PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مبناي محاسبه اوقات شرعي

javad2157
23-02-2010, 14:18
سلام من اطلاعاتي رو راجع به مبناي بدست آوردن اوقات شرعي مي خواستم.لطفا اگر كسي اطلاعاتي داره من رو راهنمايي كنه.با تشكر.

seymour
23-02-2010, 18:43
سلام من اطلاعاتي رو راجع به مبناي بدست آوردن اوقات شرعي مي خواستم.لطفا اگر كسي اطلاعاتي داره من رو راهنمايي كنه.با تشكر.
این مطلب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو ببین و این مطلب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])...

بخش هایی از هر دو مطلب یکی هستش(مشخصاً بخش "نحوه محاسبه اوقات شرعي " که از وسط مطلب شروع میشه) ، اما هرکدوم بخش های اضافه ای دارن که اون یکی نداره.

javad2157
27-02-2010, 17:19
با تشكر از مطالبتون.من بيشتر توضيحاتي در رابطه با قوانين رياضي و مثلثاتي نحوه محاسبه اوقات شرعي ميخواستم چون بايد برنامشو بادقت كمتر از 30 ثانيه بنويسم.باتشكر.

seymour
28-02-2010, 19:14
با تشكر از مطالبتون.من بيشتر توضيحاتي در رابطه با قوانين رياضي و مثلثاتي نحوه محاسبه اوقات شرعي ميخواستم چون بايد برنامشو بادقت كمتر از 30 ثانيه بنويسم.باتشكر.
مثلاً اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو ببین که در مورد بحث ریاضی و مثلثاتی اش هم صحبت شده...

javad2157
01-03-2010, 14:03
مثلاً اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fpost%2F33)رو ببین که در مورد بحث ریاضی و مثلثاتی اش هم صحبت شده...

خيلي ممنون از راهنماييتون seymour.:20: