PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2 کار جدید با افتر افکتر

mojitak08
03-03-2010, 22:47
با سلام
دوستان عزیز 2 کار جدید با افتر افکت زدم که دوست دارم بگیرید و تماشا کنید و نظرتون را در مورد آن مطرح کنید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم بسیار پایین است . من برای راحتی آپلود به حالت زیپ در آوردم پس از دانلود از حالت زیپ خارج کنید .

PaRkOr
04-03-2010, 00:38
سلام
دست استاد Andrew Kramer و البته شرکت Dideo Copilot درد نکنه که این آموزش های توپ رو میذارن تا ما استفاده کنیم.
در آخر هم دست شما درد نکنه که این آموزش ها رو میبینین و انجام میدین
یا هوووووووووووووووووووووو

reza2kn
04-03-2010, 10:11
سلام دوست عزیز:40:
کارهای زیبایی بودن خسته نباشید:11:
ولی یه سری نکته :
1- تو ویدئو اولی اون فلش که میاد به خاطر Blending Mode اش روشنایی زیادی داره و یه جورایی چشمو میزنه...
2-تو حرکت دوربین که به جلو حرکت میکنه ، تکست و فلش و پلیت تکست حرکت نمیکنن که حس غیرواقعی بودن به کار داده ، فکر میکنم این لایه ها 3 بعدی نبودن که این اتفاق افتاده...
3- تو ویدئو دومی هم رنگها رو دوست نداشتم ، خیلی مرده هست...
منتظر کلیپ های آینده هستیم:40:
موفق باشید:11:

mojitak08
04-03-2010, 12:50
دوست عزیز من یکی از کارهام را از روی آموزش شرکت ویدئو کوپایلوت بوده که اون هم کمی تغیرات اعمال شده . اما اون یکی از فکر و خلاقیتم استفاده کردم . منظورم اون کار 7 ثانیه هست. حالا با این وجود منتظر همه جور نظر و انتقاد و پیشنهاد هستم . ممنون

pc_hex
04-03-2010, 21:31
سلام دوست من به این وبلاگ سر بزن. در ضمن با این شماره در مورد آموزش افتر تماس بگیر09111798836
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lion_sun
15-03-2010, 16:38
سلام خدمت داش گلم.
کارت رو دیدم ایشالا که موفق باشی و کارات روز به روز جلوتر بره.
منتظر کار های بعدیت هستم

پیشنهاد:
تو حرکت دوربین که به جلو حرکت میکنه حس غیرواقعی بودن به کار داده .
تو کلیپ دومیت من ترکیب رنگ ها رو دوست دارم باحالن ( به هر حال صلیقه هست دیگه )
کلا کلیپ دوم رو بیشتر دوست دارم