱۰۸۰P ، و سرعت استاندارد ( نوع اول ) ۱۰۸۰i .
فرکانس سیم ها هر چه که باشد ،۱۰۰hz , 120hz , 200hz , 240hz تفاوتی در عملکرد آنها ندارد. هر اطلاعاتی جز این فقط حیله ی تبلیغاتی فروشنده ها و شرکت ها است .
لازم به ذکر است که شما برای دیدن تصاویر ۳D نیز هیچ نیازی به کابل HDMI خاص دیگری نداشته و به راحتی میتوانید با هر کابلHDMI ای که در اختیار دارید ، از دیدن تصاویر فوق العاده با کیفیت ، لذت ببرید.
و اینکه اگر lcd شما پورت دیگری دارد از آن پورت امتحان کنید

اساساً تکنولوژی HDMI و DVI از یک ریشه هستند اما خب HDMI یک قدم جلوتر و پیشرفته تر هست .
قیمت کابل ابداً ربطی به کیفیت کابل نداره . یعنی صرف اینکه من یک کابل HDMI رو به قیمت ۵۰ هزارتومان بخرم دلیل بر بهتر بودنش نیست ، اما پیشنهاد من به شما استفاده از یک کابل DVI-HDMI دیگه هست .

اگر مشکلی که گفتید هنوز هم پابرجا بود بهتره در درجه ی اول کارت گرافیک دستگاه و در صورت عدم وجود مشکل ، مانیتور رو از لحاظ عدم وجود مشکل ارزیابی کنید تا اگر مشکلی داره رفع بشه.
این طور مواقع امکان داره کارت گرافیک شما نتونه ارتباط خوبی با درگاه دیجیتال برقرار کنه

petozherver
22-12-2014, 17:57
آقا برای تلوزیون 4k چه کابل اچ دی ام ای رو پیشنهاد میدین؟
مانستر 2.4 متری مناسبه؟
بهم 70 تومن قیمت دادن

matinpour
22-12-2014, 22:27
آقا برای تلوزیون 4k چه کابل اچ دی ام ای رو پیشنهاد میدین؟
مانستر 2.4 متری مناسبه؟
بهم 70 تومن قیمت دادن
دوست عزیز

کابل HDMI 1.4 هم می تواند به راحتی این قابلیت را برایتان انجام دهد.
از این تایپیک هم می توانید بهره ببرید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AYHCogGhwmHBgXITEiJSkrLi4uGh8zODMtNygtLisBCgoKDg0O GxAQGywmICYtNy0sLC4uLCwsLDQuLzIuLDAvKywsLCwsLC8sLy wsNCwyMCwsLCwsLCwsLCwsLywsLP/AABEIAOEA4QMBIgACEQEDEQH/xAAcAAABBAMBAAAAAAAAAAAAAAAABAUGBwECAwj/xABPEAACAQMABgUEDgUJCQEBAAABAgMABBEFBhIhMUEHEyJRYT JxgZEUFyM0QlJTcnOhsbPB0iQ1YpLRgpOio7LD0+HwFRYzQ1Rj g8Lx4gj/xAAbAQEAAgMBAQAAAAAAAAAAAAAAAQQDBQYCB//EADQRAAIBAgIIBQMCBwEAAAAAAAABAgMEESEFEhMxNFFScRQVM 0GxMnKRocEiIyRhgdHwBv/aAAwDAQACEQMRAD8AOjbUi3v4JJJmkBWXYGwwAxsqeanfvqX+1 FZfHuP31/JSfoN96T/T/wB2lWRW2vryvC4lGMmliVaNKDpptFf+1FZfHuP31/JR7UVl8e4/fX8lWBTDrDrXDa5UnrJeUa8vnHgo+vwqvC8u5vVjJtnqpCjTjr TSSI77UVl8e4/fX8lY9qKy+Pcfvr+Sma51uu5nysnVjO5UAwPPne3pqY6na1i7Z 4ZBszIqt4OrAEEeIyAf9YsVql7RScpv8lS3ubavJxgtxH06L9H lynWXAYci67/N2K7N0QWfKW4H8pPyUs1xvHh23jUM27GeA3cd3HzUw6C1wuY41 kkbrgWIZWwN2TjZIG4j015p1ryosYzZ6rVrei8Jocfafs/lbj1p+Sj2n7P5W49afkqY6F05DdLmNu0PKQ7mXzjmPEbqc6wyv rqLwcniWYU6M460Umiu/afs/lbj1p+Sj2n7P5W49afkqxKK8+YXPWz1sKfIrz2nrP5W4/eT8lHtPWfytx+8n5KsWinmFz1seHp8it26HbT5a4HpT8lY9py1 +XuPWn5Ksmip8xuetjw9PkVt7Tlr8vcetPyUe05a/L3HrT8lWTRTzG562PD0+RW3tOWvy9x60/JR7Tlr8vcetPyVZNVp0l9JItdq2tGDXPB5OKwfg0ncvAcT3F5j c9bHh6fIgvSJoKy0eRDDLLNdHBKkpsxLxy+yuckcFG/nw4wdrrHIViWQsSSWdmJZmYklieJYneSe+ufV1PmN11v9B4eny Oouj3VgXR7q4EV30Poua+nW2tV23bieAVebMfgoO/jwAySKeZXXX8f6Hh6XIU6GgmvLhLe2j6yRvHCqBxZjyUcz6Bk7 qua36GoNldu4mL4G0VCBc88AqSBnvJqUahalQaLg2I+3K2DLMR 2nP4IOS/aSSZPTzK663+n+h4enyK09pu2/6i4/q/yUw68dHEFjaPcJNK7KyABtjHacDkoPOrpqF9MH6sl+fF94tZrW/uJ1oRlJ4Nr5PFSjTUG0vY8/0UUV1hqi6+g33pN9P/dpVj1XHQb7zm+nP3aVY9cZpHiZ9zcW/pohuvmsTw7NvAcSuMs3NF38O4nB38gPNVS6T0xHAWUktKOII7Q PeQ3kH54J/Z51LtdrsJfSySPsKrxAE54KqE4+McBuyuTv4Y301rFayTtddSs 0zkFSTtR5+Psjym4ceGKt0k4wUaW9rF8zUV5QlOVSvjgnhHll/b3xOOrV000fWyrsAEnnvUDO1ljv57+G6pPqTg38JwVcWpV/HAjI9IOR6qZ7hXnyC5BJySNk8OHhuODjhuGe6nTom0X7GuZkkm aR9n3IPxCE5ftfCO0APQTzwF3rRgk88t5j0dqTqynHJt7iRa0q CxB5kD+jUJig2YdnukP1l6mutQ7Y+ev2YqKXgIVvBlJ9PWfwqL H2PWlljFkfsdKgtmN9iRWwCGxvzwB3YP7JwTyzVkapa7GVxBcg CQ7lfGAx7mHwW+o+FU5rHqvdRkyQIZARtEBTtAN3jeHXf/lS3RnXKgExUSqAwCuGMeCNxIJxxBAycbLciAJc43D2c1n7M9Ro ytY7Wm8F7x59j0bRSbRlz1sMcnx40f8AeUH8aU1qGsMjeJ4rE2 oooqCQooooAooqlOk7pMMha1sXxHvWWdTvfvSMjgve/PgO+gF3Sb0nlC1pYP2xlZrgYITvSPvfkW4Ly38KZZ/x9JPEkniSc1qzchuxy7qwBnzUBsrVksTw4VqD6qXatavz6SnFv bDdxkkPkoud7E93cOJqQaaD0LcaQnFvbLtE+Wx8lF5sx5L9Z5V 6W1G1Ng0ZB1cQ2pGwZZSO1I34KOS8vE5J76naqW+jYBDAu875J D5Ujd7fgOAp9qAFFFFAFQvpg/Vkvz4vvFqaVC+mD9WS/Pi+8WrNlxEPuXyY6v0Psef6KKK7c0pdfQaP0Ob6c/dpVj1XPQd7zm+nP3aVY1cZpHiZ9zcW/pojesupVneuss6HbXA21YqWUfBbHEfX41DNcdVJ4X/RLfbt2CjZjI7Bxg7SYGRzyWYbzkcyz633808s6mRjh5UQE4Cjt qMAbhu4niacNCazXiQCEybTZPb8pgCBhVLchv5c6zws68cNV+3 +DV1dIW0k9dYYPLnkY0HoWW3JWZsuxDAZzsAjcvDA4ZwN2+njV zSETXccf/MVpMHvDNKcerfSEaVjiOZpQJDxZjnZJ4NIeXm4ngB3I9RtWW/2v7ISTrLdEZgwOQTsdWg85BJ9Bqa8sI6vJEWkHKW03Yv3JjrWO J7iD6qi18+0rEc1iJ9cwP1iphpyPbYr4j7Kiuleph7LTR9sKAA drZKlyQ2znZ8vnu81ebSajhie9I0p1IvV5Ds0fXW0a53GPZPpU CoDcaOWBiq9zA+gN/CnRLiSLtRt2ScjBDK3q3GmzSV2ZH2sBSc7WCTkkHhngO0atU7W UJ4p4rEpSvoVaerJNSSwz7FyaotmytvoUHqGPwp3pj1IP6Db/M/9jT5Wmq5Tl3Z0NHOnHsjaiiisZkCtJZAqlmIVQCSScAAcSSeAr ne3aQxtJK6pGgLMzHAAHM1596R+kF9IsYYtqOzB3Lwacg7mcck zvCeYnuADj0ldJBu9q2tGK2u9ZJBuaccCq/Fi5d7eA41ox5Dh/rhWGkoAqQYAoo40u1b0BPpK4FvbDxkkPkovxie7uHM0Aat6An0 lcC3thu4ySHyUX4xPd3Dma9N6oarwaOt1ggHi7nypG5s34DkKz qhqvBo63WCAeLufKkbmzfgOQ3U91ACiiigCiitZJAoLMQqgEkk 4AA4kk8BQBI4UFmIAAJJJwABxJJ4CqF6R+kH2c5t7fdaKclsb5 2HA7+CA8O/j3Vp0m9IZvibe2JW0B7TcDOR9kXcPhcTu3VAYPK9dWrLiId0Y6 3py7CqsUUV2xpS7Og4foc305+7SrGqueg4/oc305+7SrGrjNIcTPubi39NFW67atvC8twiNLGzFyqKzMpO85V FJIzk53eOONQiwvLy6OzaWkxHAsy9Wo8+8Z8xdvNV6aVv54/8Ah25k8Qy/ZnNQzS2sV9vyvUD5hB9bCo8XVcVFvIwKxoRk5KObGC26KZJwGv 51RR8BMDHmyAq+ham+jb/R2jIRDC6qo34XLEnmSeJPiagV110u95Xf+V/CuMejMVhk3LeWIRUVgiZXmk7a9Dpt9h92Noo2PWCPRUE0z0bFR m2fKjeqsN6+bH2jfT9FonwpwtreRPJZh6d1SpYbg4J7yrPYWkr ZuxG8g57J2s+f4R/lAipRoXRt1c4EkAgzjLsyj+ipJPqWp1E0jbigk8y7/wCjTja6KkbhG6fOxj699ZIXE6bxizDUtaVRfxRx+SSaLshBDHE pyERVz34HH08aVUCiqreLxZaSSWCNqR6X0pFawvPO4jiQZZj9g A3kngAN5rnp7TUNnC087hI19bHkqj4THkBXnDXrXKbScoaTsQo T1UOdy/tv8aQjnwG8DmTBIp1+18l0k+MGO1U5jhPFu55McW7l4L4nfUPZ 6xtVkL6qkAP9Gs8fAUE+GB56cdVtXJ9KXAgtxhBgyykdmNe895 ODheJ8wJAGurOr0+k5xb2w3DBkkI7KL3t+C8T5q9NaoarQaOtx DAvi7nypG5sx+wcBW2qerMGjoBBbrgcXc+VI3NmPM/UOVPVQAooooAoorV3CgkkAAZJO4ADiT3CgMSyBVLMQqgEkk4AA 4kk8BVBdJ3SIb4m3tiVtAe028Gcg8+Yj7h8Lid2Kz0o9IRvSba 3bFoD2m4Gcg8fogRuHwuPDFV4zUAM1dLbyq45rtbHf6KtWXEQ7 ox1vTl2FVFFFdsaUu3oOH6HN9Ofu0qxsVXXQd7yl+nP9hKsauL 0hxM+5uLf00YxQRWaKpmYQXGh4H8qJCe/ZwfWN9N82qUB8nbTzNn+0DT/RU4gZ4NXY14lm9IH2ClsWjYl4IvpGftpXRUYg1C44bqzis0UBj FNWsun4LCBp7htlRuAG9nY8FUc2P+fAVrrVrJBo+Azztu4Ig8q RuSqOZP1cTurzVrXrLPpCczznGMiOMHsxIeQ72OBluJ8BgUB31 z1sn0lN1kvZRc9VEDlYx/7ORxb0DAqPZozmsL9X21IMqPVWTv8AD8KCc+AFPepOqU2lp+rj ykCEGWYjco7h8ZzyHpNActUdVp9Kz9VB2I1x1spG5Aftbjhefh XpnVbVyDR8CwW64Ub2Y+U7c2Y8ycfgN1ddXtBQWUCwW6BEX1se bMebHvpyqAFFFFAFFFFABNUN0qdInsstaWrfoynEkgP/AByD5I/7QPE/CPhxWdLPSH1paytH9yGVnlU+WecaEfB5M3PgOdVMT/rFAZrGaMVjFSDY11gkAcLzIJ81cgrFlRFLyOQqIBksSd2B56tS +6P10boeaWXD3krQ9Y3Hqx1qnq1P2nmR3AVZsn/UQ7r5Mdb05divKKKK7Y0pd3Qd7yl+nb+wlWNVcdBvvOb6c/dpVj1xekOJn3Nxb+mgoooqmZgooooApt0/pyCyhM1w4RBuHMseSqBvZj3UpvLwR4HF28lRz/gPGqS6RdVtLTzNcSqtzGAdhLdieqXuEbYYk82GSfNgABw0h02S Fj1FooTkZZDtHzhFIHrNLdGdNaFWFxauj4Oz1bhlY8gS2yUHjg gVTbDDFSCGHFSCCvgQd49IrFAOWtmnri9nM1yd+8Io8iNT8FOX LeTvPPkKZGNK45CvA48OR9B3VqVQ8V2T3rw9R3eqpAmA76M8zg fhXWeMrvJBU7ww4fXwPhTxqPqhNpafYjzHboR1suPJHcPjOeQ5 cTQBqPqhPpafYTKW6EdbLjcPAfGc8hy4mvTWgdCw2cCQW6BI1H pJ5sx5seZo0FoaGzgSCBAkaDcOZPNiebHiTThUAKKKKAKKKKAK pjpV6SNrbs7N+zvWadTx744yP6TDxA50dKnSTtbdnZP2d6zTqe PfHGRy5F/QOZqoD4UBnd/CsFqwaxUg2rVmxjcSScKOJJ7hRI4UEk/51c3Q90dlSt/ep7pxt4mH/DHKRh8bHkjlx44wA59EvRz7DAu7tQbtx2FO/qFI4fSEcTyG4c8vfTB+rJfnxfeLU0qF9MH6sl+fF94tWLLiIfc vkx1fofY8/wBFFFduaUu7oO95S/Tn+wlWNVddB3vKX6dv7CVYtcXpDiZ9zcW/poKbI22ydqQqc8OFORpvMyHPWLhvAGqZmOokdUO1vPIjf6aTnS WwgyCznyR8bx8AOZrl7JCIw3nb3IvM8cnzDdk0mWNQhYsNskAk nHfhVz6TigO9q+CWfJduLY3eYdwFK5ZwpGc99cJZgyBRvO4Y7q 2dcPGO4VIG7T+g7S8QeyYFkPBWxhx81lww9dVtproibebKfON/U3G4/wAmRR/aX01bd4MMpyQO/urNsAXyCWwOON1AecrbQk9reQx3cDxZcAba5R9x8lhlW82aV67 6JVfd4gAvkuF4Kw3A4HDPDz4769FXkYMbAgEY4EbqqzW7QsMJL KfcLgiOeIncjsMK6Z4K25SOTbJHOoBA9Z7WOS/trYrsxyrEG6tRlQ0jguBwyAM5PIV6A0Fa29nCkEEZjiXcN3E8y TxLHiTVF6UnWLStuznAMATJ5FnkAPr3emr9luFMeyPK3DGKAWT ThcbicnlXWk6yBFUNx3CtdJ6Rit4nmmdY40GWZjgD+JJ3Ac6AT yTbTNlyoBwMf5UpUMU3MCfjeH8arK+14uJkEmjUi2XYhjMCWUc uyGAU94Od2K4W/SDOl4IA8Bj2e0GQ5Mm/Khg42TjHEGgLNiJEgCsW+NnlUM1w1oaVWWyxMMlGO3sq2CQ4B5 gEEE8+HjTbrXrY0trIHh9jZjZWxICXZgRsoVwdnxOCc8BjfWFr oWaa1QwylwGwYCdnqzv7279/AbjQHa6tTcXkUMsC2+AdpUxhlGWyCAAcgYzTppKEKkoaxHsdQQ jps7Yx8M53gc6NIaSSK7tFdgWjQrK2eBZAN58+/wAxpTa2UkN3PcSsOoKk5LcRuwMeABHp8aAjGr12irsJbie5dt2 3jZ2cE4GTu3DP/wArtrbFbxTxnZ2eyDMkeNxyDgcskZ7uRrnovQhmhMtvIetViDH nZKjfwOc7xju51ZmruogvBbT3i7YgXOz8s+BuJ5oCM/tHwzkDTUXV1LhUuZLWOOLKNbRsg2yBvEj8gvDZHPjwq3abJ51d QAO3kbscKcUBwM8cb6A2qF9MH6sl+fF94tTSoX0wfqyX58X3i1 ZsuIh9y+THV+h9jz/RRRXbmlLt6DT+hzfTn7tKseq46Dfec305+7SrHrjNI8TPubi39 NBSTSF2sYG7adtyLzJ/ADmaV1VN7p7SMukLv2G9ssdqyRlJVGZCVzjaHaUZyOIA8TmqEp KKxZnSbyRYVrbkEu52pG4nu7gvcBvpNpDQMcrK3aDLKsu8l1JU EY2WOAp2j5ON4BqMW3SOsRC6RtpbJju60DrYWPLDpnHm5VNbG9 jmQSQukqHgyMGHrFelJSWQaa3jLKt7HIWBSRZBvwuVg2GJ3Lud 9uPdx8sjlXaz1hRzFtp1fXAmPLK2MIXO2F3xnZBznIB3E5xT1S a60ZHIHBUAuMMygKx3g4JHlDPEHIO8EEE1JB2gmSQZRlcd4IP2 UoRfNTZofQaQMzBmckbK7WAI03dhQB5OQTvzjJAwN1GmNJhAQD 56jEHHT2lxGpA/+1WOng10kyt8KKQDwIUlfUQDTxpG4MjEn0CkgXGee4jA3k5BAA xxJ4YryCptW7KS7ubaIbUjySRcSWwoYMx38ABtE162xVf9Euog 0fAJZ1HsuRQGzg9UnERjx5sRxO7kKn0sgUZPD/XrNegYmcKMn0eJ7h41T3Spq9pa6k6woktqhJjhgfLJx7bq4G2+ Pik4zuHEm240LHabcfgr8Ufm7+77VGKA8jLIyMy9pHG5lOVYeD A4PrrUCvUOsWqdpfDFzCjsODjsuvmdcMPNnFVbrJ0Ozx5aylE6 8opcK/mV/Jb+Vjz1IKzkkLY2iTjhk5x66yspHAnhjiQfWN+K66QsZLd+rnj eGTf2ZF2c/NPBh4qTSegObQDkfQf41rLIQuHJCryJO7zDhXbNS7ox1Uh0ldk TkmO3RXMY/wCZtMQqkjgowSeZzigFnRT0fPeut3chktV/4aZKmY+jf1ff8bhXoBEAAAAAAwANwA7hRFGFAVQFUAAADAAHAA DgK2qAYxWaKKAKhfTB+rJfnxfeLU0qF9MH6sl+fF94tWbLiIfc vkx1fofY8/0UUV25pS7eg33nN9Ofu0qx6rfoN95zfTn7tKsiuM0jxM+5uLf0 0FU1o6VbfTWlFkJVJOq7WySAzEMucDiQzY78Vb17dLEhZjuHDx PdUHv7tpGdlCKWJbeuQWChVLAdpgAAO/zVqLqaUdXmW6UW3ia3WmIzlGjKxcMOvleJB7+40yHVGIOZrCaS yl45ibsE/tRncR4cKU6GiuFjIu5Y5n2jgogUBeWSMZPo3Ddv41q0tuJhCsy R3GNoRhu1g7+HAnG/ZznG+tRsp05N05F3GLWEkKYdbtIWe69thdxDd7ItR2sd7xn8MC pdq7rXZ3u63nVnA7UZ7Mi9+UbtfVVda0a0TWcS42GklyEY/AA4yEc8cBnnUPj0WXKy7TpdMdu3cHEmflnPyedxzxq/Qu6iX81GGdCL+g9AaU0iEGAfOahGkbwufCk1jp1ru2hmbAZ07Y HDbVir/wBIZ9Nc3POthiUzVzjeal+qmr2zieYdviiH4APM/tH6h45rjqtoDa2Z5Ru4xofqdvwHp7sS9mAGTuAqUgYdwASTgDj XBFLEMwxjyV7vE/tfZWFBc7R3KPJH/sfwHp82b6OQxuImVJCp2GZSwVuRKgjPmzUg7Uyzz3UJLFRcJvP ZGGHHAUAcyRxzgDjTC893Y7QO3Im5ImkbajZmILzzyYLRb8jYH ZAxjPJ5ttbrZhlpBGu0ypIxASXZxtuh+TVjs7ZwM1IHGx0xDMd lHG3jJUgg7uPEbwDuyKXiks9nFMpJAYOB2gcEqDkdpeIzv7qb1 srmE+5SCZeaSk54ng2/vGd3LhQC/SejYbhDHPEkqH4LqGH18D41WusnQ3GwLWMpiPKKUl08wby09O1 5qtYVwvrtYkLucAfX4VAPKusWiriyk6q4iaOQ52Oav+0rDcw+v vAqef8A8+xlby55g26Fj3nrD/nWely/a4hhdt36ThR8UGJ/twPVUo6DNANDbS3Trhrhl6vPySA7LeG0zOfNs1GOILNoooqQFF FFAFQvpg/Vkvz4vvFqaVC+mD9WS/Pi+8WrNlxEPuXyY6v0Psef6KKK7c0pdfQZ70m+nP3aVZNVt0Ge 9Jvpz92lWTXGaR4mfc3Fv6aKg6WNP39tc+5BVhAjZJWXI37mTt +5k5GcHB3jBpr0br3G7bE8Wy28h4Bg4G3va3kPJULHq3bGRV4y RhgQwDA8QRkH11B9YeiuyuAeqX2M37ABj58Y27I3nPZ2T41rZU YS3osqbQ32NxHOCYJEmxxCeWvzkbDqfRRFYx7ZnMSByCpfZAd+ GRnjyGTx5VCdOag6QtDthPZKISyvEXLLvyd4InjJ5lS/dupx1B1yEj9RfGaR13Qu3bMrBcmJyAMMGDEBgN24nI306tvKKx gzPCsnkyT6R0NEyeyLlQeHVR48sjycgfBGOHDdTBqLDHcSyySO DKJvdFcqJDjGzu+DEq4xjdxqaaJsHvJOunxsDdgcD+wv7I+E3w iMcKc9YdS7K9Hu8CFsYEi9hx3YZcHHgd1eaVq5RzYnW1WVhqeR 7HmUEER39ygIPIhGB8RxNTrVjQXW4mlHuY3op+GfjH9nu7+PDi av9HkNqDGHeSIy9awfGSdgIF7IA2QBnx4cKmgFbFIqszUX6QdY TYW6zCPrsyqnVltkEnO8nB3DBOMd1Siq96dUP+ymI+DNCT+9j7 SB6a9AV6t9J1ldEI7G2lPBJsAN8x/JYekeapqDkZHCoLcm1u1MMkccyrhdh48BeyP+GSARxxlcUzxaB urLfoy6ZF/6S5JkiPgjHen+t9UI6Qp62rLIzuhLDFFg6e0kbeLrFjaVi6KI1 zltpsHGAeAyfRypKNFLLidFktJygXeEJ2QSQjqCyMuSTgHO/iKjNh0nrG4h0nbyWMvDbI24m8zr/wDB31PLS6SVQ8bq6HgykEH0ir0ZKSxRgaaIpBom4sy8sZTqY9q QxIXJnZhmRiMHYIIISNcjx37pDoO7lmiEksXUliSqbWSE+Dtbh hscRvxThisOwAJJwBxNSDW4mVFLMcAcTVfaa0qbh88EXyR+JpR rDpkztsruiX+kf4Uj0bYtO4RfOTyUd5/Ad/pry3iDhBqoNIPCJQPY8MvWyA/DOxhY/MdrLeG7nuftL6YZnxExRF3DZOM+O7l3Ut0zOtvELeLcSO0eeDx J8WptutH9XbqzDtO49C7JwPx9VaDStzOeNKk8orGT+F/37M2dnRjHCc/fJL9x61VuHdZNtmbBGMknke+lmsEpWBypKns7wcHyhTdqd5Mnn X7DS7WX3u/8n+0KtW85PRutjnqvP8mKql4vD+6/YZtXbyRpwGd2GG3FieVSPSN4IULn0DvPIVFNWTicE7hst9laab 0iZ5N2dgblHf4+c1r7a/dCx1m8ZNtL35fBZq220uMMMkszEN5cSvsrI+0x4BiAP4AVjpVh 2NEyKWLENFlicknrF76kmgNF9Su0w90bj4Du/jTD0wfqyX58X3i1vP8Az9rUpVYTqtuTa3vdn88yhpCtGacYLJL 8nn+iiivpZzJdfQZ70m+nP3aVZNVt0Fn9En+n/u0qya4zSPEz7m4t/TQUUUVSMwUzaW1Wtbl0llhXrUYMsi5RwRwyykFhx3HIp5oqGsQ aRRhQFUAKBgAcAK3ooqQFFFFAFRzWG7WX3HZV1DKzlgCAysGUD O7IYA55Y7+C/Wi8khtJ5YU6yRI2ZU7XaxvIGzvyRnGOdV5q9r9YXICh/Y0m4bEx7OTyV+GfnYO+qt1Koo4QRkpqOOZJZYlfygD48/XSVo5E3oesX4jY+onnS5oyOIxnh5vA8CKK1MkpZSLabW4bXvYp B1U6Df8A8uVQVPmzy81NCan+x2MmjbmWxfiUyZYW78q2akk8Yc YZQ3n31HtZrlrK3aaKXZY9mKNxtgsTjPfhRk927FeIRnTf8qWB L1ZfUhXYdJTW862ulI1ikYqqzxHaiYnGNocYzvzg8OJwKddZ9M mRjEmQqnDngSe6q61p1d2NEXE0u00x6txteUMuoLv+0yk7uQwP Cpa8RLhQCzFYwBzJMSVuqFV1IYveU6kVF5BaWzSOEQZJ4Du8T3 AVNoYY7KAnieZ4F25ejw5Ct9B6JEC78GRvKPd+yPAfXWNPaOad VCkDDZ3+bwqbh1I0pOmsZYZCkouaUtwx6FtTcSmWTeAcnPM8h5 hu+qnHW9h1afP/APU03/7sS/GT1n+FJNJaIeFQzFSCcbie7PMeFc29vRtZwlSeecpNm2WznWjJ TWW5DvqewCyedfsNL9Zfe7/yf7QqMaN0U84YoVGCAck8/MKk+sfvZ/5P9oVcs6k5aPnGUcEovB89/wAGCvGKuYtPNtYrluIno6BpGKocMUb0+HprGj7jqpVYrnZO8H/XEUt1X98D5rfZSzWjRmD1qjcfLHce+tVStZu1VzT3xf6ZPH/BdnWjtdlLc0SWGUMoZTkEZBqJdLSg6LmzyMZ/rFrOrelOrbq3PYY7j8U/wNHSx+q5/PH94tdloa8jdTpzW/WWK5PE0V7QdFSi92GR56ooor6Gc8XL0LK5sbkRlVfrjssyllB6 tMEgEEjwyPPUs1F0nNcQSNOyvIlzcRbSrsAiOQqCFyccM8T56i fQrEWsblQzITMQHXGVJiTeNoEZHiCKleitVDbxyxx3dwBI5k2v csq7Sbblfc/hHIIORg7sVxmkeJn3NxQ9NCTTWsUwvIIoNkQC5SCdyM7btGz7C d2yoBZu9gOIbDfd603McF5ESpvI7tLe37IwwnKGBiOG5WbP0Z8 1PWkdRLGaRZTbRLIs3XMyxoDI3ayHOO0CWyfECu93qpDJfR3rF +sjUDZBGwxUSBWYYyWUSuAc86pGYR3OvFvDObdttikkUMko6sK skgGyNkuHPFclVIG0PHHN+kCBY7mUw3AitpJIpJNlNkyJKkeyp L78l85OAADkilv+6aC6e4SR06x1eWPZiZXZQBnLxl0yFAOyw4V 1s9W1hhmiilkTrppJmbCMQ0jbTAB0KleWCDuNAJX1iBltNrrIB KtwxQiJ1ZY0ztM6M2BjtDZJznfitNHa8RStGDDPEs6PJbvIqBZ 1Rdo7Oy5KnZ7QDhSRWdG6jW8IhALsIjcHB2QGNwMSZVVAVe5VA ArGjtSI4mjLTTyrAjx26SFMQq67JxsoCx2eyC5OBQGdB67xXUl ughnjFzE0sLyKoDhMbajZckEbQ4jB5E7syio/o/VKKE2RVpCbKKSKLJHaV1RSXwN5wg4YqQUAVVevfRT7IlkubMoj yZLxNlNpiMMVdQcbQ4qylSSTuyatSigPOEGktI6Kfq3DopJPVS KGRt7MdlS2w5O4ZidNkcs1MtC6/wBtNkTD2Mw4tkvF8EZJKh4d7AdtcdxNWte2ccyGOVFkRhgq6hg fODVba09EEUuWtH6tuUchYrxz2XHuke/HxgMblrBUoQnvR7jNrcPkkwCBzhlbyNhlIk8FI3YwCSeQzSS/1ZubiNJo3hWdZFkRZoy6EKDsrjPYXJBBwTuzxO7bUXo5FgGEk3 X7ZRyNnGHAwRnPaXhyBOBmp7WCjaKMm3u9j3Kq2sinNbJ9IXML WL6OkSWcojzI/WQhdsMXBAzy4E7qszQ+iRGzSMO23kj4igAAecgZPq5b3eirUKc YZRMTk3vCiiishAU26c0c06KqkDDZ3+Yjl56cqKx1aUasHCe5n uE3CSkt416C0Y0AYMQdog7s8vPSjS1oZYmQEAnG8+BBpZRXiNt TjR2KX8OGH5PTqyc9o94waH0G8ModmUjBGBnnT7IgYEEZBGCO8 VtRUW9tToQ1ILL8irWlUlrS3kWm1WbaOy67Od2c5x4039I0Uia ImWQhiDGARneOsTjnnU5qIdLH6rn88f3i1k0ZYUbe6jKmsMWvd 4b+RF1c1KlJqXI89UUUV9EOdLq6C/ek/wBP/dpVlVWnQV71n+n/ALtKsuuM0jxM+5uKHpoKKKY9YLq9Q/osVuyhCzPNIy7xnsgKp5DyiQN4qkZh8opl1O097Ps4brYMfWKS VJzggkHB5jIODUe1Z17e40hNaSxJGge5SGQMSZGgkCsCDwOyQ1 ATuioPo7Xh5tKtZLEvUAyqs20cs0Kp1gxwwHYr/JNSKPWW0af2OLmEzZK9WHGdocV8WHNeIoB2oqL6A17tLy5mton G3EQFOR7r2csVA5LwOedOWjdZrS4kMcFzDLIATso4JIBwSMeUA d2RkUA7UUy2mtllKCUuoWAjaU9sbo1bZZzngobdk0p0Ppy3uwx t5klC4DbJzjPD10A40VHbfWNm0nNZFVCR26TB8nJLNjGOGKbJt dXEmlkEaEaPiSRDk+6FoXfDd29cbqAmtFVx/v5ew2sN9c2URs5FjdnhmZniSQDZZkZBneQDg86Vaxa/tbX8MAiRrZ44ZHm2iCiyy9WDjhjJU7+80BPaKg+vGvL2VxDBFE su11ZmLMR1YkkCJjA3kkOcfs0s0brHcSaUnsmihEUUYk6wOxYq/kbiMZ799ASyio1rZrO1tJDbwQ+yLu4J6uPa2VCr5Tu2DsqPrrp o7StxDHLJpMWtuibJWSOViuCSCGMgGDnZA79qgJDRUV03rfF/s+6urKWKZoEY7jtBWHJgCCPqpXoDWq2uOri9kQtcmJHeJXGQSg LADPLPDiKAf6KiWqutYktJri8kiiWO4mi2idhQqPsrnaPlH6zU g0VpaC5QvBKkqglSVIOyw4qeaneNx376AW0UUUAVDelx8aMm8W iH9YtTKoX0wfqyX58X3i1Zs+Ih9y+THV+h9jz/AEUUV25pS6egr3rP9P8A3aVZdUt0Wa4WtjBKlw7KzS7QARm3bC j4I7wamvtpaN+Vf+ak/LXJ39rWncSlGDax5M2tGpBU0m0TSoH0hS3skiW0VtM9myZuJIW jDyZJHUjbYbC4A2mGSQ2BjjSj20tG/Kv/ADUn5aw3Sno75WQ/+J/xFVPBXHRL8My7WHNEj1dP6NGBbtahV2RC2zlApwB2CRwAPHnVd Tas3iQ3E8MJ9lQ6WnurdSV91ikbZYZzuDIxO/B7NP8A7a2j/jy/zTUe2to/48v801T4K46H+BtqfNCDQeqk1vd6OOySsdpOJ5cg+7yttseOTl y31U06s6oTp1FtdLfHqbvrw6Na9QWWQushJXrt+d65Jz3DhJfb W0f8eX+aatG6WNH98x/8f8TTwNx0P8DbU+aEq6EuRdaWhELIl7HmC5UrsoeoKENg7Snax wHfSTUnVyUSWXsmO/SSzjZVLm06hSY9hgpjXrXVt2ATyGTu3unts2H/AHv5v/8AVHts2H/e/m//ANVPgbjof4I21PmhDqnqsYtCPBc2jmWQy9bFGUErBpTghi2zkK FIyfggU9dHkN6gnW5632OrItqbgRibYC9oP1JK4B4E7+NIm6Wr DunP/jH4tWntu2PxLj9xfz08Bc9DG3p8zXSGpSXemJpbq36y29ixrGx YgdYG3jssDnB57qbLTUyS3OnY4LcpDPbxpaqDkOeokDAbTZ8tu ffTr7btj8S4/cX89Htu2PxLj9xfz08Bc9DG3p8xqNhpG60ZDowWZth1UMU1xNI hAVAu1sIhLMTs7s4/EL9M6ltPdzRFD7GbRS2ySHBAkSYMm7OcjZVuGN1bt0wWXydyf5 Ef4yVj24bL5K6/cj/xany+56GRt6fMY21YvprMTTwk3kt7aNIgK5SG3AQb9rHJ3ODxf hUl0PbXA05dTNbSJBJCkSykpgmM8cBs4blupN7cNl8ldfuR/wCLQemGy+Suf3I/8Wnl9z0MbenzF2umirpby10haRi4aFXilg2gpeN+aFt20Dk4Ph WumdLaQntJDBZTW8iyQ7maFpGTa90MYJKBlAGC3ed26kPtxWfy Nz+7H/iUe3FZ/I3P7sf+JTy+56GNvT5jQ+rV2w0y3UT/AKVbQLF1rxs8jKhBDbB2QwyBgbhS+y0PczXGilNkbVLFMyys0Z B9yC9XHsEkgnecgcPWo9uKz+Ruf3Y/8StW6Y7TlDceqP8APU+XXPQxt6fMaZ9Ubw2SBY5A8OlJLkxq0Y d4y7YZOsym2M5AYYqZai6K6trmdheLJOybfsowbTbC4DBbcBV3 HG/edmmL25LT5C4/q/z0e3JafIXH9X+enl1z0MbenzLJoqtT0yWvyE/9X+etfbltv+nn9afmp5dddD/QbenzLMqF9MH6sl+fF94tM/ty23/Tz+tPzUw679JEF9aPbpFKjMyEFtnHZcHkc8qsWthcQrQlKDwTX yeKlam4NJ+xWtFGaxXVmqM0UUUAUUUUAUUUUAUUUUAUUUUAUUU UAUUUUAUUUUAV3svLX/XKiioluYW8eKKKKqmYKdtHeQPOazRWKruPcN4pooorAZDtZ+Wv np5oorBV3mSIUUUViPRmiiioB//Z

petozherver
23-12-2014, 09:58
دوست عزیز

کابل HDMI 1.4 هم می تواند به راحتی این قابلیت را برایتان انجام دهد.
از این تایپیک هم می توانید بهره ببرید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AYHCogGhwmHBgXITEiJSkrLi4uGh8zODMtNygtLisBCgoKDg0O GxAQGywmICYtNy0sLC4uLCwsLDQuLzIuLDAvKywsLCwsLC8sLy wsNCwyMCwsLCwsLCwsLCwsLywsLP/AABEIAOEA4QMBIgACEQEDEQH/xAAcAAABBAMBAAAAAAAAAAAAAAAABAUGBwECAwj/xABPEAACAQMABgUEDgUJCQEBAAABAgMABBEFBhIhMUEHEyJRYT JxgZEUFyM0QlJTcnOhsbPB0iQ1YpLRgpOio7LD0+HwFRYzQ1Rj g8Lx4gj/xAAbAQEAAgMBAQAAAAAAAAAAAAAAAQQDBQYCB//EADQRAAIBAgIIBQMCBwEAAAAAAAABAgMEESEFEhMxNFFScRQVM 0GxMnKRocEiIyRhgdHwBv/aAAwDAQACEQMRAD8AOjbUi3v4JJJmkBWXYGwwAxsqeanfvqX+1 FZfHuP31/JSfoN96T/T/wB2lWRW2vryvC4lGMmliVaNKDpptFf+1FZfHuP31/JR7UVl8e4/fX8lWBTDrDrXDa5UnrJeUa8vnHgo+vwqvC8u5vVjJtnqpCjTjr TSSI77UVl8e4/fX8lY9qKy+Pcfvr+Sma51uu5nysnVjO5UAwPPne3pqY6na1i7Z 4ZBszIqt4OrAEEeIyAf9YsVql7RScpv8lS3ubavJxgtxH06L9H lynWXAYci67/N2K7N0QWfKW4H8pPyUs1xvHh23jUM27GeA3cd3HzUw6C1wuY41 kkbrgWIZWwN2TjZIG4j015p1ryosYzZ6rVrei8Jocfafs/lbj1p+Sj2n7P5W49afkqY6F05DdLmNu0PKQ7mXzjmPEbqc6wyv rqLwcniWYU6M460Umiu/afs/lbj1p+Sj2n7P5W49afkqxKK8+YXPWz1sKfIrz2nrP5W4/eT8lHtPWfytx+8n5KsWinmFz1seHp8it26HbT5a4HpT8lY9py1 +XuPWn5Ksmip8xuetjw9PkVt7Tlr8vcetPyUe05a/L3HrT8lWTRTzG562PD0+RW3tOWvy9x60/JR7Tlr8vcetPyVZNVp0l9JItdq2tGDXPB5OKwfg0ncvAcT3F5j c9bHh6fIgvSJoKy0eRDDLLNdHBKkpsxLxy+yuckcFG/nw4wdrrHIViWQsSSWdmJZmYklieJYneSe+ufV1PmN11v9B4eny Oouj3VgXR7q4EV30Poua+nW2tV23bieAVebMfgoO/jwAySKeZXXX8f6Hh6XIU6GgmvLhLe2j6yRvHCqBxZjyUcz6Bk7 qua36GoNldu4mL4G0VCBc88AqSBnvJqUahalQaLg2I+3K2DLMR 2nP4IOS/aSSZPTzK663+n+h4enyK09pu2/6i4/q/yUw68dHEFjaPcJNK7KyABtjHacDkoPOrpqF9MH6sl+fF94tZrW/uJ1oRlJ4Nr5PFSjTUG0vY8/0UUV1hqi6+g33pN9P/dpVj1XHQb7zm+nP3aVY9cZpHiZ9zcW/pohuvmsTw7NvAcSuMs3NF38O4nB38gPNVS6T0xHAWUktKOII7Q PeQ3kH54J/Z51LtdrsJfSySPsKrxAE54KqE4+McBuyuTv4Y301rFayTtddSs 0zkFSTtR5+Psjym4ceGKt0k4wUaW9rF8zUV5QlOVSvjgnhHll/b3xOOrV000fWyrsAEnnvUDO1ljv57+G6pPqTg38JwVcWpV/HAjI9IOR6qZ7hXnyC5BJySNk8OHhuODjhuGe6nTom0X7GuZkkm aR9n3IPxCE5ftfCO0APQTzwF3rRgk88t5j0dqTqynHJt7iRa0q CxB5kD+jUJig2YdnukP1l6mutQ7Y+ev2YqKXgIVvBlJ9PWfwqL H2PWlljFkfsdKgtmN9iRWwCGxvzwB3YP7JwTyzVkapa7GVxBcg CQ7lfGAx7mHwW+o+FU5rHqvdRkyQIZARtEBTtAN3jeHXf/lS3RnXKgExUSqAwCuGMeCNxIJxxBAycbLciAJc43D2c1n7M9Ro ytY7Wm8F7x59j0bRSbRlz1sMcnx40f8AeUH8aU1qGsMjeJ4rE2 oooqCQooooAooqlOk7pMMha1sXxHvWWdTvfvSMjgve/PgO+gF3Sb0nlC1pYP2xlZrgYITvSPvfkW4Ly38KZZ/x9JPEkniSc1qzchuxy7qwBnzUBsrVksTw4VqD6qXatavz6SnFv bDdxkkPkoud7E93cOJqQaaD0LcaQnFvbLtE+Wx8lF5sx5L9Z5V 6W1G1Ng0ZB1cQ2pGwZZSO1I34KOS8vE5J76naqW+jYBDAu875J D5Ujd7fgOAp9qAFFFFAFQvpg/Vkvz4vvFqaVC+mD9WS/Pi+8WrNlxEPuXyY6v0Psef6KKK7c0pdfQaP0Ob6c/dpVj1XPQd7zm+nP3aVY1cZpHiZ9zcW/pojesupVneuss6HbXA21YqWUfBbHEfX41DNcdVJ4X/RLfbt2CjZjI7Bxg7SYGRzyWYbzkcyz633808s6mRjh5UQE4Cjt qMAbhu4niacNCazXiQCEybTZPb8pgCBhVLchv5c6zws68cNV+3 +DV1dIW0k9dYYPLnkY0HoWW3JWZsuxDAZzsAjcvDA4ZwN2+njV zSETXccf/MVpMHvDNKcerfSEaVjiOZpQJDxZjnZJ4NIeXm4ngB3I9RtWW/2v7ISTrLdEZgwOQTsdWg85BJ9Bqa8sI6vJEWkHKW03Yv3JjrWO J7iD6qi18+0rEc1iJ9cwP1iphpyPbYr4j7Kiuleph7LTR9sKAA drZKlyQ2znZ8vnu81ebSajhie9I0p1IvV5Ds0fXW0a53GPZPpU CoDcaOWBiq9zA+gN/CnRLiSLtRt2ScjBDK3q3GmzSV2ZH2sBSc7WCTkkHhngO0atU7W UJ4p4rEpSvoVaerJNSSwz7FyaotmytvoUHqGPwp3pj1IP6Db/M/9jT5Wmq5Tl3Z0NHOnHsjaiiisZkCtJZAqlmIVQCSScAAcSSeAr ne3aQxtJK6pGgLMzHAAHM1596R+kF9IsYYtqOzB3Lwacg7mcck zvCeYnuADj0ldJBu9q2tGK2u9ZJBuaccCq/Fi5d7eA41ox5Dh/rhWGkoAqQYAoo40u1b0BPpK4FvbDxkkPkovxie7uHM0Aat6An0 lcC3thu4ySHyUX4xPd3Dma9N6oarwaOt1ggHi7nypG5s34DkKz qhqvBo63WCAeLufKkbmzfgOQ3U91ACiiigCiitZJAoLMQqgEkk 4AA4kk8BQBI4UFmIAAJJJwABxJJ4CqF6R+kH2c5t7fdaKclsb5 2HA7+CA8O/j3Vp0m9IZvibe2JW0B7TcDOR9kXcPhcTu3VAYPK9dWrLiId0Y6 3py7CqsUUV2xpS7Og4foc305+7SrGqueg4/oc305+7SrGrjNIcTPubi39NFW67atvC8twiNLGzFyqKzMpO85V FJIzk53eOONQiwvLy6OzaWkxHAsy9Wo8+8Z8xdvNV6aVv54/8Ah25k8Qy/ZnNQzS2sV9vyvUD5hB9bCo8XVcVFvIwKxoRk5KObGC26KZJwGv 51RR8BMDHmyAq+ham+jb/R2jIRDC6qo34XLEnmSeJPiagV110u95Xf+V/CuMejMVhk3LeWIRUVgiZXmk7a9Dpt9h92Noo2PWCPRUE0z0bFR m2fKjeqsN6+bH2jfT9FonwpwtreRPJZh6d1SpYbg4J7yrPYWkr ZuxG8g57J2s+f4R/lAipRoXRt1c4EkAgzjLsyj+ipJPqWp1E0jbigk8y7/wCjTja6KkbhG6fOxj699ZIXE6bxizDUtaVRfxRx+SSaLshBDHE pyERVz34HH08aVUCiqreLxZaSSWCNqR6X0pFawvPO4jiQZZj9g A3kngAN5rnp7TUNnC087hI19bHkqj4THkBXnDXrXKbScoaTsQo T1UOdy/tv8aQjnwG8DmTBIp1+18l0k+MGO1U5jhPFu55McW7l4L4nfUPZ 6xtVkL6qkAP9Gs8fAUE+GB56cdVtXJ9KXAgtxhBgyykdmNe895 ODheJ8wJAGurOr0+k5xb2w3DBkkI7KL3t+C8T5q9NaoarQaOtx DAvi7nypG5sx+wcBW2qerMGjoBBbrgcXc+VI3NmPM/UOVPVQAooooAoorV3CgkkAAZJO4ADiT3CgMSyBVLMQqgEkk4AA 4kk8BVBdJ3SIb4m3tiVtAe028Gcg8+Yj7h8Lid2Kz0o9IRvSba 3bFoD2m4Gcg8fogRuHwuPDFV4zUAM1dLbyq45rtbHf6KtWXEQ7 ox1vTl2FVFFFdsaUu3oOH6HN9Ofu0qxsVXXQd7yl+nP9hKsauL 0hxM+5uLf00YxQRWaKpmYQXGh4H8qJCe/ZwfWN9N82qUB8nbTzNn+0DT/RU4gZ4NXY14lm9IH2ClsWjYl4IvpGftpXRUYg1C44bqzis0UBj FNWsun4LCBp7htlRuAG9nY8FUc2P+fAVrrVrJBo+Azztu4Ig8q RuSqOZP1cTurzVrXrLPpCczznGMiOMHsxIeQ72OBluJ8BgUB31 z1sn0lN1kvZRc9VEDlYx/7ORxb0DAqPZozmsL9X21IMqPVWTv8AD8KCc+AFPepOqU2lp+rj ykCEGWYjco7h8ZzyHpNActUdVp9Kz9VB2I1x1spG5Aftbjhefh XpnVbVyDR8CwW64Ub2Y+U7c2Y8ycfgN1ddXtBQWUCwW6BEX1se bMebHvpyqAFFFFAFFFFABNUN0qdInsstaWrfoynEkgP/AByD5I/7QPE/CPhxWdLPSH1paytH9yGVnlU+WecaEfB5M3PgOdVMT/rFAZrGaMVjFSDY11gkAcLzIJ81cgrFlRFLyOQqIBksSd2B56tS +6P10boeaWXD3krQ9Y3Hqx1qnq1P2nmR3AVZsn/UQ7r5Mdb05divKKKK7Y0pd3Qd7yl+nb+wlWNVcdBvvOb6c/dpVj1xekOJn3Nxb+mgoooqmZgooooApt0/pyCyhM1w4RBuHMseSqBvZj3UpvLwR4HF28lRz/gPGqS6RdVtLTzNcSqtzGAdhLdieqXuEbYYk82GSfNgABw0h02S Fj1FooTkZZDtHzhFIHrNLdGdNaFWFxauj4Oz1bhlY8gS2yUHjg gVTbDDFSCGHFSCCvgQd49IrFAOWtmnri9nM1yd+8Io8iNT8FOX LeTvPPkKZGNK45CvA48OR9B3VqVQ8V2T3rw9R3eqpAmA76M8zg fhXWeMrvJBU7ww4fXwPhTxqPqhNpafYjzHboR1suPJHcPjOeQ5 cTQBqPqhPpafYTKW6EdbLjcPAfGc8hy4mvTWgdCw2cCQW6BI1H pJ5sx5seZo0FoaGzgSCBAkaDcOZPNiebHiTThUAKKKKAKKKKAK pjpV6SNrbs7N+zvWadTx744yP6TDxA50dKnSTtbdnZP2d6zTqe PfHGRy5F/QOZqoD4UBnd/CsFqwaxUg2rVmxjcSScKOJJ7hRI4UEk/51c3Q90dlSt/ep7pxt4mH/DHKRh8bHkjlx44wA59EvRz7DAu7tQbtx2FO/qFI4fSEcTyG4c8vfTB+rJfnxfeLU0qF9MH6sl+fF94tWLLiIfc vkx1fofY8/wBFFFduaUu7oO95S/Tn+wlWNVddB3vKX6dv7CVYtcXpDiZ9zcW/poKbI22ydqQqc8OFORpvMyHPWLhvAGqZmOokdUO1vPIjf6aTnS WwgyCznyR8bx8AOZrl7JCIw3nb3IvM8cnzDdk0mWNQhYsNskAk nHfhVz6TigO9q+CWfJduLY3eYdwFK5ZwpGc99cJZgyBRvO4Y7q 2dcPGO4VIG7T+g7S8QeyYFkPBWxhx81lww9dVtproibebKfON/U3G4/wAmRR/aX01bd4MMpyQO/urNsAXyCWwOON1AecrbQk9reQx3cDxZcAba5R9x8lhlW82aV67 6JVfd4gAvkuF4Kw3A4HDPDz4769FXkYMbAgEY4EbqqzW7QsMJL KfcLgiOeIncjsMK6Z4K25SOTbJHOoBA9Z7WOS/trYrsxyrEG6tRlQ0jguBwyAM5PIV6A0Fa29nCkEEZjiXcN3E8y TxLHiTVF6UnWLStuznAMATJ5FnkAPr3emr9luFMeyPK3DGKAWT ThcbicnlXWk6yBFUNx3CtdJ6Rit4nmmdY40GWZjgD+JJ3Ac6AT yTbTNlyoBwMf5UpUMU3MCfjeH8arK+14uJkEmjUi2XYhjMCWUc uyGAU94Od2K4W/SDOl4IA8Bj2e0GQ5Mm/Khg42TjHEGgLNiJEgCsW+NnlUM1w1oaVWWyxMMlGO3sq2CQ4B5 gEEE8+HjTbrXrY0trIHh9jZjZWxICXZgRsoVwdnxOCc8BjfWFr oWaa1QwylwGwYCdnqzv7279/AbjQHa6tTcXkUMsC2+AdpUxhlGWyCAAcgYzTppKEKkoaxHsdQQ jps7Yx8M53gc6NIaSSK7tFdgWjQrK2eBZAN58+/wAxpTa2UkN3PcSsOoKk5LcRuwMeABHp8aAjGr12irsJbie5dt2 3jZ2cE4GTu3DP/wArtrbFbxTxnZ2eyDMkeNxyDgcskZ7uRrnovQhmhMtvIetViDH nZKjfwOc7xju51ZmruogvBbT3i7YgXOz8s+BuJ5oCM/tHwzkDTUXV1LhUuZLWOOLKNbRsg2yBvEj8gvDZHPjwq3abJ51d QAO3kbscKcUBwM8cb6A2qF9MH6sl+fF94tTSoX0wfqyX58X3i1 ZsuIh9y+THV+h9jz/RRRXbmlLt6DT+hzfTn7tKseq46Dfec305+7SrHrjNI8TPubi39 NBSTSF2sYG7adtyLzJ/ADmaV1VN7p7SMukLv2G9ssdqyRlJVGZCVzjaHaUZyOIA8TmqEp KKxZnSbyRYVrbkEu52pG4nu7gvcBvpNpDQMcrK3aDLKsu8l1JU EY2WOAp2j5ON4BqMW3SOsRC6RtpbJju60DrYWPLDpnHm5VNbG9 jmQSQukqHgyMGHrFelJSWQaa3jLKt7HIWBSRZBvwuVg2GJ3Lud 9uPdx8sjlXaz1hRzFtp1fXAmPLK2MIXO2F3xnZBznIB3E5xT1S a60ZHIHBUAuMMygKx3g4JHlDPEHIO8EEE1JB2gmSQZRlcd4IP2 UoRfNTZofQaQMzBmckbK7WAI03dhQB5OQTvzjJAwN1GmNJhAQD 56jEHHT2lxGpA/+1WOng10kyt8KKQDwIUlfUQDTxpG4MjEn0CkgXGee4jA3k5BAA xxJ4YryCptW7KS7ubaIbUjySRcSWwoYMx38ABtE162xVf9Euog 0fAJZ1HsuRQGzg9UnERjx5sRxO7kKn0sgUZPD/XrNegYmcKMn0eJ7h41T3Spq9pa6k6woktqhJjhgfLJx7bq4G2+ Pik4zuHEm240LHabcfgr8Ufm7+77VGKA8jLIyMy9pHG5lOVYeD A4PrrUCvUOsWqdpfDFzCjsODjsuvmdcMPNnFVbrJ0Ozx5aylE6 8opcK/mV/Jb+Vjz1IKzkkLY2iTjhk5x66yspHAnhjiQfWN+K66QsZLd+rnj eGTf2ZF2c/NPBh4qTSegObQDkfQf41rLIQuHJCryJO7zDhXbNS7ox1Uh0ldk TkmO3RXMY/wCZtMQqkjgowSeZzigFnRT0fPeut3chktV/4aZKmY+jf1ff8bhXoBEAAAAAAwANwA7hRFGFAVQFUAAADAAHAA DgK2qAYxWaKKAKhfTB+rJfnxfeLU0qF9MH6sl+fF94tWbLiIfc vkx1fofY8/0UUV25pS7eg33nN9Ofu0qx6rfoN95zfTn7tKsiuM0jxM+5uLf0 0FU1o6VbfTWlFkJVJOq7WySAzEMucDiQzY78Vb17dLEhZjuHDx PdUHv7tpGdlCKWJbeuQWChVLAdpgAAO/zVqLqaUdXmW6UW3ia3WmIzlGjKxcMOvleJB7+40yHVGIOZrCaS yl45ibsE/tRncR4cKU6GiuFjIu5Y5n2jgogUBeWSMZPo3Ddv41q0tuJhCsy R3GNoRhu1g7+HAnG/ZznG+tRsp05N05F3GLWEkKYdbtIWe69thdxDd7ItR2sd7xn8MC pdq7rXZ3u63nVnA7UZ7Mi9+UbtfVVda0a0TWcS42GklyEY/AA4yEc8cBnnUPj0WXKy7TpdMdu3cHEmflnPyedxzxq/Qu6iX81GGdCL+g9AaU0iEGAfOahGkbwufCk1jp1ru2hmbAZ07Y HDbVir/wBIZ9Nc3POthiUzVzjeal+qmr2zieYdviiH4APM/tH6h45rjqtoDa2Z5Ru4xofqdvwHp7sS9mAGTuAqUgYdwASTgDj XBFLEMwxjyV7vE/tfZWFBc7R3KPJH/sfwHp82b6OQxuImVJCp2GZSwVuRKgjPmzUg7Uyzz3UJLFRcJvP ZGGHHAUAcyRxzgDjTC893Y7QO3Im5ImkbajZmILzzyYLRb8jYH ZAxjPJ5ttbrZhlpBGu0ypIxASXZxtuh+TVjs7ZwM1IHGx0xDMd lHG3jJUgg7uPEbwDuyKXiks9nFMpJAYOB2gcEqDkdpeIzv7qb1 srmE+5SCZeaSk54ng2/vGd3LhQC/SejYbhDHPEkqH4LqGH18D41WusnQ3GwLWMpiPKKUl08wby09O1 5qtYVwvrtYkLucAfX4VAPKusWiriyk6q4iaOQ52Oav+0rDcw+v vAqef8A8+xlby55g26Fj3nrD/nWely/a4hhdt36ThR8UGJ/twPVUo6DNANDbS3Trhrhl6vPySA7LeG0zOfNs1GOILNoooqQFF FFAFQvpg/Vkvz4vvFqaVC+mD9WS/Pi+8WrNlxEPuXyY6v0Psef6KKK7c0pdfQZ70m+nP3aVZNVt0Ge 9Jvpz92lWTXGaR4mfc3Fv6aKg6WNP39tc+5BVhAjZJWXI37mTt +5k5GcHB3jBpr0br3G7bE8Wy28h4Bg4G3va3kPJULHq3bGRV4y RhgQwDA8QRkH11B9YeiuyuAeqX2M37ABj58Y27I3nPZ2T41rZU YS3osqbQ32NxHOCYJEmxxCeWvzkbDqfRRFYx7ZnMSByCpfZAd+ GRnjyGTx5VCdOag6QtDthPZKISyvEXLLvyd4InjJ5lS/dupx1B1yEj9RfGaR13Qu3bMrBcmJyAMMGDEBgN24nI306tvKKx gzPCsnkyT6R0NEyeyLlQeHVR48sjycgfBGOHDdTBqLDHcSyySO DKJvdFcqJDjGzu+DEq4xjdxqaaJsHvJOunxsDdgcD+wv7I+E3w iMcKc9YdS7K9Hu8CFsYEi9hx3YZcHHgd1eaVq5RzYnW1WVhqeR 7HmUEER39ygIPIhGB8RxNTrVjQXW4mlHuY3op+GfjH9nu7+PDi av9HkNqDGHeSIy9awfGSdgIF7IA2QBnx4cKmgFbFIqszUX6QdY TYW6zCPrsyqnVltkEnO8nB3DBOMd1Siq96dUP+ymI+DNCT+9j7 SB6a9AV6t9J1ldEI7G2lPBJsAN8x/JYekeapqDkZHCoLcm1u1MMkccyrhdh48BeyP+GSARxxlcUzxaB urLfoy6ZF/6S5JkiPgjHen+t9UI6Qp62rLIzuhLDFFg6e0kbeLrFjaVi6KI1 zltpsHGAeAyfRypKNFLLidFktJygXeEJ2QSQjqCyMuSTgHO/iKjNh0nrG4h0nbyWMvDbI24m8zr/wDB31PLS6SVQ8bq6HgykEH0ir0ZKSxRgaaIpBom4sy8sZTqY9q QxIXJnZhmRiMHYIIISNcjx37pDoO7lmiEksXUliSqbWSE+Dtbh hscRvxThisOwAJJwBxNSDW4mVFLMcAcTVfaa0qbh88EXyR+JpR rDpkztsruiX+kf4Uj0bYtO4RfOTyUd5/Ad/pry3iDhBqoNIPCJQPY8MvWyA/DOxhY/MdrLeG7nuftL6YZnxExRF3DZOM+O7l3Ut0zOtvELeLcSO0eeDx J8WptutH9XbqzDtO49C7JwPx9VaDStzOeNKk8orGT+F/37M2dnRjHCc/fJL9x61VuHdZNtmbBGMknke+lmsEpWBypKns7wcHyhTdqd5Mnn X7DS7WX3u/8n+0KtW85PRutjnqvP8mKql4vD+6/YZtXbyRpwGd2GG3FieVSPSN4IULn0DvPIVFNWTicE7hst9laab 0iZ5N2dgblHf4+c1r7a/dCx1m8ZNtL35fBZq220uMMMkszEN5cSvsrI+0x4BiAP4AVjpVh 2NEyKWLENFlicknrF76kmgNF9Su0w90bj4Du/jTD0wfqyX58X3i1vP8Az9rUpVYTqtuTa3vdn88yhpCtGacYLJL 8nn+iiivpZzJdfQZ70m+nP3aVZNVt0Fn9En+n/u0qya4zSPEz7m4t/TQUUUVSMwUzaW1Wtbl0llhXrUYMsi5RwRwyykFhx3HIp5oqGsQ aRRhQFUAKBgAcAK3ooqQFFFFAFRzWG7WX3HZV1DKzlgCAysGUD O7IYA55Y7+C/Wi8khtJ5YU6yRI2ZU7XaxvIGzvyRnGOdV5q9r9YXICh/Y0m4bEx7OTyV+GfnYO+qt1Koo4QRkpqOOZJZYlfygD48/XSVo5E3oesX4jY+onnS5oyOIxnh5vA8CKK1MkpZSLabW4bXvYp B1U6Df8A8uVQVPmzy81NCan+x2MmjbmWxfiUyZYW78q2akk8Yc YZQ3n31HtZrlrK3aaKXZY9mKNxtgsTjPfhRk927FeIRnTf8qWB L1ZfUhXYdJTW862ulI1ikYqqzxHaiYnGNocYzvzg8OJwKddZ9M mRjEmQqnDngSe6q61p1d2NEXE0u00x6txteUMuoLv+0yk7uQwP Cpa8RLhQCzFYwBzJMSVuqFV1IYveU6kVF5BaWzSOEQZJ4Du8T3 AVNoYY7KAnieZ4F25ejw5Ct9B6JEC78GRvKPd+yPAfXWNPaOad VCkDDZ3+bwqbh1I0pOmsZYZCkouaUtwx6FtTcSmWTeAcnPM8h5 hu+qnHW9h1afP/APU03/7sS/GT1n+FJNJaIeFQzFSCcbie7PMeFc29vRtZwlSeecpNm2WznWjJ TWW5DvqewCyedfsNL9Zfe7/yf7QqMaN0U84YoVGCAck8/MKk+sfvZ/5P9oVcs6k5aPnGUcEovB89/wAGCvGKuYtPNtYrluIno6BpGKocMUb0+HprGj7jqpVYrnZO8H/XEUt1X98D5rfZSzWjRmD1qjcfLHce+tVStZu1VzT3xf6ZPH/BdnWjtdlLc0SWGUMoZTkEZBqJdLSg6LmzyMZ/rFrOrelOrbq3PYY7j8U/wNHSx+q5/PH94tdloa8jdTpzW/WWK5PE0V7QdFSi92GR56ooor6Gc8XL0LK5sbkRlVfrjssyllB6 tMEgEEjwyPPUs1F0nNcQSNOyvIlzcRbSrsAiOQqCFyccM8T56i fQrEWsblQzITMQHXGVJiTeNoEZHiCKleitVDbxyxx3dwBI5k2v csq7Sbblfc/hHIIORg7sVxmkeJn3NxQ9NCTTWsUwvIIoNkQC5SCdyM7btGz7C d2yoBZu9gOIbDfd603McF5ESpvI7tLe37IwwnKGBiOG5WbP0Z8 1PWkdRLGaRZTbRLIs3XMyxoDI3ayHOO0CWyfECu93qpDJfR3rF +sjUDZBGwxUSBWYYyWUSuAc86pGYR3OvFvDObdttikkUMko6sK skgGyNkuHPFclVIG0PHHN+kCBY7mUw3AitpJIpJNlNkyJKkeyp L78l85OAADkilv+6aC6e4SR06x1eWPZiZXZQBnLxl0yFAOyw4V 1s9W1hhmiilkTrppJmbCMQ0jbTAB0KleWCDuNAJX1iBltNrrIB KtwxQiJ1ZY0ztM6M2BjtDZJznfitNHa8RStGDDPEs6PJbvIqBZ 1Rdo7Oy5KnZ7QDhSRWdG6jW8IhALsIjcHB2QGNwMSZVVAVe5VA ArGjtSI4mjLTTyrAjx26SFMQq67JxsoCx2eyC5OBQGdB67xXUl ughnjFzE0sLyKoDhMbajZckEbQ4jB5E7syio/o/VKKE2RVpCbKKSKLJHaV1RSXwN5wg4YqQUAVVevfRT7IlkubMoj yZLxNlNpiMMVdQcbQ4qylSSTuyatSigPOEGktI6Kfq3DopJPVS KGRt7MdlS2w5O4ZidNkcs1MtC6/wBtNkTD2Mw4tkvF8EZJKh4d7AdtcdxNWte2ccyGOVFkRhgq6hg fODVba09EEUuWtH6tuUchYrxz2XHuke/HxgMblrBUoQnvR7jNrcPkkwCBzhlbyNhlIk8FI3YwCSeQzSS/1ZubiNJo3hWdZFkRZoy6EKDsrjPYXJBBwTuzxO7bUXo5FgGEk3 X7ZRyNnGHAwRnPaXhyBOBmp7WCjaKMm3u9j3Kq2sinNbJ9IXML WL6OkSWcojzI/WQhdsMXBAzy4E7qszQ+iRGzSMO23kj4igAAecgZPq5b3eirUKc YZRMTk3vCiiishAU26c0c06KqkDDZ3+Yjl56cqKx1aUasHCe5n uE3CSkt416C0Y0AYMQdog7s8vPSjS1oZYmQEAnG8+BBpZRXiNt TjR2KX8OGH5PTqyc9o94waH0G8ModmUjBGBnnT7IgYEEZBGCO8 VtRUW9tToQ1ILL8irWlUlrS3kWm1WbaOy67Od2c5x4039I0Uia ImWQhiDGARneOsTjnnU5qIdLH6rn88f3i1k0ZYUbe6jKmsMWvd 4b+RF1c1KlJqXI89UUUV9EOdLq6C/ek/wBP/dpVlVWnQV71n+n/ALtKsuuM0jxM+5uKHpoKKKY9YLq9Q/osVuyhCzPNIy7xnsgKp5DyiQN4qkZh8opl1O097Ps4brYMfWKS VJzggkHB5jIODUe1Z17e40hNaSxJGge5SGQMSZGgkCsCDwOyQ1 ATuioPo7Xh5tKtZLEvUAyqs20cs0Kp1gxwwHYr/JNSKPWW0af2OLmEzZK9WHGdocV8WHNeIoB2oqL6A17tLy5mton G3EQFOR7r2csVA5LwOedOWjdZrS4kMcFzDLIATso4JIBwSMeUA d2RkUA7UUy2mtllKCUuoWAjaU9sbo1bZZzngobdk0p0Ppy3uwx t5klC4DbJzjPD10A40VHbfWNm0nNZFVCR26TB8nJLNjGOGKbJt dXEmlkEaEaPiSRDk+6FoXfDd29cbqAmtFVx/v5ew2sN9c2URs5FjdnhmZniSQDZZkZBneQDg86Vaxa/tbX8MAiRrZ44ZHm2iCiyy9WDjhjJU7+80BPaKg+vGvL2VxDBFE su11ZmLMR1YkkCJjA3kkOcfs0s0brHcSaUnsmihEUUYk6wOxYq/kbiMZ799ASyio1rZrO1tJDbwQ+yLu4J6uPa2VCr5Tu2DsqPrrp o7StxDHLJpMWtuibJWSOViuCSCGMgGDnZA79qgJDRUV03rfF/s+6urKWKZoEY7jtBWHJgCCPqpXoDWq2uOri9kQtcmJHeJXGQSg LADPLPDiKAf6KiWqutYktJri8kiiWO4mi2idhQqPsrnaPlH6zU g0VpaC5QvBKkqglSVIOyw4qeaneNx376AW0UUUAVDelx8aMm8W iH9YtTKoX0wfqyX58X3i1Zs+Ih9y+THV+h9jz/AEUUV25pS6egr3rP9P8A3aVZdUt0Wa4WtjBKlw7KzS7QARm3bC j4I7wamvtpaN+Vf+ak/LXJ39rWncSlGDax5M2tGpBU0m0TSoH0hS3skiW0VtM9myZuJIW jDyZJHUjbYbC4A2mGSQ2BjjSj20tG/Kv/ADUn5aw3Sno75WQ/+J/xFVPBXHRL8My7WHNEj1dP6NGBbtahV2RC2zlApwB2CRwAPHnVd Tas3iQ3E8MJ9lQ6WnurdSV91ikbZYZzuDIxO/B7NP8A7a2j/jy/zTUe2to/48v801T4K46H+BtqfNCDQeqk1vd6OOySsdpOJ5cg+7yttseOTl y31U06s6oTp1FtdLfHqbvrw6Na9QWWQushJXrt+d65Jz3DhJfb W0f8eX+aatG6WNH98x/8f8TTwNx0P8DbU+aEq6EuRdaWhELIl7HmC5UrsoeoKENg7Snax wHfSTUnVyUSWXsmO/SSzjZVLm06hSY9hgpjXrXVt2ATyGTu3unts2H/AHv5v/8AVHts2H/e/m//ANVPgbjof4I21PmhDqnqsYtCPBc2jmWQy9bFGUErBpTghi2zkK FIyfggU9dHkN6gnW5632OrItqbgRibYC9oP1JK4B4E7+NIm6Wr DunP/jH4tWntu2PxLj9xfz08Bc9DG3p8zXSGpSXemJpbq36y29ixrGx YgdYG3jssDnB57qbLTUyS3OnY4LcpDPbxpaqDkOeokDAbTZ8tu ffTr7btj8S4/cX89Htu2PxLj9xfz08Bc9DG3p8xqNhpG60ZDowWZth1UMU1xNI hAVAu1sIhLMTs7s4/EL9M6ltPdzRFD7GbRS2ySHBAkSYMm7OcjZVuGN1bt0wWXydyf5 Ef4yVj24bL5K6/cj/xany+56GRt6fMY21YvprMTTwk3kt7aNIgK5SG3AQb9rHJ3ODxf hUl0PbXA05dTNbSJBJCkSykpgmM8cBs4blupN7cNl8ldfuR/wCLQemGy+Suf3I/8Wnl9z0MbenzF2umirpby10haRi4aFXilg2gpeN+aFt20Dk4Ph WumdLaQntJDBZTW8iyQ7maFpGTa90MYJKBlAGC3ed26kPtxWfy Nz+7H/iUe3FZ/I3P7sf+JTy+56GNvT5jQ+rV2w0y3UT/AKVbQLF1rxs8jKhBDbB2QwyBgbhS+y0PczXGilNkbVLFMyys0Z B9yC9XHsEkgnecgcPWo9uKz+Ruf3Y/8StW6Y7TlDceqP8APU+XXPQxt6fMaZ9Ubw2SBY5A8OlJLkxq0Y d4y7YZOsym2M5AYYqZai6K6trmdheLJOybfsowbTbC4DBbcBV3 HG/edmmL25LT5C4/q/z0e3JafIXH9X+enl1z0MbenzLJoqtT0yWvyE/9X+etfbltv+nn9afmp5dddD/QbenzLMqF9MH6sl+fF94tM/ty23/Tz+tPzUw679JEF9aPbpFKjMyEFtnHZcHkc8qsWthcQrQlKDwTX yeKlam4NJ+xWtFGaxXVmqM0UUUAUUUUAUUUUAUUUUAUUUUAUUU UAUUUUAUUUUAV3svLX/XKiioluYW8eKKKKqmYKdtHeQPOazRWKruPcN4pooorAZDtZ+Wv np5oorBV3mSIUUUViPRmiiioB//Z
آقا مانستر ورژن 1.4 خریدم به قیمت 70 تومن.اندازشم 2.4 هست.
تایید میشه یا خیر؟
فروشنده که میگفن اصله:n13:

matinpour
23-12-2014, 11:24
آقا مانستر ورژن 1.4 خریدم به قیمت 70 تومن.اندازشم 2.4 هست.
تایید میشه یا خیر؟
فروشنده که میگفن اصله:n13:
دوست عزیز
کابل های HDMI در یک دستگاه می توانند به عنوان تک و چندگانه به کار برده شوند.مهمترین مشکل در خرید این کابل ها عدم اطلاع مشتری از نوع کابل مورد نیاز خود است.برای مثال وقتی یک مشتری شنیده تا برای استفاده از تلویزیون سه بعدی باید از کابل HDMI نوع 1.4 استفاده کند،هنگام خرید گیج می شود که محصول خریداری شده توسط وی خوب کار می کند یا خیر.
برای حصول اطمینان از کارایی کابل خریداری شده سعی کنید تا کابلی را انتخاب کنید در هر دو دستگاه (تلویزیون و دستگاه دیگر) پشتیبانی شوند.برای مثال هم پخش کننده و هم تلویزیون از کابل HDMI 1.4 استفاده کنید.
ذکر این نکته ضروریست که کابل های HDMI با برند های مختلف چندان تفاوتی ندارند،اما بعضی شرکت ها به علت نام آشنای خود این کابل را با قیمتی بیشتر می فروشند.

petozherver
25-12-2014, 09:52
دوست عزیز
کابل های HDMI در یک دستگاه می توانند به عنوان تک و چندگانه به کار برده شوند.مهمترین مشکل در خرید این کابل ها عدم اطلاع مشتری از نوع کابل مورد نیاز خود است.برای مثال وقتی یک مشتری شنیده تا برای استفاده از تلویزیون سه بعدی باید از کابل HDMI نوع 1.4 استفاده کند،هنگام خرید گیج می شود که محصول خریداری شده توسط وی خوب کار می کند یا خیر.
برای حصول اطمینان از کارایی کابل خریداری شده سعی کنید تا کابلی را انتخاب کنید در هر دو دستگاه (تلویزیون و دستگاه دیگر) پشتیبانی شوند.برای مثال هم پخش کننده و هم تلویزیون از کابل HDMI 1.4 استفاده کنید.
ذکر این نکته ضروریست که کابل های HDMI با برند های مختلف چندان تفاوتی ندارند،اما بعضی شرکت ها به علت نام آشنای خود این کابل را با قیمتی بیشتر می فروشند.
اقا رو کابل من ننوشته ورژن 1.4
نباید ورژنش رو خود کابل باشه؟اینم عکس جعبشو خود کابل

matinpour
25-12-2014, 15:35
اقا رو کابل من ننوشته ورژن 1.4
نباید ورژنش رو خود کابل باشه؟اینم عکس جعبشو خود کابل

دوست عزیز
در اینکه این کابل1.4 است تردید نداشته باشید بعضی از برندها روی کابل هم -- می کنند و بعضی اسم برند خود را -- میکنند.
Monster 2.43m 8ft HDMI Cable m2000d 1.4 versionکه ساخت چین آن به قیمت دلار 7.5 $ است که به پول ایران حدود 27000 تومان است

petozherver
25-12-2014, 17:21
دوست عزیز
در اینکه این کابل1.4 است تردید نداشته باشید بعضی از برندها روی کابل هم -- می کنند و بعضی اسم برند خود را -- میکنند.
Monster 2.43m 8ft HDMI Cable m2000d 1.4 version

که ساخت چین آن به قیمت دلار 7.5 $ است که به پول ایران حدود 27000 تومان است
رو جعبش نوشته ساخت چین هست.
من 70 تومن خریدم.
یعنی حدووا 40 تومن رفته تو پاچم؟:n35:
من به قروشنده گفتم برای تلوزبون 4K می خوام.اونم گفت بهترین کابل اینه.

rznrz06
26-12-2014, 03:31
رو جعبش نوشته ساخت چین هست.
من 70 تومن خریدم.
یعنی حدووا 40 تومن رفته تو پاچم؟:n35:
من به قروشنده گفتم برای تلوزبون 4K می خوام.اونم گفت بهترین کابل اینه.

درود
عزیز کاشکی قبل از خرید به تاپیک نسل نو HDMI سر میزدین.
شما که برای 4K میخواستین باید ورژن 2.0 میگرفتین.البته تو ایران نیست من با واسطه از آمازون آمریکا خریدم.
ورژن 1.4 تازه اگه اصل و با کیفیت باشه 4K 30hz رو با کمی لگ پخش میکنه.

petozherver
27-12-2014, 09:20
درود
عزیز کاشکی قبل از خرید به تاپیک نسل نو HDMI سر میزدین.
شما که برای 4K میخواستین باید ورژن 2.0 میگرفتین.البته تو ایران نیست من با واسطه از آمازون آمریکا خریدم.
ورژن 1.4 تازه اگه اصل و با کیفیت باشه 4K 30hz رو با کمی لگ پخش میکنه.
اخه من هرجا تحقیق کردم همه گفتن 1.4 با 2 فرقی نداره.:n27:
بعدشم رو کابل من نوشته 480HZ یعنی الکیه؟

rznrz06
27-12-2014, 11:04
اخه من هرجا تحقیق کردم همه گفتن 1.4 با 2 فرقی نداره.:n27:
بعدشم رو کابل من نوشته 480HZ یعنی الکیه؟
عزیز HDMI 1.4 حداکثر تا 10.2 گیگابایت و 7.1 کاناله صوتی یکطرفه رو ساپورت میکنه.یعنی با حداکثر توانش فوقش بتونه 4K 30hz رو پخش کنه، اونم با یکمی لگ، که من با چند مدل 1.4 امتحان کردم همگی یکمی لگ داشتن.

ولی HDMI 2.0 که فعلاً اولین نسخه 2 هستش،حداقل تا 18 گیگابیت و 32.2 کاناله صوتی دو طرفه رو ساپورت میکنه.
یعنی باحداقل توانش میتونه 4K 60hz رو پخش کنه.که بنده وصل کردم، عالیه.
حداقل دو برابر ورژن 2.0 از 1.4 بهتره.

SONY XPERIA Z3

petozherver
27-12-2014, 11:12
عزیز HDMI 1.4 حداکثر تا 10.2 گیگابایت و 7.1 کاناله صوتی یکطرفه رو ساپورت میکنه.یعنی با حداکثر توانش فوقش بتونه 4K 30hz رو پخش کنه، اونم با یکمی لگ، که من با چند مدل 1.4 امتحان کردم همگی یکمی لگ داشتن.

ولی HDMI 2.0 که فعلاً اولین نسخه 2 هستش،حداقل تا 18 گیگابیت و 32.2 کاناله صوتی دو طرفه رو ساپورت میکنه.
یعنی باحداقل توانش میتونه 4K 60hz رو پخش کنه.که بنده وصل کردم، عالیه.
حداقل دو برابر ورژن 2.0 از 1.4 بهتره.

SONY XPERIA Z3
یه نویز گیر تو جعبه تی وی بود.
نوشته بود روش کابل شبکه.
از اون هم میشه برای کابل HDMI استفاده کرد؟

petozherver
27-12-2014, 11:14
مشکلم اینه که هیچ وسیله ی 4K ساپورتی جز خود تی وی ندارم که بشه کابلو باهاش تست کرد.فعلا کابلو به کامپیوترم وصل کردم که گرافیکم مطمعنا تو 4K کم میاره.
شما با کابل ورژن 1.4 تو بازی مشکل داشتین؟
با چه دستگاهی تستش کردین؟

rznrz06
27-12-2014, 12:49
مشکلم اینه که هیچ وسیله ی 4K ساپورتی جز خود تی وی ندارم که بشه کابلو باهاش تست کرد.فعلا کابلو به کامپیوترم وصل کردم که گرافیکم مطمعنا تو 4K کم میاره.
شما با کابل ورژن 1.4 تو بازی مشکل داشتین؟
با چه دستگاهی تستش کردین؟
با لپتاپ 4K
Toshiba P50-T 4K
اولین لپتاپ 4K جهان تست کردم.
بازی که اگه با PS4 و لپتاپ 1080P 60 hz باشه، که ورژن 1.4 جواب میده.
ولی با لپتاپ 4K و بازی 4K 30hz بزور باید جواب بده.
ولی فعلاً با این لپتاپ میشه بازی 4K تا 10 فریم رو بازی کرد.تا آپدیت ارتقاء بعدی بیاد.
برای 4K TV تاپیک زدم پارسال عکسها اونجاست. تو تاپیک( عکس TV شما) هم هستش.

SONY XPERIA Z3

petozherver
27-12-2014, 18:38
با لپتاپ 4K
Toshiba P50-T 4K
اولین لپتاپ 4K جهان تست کردم.
بازی که اگه با PS4 و لپتاپ 1080P 60 hz باشه، که ورژن 1.4 جواب میده.
ولی با لپتاپ 4K و بازی 4K 30hz بزور باید جواب بده.
ولی فعلاً با این لپتاپ میشه بازی 4K تا 10 فریم رو بازی کرد.تا آپدیت ارتقاء بعدی بیاد.
برای 4K TV تاپیک زدم پارسال عکسها اونجاست. تو تاپیک( عکس TV شما) هم هستش.

SONY XPERIA Z3
آقا اینکه لپ تاپ شما بیشتر از 10 فریم نمیده فک کنم به خاطر کارت گرافیک هست که تو اون رزولوشن بیشتر از 10 فریم رو نمیکشه.
الان سیستم های های اند هم تو بازی با رزولوشن 4k مشکل دارن چه برسه به لپتاپ.
مگه من اعلام کردم مدل تلوزیونم چی هست؟:n04:
آدرس تاپیکتون چیه؟

rznrz06
27-12-2014, 22:36
آقا اینکه لپ تاپ شما بیشتر از 10 فریم نمیده فک کنم به خاطر کارت گرافیک هست که تو اون رزولوشن بیشتر از 10 فریم رو نمیکشه.
الان سیستم های های اند هم تو بازی با رزولوشن 4k مشکل دارن چه برسه به لپتاپ.
مگه من اعلام کردم مدل تلوزیونم چی هست؟:n04:
آدرس تاپیکتون چیه؟
عزيز عرض کردم فعلاً 10 فریم در ثانیه اجرا میکنه.
که طبق خبری که تو يوتيوب شنیدم آپدیت آینده اش بازی 4K 30hz پخش میکنه.
چند ماهه پیش هم که من اينو خریدم فیلم 4K رو بصورت 30hz پخش میکرد که یکماه پیش آپدیت 60 hz براش اومد.

SONY XPERIA Z2