PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ... اين موزيلا سيريش رو چطوري مي شه از كامپيوتر برداشت؟ ...

*NashenaS*
03-04-2006, 21:22
سلام..
اقا اين اقا امين اين پست موزيلا رو گزاشت ما هم دانلود كرديم... گفته شده بود 2.0.1 هست اما خوب اينطور نبود!
حالا هم نمي شه از شرش خلاص شم... گيراي بي خود مي ده... سايزش و نگاه كنين ... !!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا يه برنامه معرفي كنين كه خودش هم كنه نشه و بتونه اين جور برنامه ها رو راحت برداره از رو كامپيوتر...
مرسي :sad:

R e Z a
04-04-2006, 08:35
CCleaner

بهترین برنامه در ضمینه پاک کردن فایل های بیهوده از سیستم هستش که خود مایکروسافت هم اون رو پیشنهاد می کنه و در واقع در لیست برنامه هایی هستش که ویندوز اسم اون شرکت رو میشناسه ( :) ) . راستی قابلیت uninstall کردن و حذف کردن لیست برنامه ها در add/remove programs رو هم داره !
خلاصه : مختصر و مفید :) :biggrin:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

*NashenaS*
04-04-2006, 18:16
جيگر داداشي خودمو...
امتحانش مي كنم خبرشو بهت مي دم...
مرسي :)

Mehdi_Best
06-04-2006, 12:58
اشكان جان سلام
من هم با اين ورژن از فايرفكس همين مشكل را داشتم. اما وقتي ديدم نمي شه كاريش كرد فولدرش را به طور دستي حذف كردم. بعد هم در رجيستري و هر جايي كه ازش ردي بود اونها رو هم حذف كردم. اسمش رو هم در add/remove به طور دستي پاك كردم.
در ضمن چون با نصب اين ورژن از فايرفكس ورژن قبلي 1.5 هم مشكل پيدا كرده بود بعد از اين كارها كه انجام دادم، دوباره ورژن 1.5 رو نصب كردم و بدون هيچ مشكلي دارم استفاده مي كنم.

Navid
06-04-2006, 13:10
عجب مشکلی باحالی ! ببینم مهدی جان ویندوز شما هم مدیا سنتر هست ؟!

Mehdi_Best
06-04-2006, 13:20
نويد جان سلام
ويندوز من ويندوز ايكس پي پروفشنال سرويس پك 2 است. مديا سنتر نيست.
اون روزي كه در ياهو به من گفتي كه اين ورژن رو مي شه همزمان با ورژن 1.5 نصب كرد من هم اين كار را كردم اما متاسفانه ديگه 1.5 بالا نمي اومد. بعد كه خواستم ورژن 2 رو آنيستال كنم خطا مي داد و بعد از كلي كلنجار مجبور شدم همين كاري كه در بالا گفتم را انجام بدم.

Navid
06-04-2006, 13:22
جالبه ! میرم ببینم مشکل از کجاست .