PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال خیلی مهم !!!

a.z.p.z
05-03-2010, 18:11
سلام دوستان خوب هستید ؟ ... باز من اومدم ! ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داشتم یه سری عکس و کار نگاه میکردم عکسم خورد به این نوع عکس ها که نمیدونم چه نوع قیلتری روی عکس زده
ببینید :

(دوستان متاسفانه عکس در فلیکر هست و این سایت هم قیلتر هست ولی با قیلتر شکن برید ممنون میشم چون به این کار نیاز دارم خیلی برام مهمه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این لینک عکس اولی رو ببینید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1: اسم این قیلتر چی هست؟ و ایا خود این قیلتر تنظیمات خاصی نیز داره ؟ مثل color halftone که اندازه نقاط رو میتونستی عوض کنی در این هم میشه اندازه خطوط رو باریک و نازک کرد ؟

2: اگه این عکس رو ببینید و دقت کنید متوجه میشید که خطوط صاف نیستد و کمی کج و کوله هستند !

ولی در این عکس که عین همین قیلتر هست تمام خطوط صاف هستند :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه طور میشه این تغییرات رو اعما کرد حتما تنظیمات خاصی برای این قیلتر هم هست بلی ؟

3: سول بعدی من این هست که توی همچین قیلتر یا قیلتری مثل color halftone چیزی که باعث دقیق شدن و درست درومدن کار میشه کیفیت بلالای عکس و تنظیم کنتراست نور در عکس هست ایا غیر از این به چیز دیگه ای هم باید توجه کرد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی ممنونم دوستان امیدم به شماست منتظر کمک هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NaKhoda BiBaK
05-03-2010, 21:08
این یک تکسچر هست که بگردی پیدا میکنی تو همین انجمن !

a.z.p.z
06-03-2010, 19:59
مطمئنی ؟ ...
من فک میکردم یه قیلتر باشه که به صورت line در ورده و اینجوری کرده و بشه تنظیمات خاصی براش انجام داد !!! ...
فک میکنم نیازی به تکستچر هم نباشه ! ...