PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرای smart launch4.1 کسی بلده کمک کنه

beckham7
03-03-2010, 17:29
اقا من از موقع عضویتم تو پی سی ورد تا الان تو قسمت کامپیوتر به هر مشکلی برخورد کردم و اینجا مطرح کردم تقریبا می تونم بگم بی فایده بوده و در آخر خودم حلشون کردم از دوستان ناسپاسی نمیکنم اما انتظار کمک در حد خودش رو دارم همونجور که من چیزی بلد باشم تا اونجایی که بتونم به باقی دوستان کمک میکنم حالا امیدوارم حداقل تو این یکی دوستان یه همفکری درست و حسابی بکنن و بالاخره ما از تاپیک زدنمون تو قسمت نرم وسخت و کامپیوتر بالاخره به یه نتیجه ای برسیم :11:
اصل مطلب :
smart launch 4.1رو وقتی نصب میکنم موقع اجرا پیام cant work propably x20000 to terminate click OK
همون پیامی که منظورش مشخص نیست و معلوم نیست درد از کجاست از نت فریم ورک هم نیست چون ورژن2 رو براحتی نصب میکنم رو سیستم دیگه با فریم ورک 2 براحتی اجرا میشه سی دی هم مشکل نداره از ویندوزم نیست
نظر شما چیه؟
از دوستان میخام اگه اطلاعی دارن دریغ نکنن چون الان تو گیم نتمون از گیم پورت استفاده می کنیم که کلی مشکل داره و میخام زودتر از شرش خلاص شم

acmacm
28-03-2010, 01:07
دوست عزیز برو برنامه NET Framework 2.0 نصب گن حله من کرک این برنامه رو میخوام داری لینکش رو بزار ممنون

acmacm
01-04-2010, 00:10
اسمارت لانج زبان براش خیلی مهمه باید زبان کلاینت ها با سرور یکی باشد جک کن

farshad_corleone
03-10-2011, 11:10
salam,man baziharo adres ke dadam maslan mesle war1.24e ya wo to clint ejra mishe vali bazihaei mesle counter sourc va call of 4 masire baziro daghigh midam ejra nemishe plz yeki bege bara chi

Mohammad King
04-10-2011, 11:55
سلام

فارسی تایپ کنید.

اینجا سوال کردین نیازی به بالا اوردن تاپیک قدیمی نبود:
Smartlaunch مباحث و مشکلات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))