PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك...فقط تا آخر شب وقت دارم....

karkan
01-03-2010, 21:17
سلام استيد..

پي سي من جديدا يه مشكل پيدا كرده كه مثلا وقتي كامپيوتر رو ريست ميكنم يعد كه بالا مياد گرافيك ويندوز افتضاح ميشه...رزولوشن ميره رو 800*600 و color quality ميره رو 4 بيت.....هر چقدر هم رزولوشن رو درست ميكنم واسه خودش دوباره مياد رو همون قبلي (800*600) بعدش بايد 10 15 بار ريست كنم تا خوب بشه...نميدنم چه مرگش شده...اصلا وقتي كامپوتر ميخواد بالا بياد اون صفحه سياهه كه مياد و مشخصات سيستم رو مينويسه حروفش جدا جدا ميشه...

الان هم در كمال نااميدي كامپيوتر رو روشن كردم ديدم مثل قديم خوب شده...اگه الان يه بار كامپيوتر رو خاموش كنم يا ريست كنم دوباره اونطوري ميشه...خواهشا تا امشب هرطور شده جوابمو بديد كه شايد ديگه فردايي نباشه...(كامپيوتر ديگه بالا نياد)

مشكل چيه؟ويروسه؟نود32 دارم فول آپديت ولي اين لش هم كاري نميكنه...

پليز اَنسِر مي اَز سون اَز يو كَن.....:2:

.::SMS::.
01-03-2010, 21:27
فکر میکنم کارت گرافیکت اشکال سخت افزاری پیدا کرده
من یه بار اینجوری شد دادمش گارانتی درستش کردن

karkan
01-03-2010, 21:58
ممنون...بقيه دوستان هم همين نظر رو دارن؟

اگه آره كه بِكَنَمِش ببرم درست كنم...(كدوم قطعه هست؟تاحالا نديدم :31::2::31:)

Master_of_Rock
01-03-2010, 22:07
موقعی که ویندوز می خواد بوت بشه کلید F8 رو بزن بعد گزینه Enable VGA mode رو انتخاب کن
اگه حل نشد درایور VGA رو پاک کن و ریستارت کن بعدش دوباره نصب کن

karkan
01-03-2010, 23:35
موقعی که ویندوز می خواد بوت بشه کلید F8 رو بزن بعد گزینه Enable VGA mode رو انتخاب کن
اگه حل نشد درایور VGA رو پاک کن و ریستارت کن بعدش دوباره نصب کن

آقا دستت درد نكنه...يه بار ريست كردم اونطوري نشد...

اميدورام ديگه اونطوري نشه...

فعلا كه خوبه..اگه بازم مشكلي بود مزاحم ميشم...

خيلي خيلي ممنونم....جناب استاد راك:10:

karkan
03-03-2010, 13:53
آقا بازم اونطوري شد...البته ايندفعه خيلي بدتر...با گرافيك فجيع بالا مياد بعدشم 2 دقيقه ميمونه ديگه كامپوتر هنگ ميكنه...الان يكي دو روزه اينطوريه..كارت گرافيك رو هم دوباره نصب كردم درست نشد...از ديروز تاحالا اولين باره كه پي سي خوب بالا اومده...

اصلا اون اول بوت كه مينويشه گيگابايت و ......... از اونجا مشكل داره...توي صفحه پره نقطه هاي سفيد سفيده..حروف همه جدا جدا..

ديگه چيكار كنم؟

Mohammad King
03-03-2010, 18:10
آقا بازم اونطوري شد...البته ايندفعه خيلي بدتر...با گرافيك فجيع بالا مياد بعدشم 2 دقيقه ميمونه ديگه كامپوتر هنگ ميكنه...الان يكي دو روزه اينطوريه..كارت گرافيك رو هم دوباره نصب كردم درست نشد...از ديروز تاحالا اولين باره كه پي سي خوب بالا اومده...

اصلا اون اول بوت كه مينويشه گيگابايت و ......... از اونجا مشكل داره...توي صفحه پره نقطه هاي سفيد سفيده..حروف همه جدا جدا..

ديگه چيكار كنم؟

سلام

مشکل 100% از کارتت هست.

موفق باشید

++PC
05-03-2010, 10:03
احتمالاً مشکل از یوزر ویندوزتون هست. من پیشنهاد می کنم یه یوزر جدید بسازید و از اون یوزر استفاده کنین