PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتقام استيل‌آذين از استقلال در جشنواره گل آزادي

satttanism
28-02-2010, 18:13
تيم فوتبال استيل آذين در ديداري پرگل و جذاب 5 بر 4 استقلال را شکست داد.

اين ديدار در چارچوب مرحله يک هشتم جام حذفي از ساعت 15:30 در ورزشگاه آزادي و در حضور حدود 15 هزار تماشاگر برگزار شد.
فرهاد مجيدي در دقيقه 23، سياوش اکبرپور در دقيقه 75،حنيف عمران زاده در دقيقه 78 و جان واريو در دقيقه 80 براي استقلال گلزني کردند و حنيف عمران زاده مدافع استقلال در دقيقه 27 به اشتباه دروازه تيم خودي را باز کرد. مهدي مهدوي‌کيا در دقيقه 57 ، حسين کعبي در دقيقه 62 و علي کريمي در دقيقه 86 از روي نقطه پنالتي گل‌هاي استيل آذين را به ثمر رساندند تا بازي با تساوي 4 بر 4 به وقت اضافي کشيده شود. هادي شکوري در دقيقه 93 يک ديگر براي استقلال زد که کمک داور آن را آفسايد اعلام کرد.
رضا نوروزي در دقيقه 105 گل پنجم استيل آذين را به ثمر رساند تا ماراتن زيباي فوتبال در جام حذفي را استيل آذين ببرد. اين تيم دو مرتبه در ليگ برتر از استقلال شکست خورده بود و اين بار انتقام گرفت.
تورج حق‌وردي داور مسابقه به حنيف عمران زاده،خسرو حيدري و کيانوش رحمتي از استقلال و لک چيرا و حميد شرفي از استيل آذين کارت زرد نشان داد.
هادي شکوري در دقيقه 118 وسياوش اکبرپور در دقيقه 120 از استقلال با دريافت کارت قرمز اخراج شدند.
گفتنی است استيل آذين بايد در مرحله يک چهارم به ديدار برنده ديدار ذوب آهن اصفهان و شاهين بوشهر برود.
ترکيب استيل آذين:
حميد نشاط جو، لک چيرا( از دقيقه 87 رضا نوروزي)، مهدي محمدي، کاظم برجلو، مهدي مهدوي کيا، علي کريمي، حامد کاويانپور، حميد شرفي، محمد غلامي، امير شاپورزاده( از دقيقه 68 عليرضا نيکبخت واحدي)، حسين کعبي(از دقيقه 107 محمد رضا مهدوي)
ترکيب استقلال:
محمد محمدي، حنيف عمران زاده، پژمان منتظري، مهدي امير آبادي( از دقيقه 69هاشم بيگ زاده)، هادي شکوري، خسرو حيدري، حسين کاظمي، کيانوش رحمتي( از دقيقه 66سيد مهدي سيد صالحي)، فابيو جان واريو( از دقيقه 109 امير حسين صادقي)، سياوش اکبرپور، فرهاد مجيدي

football3.ir

mahdishata
28-02-2010, 18:20
دمشون گرم
خیلی حال کردم.عوض دو تا بازی قبلی در اومد

pedramch
28-02-2010, 18:20
دم استیل آذین گرم!
نمیدونید چقدر خوشحالم...
ایول:دی

ممنون/:5:

مشتان7
28-02-2010, 18:23
واقعا دمشون گرم
ایول قرمز ها :33::33:

saladii
28-02-2010, 18:23
عجب حالی داد.دلم خنک شد.بای بای اس اس

*IN*
28-02-2010, 18:25
تبریک به هر دوتا تیم
یکی از بهترین بازی های این فصل بود

masud-000000
28-02-2010, 18:41
دم استیل گرم... بسی حال نمودیــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـم :31:

.::SMS::.
28-02-2010, 18:47
عجب بازی توپی بود
خیلی حالیدم

وین رونی
28-02-2010, 19:00
چی شد قرار بود تو جام حذفی شکستمون بدن که؟؟؟؟!!!!!

enimonte
28-02-2010, 19:08
چی شد قرار بود تو جام حذفی شکستمون بدن که؟؟؟؟!!!!!

خواستیم بهتون آوانس بدیم شاید بتونید آسیایی بشید

pcforlife
28-02-2010, 19:14
بازی قشنگی بود... با اینکه طرفدار هیچ کدوم از تیم های پرسپولیس استقلال نیستم، ولی دوست داشتم استقلال ببره و قرمز و آبی نهایتا برسن فینال جام حذفی... ولی حیف شد...
یاعلی:11:

h_starboy
28-02-2010, 19:23
خیلی بازی قشنگی بود . تو این چند سال اخیر یکی از قشنگترین بازیهای ایران بود .
خوبیشم این بود که استیل آذین برد :31: :8:

mehdi_360
28-02-2010, 20:00
اگه پرسپولیس بره فینال و استیل آذین هم بره (چند تا بازی دیگه مونده:دی)علی دایی و علی کریمی رو به به:دی

وین رونی
28-02-2010, 20:11
امیدوارم کمیته انظباطی یه تصمیم قاطع در برابر این آبروریزی که امروز تو ورزشگاه آزادی افتاد بگیره.من که خجالت کشیدم به خاطر این ناسزاها به داور و نیکبخت

M@M
28-02-2010, 20:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
محمدي شايسته اخراج نبود
نصير‌زاده: پنالتي استيل آذين مهندسي‌ شده بود

خبرگزاري فارس: كارشناس داوري گفت: پنالتي استيل آذين مهندسي ‌شده بود.

هوشنگ نصير‌زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد نحوه قضاوت داور ديدار استقلال و استيل آذين گفت: تورج حق‌وردي در حالي اين مسابقه را سوت زد كه اغلب اشتباهات او به ضرر تيم آبي‌پوش رقم خورد.عمده‌ترين اشتباه او گرفتن يك پنالتي به سود استيل آذين بود.
وي ادامه داد: حسين كعبي با مهارتي كه بيش از مهارت داور بود توانست خودش را به گونه‌اي در محوطه جريمه زمين بزند كه يك پنالتي رايگان و مهندسي شده براي تيمش بگيرد.اين موضوع نشان مي‌دهد كه كعبي با تجربه آنقدر خوب اين حركات مهندسي شده را انجام مي‌دهد كه داوران نمي‌توانند آن را تشخيص بدهند.در اين ديدار هرگز پنالتي به سود استيل آذين رخ نداد.
نصيرزاده با اشاره به اخراج دو بازيكن استقلال در دقايق پاياني مسابقه عنوان كرد: اخراج شكوري و اكبرپور سخت گيرانه بود زيرا در چنين مواردي قانون گذار به دنبال نيروي زياد در انجام خطا است.
اين كارشناس داوري در مورد اينكه دروازه‌بان استقلال مستحق اخراج بود يا نه اظهار داشت: محمدي نبايد اخراج مي‌شد بلكه او از يك كارت زرد حتمي داور فرار كرد. علت هم اين بود كه بازيكن استيل آذين پيش از مهار شدن از سوي محمدي توپ را پاس داده بود و بيش از 8 متر با توپ فاصله داشت بنابراين مستحق دريافت كارت قرمز و اخراج نبود.

always_online
28-02-2010, 20:43
واقعا هوادارای استقلال شخصیتشونو نشون دادن.
افرین به حق وردی یکی از بهترین قضاوتاش بود.
این همه فحش دادن اما مثل بقیه داورا کم نیاورد و با قاطعیت داوریشو کرد.
بهترین داور ماه باید بشه.

nw_nk
28-02-2010, 20:59
انتقام استيل‌آذين از استقلال در جشنواره گل آزادي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

satttanism
28-02-2010, 21:00
فحش های خواهر ومادر تماشاچی های استقلال از تلوزیون شنیده می شد:18:
واقعا جای تاسف داره

C0OPeR
28-02-2010, 23:05
تازه فردوسی پور هم گفتش که تماشاگرا 5 دقیقه زمان استراحت بدون توقف در حال فحاشی به داور بودن :41:
خیلی بازی قشنگی بود . مهدوی کیا که ترکوند :27:

tsjaleb
28-02-2010, 23:28
اول بگم من اهل کل کل نیستم ولی یه موقع لازمه جواب داد .

ایرانه و یه اس اس که افتخار آسیاست .

پرسپولیس هم اگه باخت های فجیعش تو آسیا مثل باخت 5-1 به الغرافه و 4 تا از الهلال و ... رو کنار بگذاریم باز هم به اس اس نمی رسه ...

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:23 PM ----------

یعنی میگی پرسپولیسی ها خیلی پاکن و فحش نمی دهند ؟؟:27:

این هم از داوری :

هوشنگ نصير‌زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد نحوه قضاوت داور ديدار استقلال و استيل آذين گفت: تورج حق‌وردي در حالي اين مسابقه را سوت زد كه اغلب اشتباهات او به ضرر تيم آبي‌پوش رقم خورد.عمده‌ترين اشتباه او گرفتن يك پنالتي به سود استيل آذين بود.
وي ادامه داد: حسين كعبي با مهارتي كه بيش از مهارت داور بود توانست خودش را به گونه‌اي در محوطه جريمه زمين بزند كه يك پنالتي رايگان و مهندسي شده براي تيمش بگيرد.اين موضوع نشان مي‌دهد كه كعبي با تجربه آنقدر خوب اين حركات مهندسي شده را انجام مي‌دهد كه داوران نمي‌توانند آن را تشخيص بدهند.در اين ديدار هرگز پنالتي به سود استيل آذين رخ نداد.
نصيرزاده با اشاره به اخراج دو بازيكن استقلال در دقايق پاياني مسابقه عنوان كرد: اخراج شكوري و اكبرپور سخت گيرانه بود زيرا در چنين مواردي قانون گذار به دنبال نيروي زياد در انجام خطا است.
اين كارشناس داوري در مورد اينكه دروازه‌بان استقلال مستحق اخراج بود يا نه اظهار داشت: محمدي نبايد اخراج مي‌شد بلكه او از يك كارت زرد حتمي داور فرار كرد. علت هم اين بود كه بازيكن استيل آذين پيش از مهار شدن از سوي محمدي توپ را پاس داده بود و بيش از 8 متر با توپ فاصله داشت بنابراين مستحق دريافت كارت قرمز و اخراج نبود.

فقط اس اس .

بی باک بی بال
01-03-2010, 00:01
بهترین داور ماه باید بشه

البته من نمی خواهم از فحاشی چندتا نماشاگر حمایت کنم اما
شخصیت هوادر پیروزی که همیشه زبان زده هم بود و هست پس بهتر درباره شخصیت شما صحبت نکنید
اما وقتی داور این هم اشتباه توی یه بازی می کنه و اونم دقیق 85 یه پنالتی میگیره که
چه طور قبل از اشتبا هات داور همی استقلالی ها حتی اونوقتی که 3- 1 عقب هم بود فقط استقلال تشویق می کردند
دربا نیکبخت سابق طرفداری پیروزی در مورد مهدی هاشمی نصب کافیه

pedramch
01-03-2010, 00:29
البته من نمی خواهم از فحاشی چندتا نماشاگر حمایت کنم اما
شخصیت هوادر پیروزی که همیشه زبان زده هم بود و هست پس بهتر درباره شخصیت شما صحبت نکنید
اما وقتی داور این هم اشتباه توی یه بازی می کنه و اونم دقیق 85 یه پنالتی میگیره که
چه طور قبل از اشتبا هات داور همی استقلالی ها حتی اونوقتی که 3- 1 عقب هم بود فقط استقلال تشویق می کردند
دربا نیکبخت سابق طرفداری پیروزی در مورد مهدی هاشمی نصب کافیه
الحق این یکیو خوب گفتی!
همه میدونن که هوادارای قرمز با شخصیت ترن!

ممنون/:5:

always_online
01-03-2010, 00:36
اول بگم من اهل کل کل نیستم ولی یه موقع لازمه جواب داد .

ایرانه و یه اس اس که افتخار آسیاست .

پرسپولیس هم اگه باخت های فجیعش تو آسیا مثل باخت 5-1 به الغرافه و 4 تا از الهلال و ... رو کنار بگذاریم باز هم به اس اس نمی رسه ...

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:23 PM ----------

یعنی میگی پرسپولیسی ها خیلی پاکن و فحش نمی دهند ؟؟:27:

این هم از داوری :

فقط اس اس .

نمی گم پرسپولیسیا بچه پیغمبرن. اما عمرا اگه یه بازی بتونی مثال بزنی که هوادارای پیروزی این جوری داور رو زیرو رو کنن.(به بازیکن سابقشونم رحم نمی کنن). کدوم بازیکن اسبق پیروزی رو تماشاگرای پیروزی این جوری به مادر و خواهرش فحش دادان ؟
اون از کشتن اون کفتر بدبخت. که می گفتن کار یه چندتایی بوده .اینم از فحاشی 20 هزار تا.صدا اونقدر بلند و تابلو بود که شبکه 3 هی صدا رو قط می کرد .

راجب داوری هم بگم که : این نظر اون کارشناسه. 20 تا کارشناس بیان چندتاشون میگن نبود چندتاشون می گن بود.
پس نباید رو حرف اینا حساب کرد.
یه سریاشون که جیره خور کمیته داوران هستن می گن بود یه سری دیگه مثل ایشون که چیزی از کمیته بهش نمیماسه میاد ضد داورا رای میده.

سونامی
01-03-2010, 00:50
هیچی از ارزش های استقلال کم نشد

panther99
01-03-2010, 00:54
مرفاوی تو رو به عزیز ترین کست قسم از استقلال برو . بابا تیم رو ... بسه دیگه !!
اون مدیر عامل گاو استقلال که فرق توپ و دوچرخه رو نمیدونه براش هم مهم نیست تو استادیوم خانوادش رو مورد لطف قرار میدن !!
تو دیگه چرا آقای مرفاوی !!

iman_s
01-03-2010, 00:56
اگه پرسپولیس بره فینال و استیل آذین هم بره (چند تا بازی دیگه مونده:دی)علی دایی و علی کریمی رو به به:دی
استيل كه توسط ذوب آهن حذف ميشه.
پيروزي هم عمرا بتونه بره فينال.

الان اگه يك بازي پيروزي بود ميشد بدترين داور ولي چون به ضرر استقلال بود شده بهترين داور.
قاطعيتش هم واقعا عالي بود و با قاطعيت كامل سر استقلال رو بريد.
هم از اون پنالتي هم با اون كارتهاي قرمز.اون كارتها به خاطر فشار تماشاچيها و تلافي بود.

). کدوم بازیکن اسبق پیروزی رو تماشاگرای پیروزی این جوری به مادر و خواهرش فحش دادان ؟
يحتمل شما اسم مهدي هاشمي نسب رو نشنيدي.
تازه هاشمي نسب مثل نيكبخت ضد طرفدارهاي استقلال مصاحبه هاي تحريك آميز نميكرد.

یه سریاشون که جیره خور کمیته داوران هستن می گن بود یه سری دیگه مثل ایشون که چیزی از کمیته بهش نمیماسه میاد ضد داورا رای میده.
چند سال پيش كه تو بازي استقلال-پيروزي يك توپ به دست قرباني خورده بود فقط نصيرزاده بود كه اصرار داشت اين توپ پنالتي بوده.حتما اون زمان هم جيره خوار بوده.

vahidgame
01-03-2010, 01:01
کلا داورها با تیمهای آبی مثل اینکه مشکل دارن. اون از بازی اینتر و چلسی هفته پیش که تو محوطه جریمه حرکات کشتی انجام میدادن داور پناتی نگرفت اینم از این بازی.
استقلال به نظرم به خاطر بازی با الاهلی یکمی خسته بود. استیل آذین چیز خاصی نداشت اگه مهدوی کیا نداشت و همین طور داور درست و حسابی میذاشتن( که البته توی ایران کم پیدا میشه شاید باید از افغانستان داور بیارن بهتر باشه) این نتیجه رقم نمی خورد. هرچند مرفاوی هم با تعویض آخرش یه تاکتیک جدید در جهان اختراع کرد:18:

morsadr
01-03-2010, 01:46
دز هر صورت تسلیت ما را بپذیرید :37::37::37::5:

10
01-03-2010, 02:02
این باخت سهمگین رو به همه استقلالی های عزیز تسلیت میگم :3::34::22:

iman_s
01-03-2010, 02:09
این باخت سهمگین رو به همه استقلالی های عزیز تسلیت میگم
مي بينم كه بدجوري عروسي گرفتين. فقط مواظب باشن چشم داماد رو كور نكنين.
يك كم از اين انرژيتون رو هم نگه داريد واسه تشويق تيمتون تو جام باشگاههاي آسيا :21:

s2010
01-03-2010, 02:15
خداروشکرکه پیروزی5 گل نزد

10
01-03-2010, 04:14

وین رونی
01-03-2010, 07:39
نصیرزاده کارشناسی نکنه سنگین تره
میگه کاویانپور توپ رو پاس داد و بعد محمدی روش خطا کرد.همه فهمیدن که کاویانپور دریبل دو طرفه زد

در مورد تماشاچیا هم باید گفت هیچ فرقی بین تماشاگران استقلال و پرسپولیس نیست.در شرایط مختلف واکنش های یکسانی نشون میدن.

فقط باید تاسف خورد.ادعای فرهنگمون میشه از همه چیز ایراد میگیریم اما موقع امتحان نتیجش میشه دیروز.البته مطمئن هستم تمام اعضای محترم این سایت از این قاعده مستثنی هستن.
موفق باشید

nw_nk
01-03-2010, 12:03
اين بازيكن استيل آذين با وجود حرف هاي تند استيلي، درباره تيم ملي حرفي نمي زند تا كارت خود را نسوزاند.

سايت گل - حسين كعبي يكي از چهره هاي سرنوشت ساز استيل آذين در مسابقه مقابل استقلال بود كه يك گل زد و يك پنالتي هم براي تيمش گرفت. او با سايت استيل آذين درهمين زمينه به گفتگو نشسته است. مصاحبه اي كه البته واكنش برانگيز است و اعتراض هواداران استقلال را به دنبال خواهد داشت.

*پیروزی برابر استقلال نتیجه فوق العاده ای بود، اینطور نیست؟

برد برابر استقلال به نظرم مثل یک بازی 6 امتیازی در لیگ برتر بود که باعث شد دو پله را برای موفقیت پشت سر بگذاریم و به قهرمانی نزدیم تر شویم.

*بازی را چگونه ارزیابی می کنی ؟

بازی سختی بود. تصور داشتیم که ممکن است چنین بازی حساس وسختی داشته باشیم که شاید 120 دقیقه طول بکشد. به نظرم به جز استیل آذینی ها که برای برد خوشحال بودند مردم هم از دیدن یک فوتبال جذاب وهجومی لذت کافی بردنند

*استیل آذین شایسته پیروزی در این بازی بود ؟

شک نکنید فرصت های دیگری نیز داشتیم که به گل تبدیل نکردیم. اگر بادقت بودیم نتیجه 3 بر 1 را با 4 بر 3 عوض نمی کردیم اما خوشحالم در پایان بازی برنده ما بودیم.

*آیا پنالتی درست اعلام شد ؟

تنها تصمیم درست داور در صحنه خطا بر روی من بود که پنالتی اعلام شد. شک نکنید که این تصمیم داور شجاع بازی درست بود.

*اما استقلالی ها و یک کارشناس داوری گفتند تو از روی عمران زاده پریدی.

خنده دار است اگر من از حنیف می گذشتم توپ به گل تبدیل می شد .البته به حرف های کارشناس محترم نیز که گفته من مهندسی کردم و پنالتی گرفتم عادت دارم ایشان به خاطر تحریک هواداران استقلال و چون خودش استقلالی است این حرف ها را زده است.

*چند حرکت عجیب و غریب در حاشیه بازی از خودت نشان دادی دلیلش چه بود ؟

از هواداران فقط خواستم که دست از تشویق ما برندارند قصد بی احترامی به فردی را نداشتم. این هم شیوه جدید خوشحالی است.

*شناختی از جناح چپ استقلال داشتی ؟

بله در فصل جاری در برابر بازیکنان استقلال قرار گرفته بودم و با شناخت کافی به میدان رفته بودم.

*استقلال را چگونه تیمی دیدی؟

هرگز برد ساده ای نبود چون استقلال تیم کوچکی نیست.

*به آسیا می روید؟

تازه کار استیل آذین از امروزآغاز شده است هرگز نباید احساس غرور کنیم و همه چیز را تمام شده ببینیم چون تیم های بزرگی را برای موفقیت در جام حذفی و حتی لیگ برتر در پیش داریم.

*حقت نبود در لیست قطبی در دیدار برابر تایلند باشی؟

درباره تیم ملی حرفی نمی زنم و به کار خودم برای خدمت به استیل آذین ادامه می دهیم البته امیدوارم تیم ملی کشورم موفق باشد.

*با مصدومیت بازی کردی؟

خیر با تلاش پزشکان در بهترین شرایط ممکنه بودم و مشکلی نداشتم خدا را شکر در درگیری ها هم کم نگذاشتم

*در حملات اجازه هجوم داشتی ؟

بله. موفق شدم ضربه خودم را به استقلال بزنم اما دربازی های بعدی بهتر می شوم. چون در حال هماهنگ شدن بیشتر با مهدوی کیا باتجربه هستم که واقعا از بازی او در برابر استقلال در کنار کریمی لذت بردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2010/3/1

pcforlife
01-03-2010, 12:27
کعبی: تصمیم داور در مورد پنالتی درست بود, نصيرزاده استقلالي است.
این جمله چقدر آشناست... یه بار دایی هم تلفنی تو برنامه نود همینو به نصیرزاده گفته بود...

Hamid-kakero
01-03-2010, 12:31
استقلالیها با غیرت بازی کردند با اینکه چند روز پیشش یه بازی سخت داشتند اما توانشون از استیل آذینی که چند هفته بازی نداشت خیلی بیشتر بود!
در ضمن قرمزا زیاد خوشحالی نکنند پیشاپیش شکستتان را در جام حذفی به سپاهان تسلیت میگیم...
اونوقت ببینم اینقد کلکل می کنین و پشتک و ملق بزنین...در کل این بازی به مرفاوی ربطی نداشت ولی به خاطر همه هوادارای استقلال از این تیم استعفا بده

masoudtr
01-03-2010, 12:33
این یارو هدایتی گفته برای این برد به هر کدوم از بازیکن ها یک 206 میده
این بابا شغلش چیه که این همه پول داره؟

بی باک بی بال
01-03-2010, 12:47
این بابا شغلش چیه که این همه پول داره؟

فکر کنم هم شغل اقا صادق محصولی علی انصار و خیلی های دیگه باش
در اینکه استقلال خیلی بهتر از استیل اذین بود شکی نیست
بعضی هم چهار تا تیم درپیت بردن جو گیر شدند

Pami
01-03-2010, 13:21
این بازی برد حق استقلال بود که موقعیت های بسیاری رو گل نکرد ، اخراج دوم استقلال هم کاملا نشون میداد جهت داور رو .
ولی باز هم استقلالی ها مردونه بازی کردن و کاملا برتری با استقلال بود .

mehrzad3344
01-03-2010, 13:30
من با مهدوی کیا حال کردم تو این سن چجور میدوید

وین رونی
01-03-2010, 13:36
فکر کنم هم شغل اقا صادق محصولی علی انصار و خیلی های دیگه باش
در اینکه استقلال خیلی بهتر از استیل اذین بود شکی نیست
بعضی هم چهار تا تیم درپیت بردن جو گیر شدند
پرسپولیس که در این بازیهای اخیر آلومینیوم دسته یکی رو شکست و استقلال.حالا نمی دونم منظور شما از تیم درپیت چه تیمی بود نمی دونم؟اگه منظورتون ذرت کاران هست که در لیگ استانی بازی می کنه و هنوز به لیگ کشوری نیومده که اون هم با استقلال بازی کرد
موفق باشید

vahidgame
01-03-2010, 14:14
پرسپولیس که در این بازیهای اخیر آلومینیوم دسته یکی رو شکست و استقلال.حالا نمی دونم منظور شما از تیم درپیت چه تیمی بود نمی دونم؟اگه منظورتون ذرت کاران هست که در لیگ استانی بازی می کنه و هنوز به لیگ کشوری نیومده که اون هم با استقلال بازی کرد
موفق باشید
منظور ایشون این هستش که مثلا بردن اون تیم دسته یکی و همچنین برد تیم مقاومت که حداقل دو برابر شما موقعیت گل در اون بازی داشت خیلی کار بزرگی نیست و مثلا علی دایی فکر نکنه که الان بهترین مربی دنیا شده. اون سالی هم که سایپا رو قهرمان کرد دیگه قضیه اون معلوم بود چیه...
راستی دقت کردی جدیدا میگی موفق باشید میگم چه طوره توی امضات اونو بذاری که دیگه هر دفعه نخوای اونو بنویسی:20:

MORINIO
01-03-2010, 14:25
عجب بازی ای بود .. آبیا داشتن دبل 6 میشدنا !:21:

خواستیم بهتون آوانس بدیم شاید بتونید آسیایی بشید

لطفا قبل از آوانس دادن کمی فکر کنید .. با این باخت با آسیای سال دیگه بای بای کردین :27:

استقلال به حیفنون زاده داور باخت نه به یه مشت بازیکن بی غیرت که جمع شدند تو استیل اذین

چون 5 تا زدن به استقلال بهشون میگی بی غیرت ؟!

در ضمن قرمزا زیاد خوشحالی نکنند پیشاپیش شکستتان را در جام حذفی به سپاهان تسلیت میگیم...

استقلالشون حذف شد دارن از سپاهان مایه میزارن:27:

ضمنا اونی که مصاحبه نصیر زاده رو گذاشته بود پس این رو هم بخونه :

فنايي: پنالتي استيل درست بود

سايت گل – محمد فنايي داور با تجربه فوتبال ايران كه يكي از كارشناسان ثابت برنامه نود محسوب مي شود، در آناليز قضاوت تورج حق وردي قاضي مسابقه استقلال و استيل آذين نظري متفاوت با هوشنگ نصيرزاده دارد كه معتقد است قرمزها با كمك داور استقلال را شكست داده اند.
فنايي مي گويد: «به نظر من پنالتي كاملا درست بود و حق وردي تصميم شجاعانه اي گرفت.»
او در رابطه با اخراج دو بازيكن استقلال هم چنين مي گويد: «داور در مورد اخراج ها هم درست عمل كرد اما مي توانست اكبرپور را اخراج نكند و به نظر من حق وردي در اين مورد كمي سختگيري كرد.»
به عقيده فنايي ربط دادن پيروزي ها و شكست ها به موضوع داوري به خودي خود چيز خوبي نيست چون در نهايت نتيجه مسابقات را بازيكنان و مربيان رقم مي زنند.

استيل كه توسط ذوب آهن حذف ميشه.
پيروزي هم عمرا بتونه بره فينال.

پس تیمهای فینالیستو همین الان بگو دیگه ادامه بازیها رو نگاه نکنیم!

تازه هاشمي نسب مثل نيكبخت ضد طرفدارهاي استقلال مصاحبه هاي تحريك آميز نميكرد.

عوضش بعد از گلزنی به تیم سابقش از خوشحالی غش میکرد :27:

یادتون نره عمران زاده همون نیمه اول باید اخراج میشد ...

وین رونی
01-03-2010, 14:32
منظور ایشون این هستش که مثلا بردن اون تیم دسته یکی و همچنین برد تیم مقاومت که حداقل دو برابر شما موقعیت گل در اون بازی داشت خیلی کار بزرگی نیست و مثلا علی دایی فکر نکنه که الان بهترین مربی دنیا شده. اون سالی هم که سایپا رو قهرمان کرد دیگه قضیه اون معلوم بود چیه...
راستی دقت کردی جدیدا میگی موفق باشید میگم چه طوره توی امضات اونو بذاری که دیگه هر دفعه نخوای اونو بنویسی:20:

---------- Post added at 02:14 PM ---------- Previous post was at 02:14 PM ----------

من خودم که به شخصه از بازی های پرسپولیس لذت نمی برم.هنوز اون پرسپولیس رویایی دهه شصت نیست.زمانی که ناصر محمد خانی و درخشان و کرمانی مقدم و ... بودن

راستی موفق باشی وحید جان
چاکرخاتم :31:
موفق باشی

4870x2
01-03-2010, 14:43
نه فكر كنم منظورتون تیم استقلال بودش كه پرسپولیس بردش: دی
راستی اگه هوادار های پرسپولیس اون شعار ها رو میدادن باهاشون چه می كردن؟!
خدایش استقلال حقش نیست 3 بازی بدون تماشاگر باشه؟!
بگم چه فحش هایی میدادن یا شنیدین؟!

hmd935
01-03-2010, 14:51
سلام
آقا یکی این بازیو بذاره من دانلود کنم خیلی تو کفِشم.
مرسی

251251
01-03-2010, 14:56
استقلالی ها از قدیم الایام به ممد چاله میدونی مشهور بودن بس که خوش دهن هستن ! امیدوارم همونطور که فردوسی پور همه چیز رو نشون میده خوشمزه بازی استقلالی ها تو استادیوم رو هم با آب و تاب منحصر به فرد خودش نشون بده که چند جلسه ای رو محروم بشن

morsadr
01-03-2010, 15:31
نظر کمیته داوران را هم که شنیدید . پنالتی آفساید و اخراجها همگی درست بودند.:31:

vahidgame
01-03-2010, 15:38
کمیته داوران مگه ایران اصلا داره!!! من برم از اونا بهتر این کارو بلدم:27:

استقلالی ها از قدیم الایام به ممد چاله میدونی مشهور بودن بس که خوش دهن هستن ! امیدوارم همونطور که فردوسی پور همه چیز رو نشون میده خوشمزه بازی استقلالی ها تو استادیوم رو هم با آب و تاب منحصر به فرد خودش نشون بده که چند جلسه ای رو محروم بشن
حالا انگار هواداران پرسپولیس خیلی خوش دهن هستن. مثل اینکه یه چیزایی یادتون میره. فکر کنم اینجور موقع ها هواداران پرسپولیس صلوات می فرستن

4870x2
01-03-2010, 15:50
حالا انگار هواداران پرسپولیس خیلی خوش دهن هستن. مثل اینکه یه چیزایی یادتون میره. فکر کنم اینجور موقع ها هواداران پرسپولیس صلوات می فرستن
شما كی اینجور مواقع پرسپولیس رو دیدی؟!: دی

vahidgame
01-03-2010, 16:00
شما كی اینجور مواقع پرسپولیس رو دیدی؟!: دی
منظور از دیدن چیه؟ یعنی توی تلویزیون نمی شنوم چی میگن.
این جور چیزا فقط مخصوص هواداران تیم خاصی نیست. شما چون تعصب الکی به تیمتون داری فکر می کنی اونا این کارهارو نمیکنن.

بی باک بی بال
01-03-2010, 16:12
هوادر پیروزی میگن بخاطر خواهر داور صلوت کیه فحاشی کرد هان چرا تهمت می زنی :31:

xeNociDe
01-03-2010, 16:20
حال کردم 5-4 به نفع استیل آذین!!!!!!!!!!!!!
اینم جواب شما لنگیها!!!:دی

peyman_nn
01-03-2010, 17:29
امشب معلوم میشه

اون کاونگورو پرید و پنالتی گرفت که اصلا پنالتی نبود

Nakh0d4
01-03-2010, 18:05
لنگياي عزيز بالاخره بازيه شماهام با تيمايه در پيت تموم ميشه ميرسين به تيمهاي قويتر اونوقت ببينم بازم حرف از ركورد 11 سال ميزنيد يا نه

SAMAN-JEEZY
01-03-2010, 18:23
کعبی ........ عین دلفینای تو جزیره کیش که از اب میان بیرون دوباره میرن تو!از رو عمران زاده پریدو داور اس(os(مشنگ پنالتی گرفت.این عدالته؟(adalat)

251251
01-03-2010, 19:02
البته در اینکه خطای روی کعبی پنالتی بود شکی نیس
ولی مثل اینکه لیف کش ها آخر فصل قبل اون جفتک چارکشی که خسرو حیدری تو محوطه پنالتی تو بازی با سایپا انداخت و الکی یه پنالتی واسه استقلال گرفت رو یادشون رفته ! چطور اون رو عیبی نداره قهرمانی پنالتی میگیره حالا که نوبت به کعبی رسید کانگورو شد !

SAMAN-JEEZY
01-03-2010, 19:51
شما همیشه انقد باادب و با شخصیت هستین؟چند جا دیگه پستاتو دیدم همینجوری چاله میدونی نظر دادی

امير موسر
01-03-2010, 20:11
فعلا که تو جام حذفی و جام باشگاه ها و دربی و ... پرچم بالاست ! پس لطفا زیاد بحث نکنید ! :دی

C0OPeR
01-03-2010, 20:40
5 تایی ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تایی ها

.::SMS::.
01-03-2010, 21:22
من طرفدار استقلال نیستم (نا گفته نماند کاملا پرسپولیسی هم نیستم) ولی خوب 5 تا گل خوردن در عوض 4 تا هم زدن
به این که نمیشه گفت پنج تایی ها

Mr.Crow
01-03-2010, 21:52
والا تیم 5 تا بخوره و 4 تا بزنه , خیلی بهتر تا اینکه 4 تا بخوره و یکی بزنه.
از استیل آذین با اون همه بازیکن ببازه خیلی بهتره تا شاهین بوشهر .
یه پنالتی الکی برعلیهش بگیرن , تیم گل بزنه ولی به خاطر اشتباه یه بازیکن آفساید اعلام بشه , چند روز قبلش خارج از ایران با یکی از بهترین تیمهای منطقه بازی کرده باشه , خیلی بهتره تا اون طوری آبروش توی بوشهر بره ...

nw_nk
01-03-2010, 21:58
« قوانین و توصیه های انجمن خبر » ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

5 - بر سر موضوعات خبری با هم بحث و جدال بی مورد نكنيد و به نظرات و آراء همديگر احترام بگذاريد. مطمئنا نظرات افراد در هر زمینه‌ای با هم متفاوت است.

7 - هر نوع پست نامربوط, توهین‌آمیز یا ... را با کلیک روی دکمه‌ گزارش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به مدیریت انجمن اطلاع دهید و از بحث درباره اون پرهیز کنید.

رسیدگی خواهد شد.