PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیازشدید به کمک فوری شما( مشکل با برنامه spss)

ستاره آبی
25-02-2010, 09:36
سلام به همه دوستان
مشکلی برام پیش اومده که امیدورارم بتونین کمک کنید.
راستش من نیاز فوری به برنامه spss دارم چند روز پیش هم ورژن 10 این برنامه رو روی سیستمم نصب کردم حتی دوبار هم اونو باز کردم و باهاش کار کردم اما بار سوم دیگه برنامه spss باز نشد . فایلی که داده ها م توش وارد شده بود رو هم وقتی می خواستم باز کنم ارور می داد که ویندوز نمی تونه همچین فایلی رو پیدا کنه. در حالیکه اون فایل صحیح وسالم وحاضر بود. خود برنامه هم اصلا باز نمی شد و بعد از چندین بار تلاش به طور اتفاقی میومد باز بشه اما یه ارور در مورد مموری می داد وبرنامه بسته میشد. اون موقع فکر کردم چون ورژن 10 هست به ویندوزم که سرویس پک 2 هست نمی خوره و دیروز رفتم و spss 18 خریدم اما اینبار هم بعد مراحل نصب مثل همون قبلیه خود برنامه رو که اصلا باز نمی کنه. روی اون فایل داده spss هم که از قبل داشتم دبل کلیک می کنم ارور می ده که ویندوز نمی تونه همچین فایلی رو پیدا کنه و اطمینان حاصل کنید که اسمش رو درست نوشتید و دوباره دننبالش بگردید!!! . خواهش می کنم هرکدام از دوستان که می تونن کمکم کنن و بگن چکار کنم مشکلم حل شه بهش نیاز فوری دارم پروژه ای دستمه که باید تا شنبه تموم بشه. واییییییی خدا جون کممممممممک:41:

ستاره آبی
25-02-2010, 11:51
وای یعنی هیشکی نمی تونه به من کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی من باید روی سیستمم بالکل برنامه spss رو بیخیال بشم؟؟؟؟؟؟؟؟چرا ؟؟؟؟؟؟( آیکون کندن مو و تو سر زدن ) من نیاز فوری به این برنامه دارم یکی نیست منو نجات بده از این مشکل؟؟:41::41::41::41::41::41: