PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : narcis / تمامی ورژنها در این تاپیک

صفحه ها : 1 [2]

galaxy_110
08-05-2006, 21:21
br جون

بسيار بسيار ممنون. :blush:

راستي اين سريال ديگه تموم شد؟ :sad: :tongue:

مرسي

allii110
08-05-2006, 22:57
نقل قول:
نوشته شده توسط allii110
سلام . من هنوز منتظر آپلود اون برنامه آموزشي كه در چند تاپيك قبل قول اونو بهم دادي هستم . ممنون ميشم اگه هر جه زودتر آپلودش كني . با تشكر - علي

نقل قول:
نوشته شده توسطbr0991
علی جان به خدا اینقدر گرفتارم که حد نداره ، با این حال آموزش تصویریشو درست کردم فقط حجمش زیاده باید یه کم صبر کنی تا آپلود کنم

سلام دوست عزیز و گرامی من . میدونم این روزا خیلی سرت شلوغه و کمتر میایی. ولی متاسفانه کار دانلود من از راپید شر با مشکل مواجه شده و فقط تونستم تا قسمت 160 رو دانلود کنم و بعدش با مشکل مواجه شدم. بازم ازت تقاضا دارم علیرغم گرفتاری زیادت آموزش اون برنامه رو به صورت کامل و تصویری بزاری تا مشکل من و امثال من برای دانلود حل بشه.قبلا از بذل محبت تو کمال تشکر رو دارم. دوست تو - علی

سلام .برای چندمین بار . بابا یکی به داد ما برسه آخه چند بار دیگه باید درخواست کنم. مسئله حیاتیه من نیاز فوری به این دیکشنری دارم ولی با راپید شر مشکل دارم و آموزش اون برنامه رو میخوام یه جوونمرد پیدا شه مشکل من رو حل کنه به خدا ثواب داره. ممنون میشم. علی

br0991
09-05-2006, 00:18
br0991 جان واقعا کار بزرگی کردید ...خسته نباشید
خواهش می کنم spy جان ، با ابراز تشکر شما ها خستگی این کار از تن آدم میره بیرون

حالا بچه ها خیالشون راحت باشه که این لینکها همیشگی هستند و پاک نمی شوند

br0991
09-05-2006, 00:29
این هم لینک مستقیم واسه کسایی که می خواهند از UDS استفاده کنند
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

piishii
09-05-2006, 00:38
br0991 منم ممنونم و طبق قول روز اولم تا آخر هفته همه رو دانلود ميكنم ايشالا كمكي تونسته باشم بهت كرده باشم .
ايشالا كاراي بزرگتر.
خسته هم نباشي.

br0991
09-05-2006, 00:43
نقل قول:

سلام .برای چندمین بار . بابا یکی به داد ما برسه آخه چند بار دیگه باید درخواست کنم. مسئله حیاتیه من نیاز فوری به این دیکشنری دارم ولی با راپید شر مشکل دارم و آموزش اون برنامه رو میخوام یه جوونمرد پیدا شه مشکل من رو حل کنه به خدا ثواب داره. ممنون میشم. علی

این هم یه آموزش کوتا واسه علی آقا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

br0991
09-05-2006, 00:45
br0991 منم ممنونم و طبق قول روز اولم تا آخر هفته همه رو دانلود ميكنم ايشالا كمكي تونسته باشم بهت كرده باشم .
ايشالا كاراي بزرگتر.
خسته هم نباشي.
خو اهش می کنم پیشی جان ، امیدوارم منم تونسته باشم کمکتون کنم

azerakhsh
09-05-2006, 03:38
br0991 دست گلت درد نکنه منم همه رو دانلود کردم خیلی عالی بود واقعا خسته نباشی.

moohandes
09-05-2006, 04:36
br0991 واقعا دستت درد نکنه خیلی خیلی زحمت کشیدی ; کم لطفی هایی رو که در حقت شد ندیده بگیر; هر کی ندونه من میدونم که کار خیلی بزرگی کردی .انشاا... منم از فردا به قوه خطوط پر سرعت دانشگاه مثل برق همه رو میگیرم.به یاد روزهایی که با فلاش گت از رپید دان میزدم!!!!!!

moohandes
09-05-2006, 04:39
بيان اينجا دانلود كنيد هم ديكشنري به دست بياريد هم اينكه يك عده آدم نيازمند رو صاحب اكانت از سايتrapidshare كنيد

منظورت چیه ؟؟؟؟؟؟

drweblog
09-05-2006, 07:59
سلام حامد جان
واقعا که اين کار تو تشکر و قدرداني داره .برادر بزرگوارم واقعا که خسته نباشي خيلي عالي بود
مرسسسسسسيييي

mehdi_vsgh
09-05-2006, 17:57
مافيا جان من اونجا هم چند بار درخواست كردم ولي تاپيكم قفل شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و كسي جواب درست و حسابي به من نداد نميدوم بايد چكار كنم؟؟؟؟!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس مشكل من چي شد؟؟؟؟؟؟

allii110
10-05-2006, 00:47
سلام حامد جان خیلی ممنون از آموزشی که گذاشتی . و ممنون از پشتکارت برای آپلود این نرم افزار . راستی لینک مستقیمی که گذاشتی از شماره 176 تا شماره 300 رو نداره اگه ممکنه اصلاحش کن و بازم ازت ممنونم . برادر کوچک شما - علی

piishii
10-05-2006, 22:01
حامد جان كجاييييييييييي ؟ من اين رو كه دانلود كردم بازشم كردم نصبم كردم كد فعال سازي ميخوادددددددددد .
كركي هم كه هست نميدونم با اونكه فايل اجراييه اجرا نميشه . به محل نصب نارسيس هم كه كپي ميكنم محتويات كرك رو بازم هيچي نميشهههههههه كمك كنننننننن

br0991
10-05-2006, 23:27
حامد جان كجاييييييييييي ؟ من اين رو كه دانلود كردم بازشم كردم نصبم كردم كد فعال سازي ميخوادددددددددد .
كركي هم كه هست نميدونم با اونكه فايل اجراييه اجرا نميشه . به محل نصب نارسيس هم كه كپي ميكنم محتويات كرك رو بازم هيچي نميشهههههههه كمك كنننننننن
سلام پیشی جان ، قا عدتا نباید همچین اتفاقی بیفته با این حال یک باره دیگه کرک کن و بعد چند بار سعی کن که اجراش کنی ، اگر باز کد اجرایی خواست بهم بگو

piishii
11-05-2006, 00:09
حامد جان منظورت از كرك كن چيه و چجوري ؟ آخه اصلا اجرا نميشه فايلش . ميتوني بگي كدوم پارت مربوط به كركه ؟
اون رو دوباره دانلود كنم يا باز كنم .

br0991
11-05-2006, 05:42
حامد جان منظورت از كرك كن چيه و چجوري ؟ آخه اصلا اجرا نميشه فايلش . ميتوني بگي كدوم پارت مربوط به كركه ؟
اون رو دوباره دانلود كنم يا باز كنم .
یعنی تو هنوز نتونستی فایل کرکش رو اجرا کنی ، خوب پس این آیدی رو تو یاهو اد کن once.4ever@yahoo.com تا مستقیم بهت کمک کنم

allii110
11-05-2006, 15:12
حامد جان لینک مستقیمی که برای usd گذاشتی از شماره 176 تا 300 رو نداره اگه ممکنه اصلاحش کن ممنون میشم

majjidd
12-05-2006, 06:37
سلام
بلاخره رسيديم سر خانه اول
اينم
كرك نارسيس 5
براي من كه خيلي عالي كار ميكنه
ميتونين از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنین
حجمش هم 364 کیلو است
لطفا اگه مشکلی بود بگین من هم در جریان باشم
ممنون

mehdi_vsgh
12-05-2006, 07:20
سلام
اينم
كرك نارسيس 5
ميتونين از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنین
حجمش هم 364 کیلو است
ممنون

دانلود نميشه
ضمنا ميشه يه كم توضيح بدي ببينم همونيه كه ميخواهم يعني كيجن هستش كد فعال ساز را توليد ميكنه يا همون كرك گرند لرد هستش؟؟؟!!!!!!!!!!!!

br0991
12-05-2006, 08:02
حامد جان لینک مستقیمی که برای usd گذاشتی از شماره 176 تا 300 رو نداره اگه ممکنه اصلاحش کن ممنون میشم
ممنون که گفتی علی جون ، درستش کردم

borzou_one
12-05-2006, 09:05
سلام
اينم
كرك نارسيس 5
حجمش هم 364 کیلو است
ممنون

majjiddجان دانلود نميشه ميشه لطف كنيد يه جاي ديگه اپلود كنيد ممنون ميشم.
در ضمن از اوني كه ميترسيديم سرمون اومد بعد از اين همه زحمت ويك ماه وقت كرك br0991 اجرا نميشه

piishii
12-05-2006, 09:41
كرك دانلود ميشه روش كليك راست كنيد و سيو از بزنيد من دارم دانلودش ميكنم تستش ميكنم و خبرشو به همه ميدم

piishii
12-05-2006, 09:52
عالييييييييييي بود مجيد جون . ممنونم .بچه ها كرك به درستي كار ميكنه . دمت گرم همشهري مرسي .

borzou_one
12-05-2006, 19:15
سلام درسته كرك مجيد جان به خوبي كار ميكنه .دستش طلا

br0991
12-05-2006, 20:37
عالييييييييييي بود مجيد جون . ممنونم .بچه ها كرك به درستي كار ميكنه . دمت گرم همشهري مرسي .
خوشحالم که کارت راه افتاد

majjidd
14-05-2006, 04:11
عالييييييييييي بود مجيد جون . ممنونم .بچه ها كرك به درستي كار ميكنه . دمت گرم همشهري مرسي

سلام درسته كرك مجيد جان به خوبي كار ميكنه .دستش طلا

خواهش ميكنم قابلي نداشت

majjidd
14-05-2006, 04:17
توضيح بدي ببينم همونيه كه ميخواهم يعني كيجن هستش كد فعال ساز را توليد ميكنه يا همون كرك گرند لرد هستش؟؟؟!!!!!!!!!!!!
نه كيجن نيست كركه,همون كركه(گرند لر)

piishii
14-05-2006, 23:03
من نميخوام از دوستمون مجيد عزيز ايراد بگيرم اما اينم از كار ميفته و هي بايد كرك كني مال من بعضي موقع ها كد ميخواد بعضي موقع ها نه . يكي يك فكري برداره . بقيه هم اين مشكل رو دارند ؟؟

majjidd
16-05-2006, 04:45
من نميخوام از دوستمون مجيد عزيز ايراد بگيرم
من اصلا ناراحت نمیشم اینم یک نوع انتقاد است که اگه کسی انتقاد پزیر نباشه چی میشه...

اما

اينم از كار ميفته و هي بايد كرك كني مال من بعضي موقع ها كد ميخواد بعضي موقع ها نه
من که این مشکل روندارم وتا موقه ای که ویندوز رو عوض نکنم مثل روز اول کار میکنه
حتی ازروی سی دی خودم وکرکش برای چنتا از دوستام هم رایت کردم اونا هم این مشکل رو ندارن وخیلی هم خوشحالا که 11هزارو خورده ای پول ندادن که سی دی شو بخرن

ذوالقرنين
17-05-2006, 23:25
سلام به تمامي دوستاي گلم . وقت همگي بخير و شادي. اومدم فقط يه تشكر بكنم از دوست گلمون كه زحمت آپلود اين نرم افزار ارزشمند رو كشيدند. يك دنيا تشكر فقط همين.
پيروز و بهروز باشيد.

e_oscc
19-05-2006, 07:56
با سلام
من نیز از دوست عزیز br0991بخاطرارائه این برنامه وهمچنین ازmajjiddبرای کرک برنامه تشکر می کنم
با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان

nikndm
27-05-2006, 12:00
من هم به سهم خودم از همت و حوصله مثال زدني دوست عزيزمان تشكر مي كنم. هرچند دير اما شروع به گرفتن فايلها كردم. اميدوارم تا پايان مشكلي پيش نيايد

Šepehr
27-05-2006, 19:51
سلام
من نتونستم فایل 188 رو دانلود کنم
لطفا چکش کنید
مینویسه Deleted by uploader

br0991
28-05-2006, 00:22
سلام
من نتونستم فایل 188 رو دانلود کنم
لطفا چکش کنید
مینویسه Deleted by uploader

چک کرد عزیز ، هیچ مشکلی نداره
اینم لینکش

Šepehr
28-05-2006, 08:31
مرسی حامدجان
دانلودش کردم
مثل اینکه اون موقع رپید قاط زده بود!

راستی دانلود کل قسمتها هم تموم شد
برنامه رو نصب کردم کرک هم بدون هیچ مشکلی کار کرد
دستت درد نکنه و خسته نباشی

arashsafa
29-05-2006, 10:34
سلام دوستان

نرم افزار USDownloader که گذاشتین واسه باز شدن پسورد می خواد. لطفا زحمتشو بکشین.

مرسی
آرش

mahramasrar2
29-05-2006, 12:21
دوست عزيز br0991 واقعا به خاطر زحماتت سپاسگزارم ولي آيا امكان دارد كه اكنون كه فايلها بروي اينترنت قرار گرفته يكي از دوستان حداقل زحمت بكشد وحجم آنها را بيشتر بكند مثلا حداقل هر فايلي 5 مگ باشد تا ما مجبور باشيم 80 بار دانلود بكنيم نه 400 بار من تا فايل شماره 50 را داونلود كردم وكارت اينترنتم تمام شد بعد حساب كردم اگر نرم افزار را خريده بودم ارزانتر برايم تمام مي شد
مي داني يكي از دلايل طول كشيدن داونلود مراحل چندگانه عبور از رپيد شير وورود پسورد به آن وچه وچه... اگر حجم فايلها بيشتر باشد حداقل اين مراحل كمتر تكرار مي شود
مي دانم كه شايد برايت مقدور نيست ولي درهر حال متشكرم

mahramasrar2
29-05-2006, 12:23
ضمنا دوستان اين نرم افزار بدون فايلهاي صوتي چند صد مگابايش هم كار مي كند اي كاش اين فايلها را جداگانه آپلود مي كرديد چونكه اين فايلها در ورژن 3.8 آن هم موجود است وما مي توانستيم از آنجا كپي كنيم يا حداقل جداگانه داونلود كنيم ونصب كنيم

br0991
29-05-2006, 14:55
دوست عزيز br0991 واقعا به خاطر زحماتت سپاسگزارم ولي آيا امكان دارد كه اكنون كه فايلها بروي اينترنت قرار گرفته يكي از دوستان حداقل زحمت بكشد وحجم آنها را بيشتر بكند مثلا حداقل هر فايلي 5 مگ باشد تا ما مجبور باشيم 80 بار دانلود بكنيم نه 400 بار من تا فايل شماره 50 را داونلود كردم وكارت اينترنتم تمام شد بعد حساب كردم اگر نرم افزار را خريده بودم ارزانتر برايم تمام مي شد
مي داني يكي از دلايل طول كشيدن داونلود مراحل چندگانه عبور از رپيد شير وورود پسورد به آن وچه وچه... اگر حجم فايلها بيشتر باشد حداقل اين مراحل كمتر تكرار مي شود
مي دانم كه شايد برايت مقدور نيست ولي درهر حال متشكرم

اگه حجمش رو 1.5 مگا بایت کردم چند دلیل داشته:
1- چون به راحتی می شه همش رو تو برنامه uds دانلود کرد و رپید شیر هم تو دانلود کردن فایلها گیر نمی ده و لی اگه حجم فایل هارو 5 مگا بایت کنم اون موقع وقتی یکیش رو دانلود می کنی rapidshare نمی زاره فایل بعدی رو تا 50 دقیقه بعدش دانلود کنی

2- چون اگه دایال آپ داشته باشی وبخواهی 1.5 مگا رو دانود کنی ، سریع دانلود می شه ولی اگه 5 مگا بایت کنم اون موقع اگه مثلا 4 مگا از 5 مگا رو دانلود کرده باشی و یه دفعه دیسکانکت بشی خداییش خیلی ضد حاله

br0991
29-05-2006, 15:05
سلام دوستان

نرم افزار USDownloader که گذاشتین واسه باز شدن پسورد می خواد. لطفا زحمتشو بکشین.

مرسی
آرش
کدوم لینکو می گی ، لینکشو برام بزار
با این حال پسوورد زیر رو امتحان کن
پسوورد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arashsafa
01-06-2006, 11:17
کدوم لینکو می گی ، لینکشو برام بزار
با این حال پسوورد زیر رو امتحان کن
پسوورد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا دستت درست پسورد جواب داد. ولی من هر چیکار کردم برنامه وصل نمیشه که دانلود کنه، اینترنتم هم ADSL هست و مشکل سرعت ندارم. فقط نگین که دوباره امتحان کنم چون بیشتر از 20 بار تست کردم که فقط 1 بار وصل شد و 1 فایل دانلود کرد. بر خلاف اینکه گفتین چند تا لینکو با هم دانلود می کنه بعد از دانلود اون یه فایل دوباره خواست وصل شه که دیگه اصلا نشد. لطفا راهنمایی کنین.

ممنون
آرش

br0991
01-06-2006, 12:21
آقا دستت درست پسورد جواب داد. ولی من هر چیکار کردم برنامه وصل نمیشه که دانلود کنه، اینترنتم هم ADSL هست و مشکل سرعت ندارم. فقط نگین که دوباره امتحان کنم چون بیشتر از 20 بار تست کردم که فقط 1 بار وصل شد و 1 فایل دانلود کرد. بر خلاف اینکه گفتین چند تا لینکو با هم دانلود می کنه بعد از دانلود اون یه فایل دوباره خواست وصل شه که دیگه اصلا نشد. لطفا راهنمایی کنین.

ممنون
آرش
اگه درست فهمیده با شم
یعنی یه بار دانلود کرد و بعد 20 بار سعی کردی و لی دیگه دانلود نکرد ؟
اگه دقیقا این جور اتفاقی افتاده ، اولین سوال : اکانتی که گرفتی ، آی پی ثابت هست یا رندوم هست ، و یا آی پی نان ولید هست ( مجازی ) ؟
دوم اینکه : در قسمت privacy که توی قسمت internet option هست ببین slider روی چه حالتی هست ؟ روی medium هست یا روی حالتی دیگه ؟
سوم اینکه :از چه فا یرو الی استفاده می کنی ؟

arashsafa
01-06-2006, 16:52
اگه درست فهمیده با شم
یعنی یه بار دانلود کرد و بعد 20 بار سعی کردی و لی دیگه دانلود نکرد ؟
اگه دقیقا این جور اتفاقی افتاده ، اولین سوال : اکانتی که گرفتی ، آی پی ثابت هست یا رندوم هست ، و یا آی پی نان ولید هست ( مجازی ) ؟
دوم اینکه : در قسمت privacy که توی قسمت internet option هست ببین slider روی چه حالتی هست ؟ روی medium هست یا روی حالتی دیگه ؟
سوم اینکه :از چه فا یرو الی استفاده می کنی ؟

سلام
اول ممنون از جواب زودی که دادین
اون یه فایلی هم که دانلود کردم بعد از چندین بار جواب داد
راجع به ای پی احتمالا استاتیک هست ولی مطمئن نیستم (من ایران نیستم)
من از فایرواکس استفاده می کنم
همزمان از کسپر سکوریتی و فایروال زون آلارم استفاده می کنم

بازم ممنون از جواب و کمکتون
آرش

br0991
01-06-2006, 17:00
سلام
اول ممنون از جواب زودی که دادین
اون یه فایلی هم که دانلود کردم بعد از چندین بار جواب داد
راجع به ای پی احتمالا استاتیک هست ولی مطمئن نیستم (من ایران نیستم)
من از فایرواکس استفاده می کنم
همزمان از کسپر سکوریتی و فایروال زون آلارم استفاده می کنم

بازم ممنون از جواب و کمکتون
آرش
خوب آرش جون واسه اینکه مشکلت رو واسه همیشه حل کنم باید مستقیم بعضی چیز ها رو با هم چک کنیم
برای همین بهتره با هم آنلاین صحبت کنیم ، من توی یا هو مسنجر آنلاینم با این آیدی once.4ever@yahoo.com

mahramasrar2
01-06-2006, 19:50
دوستان از تاپيكي كه لينكش را زير گزاشتم ديدن كنيد به يك سئوال جواب بدين وصد دلار كارت اعتباري جهت خريد در اينترنت جايزه بگيرين

mahramasrar2
02-06-2006, 18:43
br0991 دوست خوبم!!
خيلي متشكرم بابت زحماتت واقعا بايد از تو قدر داني مي كردم
من تا به انتها برنامه را داونلود كردم واقعا عالي است
ضمن اينكه كرك داخل برنامه كار نمي كند و من كرك GrandLord را از آدرس زير دريافت كردم كه كار مي كند

درپايان بسيار متشكرم

br0991
03-06-2006, 00:53
br0991 دوست خوبم!!
خيلي متشكرم بابت زحماتت واقعا بايد از تو قدر داني مي كردم
من تا به انتها برنامه را داونلود كردم واقعا عالي است
ضمن اينكه كرك داخل برنامه كار نمي كند و من كرك GrandLord را از آدرس زير دريافت كردم كه كار مي كند

درپايان بسيار متشكرم
خواهش می کنم دوست عزیزم خوشحالم که راحت دانلود کردی

arashsafa
04-06-2006, 12:07
سلام

آقا اول از همه دمتون گرم من هم تونستم همه فایلها رو دانلود کنم. واقعا دستت طلا دوست عزیز.

مرسی
آرش

Tornado2800
16-06-2006, 10:18
سلام بچه ها خسته شدم هر چند بار اینارو دانلود کردم بعدش یه چیزی شده هر دفعه که خراب شده یکی هست بهم کمک کنه بهم با حجم بیشتر آپلود کنه آخه شاید 3 بار رفتم دانلود کردم تا نزدیک 50 همش دوباره خراب شده یا ویندوز پاک کردم اشتباهی اینارو ور نداشتم و یا پسر خالم پاکشون کرده و .... یکی بیاد بهم آپلود کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی بهش احتیاج دارم منتظرم
یا علی

br0991
16-06-2006, 17:09
چه فرقی ميکنه
تو مشکلت اينه که حواست نيست و پاک ميکنی
حالا چه فرقی ميکنه چه الان که تيکه تيکه هست دونلد کنی و اشتباها پاکش کنی
و چه اون موقع که بخواهی يه تيکه باشه و اشتباها پاکش کنی ، مشکل تو اينه که
خودت اشتباها پاکش ميکنی مشکل از فايل ها نيست

Tornado2800
16-06-2006, 17:12
سلام دوست عزیز مگه من گفتم مشکل از فایل ها هستش !
گفتم یکی اپلود کنه که زودی دانلود کنم فورا ارشیو قرارش بدم !

Tornado2800
29-06-2006, 13:20
سلام بچه ها بالاخره من دانلودش کردم با التماس :D
ولی کرکا کار نمی کنند برنامه که نصب می شه تا همونجا که سریال موقت می ره میمونه یعنی سریال موقت رو هم که می دم می گه ایرادی هست و باید با پشتیبانی تماس گرفته بشه و ریپورت می ده
خوب !
من کرک رو اجرا کردم
و همه چی OK می ده ولی وقتی می خوام اجراش کنم اررور c++ Error می ده ! !
لطفا راهنمایی کنید
یا علی

ALIBOZORG
01-07-2006, 02:28
هرقسمت حدود 47 مگابايت.باقابليت ازسرگيري.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5/PC_Narcis_5.part01.rar
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5/PC_Narcis_5.part02.rar
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5/PC_Narcis_5.part03.rar
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5/PC_Narcis_5.part04.rar
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5/PC_Narcis_5.part05.rar
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5/PC_Narcis_5.part06.rar
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5/PC_Narcis_5.part07.rar
كرك:
پسورد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rahro
08-07-2006, 13:06
سلام دوستان
يك نصيحت و توصيه
كساني كه برنامه نويسند و فونت tahama در برنامه هاشون استفاده ميكنن از دانلود و نصب اين نرم افزار منصرف شن
اين برنامه اين فونتها رو از بين ميبره و تنها راه حلش هم نصب مجدد ويندوزه
ميگين نه !؟ امتحان كنين

Tornado2800
08-07-2006, 17:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5/PC_Narcis_5.part01.rar
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5/PC_Narcis_5.part02.rar
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5/PC_Narcis_5.part03.rar
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5/PC_Narcis_5.part04.rar
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5/PC_Narcis_5.part05.rar
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5/PC_Narcis_5.part06.rar
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5/PC_Narcis_5.part07.rar
كرك:
اینو تست کردی ! !؟
من همین بود که دانلودش کردم فکر کنم ولی خودشه ها ! کرکش کار نکرد !

macaroni
21-07-2006, 20:54
آقا من همرو دانلود کردم. دمت جوش. خیلیییییییییییییییی حال دادی. :biggrin:

sarkhosh
21-07-2006, 21:05
آقا دستت درد نكنه . من هم خيلي وقت بود كه دنبال اين ديكشنري بودم .

تو نيكي ميكن و در دجله انداز كه ايزد در بيابانت دهد باز.
باز هم تشكر...
ياحق!

andyan
23-07-2006, 00:58
چرا خودتون را اين همه مدت عذاب داديد. يعني هيچكودومتون 11500 تومان نداشتيد كه بريد باهاش نارسيس اصل را بخريد؟ هر نرم افزاري كه كرك بشه كلي اشكال توش پيش مياد. من چند وقت پيش رفتم اصلش را خريدم و اسلام و مسلمين را راحت كردم. با اين كار هم نسخه اصليش را دارم و هم هر وقت نسخه جديدش بياد ميرم و با دو-سه هزار تومان سي دي قديمي را ميدم و نسخه جديد را تحويل ميگيرم. تازه رو پشتيبانيش هم حساب ميكنم. فكر ميكنيد پول اينترنتي كه براي داونلود اين چهارصد و خورده مگابايت داديد كمتر از قيمت نارسيس اصله؟

macaroni
23-07-2006, 01:13
دوست عزیز ما که این ور آبیم که سه سوت دانلود کردیم. آونهایی هم که اونر آبن خودشون تصمیم گرفتن. اگر دانلود نمیکردن که از این جا اخراج نمیشدند. بیشتر برای سپورت این دوستمون بوده که آپلود کرده.

hashem_te
23-07-2006, 07:59
نارسيس چه مزيتي نسبت به بابيلون داره ؟
من فكر ميكنم استفاده از بابيلون راحتتر و بهتره

papiyoon
26-07-2006, 16:56
راستی‌ لینک هایی‌ که اینجا قرار داده شده پرهام عزیز از سایت ITWorld.ir زحمت کشیدن و فضا دادن ! یادتون نره که اگر زیاد دانلود بشه و منبع اون هم ذکر نکنید از رو سرور پاک میشن ، بد نبود منبع لینک ها را هم ذکر میکردین !

R£ɀД
27-07-2006, 14:30
اینو تست کردی ! !؟
من همین بود که دانلودش کردم فکر کنم ولی خودشه ها ! کرکش کار نکرد !
من دانلود كردم و نصب كردم و كركش هم بدون هيچ مشكلي كار ميكنه.
از br0991 هم بابت زحمتي كه كشيده ممنونم.

tilit
01-08-2006, 10:27
کسی دیکشنری جدید فرشید رو داره

tilit
01-08-2006, 10:29
البته رایگان هم هست

masood hashemy
02-08-2006, 08:26
با سلام
ممنون

reza mohammad mahdi
07-08-2006, 09:35
در مورد دانلود بايد بگم با اين سرعت اينترنت تو ايران كه نمي شه . با اينكه فايلها هم تكه تكه شده اند بازم وقت مي بره . اما يه راه ديگه داره اونم با استفاده از نرم افزار KGB با مد Maximum ميشه اونو فشرده كرد در حد چند مگابايت.اون آقايي كه لطف كردند و فايلها رو تكه تكه كردند حالا هم لطف كنند با استفاده از اين نرم افزار اونو فشرده كنند و آپلود كنند. فقط يه نكته كه مي مونه اينكه براي فشرده كردن و خارج كردن از فشردگي يه كم وقت مي بره كه فكر كنم مي ارزه.درضمن الان آدرس دانلود KGB يادم نيست اما با يه سرچ تو اينترنت ميشه راحت پيداش كرد . درضمن نسخه فول هم هست.
باتشكر

peyman khatar
08-08-2006, 19:35
سلام
من هم با نظر اين دوستمون موافقم بهتره با Kgb ارشيئ بشه كه فكر كنم يه 4 مگابايتي در بياد با متد ماگزيمم كه عالي ميشه .

br0991
10-08-2006, 06:40
سلام
من هم با نظر اين دوستمون موافقم بهتره با Kgb ارشيئ بشه كه فكر كنم يه 4 مگابايتي در بياد با متد ماگزيمم كه عالي ميشه .
من این کار رو قبل از این که کسی پیشنهاد کنه انجام دادم ، و 500 و خورده ای مگ رو به 200 و خورده ای مگ تبدیل کرده و اونم حالت ما کسیمم ولی برا ی فشرده کردنش منی که 2 گیگ رم دارم نصف روز طول کشید چه برسه به برای کا مپیوتر معمولی که باز کردن همچین فایل فشرده ای حدوده 2 روز طول می کشه

jefri_btc
11-08-2006, 00:15
آقا این که هر بار موقع اجرا باید کرک شه
و گر نه میگه کد بده

piishii
11-08-2006, 00:23
آقا این که هر بار موقع اجرا باید کرک شه
و گر نه میگه کد بده

سلام.
منم همین مشکل رو دارم.
همون اول هم گفته بودم.

pahlevanamir14
11-08-2006, 00:56
آقا اگه كسي كرك جديد داره لطف كنه بده رو ماله ما درست كار نميده !!!!
مر30

rezamjir
11-08-2006, 01:11
آقا خسته نباشی که این همه رو Upload کردی . من البته این دیکشنری رو قبلا خریده بودم ولی در کل دیکشنری آریانپور رو بیشتر قبول دارم .

keivan2
02-09-2006, 18:20
كرك:

سلام
لينك مورد نظر خطا ميدهد در صورت امكان لينك ديگري را معرفي نماييد با سپاس :rolleye:

farzad2020
08-09-2006, 20:20
مرسی یک دنیا دنیا ممنون
با این صبر و پشتکارت حتما موفق خواهی شد.

SANBOR
22-09-2006, 15:26
خوبه ادامه بدين

adl grouh
24-09-2006, 08:46
چند قسمت دانلود نشده می تونم دانلود زیادی رو انجام بدم ..... بخش اول ششمین قسمت رو دانلود کردم چیکار کنم ؟؟؟

mshiraz.2006
24-09-2006, 09:24
به نام خدا

دوستان این برنامه چند قسمته؟

میشه لینک های سالم رو بزارید؟

با تشکر.

Mohammad Modarresi
25-09-2006, 11:45
دوستان اگه ميشه فقط كرك برنامه رو به من بديد

ramshad
27-09-2006, 04:58
آقا نمي خواد درد سر الكي بكشين براي دانلود. من مي تونم سي دي نارسيس ورژن آخر را در اختيارتان بگذارم. اما كركش با خودتان.نسخه من اورجينال است و كرك ندارم. هر كي مي خواد اي ميل بزنه. 1 گم شده در جي ميل آي دي منه.1gomshodeh

salar2010
06-10-2006, 05:30
آيا اين ديكشنري مي تواند متن انگليسي را هم به فارسي برگرداند؟ يا بلعكس

Mohammad Modarresi
06-10-2006, 08:48
نه جيگر متن اگر بهش بدي كلمه كلمه ترجمه ميكنه

salar2010
06-10-2006, 09:08
منظورتون اينه كه مثلا اگه اين متن his is a potograph of migule and glenna da costa from rio de janeiro they are in new york miguel is from brazile and glenna is from toronto in canada they are marrride glenna is a doctor . her hospital is in the center of rio . migule is a teachere his school is in the centere of rio too رو بهش بدم برام به صورت كلمه به كلمه ترجمه ميكنه و ايا همه كلمه ها رو ميتونه ترجمه كنه

ببينم چيزي نيست كه بتونه يه متنو به صورت كامل برام ترجمه كنه ؟

ممنون از همتون

Mohammad Modarresi
06-10-2006, 09:17
مترجم هاي زيادي در اين رابطه هست كه نوع معروف اون مترجم پارسه ولي از نظر من فقط اسمش در رفته و جمله بندي اون دوزار نمي ارزه مترجم پديده رو يه امتحاني بكن پشيون نمي شي .

moosavi
11-10-2006, 20:47
ممنون خيلي خوب بود

سهراب مموتی
12-10-2006, 20:10
سلام.
دوست عزیز من سی دی نارسیس نسخه 5.202 رو دارم. میشه کرکش رو برای دانلود بگذاری؟

B O L O T
12-10-2006, 20:55
واقعا برنامه كامل تبديل رو نداريم

havva
17-10-2006, 13:52
ممنون خيلي هم ولي اين طوري بعضي ها كه سرعت توپ دارن قاطي مي كنن (مثل خودم)
مي توني يك باره هم همه شو با كرك كلا از سي دي اميج بگير يا هر راه ديگري يك باره اپلود كنيد تا همه رو يك جا دانلود كنيم البته با كركي كه كار كنه ها ااااا
ممنون

havva
17-10-2006, 13:57
ممنون خيلي هم ولي اين طوري بعضي ها كه سرعت توپ دارن قاطي مي كنن (مثل خودم)
مي توني يك باره هم همه شو با كرك كلا از سي دي اميج بگير يا هر راه ديگري يك باره اپلود كنيد تا همه رو يك جا دانلود كنيم البته با كركي كه كار كنه ها ااااا
ممنون

dvsoft
04-11-2006, 18:07
اگر لطف کنی این نرم افزار به هشت قسمت 50mb تقسیم کنی تا ما وقت زیادی بابت دانلود توی سایت راپید شیر تلف نکنیم

Hossein Adeli
16-11-2006, 14:49
آقا سهراب اینم لینک کرک نارسیس 5.202

این کرک فقط برای نسخه 5.202 است و در سایر ورژنهای 5 کار نمی کند
من خودم تست کردم برای 5.202

Elfin-D
01-12-2006, 17:30
unsticky شد
استیکی بودن تاپیک مربوط به یک نرم افزار که اون هم به کار همه نمیاد زیاد جالب نیست
مخلصیم

vip.opera
03-12-2006, 18:46
این اشتباه شد معذرت میخواهم

vip.opera
03-12-2006, 18:46
دوستانی که مشکل دانلود دارن بگند من دارم از اول براتون اپلود میکنم ولی توی پست دیگه من اصلا حواسم نبود این تاپیک است و اگه مشکل دانلود دارید حتما کمک میکنم 100%

mehryar1973
01-01-2007, 19:22
سلام
بابا يه شير پاك خورده لطف كنه از اول آپلود كنه كف كرديم از بس سرش كرديم:rolleye:

Oryad
27-03-2007, 06:24
نسخه پنجم نرم افزار نارسيس در کنار ديکشنري اصلي داراي هفت برنامه کاربردي مجزا ميباشد. در ادامه شرح مختصري از کاربرد و امکانات هريک از برنامه هاي اين مجموعه بيان شده براي برخورداري از اطلاعات کاملتر روي آيکون برنامه مورد نظر کليک کنيد. در صورت تمايل ميتوانيد نارسيس را از روي اينترنت خريداري فرماييد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پسورد فایل فشرده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AHM32
13-04-2007, 02:09
با سلام و تشکر بنده این برتامه رو دانلود کردم و الان هم دارم از آن استفاده میکنم و باید یک خسته نباشید به این دوست عزیز که زحمت این برنامه رو کشید بگم با تشکر

j0l6
13-04-2007, 19:13
اقا من این کرک رو روش کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمیوفته مشکل چیه؟

AK1
11-08-2007, 10:38
دانلود از راپيد :

دانلود از .persianwarez. با تشكر از .persianwarez

vorojax
12-08-2007, 17:53
سلام رفقا به یکی 2 تومن دادم برام از این لینک دانلود کنه:

میشه بپرسم کامله یعنی کرکشم توشه؟! و اینکه ورِزنش 5 هست درسته؟

Ship Storm
23-01-2010, 21:13
من هنوز این مشکل دارم

دوستان رعایت کنید اینجا محلی برای عنوان کردن مباحث نرم افزاری نیست

دقیقا همین مشکل رو من هم تو شرکت داشتم که زنگ زدم پشتیبانی راهنمایی کرد حالا فردا اگه وقت شد حتما برسی میکنم و میگم چکار باید بکنی
باید بری تو محیط Safe Mod بعد یه برنامه ای هست تو فولدری تو خود CD که اون رو نصب میکنی و مشکل حل میشه

Masоud
18-05-2010, 00:14
سلام

Narcis Dictionary Farsi- English-Persian Dictionary 5.2 | 350 MB

موفق باشید :40:

Masоud
21-05-2010, 14:01
لینک غیر رپید دارین hotfile دارین
سلام

میتونید اینجا به دوستان دیگه بگید براتون مستقیم کنند :

درخواست مستقیم کردن لینک های رپیدشیر و 4Shares و مگاآپلود و تورنتو... فقط در این تاپیک(قوانین در پست اول)

Masоud
26-05-2010, 10:55
من کرک نارسیس 5 رو میخوام

سلام

درخواست کرک و سریال