PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک : نیاز فوری به یک سورس

حسن تیکه
05-03-2010, 22:04
دوستای عزیز حتما شما تا به حال سیستمتون ویروسی شده ... ویروسی که خودش رو توی درایو ها کپی میکنه و به وسیله یک اتوران خودش رو باز میکنه . اما موضوع اینجاست که ویروس درایو رو هم باز میکنه . حالا بعضی از ویروسها درایو را بوسیله explore در یک صفحه جدید باز میکنند و بعضی هم بصورت طبیعی و در همان پنجره My Computer ... من اون سورسی رو میخوام که ویروس درایو را بصورت طبیعی و در همان پنجره My Computer باز میکنه ، تا ببینم از چه روشی استفاده شده ... البته واسه ویروس نمیخوام ... دارم یه file manager مینویسم مثل  My Computer ... اگه میشه لطفا سورس بدین و نگین از فلان تابع استفاده کن ... کامل شد حتما اینجا میزارم بقیه دوستان هم استفاده کنن :10:

Rishter
06-03-2010, 08:06
با سلام

من سورس 43 آنتي ويروس رو دارم واستون ميذارم تا ازشون استفاده كنيد . :11::40:

لينك دانلود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حسن تیکه
06-03-2010, 12:58
واقعا ممنون دوست عزیز که جواب من را دادید ... من دانلود کردم فایل شما را . اما به جواب نرسیدم :41: لطفا کد زیر را ببینید :
Shell "Explorer " & Left$(App.Path, 2), vbMaximizedFocus
این کد معمولا توی ویروسها نوشته میشه .. که با استفاده از explore ویندوز ، درایوی که روش دبل کلیک میشه و ویروس داخلش هست را در یک پنجره جدید باز میکنه و my computer هم باز باقی میمونه ... حالا شما باید فکر کنی که نمیخوای درایو در یک پنجره جدید باز بشه ... امیدوارم منظورم را رسونده باشم
فقط لطفا کمک کنید که کارم شدیدن فوری بچه ها . دوستان . عزیزان . کاربزان . مدیران :11:

حسن تیکه
06-03-2010, 22:25
یعنی هیچکس بلد نیست ؟ :47::47::47: