PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار بلک لیست

mahyar.amini
26-02-2010, 11:58
سلام دوستان
نیاز به نرم افزار بلک لیست دارم که با جاوا کار کنه
مدل گوشی من نوکیا 6700 کلاسیک هست که سیمبین رو هم ساپورت نمی کنه

در ضمن من هر کاری کردم نمی تونم برنامه های گوشی رو واسه کسی بلوتوث کنم حتی برنامه هایی که دانلود می کنم ( در کل اصلا گزینه ای به نام send نداره ) نرم افزاری هست؟

مرسی

kiarash3500
26-02-2010, 15:07
نیاز به نرم افزار بلک لیست دارم که با جاوا کار کنه
مدل گوشی من نوکیا 6700 کلاسیک هست که سیمبین رو هم ساپورت نمی کنه

متاسفانه نیست...

mahyar.amini
26-02-2010, 18:40
مرسی از راهنمایی که فرموید
اما چند تا سوال داشتم
1.من هر جای این فروم رو نیگاه کردم نتونستم گزینه ای رو پیدا کنم که کلمه تشکر باشه تا بتونم از شما تشکر کنم ( معمولا یه عکسی چیزی هست که روش کلیک کنم اما اینجا هنوز ندیدم اما مطمئنم هست)
2.چرا من نمی تونم نزم افزار های گوشی ( نوکیا 6700 کلاسیک ) رو بلوتوث کنم عکس ها و بقیه چیز ها رو می تونم اما مثلا برنامه یاهو رو نمی تونم منظورم از نمی تونم یعنی اینکه وقتی رو برنامه می رم و می خوام از آپشن گزینه send رو انتخاب کنم همچین گزینه ای نداره آیا باید نرم افزا خاصی استفاده کنم گوشی من فقط جاوا رو ساپورت می کنه

kiarash3500
27-02-2010, 13:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:18:اشتباه نمیکنین؟

در مورد سوال دومتون من فکر میکنم شما میخواین نرم افزاری رو که تو گوشیتون نصب شده رو سند کنین
این کار تو هیچ گوشی اجرایی نیست

mahyar.amini
28-02-2010, 10:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:18:اشتباه نمیکنین؟

در مورد سوال دومتون من فکر میکنم شما میخواین نرم افزاری رو که تو گوشیتون نصب شده رو سند کنین
این کار تو هیچ گوشی اجرایی نیست

مرسی بابت نشون دادن تشکر :31: من تازه عضو شده بودم غیر فعال بود بعد از دو روز فعال شد:8:

فک می کنم نرم افزار هایی که با فرمت جاوا هست رو بشه انتقال داد چند نمونه دیدم مثل انتقال بازی

راستی نرم افزاری هست که حداقل ترین امکانات بلک لیست و داشته باشه مثلا فقط یه سری شماره خاص رو ریجکت کنه؟