PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ارسال پی ام در یاهو

yaghob.boss
01-03-2010, 01:03
من اینترنتم رو از مخابرات گرفتم توی یاهو مسنجر فقط به کسانی که توی اد لیستم هست پی ام میده اما کسانی که اد لیستم نیست پی ام نمیره . به نظر شما چیکار کنم؟

sei_pm
07-03-2010, 17:37
شما از کجا مطمئن هستید؟ مسنجر رو عوض کردید ببینید مشکل حل میشه؟

yaghob.boss
07-03-2010, 22:11
شما از کجا مطمئن هستید؟ مسنجر رو عوض کردید ببینید مشکل حل میشه؟
خیلیا توی بندرعباس این مشکل رو دارن

sei_pm
07-03-2010, 23:38
خیلیا توی بندرعباس این مشکل رو دارن

آخه مشکل اینجاست سرویس مخابرات تو همه جا یکسانه اینجوری باید سر و صدای مشهد و تهران هم در میومد.

MaMaD LooTi
17-03-2010, 02:04
با سلام. اگر مشکل از سیستم مخابرات باشه که اصلا نباید یا پی ام بیاد یا بره. فرقی بین ادد لیست و غیره اون هم نداره. شما از چه نسخه ای استفاده میکنید؟؟؟؟ میتونه مشکل از رایانه خود شما باشه.

mmiladd
17-03-2010, 02:14
اين مشكل براي منم چند باز پيش اومده.. شما براي اين كه بدوني واقعا مشكل داري يه مولتي لوگين نصب كن

بعد از يه آيدي ديگه به خودت پي ام بده.. ببن نتيجه چيه...!

Dew Drop
17-03-2010, 13:22
فقط ياهو اين مشكل رو داره يا سرويسهاي ديگه هم اينجورين؟

mmiladd
17-03-2010, 13:28
فقط ياهو اين مشكل رو داره يا سرويسهاي ديگه هم اينجورين؟

تست نكردم ؛ ولي فكر كنم فقط مشكل ياهو باشه.. كه اونم هميشگي نيست بعضي ار وقت ها پيش مياد

الان كه تست مي كنم اوكيه..!!

yaghob.boss
18-03-2010, 14:40
الان من دوتا آی دی یاهو بازکردم دارم از این یکی به اون یکی پی ام میدم اما نمیاد . یه آی دی رو هم با shmessenger از روی موبایل باز کردم از روی موبایل که پی ام میدم به آی دی یاهو مسنجر میاد اما از اونجا که پی ام میدم به اینجا نمیاد . یکی از دوستام هم همین مشکل رو داره

mmiladd
18-03-2010, 14:45
الان من دوتا آی دی یاهو بازکردم دارم از این یکی به اون یکی پی ام میدم اما نمیاد . یه آی دی رو هم با shmessenger از روی موبایل باز کردم از روی موبایل که پی ام میدم به آی دی یاهو مسنجر میاد اما از اونجا که پی ام میدم به اینجا نمیاد . یکی از دوستام هم همین مشکل رو داره

اين دو تا آيدي كه تست كرديد ادد ِ هم بودن ..؟ يا خير...

اگه ادد هم بودن و پي ام نيمره فكر كنم به خاطر سرعت باشه.. ولي اگه تو ادد هم نبودن

اينم واسه منم پيش مياد البته سر بعضي از آيدي .!! و دليلشم براي منم گنگه...!!

yaghob.boss
18-03-2010, 23:09
نه اگه ادد باشن پی ام میاد ولی اگه ادد نباشن پی ام نمیاد واسه من تمام آی دی هام همین مشکلو داره نزدیک به 30 آی دی دارم همشون همینطورن والا دیگه نمیدونم چیکار کنم حتی وی پی ان و ف *ی * ل * ت * ر شکن هم جواب نمیده