PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگه بخواین یه چیزی شبیه این طرح در بیارین از چه ابزارایی استفاده میکنین ؟!

zoghal.akhte
23-02-2010, 12:50
سلام دوستان...
نخندینا بهم...
اما وقتی میخواستم این طرحو در بیارم, موندم از چه ابزاری استفاده کنم که همینطوری بهم ضخامت و خط نازک بده...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه تو فتوشاپ چه تو برنامه هایی مثل فری هند و ایلستریتور...
گفتم بیام بپرسم تا ...
پیشاپیش ممنونم برای جواب...

:11:

msaeedd
23-02-2010, 15:51
لبه هاش هم میخوای فید شده باشه؟

اگه ساده بخوای توی کرل خیلی راحت در میاد

zoghal.akhte
23-02-2010, 17:39
لبه هاش هم میخوای فید شده باشه؟

اگه ساده بخوای توی کرل خیلی راحت در میاد
بله...
با کورل زیاد کار نکردم, یه کم توضیح میدین ؟
با کدوم ابزار ؟

huti_421
24-02-2010, 15:52
با Pen تو فتوشاپ میشه درش اورد ( برای آموزش‌ها در مورد این ابزار ، جستجو کنید )

در کورل دراو هم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ QUOTE]. Pen Tool

ابزار قلم برای طراحی به صورت خشک یا نرم و یکی از پرکاربرد ترین ابزارهای ترسیم که عموما بیس کار رو با این ابزار طراحی و ایجاد می کنن

[ B]Shape Tool
[/B]
بعد از ابزار اول ، این ابزار برای نرم یا سخت کردن خطوط و آبجکت ها به کار میره و توسط این ابزار که یه طرح زیبا خلق میشه
با دو بار کلیک روی هر گره میتونید اون رو حذف کنید یا دو بار کلیک روی خط گره ای جدید ایجاد کنید و توسط دو آپشن در نوار ابزار میتونید گره هارو سخت یا نرم کنید ( خیلی پر کاربرد )[/QUOTE]

و میمونه حالت fade دادن به حاشیه‌ها که چندین راه وجود داره چه به صورت برداری و چه پیکسلی ، که من روش پیکسلی رو به خاطر راحت تر بودن به شما پیشنهاد میکنم

در نرم‌افزار فتوشاپ یا کورل یا هر نرم‌افزار برداری دیگه اتود اولیه کار رو با خط‌هاش خشک و outline مناسب و کلفت بزنید ، بعد ازش خروجی png یا eps یا هر چیز دیگه بگیرید و اون رو وارد photoshop کنید ( اگه با نرم‌افزاری به غیر از فتوشاپ طراحی میکنید باید اون رو وارد فتوشاپ کنید فقط )

بعد با ابزار eraser در حالی که کلید shift رو نگه داشتید + یه قلم نرم و با سایز متوسط ، حاشیه ها رو پاک کنید

روش دیگه :

در محیط نرم‌افزار Corel Draw بعد از طراحی ، کلید های Ctrl + Q رو بزنید ، سپس با ابزار Gradiant از داخل به بیرون با گرادینتی رو به بی رنگی ( یا رنگ بک گراند خودتون ) اون رو به بیرون بکشید تا حالت fade پیدا بکنه ( که البته این روش پیچیده و نیاز به تمرکز و دانش بالائیه )

در کورل از ابزار mesh هم اگه کمی خلاقیت داشته باشید میتونید استفاده کنید ( که بازم دانش استفاده‌ی حرفه ای از نرم‌افزار رو میطلبه )