PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایور بلوتوث hp DV6 2020

moein_sg
23-02-2010, 12:00
سلام
من به خاطر مشکل Blue screen و ریکاور نشدن ویندوز ، دیگه ویندوزم بالا نمیومد و مجبور شدم دوباره ویندوزو نصب کنم . ولی چون تا یک ماه آینده سفر کاری هستم و سی دی های ریکاوری همرام نبود ، مجبور شدم یه ویندوز 7 بخرم و نصب کنم . همه درایور ها رو هم از سایت HP گرفتم ولی درایور بلوتوث رو نداره .
حالا ویندوز بلوتوث رو میشناسه و نصب میکنه ولی کار نمیکنه ، البته به طور کامل نصب نمیشه . کسی درایور هاشو داره برام اینجا بزاره ؟؟؟ اسم ماژول بلوتوث هم فک کنم Braodcam bcm92070 باشه .

_ermia
23-02-2010, 12:16
سلام
من به خاطر مشکل Blue screen و ریکاور نشدن ویندوز ، دیگه ویندوزم بالا نمیومد و مجبور شدم دوباره ویندوزو نصب کنم . ولی چون تا یک ماه آینده سفر کاری هستم و سی دی های ریکاوری همرام نبود ، مجبور شدم یه ویندوز 7 بخرم و نصب کنم . همه درایور ها رو هم از سایت HP گرفتم ولی درایور بلوتوث رو نداره .
حالا ویندوز بلوتوث رو میشناسه و نصب میکنه ولی کار نمیکنه ، البته به طور کامل نصب نمیشه . کسی درایور هاشو داره برام اینجا بزاره ؟؟؟ اسم ماژول بلوتوث هم فک کنم Braodcam bcm92070 باشه .

سلام

لینک زیر آپدیت بلوتوث از سایت Broadcom هست (نکته ای برای استفاده از ویندوز سون در پایین صفحه گفته):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگه مشکل حل نشد، ببینید این پست کمکی میکنه:

اگه باز هم مشکل پا برجا بود، مطالب این تاپیک رو هم مطالعه بفرمایید:

moein_sg
24-02-2010, 11:05
خیلی ممنون از جوابت
روش اول که جواب نداد . دو روش بعدی هم که گذاشتی قبلاً امتحان کرده بودم . مثه اینکه فقط با ویندوز اورجینالش شناسایی میشه !

H@mid-Vista
26-02-2010, 17:55
خیلی ممنون از جوابت
روش اول که جواب نداد . دو روش بعدی هم که گذاشتی قبلاً امتحان کرده بودم . مثه اینکه فقط با ویندوز اورجینالش شناسایی میشه !

ربطی به اریجینال و غیر اریجینال نداره
شما باید اول كل برنامه ها و درایورها مربوط به بلوتوث رو پاك كنی
در این تاپیك دقیقا گفتم: