PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در انتقال کار از کورل به فتوشاپ

تپل
25-02-2010, 01:01
من لوگوی یک شرکت رو در کورل با فرمت CDR طراحی کردم که در مقابل زوم کیفیتش پایین نمیاد
ولی موقعی که اونو با فرمت psd اکسپورت و در فتوشاپ باز میکنم لبه های محیط لوگو دندانه اره ای و تیز شده هستند.
چکار کنم در این انتقال لبه ها یک دست باشن؟؟؟؟؟؟؟

pcforlife
25-02-2010, 01:52
من از کورل زیاد سر در نمیارم....
ولی اگه بخوای لبه های عکست نرم بشه، میتونی به عکست Blur بدی یا تو Blending Options می تونی از Inner Glow و یا از Outer Glow استفاده کنی.
یاعلی:11:

huti_421
25-02-2010, 10:33
فکر میکنم شما اون رو با ابعاد پایین یا با رزولوشن پایین خروجی ( اکسپرت گرفتید ) و اون رو وارد پروژه ای با ابعاد بیشتر و رزولوشن بالاتر وارد کردید

اگه با تمام این روش‌ها ، مشکل ادامه داشت ، پسوندهای خروجی دیگه مثل Ai و Eps رو هم حتما تست کنید

Maysam-BFU
26-02-2010, 15:25
وقتی از خروجی EPS یا AI استفاده کردید میتونید از داخل فتوشاپ اون فایل رو Place کنید تا وقتی که داخل فتوشاپ آرمتون رو کوچک و بزرگ کردید کیفیتش رو از دست نده...

موفق باشید.

تپل
26-02-2010, 18:42
وقتی از خروجی EPS یا AI استفاده کردید میتونید از داخل فتوشاپ اون فایل رو Place کنید تا وقتی که داخل فتوشاپ آرمتون رو کوچک و بزرگ کردید کیفیتش رو از دست نده...

موفق باشید.

من با پسوند AI سیو ،
و در فتوشاپ place کردم
اون آرم ذخیره شدم وارد فتوشاپ نشد.
ایراد از کجاست ؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

huti_421
27-02-2010, 00:16
مشکل از جایی نیست ، وقتی با Ai ذخیره کنید و با Drag & Drop کردن صفحه باز میشه که میتونید از تک تک آبجکت هاتون استفاده کنید

چرا از پسوند eps با بک گراند ترنسپرنت استفاده نمیکنید؟