PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تقویم سال 1389 مخصوص UIQ دارها

bycot
25-02-2010, 10:40
اینم نرم افزار تقویم سال 1389 مخصوص گوشیهای UIQ که حجمش درحدود 48 کیلو بایته.
اول فایل نشانی زیر رو دریافت نموده وبعد اونو ازحالت زیپ خارج کرده و برروی گوشی خودتون نصب کنین.
این ورژن مشکل حذف منسبت های قبلی روی تقویم گوشیتون رو نداره.
تشکر یادتون نره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bycot
25-02-2010, 11:06
یه ورژن دیگه که روی خود تقویم گوشی نصب میشه و قبلاً نمونه سال 1388 وجود داشت
به شکل زیر نگاه گنین ودقیقاً مطابق دستورات زیر عمل کنین:
قبل از نصب حتما مطالعه شود:
این ورژن برای اضافه کردن تقویم هجری خورشیدی سالهای 1388 و 1389 به کلندر اصلی گوشیهای سونی اریکسون uiq3 , uiq3.x و نوکیا سری60 ورژن 3 و ورژن 5 تهیه شده.
قبل از نصب باید گوشی را در حالت -- قرار بدید. برنامه تقویم را با استفاده از تسک منجیر کاملا ببندید. به مسیر c:/private رفته و فولدر 10003a5b رو به اسم دیگری تغییر نام بدید (به هیچ وجه فولدر تغییر نام داده شده را پاک نکنید) تا مراحل نصب به صورت کامل انجام گیرد.
برای مشاهده مناسبتها و همچنین ایام هفته در صفحه اصلی گوشی,باید حالت stanby mode را در تنظیمات گوشی فعال کرده باشید.همچنین برای نمایش صحیح ایام شمسی,تقویم میلادی گوشی نیز باید به روز ست شده باشد.
در این دیتابیس مناسبتهای مذهبی موجود در تقویم قمری هم اضافه شده,ولی در صورت جابجایی تقویم قمری در روز عید فطر این مناسبتها از تاریخ 1389/6/18 با یک روز اختلاف نمایش داده خواهد شد.
بعد از نصب دیتابیس تمام موارد یادداشت شده از قبل در تقویم شما حذف خواهد شد که برای بکاپ گرفتن از اونها میتونید به مسیر c:/private/10003a5b رفته و از فایل بدون پسوند با نام calendar کپی بگیرید.
بعد از اتمام مراحل نصب گوشی را ریستارت (خاموش روشن) کنید.

نشانی فایل برای دریافت:

تشکر یادتو نره.(منبع انجمن تخصصی موبایل)

bycot
25-02-2010, 11:13
به یاد داشته باشین اونهائی که روی تقویم گوشیشون یادداشت دارن برای نگه داشتن همه یادداشت های قبلی سال های گذشته با ید درهنگام نصب نباید روی قبلی نصب کنن یعنی موقع نصب بعد ازپیغام اوور رایت ؛ باید گزینه NO رو انتخاب کنین

salambarto
11-03-2010, 11:51
باتشکر! standby mode کجاقرارگرفته؟

mohammadgolshahi2
14-03-2010, 19:52
سلام
می شه بگید چطور این فایل ساخته میشه؟
یا یه رفرنس بگید؟؟؟

bycot
16-03-2010, 08:17
سلام
می شه بگید چطور این فایل ساخته میشه؟
یا یه رفرنس بگید؟؟؟
شما میتونی با برنامه Outlook بسازینش.
البته میتونی با گوشیت هم دستس دونه دونه بسازیش بعدشم از تقویم گوشیت بک آپ بگیری که در مسیر زیر ذخیره میشه و بعدشم به گوشی دیگه بفرستی همین!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم مسیر گرفتن بک آپ درگوشی :

D:\other\Backup\Calendar\Calendar.vcs

ali_saeedi
07-06-2010, 17:18
آقا نگفتی stand by mode کجاست؟

shahshahani
07-06-2010, 21:16
استند بای مود برای گوشی هایی مثل G900 یا P1 هست. همون منوی کشویی که تو صفحه اصلی هست.
از تنظیمات گوشی باید بری و میتونی صفحه اصلی گوشی رو در حالت استندبای مود یا ... بزاری.

ali_saeedi
08-06-2010, 15:53
ممنون دوست عزیز ما که گوشیمون 990 هست ... یعنی استندبای مد نداره؟در ضمن 2 تا سوال دیگه هم داشتم این تقویم توی پست اول بهتره یا دوم؟ بعد چرا تو این تقویم پست دوم داخل هر روز 2 روز رو نوشته ؟ مساله تداخل ساعت بین شرق و غرب هست؟ بازم ممنونم

shahshahani
09-06-2010, 13:09
ممنون دوست عزیز ما که گوشیمون 990 هست ... یعنی استندبای مد نداره؟در ضمن 2 تا سوال دیگه هم داشتم این تقویم توی پست اول بهتره یا دوم؟ بعد چرا تو این تقویم پست دوم داخل هر روز 2 روز رو نوشته ؟ مساله تداخل ساعت بین شرق و غرب هست؟ بازم ممنونم

سلام
نه
استند بای مود برای گوشی شما نیست.

من نمیدونم کدومش بهتره. من خودم از دومی استفاده میکنم.

منظورتون رو متوجه نشدم؟ یعنی چی تو هر روز 2 روز نوشته؟ مناسبت های شمسی و قمری رو روی تقویم میلادی خود گوشی پیاده کردن. همین! هر روز میلادی رو که بری یه روز شمسی هم هست دیگه. بیشتر توضیح بده.

موفق باشی.

ali_saeedi
09-06-2010, 17:01
نه دوست عزیز اینو میدونم که تو calender هست و ... منظورم این بود که تاریخ اصلی به میلادی هست و روی هر روز که میریم اون پایینش که مینویسه امروز چه قرار هایی (appointment) داریم از اون جا میتونیم تقویم شمسی رو متوجه بشیم که توی این قرار ها نام دو روز شمسی رو نوشته مثلا امروز که 19 ژوان هست زیرش علاوه بر مناسبت ها نوشته پنجشنبه 20/3/1389 و چهار شنبه 19/3/1389 که هر کدومش به صورت یک قرار جداگانه ثبت شده در ضمن من از تقویم پست 2 استفاده میکنم در کل به نظر من استفاده از نرم افزار های تقویم معقولانه تره بازم ممنون -- جالبی بود

shahshahani
10-06-2010, 14:13
نه دوست عزیز اینو میدونم که تو calender هست و ... منظورم این بود که تاریخ اصلی به میلادی هست و روی هر روز که میریم اون پایینش که مینویسه امروز چه قرار هایی (appointment) داریم از اون جا میتونیم تقویم شمسی رو متوجه بشیم که توی این قرار ها نام دو روز شمسی رو نوشته مثلا امروز که 19 ژوان هست زیرش علاوه بر مناسبت ها نوشته پنجشنبه 20/3/1389 و چهار شنبه 19/3/1389 که هر کدومش به صورت یک قرار جداگانه ثبت شده در ضمن من از تقویم پست 2 استفاده میکنم در کل به نظر من استفاده از نرم افزار های تقویم معقولانه تره بازم ممنون -- جالبی بود

:blink::blink::blink:

چرا دو تا تاریخ مینویسه؟
نباید اینجوری باشه؟
برای من فقط یه تاریخ نوشته
شما ساعت گوشیتون تنظیمه؟
منطقه زمانی چطور؟ فکر کنم منطقه زمانی رو درست انتخاب نکردی.