PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از بین بردن Trojan.Pandex!gen1 - Removal

Fxsignal
01-03-2010, 23:12
با سلام
برای انجام پروژه ای باید با یک سایت آمریکایی رجوع کنم!
تا چند مدت پیش میتونستم ازش استفاده کنم وصفحه مربوطه باز میشد ولی الان باز نمیشه ! با ساپورت سایت که تماس داشتم میگفت که بع لت داشتن ویروس ما IP شما رو بلوک کردیم !

We have identified your IP address as being a part of a list of IPs from which we have received malicious connections. This invalid network traffic is related to a recent virus and is further described in the following link

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
We believe your computer to be infected with this virus. After you have gone through the removal process to clean your machine, let us know and we will remove your IP from our blocked list. Assuming that the virus has been successfully removed, you will be able to access WIST at that point.

میخواهم ببینم که چگونه میتونم این ویروس لعنتی رو پاک کنم ! ( از بس سیستم عامل رو پاک کردم دویونه شدم :2: )
در کل این مشکلات رو دارم
1-بلوک شدن task manager / و show hidden file هم وقتی show hiden میزنی سریع باز میگرده با حالت hide
2- Reg EDIT هم دیسیبل شده
3- وارد safe mode نمیشه

این تغییراتی هست که مشاهده کنم خواهش میکنم کمکی کنید که من از شر این نجات پیدا کنم زندگیمو مختل کرده :41:

Dr Hannibal
01-03-2010, 23:24
با سلام
برای انجام پروژه ای باید با یک سایت آمریکایی رجوع کنم!
تا چند مدت پیش میتونستم ازش استفاده کنم وصفحه مربوطه باز میشد ولی الان باز نمیشه ! با ساپورت سایت که تماس داشتم میگفت که بع لت داشتن ویروس ما IP شما رو بلوک کردیم !

میخواهم ببینم که چگونه میتونم این ویروس لعنتی رو پاک کنم ! ( از بس سیستم عامل رو پاک کردم دویونه شدم :2: )
در کل این مشکلات رو دارم
1-بلوک شدن task manager / و show hidden file هم وقتی show hiden میزنی سریع باز میگرده با حالت hide
2- Reg EDIT هم دیسیبل شده
3- وارد safe mode نمیشه

این تغییراتی هست که مشاهده کنم خواهش میکنم کمکی کنید که من از شر این نجات پیدا کنم زندگیمو مختل کرده :41:

دوست عزیز هیچ راهی بهتر از نصب و مهمتر از همه اپدیت انتی ویروس خوب نیست.

اگه از سیمانتک استفاده میکردی و الان جواب نمیگیری ازش بهتره عوض کنی در این مورد. مثلا کسپرسکی یا آویرا یا نود32 بریزی و کاملا آپدیت کنی و بعد اسکن.

هیچ راهی به بهتر از این وجود نداره. و مطمئنا مشکل حل خواهد شد.

موفق باشید.

mohsen_sir
01-03-2010, 23:27
منم همين مشكل رو داشتم با Malwarebytes' Anti-Malware به روز شده+نورتون بروز شده تونستم بعد از يك ماه امروز از اين مشكل فايق شم

Fxsignal
01-03-2010, 23:50
یعنی اول باید سیستم رو عوض کنم یا الان که الودست باز میشه با آپدیت آنتی ویروس آپدیت شده و اسکن سیستمم این ویروس رو از بین ببرم ؟!

Dr Hannibal
02-03-2010, 00:08
یعنی اول باید سیستم رو عوض کنم یا الان که الودست باز میشه با آپدیت آنتی ویروس آپدیت شده و اسکن سیستمم این ویروس رو از بین ببرم ؟!

بله داداشم. یه کسرسکی 2010 بریز فعالش کن ;) اپدیت و بعد اسکن.

تموم و مهم تر از همه عمری.

نیازی به تعویض ویندوز نداره فعلا

Fxsignal
02-03-2010, 12:26
خدا از دهنت بشنونه !
من از NOD smart scurity میخواهم استفاده کنم
کاسپر 2010 رو که نصبیدم سرعتم خیلی پاین اومد !

نظرتون چیه ؟

Dr Hannibal
02-03-2010, 15:06
خدا از دهنت بشنونه !
من از NOD smart scurity میخواهم استفاده کنم
کاسپر 2010 رو که نصبیدم سرعتم خیلی پاین اومد !

نظرتون چیه ؟

بهترین گزینه برای سیستم های ضعیف به نظر من نود32 هست البته اسمارت سکورتیش.
خوبه اگه سیستمت قوی نیست و رم کم میاری برای کسپر.

موفق باشی

picher_s
02-03-2010, 20:55
بهترین گزینه برای سیستم های ضعیف به نظر من نود32 هست البته اسمارت سکورتیش.
خوبه اگه سیستمت قوی نیست و رم کم میاری برای کسپر.

درود

در پست زیر کاملا تشریح شده که سرباره آویرا کمترینه و نود هم پایین تر از کسپر قرار داره.

پیروز باشید.

Fxsignal
02-03-2010, 23:28
با سلام
نود اسمارت سکرتوری رو نصب کردم ! و آپدیت کردم ! با کمال تعجب دیدم که تسک منیجر و رجیسترم هم به حالت اولیه برگشت ؟!
خیلی جالبه ؟