PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Restart شدن یه دفعه ویندوز سون

Opera-Baz
04-03-2010, 01:45
با سلام من با ویندوز راحت بالا میومدم ولی بعد 1 روز اومدم روشن کنم یه صفحه آبی رنگ اومد و یه درصد پر شد بعد ریست شد بعد با safe mod اومدم بالا این error اومد مشکل از کجاس ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویندوز روی loptop نصب بود و فابریکیه مشکل از کجاس؟ کمکم کنید که loptop برای خودم نیست برای عموم هست راستی انتی ویروس مهلتش تموم شده بود پاک کردمش بعد سیستم رو 1 هفته پیش خاموش کردم حالا امشب روشن کردم اینجوری شده آیا راهی هست ؟ از روی safe mod هر کاری کردم نشد انتی ویروس نصب کنم

mohammad_1ta
04-03-2010, 09:40
مشکل تموم شدن مدت ویندوز هست...
اینجارو مشاهده کنین:

ebicross
08-03-2010, 00:20
مشکل تموم شدن مدت ویندوز هست...
اشتباه نکنید.
مهلت ویندوز اگر تمام بشه حین بوت BSOD نمیده.
در ثانی ویندوز نصب شده روی لپ تاب هیچ وقت بتا یا RC نیست و همونطور که تو عکسها مشخصه ویندوز Build7600 هستش و نسخه نهاییه.

در غیر این صورت دوباره سیستم رو ریستارت کنید و F8 رو بزنید و از لیست Last know good configuration رو انتخاب کنید. اگر سیستم به سلامت بوت شد یک بار از ویندوز ریستارت کنید و اگر دوباره به حالت عادی بوت شد خاموش کنید و بدون سر و صدا به عموی محترم سیستم رو برگردونید.
ولی اگر باز هم نشد دوباره F8 بزنید و گزینه ی Repair Computer که اولین گزینه است رو امتحان کنید و از اونجا سیستم رو به عقب برگردونید و یا با DVD ویندوز تعمیر کنید.

اما اگر باز هم Blue Screen داد میتونید دوباره روش ویندوز 7 رو نصب کنید. اگر درایورهای لپ تاب رو در اختیار ندارید میتونید از کافی نت یا از خونه به سایت لپ تاب مراجعه کنید و دانلود کنید. فقط کافیه بگین لپ تاب SONY کدوم مدل VAIO هستش.
اگر احیانا ویندوز اورجینال بوده اون هم کاری نداره با یک سری تغییرات کاری کنید کسی متوجه نشه ویندوز نصب مجدد شده. البته در صورتیکه عموی شما یه مقدار Professional نباشه.:46:
همچنین متن BSOD (صفحه آبی) رو اینجا اعلام کنید تا باز هم کمکی اگر از دستم بر میاد انجام بدم.
موفق باشید.