PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرا فکر کنم از فلش پلیر

FX
05-03-2010, 18:43
سلام .از دیروز هنگامی که میخام دی ویدی لورد رو اجرا کنم (ابصورت اتو پلی) به این ارور روبه رو میشم
RunRun-time error '339'

Component 'Flash9d.ocx' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid

من فکر می کنم به خاطر فلش پلیر باشه اینو بگم که خاستم آخرین ورژن فلش پلیر رو نصب کنم قبلا رو سیستمم فلش پلیر رو پاک کردم و بعد فلش جدید رو نصب کردم ولی جواب نمی ده اینها رو هم امتحان کردم

Adobe® Flash® Player Plugin Installerflash player10.0.1

Adobe® Flash® Player Plugin Installer 10.0.42

flash player 10.0.32
Adobe® Flash® Player ActiveX Installer (نصب نشد ارور می ده این ارور
The version of Adobe® Flash® Player ActiveX that you are trying to install is not the most current version.
Please visit
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید to obtain the latest, most secure version.
و آخریش Flash Player 9 Farsi Setup

مشکل از کجاست و اگه برنامه مناسب رو سیستم نصب نیست لطفا لینک اونو بذارید یا یا راهنمایی کنید ممنون

golmohammadi
06-03-2010, 13:41
منم یه سی دی داشتم
مال گوشی xperia x1
اصلا اتورانش اجرا نمیشد
200 تا فلش پلیر نصب کردم اخرش شانسی باز شد
برای منم سواله این .

راستی عنوان تاپیک به (مشکل در جرای اتوران س دی ) عوض بشه

FX
07-03-2010, 08:10
واقعا عجیب هستش این همه مدت من استفاده میکنم از کامپیوتر این دیگه چه جورشه انواع فلش پلیر رو نصب می کنم یا این فلش پلیر ها که بالا هم اوردم مناسب یا درست نیست یا ...نمی دونم .یکی از دوستان خیلی خوب می شه بگه مشکل از کجاست من نمیتونم اتوران لورد .. را باز کنم تو اینترنت هم سایتهایی که فلش پلیر میخان که دیگه هیچ

FX
07-03-2010, 08:42
مشکلم حل شد نمی دونم دقیقا چه جوری شد خیلی بد قلق هستش این جور کارها ولی فکر کنم من بعد از نصب این برنامه ها
Adobe® Flash® Player Plugin Installerflash player10.0.1

Adobe® Flash® Player Plugin Installer 10.0.42

flash player 10.0.32

که جواب نداد اومدم Flash Player 9 Farsi Setup نصب کردم و بعد الان install flash player 10.0.45.2 که قبلا چند بار نصب کرده بودم الان می بینم که مشکل حل شد ! اگه کسی دقیقا بگه که مشکل یا به هر حال علتش چی بود ممنون می شم بد نیست بدونیم که جریان چی بوده

golmohammadi
07-03-2010, 23:47
حالا اگه دوباره بتونی نصب کنی بهت جایزه میدم
منم همینطور 200 ورژن نصب کردم اخرش یکی جواب داد.

Masоud
08-03-2010, 17:35
سلام

نرم افزار زیر رو نصب کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

FX
09-03-2010, 14:28
با تشکرM.MASOUD.M دانلود میکنم ولی دقیقا چی هستش ورژن فلش پلیر چند؟

Masоud
09-03-2010, 16:19
با تشکرM.MASOUD.M دانلود میکنم ولی دقیقا چی هستش ورژن فلش پلیر چند؟
سلام

ورژن 10 برای فایل های اتوران و اجرای فایلهای SWF داخل ویندوز .

موفق باشید :40: