PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین شرکت طراح سایت فروشگاهی و.. در ایران (البته با قیمت مناسب)

hnaseri
03-03-2010, 03:39
دوستان عزیز سوالی که میپرسم احتمالا بدرد خیلی ها میخورد
من میخام سایتهایی با کاربری های زیر داشته باشم.در هر مورد چه شرکت ها یا نرم افزارهای آماده و امتحان پس داده ای را پیشنهاد میفرمایید.رنج قیمتی زیر 500 هزارتومن مد نظر منه و حتی ارزانتر.و اینکه آیا خیلی تفاوت هست بین پکیچ های آماده سایت ساز و فروشگاه ساز با نمونه های سفارشی ساز که شرکت ها و اشخاص گاهی مبالغ چند میلیونی را برای طراحی سایتهایی با مشخصات زیر طلب میکنند و من مه رشته ام کامپیوتر نیست از کجا بفهمم همین پکیجهای 100 و 200 هزار تومنی را با اندکی تغییر با چند میلیون نمیخان بهمون بندازن؟

1- یک سایت با گرافیک خوب که روزی 10 تا 20 عکس جدید و با کیفیت از کاربران بگیرد و نمایش دهد و در طول زمان دارای آرشیوی قوی با امکان جستجو در دسته های مختلف شود .ترافیک بازدید روزانه 1000 نفر را جواب دهد.و دارای امکانات پذیرش آگهی فلش دار نیز باشد.سرعت لود و دیدن عکسها نیز بازدید کنندگان را پشیمان نکند.
2- یک سایت فروشگاه با گرافیک خوب و فروش محصولات در 10 دسته بندی ، که هر محصول دارای تصویر و توضیحات کامل با امکانات پذیرش انواع پرداخت و فروش پستی با سرعت مناسب در صورت بازدید همزمان 100 نفر با هم
نمونه مد نظر من سایت رایان صبا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است که اسم شرکت طراح نوشته نشده است که بشود تماس گرفت.
شدیدا به راهنماییتان برای معرفی پکیج آماده یا شرکت طراح موارد فوق نیازمندم.ممنونم

mehdi_ok1
03-03-2010, 16:05
درود فراوان

دوست عزيز به پيغام خصوصيتون مراجعه نماييد